کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
سلام به همه دوستان
من به گفته یکی از دوستان میخوام از ایران گوشی بخرم حداقل برای دو سه ماه اولش که اونجا هستیم و جایی رو بلد نیستیم
من میخوام گوشی huawei بگیرم که جدیدا وارد بازار شده و خیلی از اون تعریف میکنن و ارزون هست
به نظرتون بگیرم ایا اونجا کار میکنه کسی اطلاعات داره در مورد این گوشی ها
گر دوستان جواب دادن واسه شارژ کردن و پیریز های اونجا توضیح بدن ممنون میشم
با تشکر
بردیا
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، asal1907
(2013-04-17 ساعت 11:01)bardia9 نوشته:  سلام به همه دوستان
من به گفته یکی از دوستان میخوام از ایران گوشی بخرم حداقل برای دو سه ماه اولش که اونجا هستیم و جایی رو بلد نیستیم
من میخوام گوشی huawei بگیرم که جدیدا وارد بازار شده و خیلی از اون تعریف میکنن و ارزون هست
با تشکر
بردیا
آمریکا خودش فروش میره دفتر مرکزیشم Plano, Texas
http://www.huaweideviceusa.com/
گوشی های اصل چین هستند و واقعا کیفیتی خیلی متفاوتند هم رده اچچ تی سی و بلکبری هستند
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، bardia9 ، afshinghwink ، Saiban
(2013-04-17 ساعت 11:08)abas_kashan نوشته:  
با تشکر
بردیا
گوشی های اصل چین هستند و واقعا کیفیتی خیلی متفاوتند هم رده اچچ تی سی و بلکبری هستند

با توجه به اینکه شارژها معمولا از 100 تا 240 ولت رو ساپورت می کنن نیازی به ترانس تبدیل 220 به 110 ندارید ولی به دلیل اینکه پریزهای اونجا متفاوته و بایست تبدیلی بگیرین که معروف به 220 به 110 می باشد و یک قطعه زیر 5000 تومانی است که روی دو شاخ شارژ نصب می شود

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، sadeghi897 ، amir82 ، bardia9 ، afshinghwink ، Alirezaa2013 ، amir0_0amir
(2013-04-18 ساعت 14:49)behzadb57 نوشته:  
با تشکر
بردیا

با توجه به اینکه شارژها معمولا از 100 تا 240 ولت رو ساپورت می کنن نیازی به ترانس تبدیل 220 به 110 ندارید ولی به دلیل اینکه پریزهای اونجا متفاوته و بایست تبدیلی بگیرین که معروف به 220 به 110 می باشد و یک قطعه زیر 5000 تومانی است که روی دو شاخ شارژ نصب می شود
ممنون از شما 2 دوست عزیز
حالا من چند وقتی هست دنبال این تبدیل ها میگردم ولی متاسفانه پیدا نمیکنم
لاله زار. ساختمان المینیوم . پشت شهرداری وهرجا که فکر کنید رفتم ولی کسی تبدیل کوچیک نداره
که این () () به || || تبدیل کنه همه 3 تایی دارن
از کجا تهیه کنم به نظرتون
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، behzadb57 ، asal1907 ، afshinghwink
(2013-04-19 ساعت 15:31)bardia9 نوشته:  
با تشکر
بردیا

ممنون از شما 2 دوست عزیز
لاله زار. ساختمان المینیوم . پشت شهرداری وهرجا که فکر کنید رفتم ولی کسی تبدیل کوچیک نداره
اگر بیایی تهران یا تهران هستی
یک امار از بیات بگیر اون می دونه کجا می فروشن
من هنوز نرفتم بخرم خودم
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، afshinghwink
(2013-04-19 ساعت 15:31)bardia9 نوشته:  
با تشکر
بردیا

ممنون از شما 2 دوست عزیز

سه تایی یعنی یکیش ارت هست و مشکلی نداره راستش من از امریکا خریدم توی ایران معمولش || || به () () هست
اگه بتونید با یو اس پی شارپ کنین که زیاد براش سخت نگیرین می تونین به راحتی توی یو اس توی روزهای اول گیر بیارین

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: afshinghwink ، Alirezaa2013 ، amir0_0amir
یه سر به سایت ultra.me هم بزنید. ما یه پلن خریدیم ماهی‌ ۲۹ $ نامحدود. تا حالا باهاش مشکلی‌ نداشتیم. ماه به ماه پرداخت میکنی‌ هر وقت هم دوست داشتی قطعش میکنی‌.
شماره کیس: 2012AS00071xxx
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:25 جولای
افراد کیس :3
نتیجه مصاحبه: برگه آبی
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، گل نهال ، mhz_ir ، pouya.m.t ، Saiban ، mahakk ، Alirezaa2013 ، amir0_0amir
(2013-01-12 ساعت 14:58)سمانه777 نوشته:  سلام من یه سوال دارم من میخوام از ایران یک گوشی بخرم از اونجایی که سال دیگه راهی آمریکا هستم میخوام بدونم که بخرم یا نه ؟
الان به شدت به یه موبایل که نرم افزارهای خوب و مفیدی داشته باشه به راحتی بتونم به نت وصل بشم و ... نیاز دارم حالا دارم با خودم فکر میکنم که از اینجا بخرم چی باشه که اونجا ساپورت بشه ؟ اصلا میشه؟ اگر اصل نباشه چی؟ یا چی بخرم که خوب باشه و هم قیمتش مناسب باشه نمیخوام از 1 تومان بیشتر باشه . اصلا به نظر شما من که این همه مدت نخریدم بازم صبر کنم و بیام اونجا بخرم؟

بیا اینجا نکسوس4 با 299 دلار بگیر ایران 1500 تا 1800 هست
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال
تقریبا همه پست ها رو خوندم ولی هنوز دستگیرم نشد که
1- آیا می تونیم از مبایل های ایران (اندرویید) رو در امریکا استفاده کنیم؟
2- اگه نخوایم از طرح استفاده کنیم قیمت سیم کارت چه قدره
3- در صورتی که بخوایم از طرح استفاده کمین آیا بهتره گوشیمون رو ایران بفروشیم و اونجا گوشی بخریم؟
4- در صورتی که نخوایم از طرح استفاده کنیم قیمت گوشی های اندروییدی مثل آیفون و سامسونگ مدل جدید اونجا چه قدره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-15 ساعت 10:18)StarIR نوشته:  تقریبا همه پست ها رو خوندم ولی هنوز دستگیرم نشد که
1- آیا می تونیم از مبایل های ایران (اندرویید) رو در آمریکا استفاده کنیم؟
3- در صورتی که بخوایم از طرح استفاده کمین آیا بهتره گوشیمون رو ایران بفروشیم و اونجا گوشی بخریم؟
4- در صورتی که نخوایم از طرح استفاده کنیم قیمت گوشی های اندروییدی مثل آیفون و سامسونگ مدل جدید اونجا چه قدره؟

1- بلی
2- از 10$
3-بلی
4- متفاوت در سایت amazon - bestbuy-walmart-
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: مانترا ، amir82 ، maziar irani
(2013-05-15 ساعت 10:18)StarIR نوشته:  تقریبا همه پست ها رو خوندم ولی هنوز دستگیرم نشد که
1- آیا می تونیم از مبایل های ایران (اندرویید) رو در آمریکا استفاده کنیم؟

بله،بيشتر موبايل هاي ايران قفل باز هستند
به سايتt-mobile.comمراجعه كنيد
بستگي به وضعيتتون داره و گوشي چي باشه.t-mobileگوشيhtc oneرو١٠٠$و ماهي٢٠$(بسته به سرعت اينترنت مورد نياز و خانوادگي بودن سيم كارت
گوشي ها بايد قفل باز باشند و زياد با ايران فرقي نداره
Galaxy s4:649$
$Iphone5:639.99
Lg nexus4:299$
سوال ديگه بود در خدمتمCool
پاسخ
تشکر کنندگان: StarIR ، amir82 ، pouya.m.t ، behzadb57 ، maziar irani ، amir0_0amir
سلام

بچه ها ارزون ترین سیم کارتی که نا محدود اینترنت و مکالمه داشته باشه چیه؟ تی موبایل زده 70 دلار در ماه . از اون بهتر هم پیدا میشه؟
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها یه سوال ...
می خواستم ببینم خط ها و شماره های آمریکا سیستم شماره گذاریشون چجوریه؟
ببینید. مثلا همراه اول خودمون خطاش براساس شهریه که واگذار شده و مثلا اگر خط تهران رو توی مشهد استفاده کنیم هزینه جابجایی می افته و بالطبع شماره هاش هم براساس شهر تعیین میشه ( مثلا 912 تهران و 915 مشهد ) ... اما ایرانسل اینطوری نیست و خطاش سراسریه و شماره هاش هم مثل همه ..
حالا می خوام ببینم خط های آمریکا شبیه کدوم سیستمه؟!
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 00:47)sysmaster نوشته:  سلام

بچه ها ارزون ترین سیم کارتی که نا محدود اینترنت و مکالمه داشته باشه چیه؟ تی موبایل زده 70 دلار در ماه . از اون بهتر هم پیدا میشه؟

من ازین استفاده میکنم ارزونتر ندیدم!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان میشه در مورد تلفن ثابت هم صحبت کنید.اونم اپراتورهای مختلف و پلن های مختلف داره؟کلا جریانش چیه.
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
پاسخ
تشکر کنندگان: sce

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان