کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
فکر میکنم اینترنت 4 گیگ 25 دلار باشه که واسه اولین بار فعال شدن یه مبلغ اضافه هم میگیرن و میتونین یه کارت شارژ 25 دلاری هم واسه صحبت 250 دقیقه ای و مسیج نامحدود بخرین ولی واسه زنگ زدن به ایران باز باید یه پلن دیگه اضافه کنید. واسه شما که اینترنت بیش از 4 گیگ میخواین به نظر من تی موبایل بهتره که یک کارت 50 دلاری همه چی داره و براتون کافی خواهد بود.
من خودم simple mobileگرفتم با ماهیانه 50 دلار که 10 دلارش مربوط به زنگ زدن به ایرانه نزدیک به 3ساعت و نیم.صحبت و تکست نامحدود و اینترنت محدود داره. ولی واسه شوهرم یه at&t گرفتیم .
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، storagemeter ، ali234 ، pr.kia ، sasbk ، مانترا ، Saiban ، mahakk
سلام من یه سوال دارم من میخوام از ایران یک گوشی بخرم از اونجایی که سال دیگه راهی امریکا هستم میخوام بدونم که بخرم یا نه ؟
الان به شدت به یه موبایل که نرم افزارهای خوب و مفیدی داشته باشه به راحتی بتونم به نت وصل بشم و ... نیاز دارم حالا دارم با خودم فکر میکنم که از اینجا بخرم چی باشه که اونجا ساپورت بشه ؟ اصلا میشه؟ اگر اصل نباشه چی؟ یا چی بخرم که خوب باشه و هم قیمتش مناسب باشه نمیخوام از 1 تومان بیشتر باشه . اصلا به نظر شما من که این همه مدت نخریدم بازم صبر کنم و بیام اونجا بخرم؟
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
پاسخ
(2013-01-12 ساعت 14:58)سمانه777 نوشته:  سلام من یه سوال دارم من میخوام از ایران یک گوشی بخرم از اونجایی که سال دیگه راهی آمریکا هستم میخوام بدونم که بخرم یا نه ؟
الان به شدت به یه موبایل که نرم افزارهای خوب و مفیدی داشته باشه به راحتی بتونم به نت وصل بشم و ... نیاز دارم حالا دارم با خودم فکر میکنم که از اینجا بخرم چی باشه که اونجا ساپورت بشه ؟ اصلا میشه؟ اگر اصل نباشه چی؟ یا چی بخرم که خوب باشه و هم قیمتش مناسب باشه نمیخوام از 1 تومان بیشتر باشه . اصلا به نظر شما من که این همه مدت نخریدم بازم صبر کنم و بیام اونجا بخرم؟
باتوجه به تجربیات دوستان ، به نظرم نخری بهتره
اون طرف بخری بهتره
هم جنس که می خوایی بخری می دونی چی بگیری به درد چند تا کار بخوره
هم گارنتیش واسه همون جا هست.
فعلا با گوشی معمولی سر کن.
امیدوارم زودتر از یک سال بری دوست عزیزم
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
(2013-01-12 ساعت 15:07)sadeghi897 نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 14:58)سمانه777 نوشته:  سلام من یه سوال دارم من میخوام از ایران یک گوشی بخرم از اونجایی که سال دیگه راهی آمریکا هستم میخوام بدونم که بخرم یا نه ؟
باتوجه به تجربیات دوستان ، به نظرم نخری بهتره
اون طرف بخری بهتره
هم جنس که می خوایی بخری می دونی چی بگیری به درد چند تا کار بخوره
هم گارنتیش واسه همون جا هست.
فعلا با گوشی معمولی سر کن.
امیدوارم زودتر از یک سال بری دوست عزیزم
شما گوشی آیفون بخری هیچ مشکلی برات پیش نمیاد
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، ali234 ، سمانه777
با سلام
بنده تا بحال به آمریکا نبودم ولی بنا به جستجویی های که در اینترنت انجام دادم
شرکت spot mobile انتخاب خیلی خوبی است
[عکس: 17.jpg]
چون با هر مبلغ شارژی که میکنید هزینه تماستون یکسان برعکسه تی موبایل که هر پکیج شارژ بالاتر باشه هزینه کمتر است
داخل آمریکا 10 سنت
به ایران خط زمینی 13 سنت
اس ام اس 05 سنت
http://www.spotmobile.com/rates.aspx
و
http://www.spotmobile.com/FAQ/Pay_As_You...Rates.html
راستی اجباری به خرید گوشی با سیم کارت نیست
و قسمت جالبتر از پوشش تی موبایل استفاده میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، yami ، سمانه777 ، kasrafo ، mhz_ir ، Saiban ، Soap McTavish
من خودم تازه که اومدم امریکا از net10 استفاده کردم که ریسلر tracfone هست . قیمتش هم هر دقیقه 10 سنت بود. اما بعد از دو ماه سوییچ کردم به h2owireless.
https://www.h2owirelessnow.com/
به چند دلیل. اول اینکه ریسلر AT&T هست یعنی عملا از شبکه AT&Tاستفاده میکند . دوم اینکه قیمتش خیلی ارزون بود دقیقه ای 5 سنت. سوم اینکه میتونستم با گوشی خودم باهاش کار کنم. چهارم اینکه سیم کارتشو دو دلار از ایبی خریدم ( از خود سایت بخواین بخرید 15 دلاره) و مهمتر از همه چیزی که تازه کشف کردم اینه که وقتی آنلاین ازشون خرید میکنم تکس اضافه نمیشه.
من دیگه بعد از اینکه سر کار هم رفتم سوییج نکردم از همین شرکت استفاده میکنم با ماهی 25 دلار هر دقیقه برام 2.5 سنت در میاد اینترنت هم دارم و یک کارت 5 دلاری برای تماس با خارج از کشور.
فکر میکنم این شرکت برای دوستانی که تازه میان امریکا و تکلیفشون مشخص نیست انتخاب خوبی باشه

پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82 ، gol1 ، sasbk ، ali234 ، sadeghi897 ، myou ، mahakk ، amir0_0amir ، Soap McTavish
نقل قول:سلام
امروز رفتیم t.mobile تا یک گوشی سامسونگ گلکسی II بگیریم با قرار داد 2 ساله
یکی از دوستامون میگفت که گوشی با قرار داد رو 199 دلار میده . ما هم خواستیم بگیریم اما فروشنده گفت در صورتی 199 دلار میده که قرار داد 2 ساله ببندیم و ماهی حدود 150 دلار هم بدیم ....برای صحبت و تکس و اینترنت نا محدود !!!!
این که خیلی خیلی برامون گرون در میادش.فروشنده گفت که برای قرار داد های دو ساله نمیتونید طری pre paid بگیرید
حالا نمیدونم چرت گفت یا نه!!!!!!!
کسی اطلاع داره اگه بخواهیم گلکسی II برداریم ارزونترین راه کدومه؟؟؟
ما از دالاس اقدام کردیم
ممنون

جواب سوالم رو خودم اینجا میدم تا اگه کسی مورد مشابهی مثلل من داشت به جواب برسه:
کی از دوستانمون پلن خانوادگی tmobileو قرار داد 2 ساله داشت.
ما یک خط از زیر مجموع اون گرفتیم 10 دلار ماهانه برای تکس و تاک نا محدود . گوشی گلسی هم گرفتیم 200 دلار که البته 50 تاش رو گفت بر میگردونه و 30 دلار هم ماهانه برای اینترنت نا محدود یعنی در کل گوشی گلسی 2 با ماهانه 40 دلار همه چی نامحدود
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Saiban ، amir0_0amir ، sumya
h2owireless سیم کارت دارد برای موبایل آنلاک
قیمت آن چند است ؟ از کجا باید خرید ؟ من که کردیت ندارم می توانم ازدبیت کارت استفاده کنم؟ اگر راضی نبودم می توانم عودت بدهم و در آخر می توانم آن سیم کارت را با شرکت دیگر شارژ کنم ؟ البته تمام سوالها با فرض قرارداد نبستن است
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234
دوستان عزیز ، یک سئوال .
میشه اونجا یه گوشی با یه پلان از یه شرکتی خرید و بعدش آورد ایران و آنلاکش کرد . این کار شدنیه ؟ کسی تا حالا اینکار رو کرده . من شنیدم 70 دلار می گیرن توی ایران و اینکار رو انجام میدن . من توی عید دارم میرم آمریکا . یکی از دوستان بد جور پیله شده که واسش یه گوشی بیارم . من باید آدرس و سوشال سکوریتی بدم یا میشه کار دیگه ای کرد . به قول معروف راه در رو اون چیه ؟
ممنون
برنده لاتاری 2012
ورود به خاک آمریکا : 3 جولای 2012
هزینه بلیط : 6.800.000 تومان برای 2 نفر و یه بچه
ایرلاین : لوفتانزا
محل اقامت : سن هوزه
فرودگاه ورودی : سانفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، Saiban
دوستان سلام.

ارزونترین و در عین حل بهترین خط پرپید unlimited ماهیانه چیه؟

برای تماس با ایران(به خطّ ثابت یا موبیل)کدوم یکی‌ ارزونتره؟

ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، ali234 ، ASALI
[quote='yami' pid='223438' dateline='1349713835']
من از سیستم پیچیده ای الان استفاده میکنم!!!

تنها مسئله ویترین ایرانسل اینه که از خارج ایران نمیتونیم وارد سایت ویترین ایرانسل بشین (وارد خود سایت ایرانسل میشه شد)!!!!
برای اینکار هم از پروکسی ایرانی استفاده میکنم. یک پروکسی ایرانی توی مرورگری که معمولا استفاده نمیکنم تنظیم کردم که فقط برای وارد شدن به سایت ویترین ایرانسل استفاده میشه.

سلام دوست عزیز
میشه در مورده پروکسی ایرانی کمی بیشتر توضیح بدین
چه شماره ای و کجایه مرورگری مثله آی-ای وارد کنیم
شماره کیس2012AS6xxx -آنکارا- مصاحبه: آپریل2012
کلیرنس: 2 may - ویزا: 24 may - ورود آمریکا : 20 Sep ویرجینیا - دریافت گرین کارت :سه هفته . سوشیال یک هفته
نفرات کیس :2 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki
سلام
از ایبی میتونید با قیمت 1 دلار هم تهیه کنید . تو نمایدنگی سیم کارت باید بین 10 تا 15 دلار باشه
کارت شارژ هم از اونجایی که تو فلوریدا هستی میدونم پمپ بنزین های گیت دارن اما بهتره آنلاین بخری که هزینه ات کمتر در بیاد.
درباره ریفاند هم فکر نمیکنم بشه . چون شارژ را خریدید دیگه نمیشه برش گردونید
(2013-02-10 ساعت 16:58)gol1 نوشته:  h2owireless سیم کارت دارد برای موبایل آنلاک
قیمت آن چند است ؟ از کجا باید خرید ؟ من که کردیت ندارم می توانم ازدبیت کارت استفاده کنم؟ اگر راضی نبودم می توانم عودت بدهم و در آخر می توانم آن سیم کارت را با شرکت دیگر شارژ کنم ؟ البته تمام سوالها با فرض قرارداد نبستن است

پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، ali234
بچه ها من واقعا با خوندن این 17 صفحه بد جوری گیج شدم.واقعا چه تنوعی داره.تو ایران دو تا شرکت داریم انتخاب راحته ولی اونجا با وجود این همه شرکت و پلان های مختلف نمیدونم کدوم مناسبتره .هر کسی یه نظری میده که البته تجربه خودشه ولی به نظر شما واسه مایی که تازه وارد میشیم و به اینترنت هم نیاز داریم و پول زیادی هم نمیتونیم بدیم ایا همون TMOBILE خوبه؟
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، amir82 ، kasrafo ، pr.kia ، gol1 ، سمانه777 ، ASALI
http://www.att.com/u-verse/shop/index.js...mkt5DA8AU2
سلام دوستان
این بسته های مقرون به صرفه ست ولی فکر میکنم ولی فکر کنم سیم کارت نیست و تلفن خونگیه... درسته؟
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من قصد مهاجرت به آمریکا دارم
چندتا سوال واسم پیش اومده Shy
گوشی و تبلت های ترکیه یا ایران در آمریکا قابل استفاده هستن؟
هزینه شکستن قفل گوشی چند دلار میشه؟
در امریکا استفاده از گوشی ها و تبلت های قفل شکسته مشکلی نداره؟
برای تماس های بین المللی کدام اپراتور تلفن همرا بهتر هست؟
اپراتوری هست که به اندازه ی نیازم اعتبار تهیه کنم؟ کدام اپراتور
لطفا اگه زحمتیWink نیست جواب سوالمو
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان