کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
فوق العاده فوق العاده! خبر مهم Smile

دو تا شرکت تازه برای موبایل میخوام معرفی کنم با یکی که خاص تره Smile

اولی gousmobile.com هست و ارزانترین پلن ماهیانه اش براتون ‍‍۱۱ چوق رایج مملکت بعلاوه مالیات آب میخوره. صد دقیقه مکالمه و صد تکست و صد مگابایت دیتا.

دومی هم ptel.com هست و ارزانترین پلنش ماهی ۲۰ چوق انلیمیتد تاک و تکست بدون دیتا یا هر دقیقه ۵ سنت و هر تکست ۲ سنت و هر مگابایت ۱۰ سنت حساب میکنه برای اعتباری.

هر دوی اینا تا جایی که میدونم GSM هستن و اگه از ایران گوشی آوردین کار میکنن. چک نکردم که هر دامشون از AT&T استفاده میکنن یا T-Mobile

شرکت بعدی هم اسمش هست goredpocket.com و ظاهرا اگه گوشی از هر کدام از چهار اپراتور اصلی رو داشته باشید برو براتون ساپورت میکنه. یعنی مثلا اگه گوشی لاک شده تی موبیل یا ورایزون دارید رو این شرکت بدون انلاک کردن کار میکنه.

فعلا که من با ringplus.net هپی هستم اگه دستگیرم نکنن!! یکی دو تامشکل کوچول داره ولی قیمتهاش فعلا پایین ترینه. البته گوشی اسپرینت میخواد از لیست گوشیهایی که گذاشتن هم باید باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، مریم فتوحی ، ArjenPSN_23
راستش اونقدر نظرات مختلف و متفاوته که من واقعا نفهمیدم چه خطی خوبه. بعضی از دوستان که نظرات قبلی خودشون رو هم نغز میکنن. حالا یه پدر بیامرزی بیاد بگه بهترین خط برای ما چیه؟ من و خانمم هر دو گوشی داریم البته از ایران آوردیم، و فعلا اینجا با کس خاصی رابطه نداریم و بیشتر میخوایم اینترنت استفاده کنیم تا تماس و تکست
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 09:35)farshad varaste نوشته:  راستش اونقدر نظرات مختلف و متفاوته که من واقعا نفهمیدم چه خطی خوبه. بعضی از دوستان که نظرات قبلی خودشون رو هم نغز میکنن. حالا یه پدر بیامرزی بیاد بگه بهترین خط برای ما چیه؟ من و خانمم هر دو گوشی داریم البته از ایران آوردیم، و فعلا اینجا باایوایخاصی رابطه نداریم و بیشتر میخوایم اینترنت استفاده کنیم تا تماس و تکست

در مورد شما که گوشی از ایران آوردید و GSM آنلاک هست، مسئله خیلی ساده تر از این حرفهاست!
پلنی که اینترنت زیاد یا نامحدود داشته باشه ولی مکالمه و تکست کم تا حالا نه من دیدم و نه دیگر دوستان. علتش هم واضحه چون با تحت اینترنت شدن همه چیز حتی تلفن، عملا شرکتهای تلفن بیشتر درامدشون از قسمت دیتای قبض هست تا مکالمه.
فعلا اگه بخواهید از این گوشیها استفاده کنید و البته قید دیتا شو هم بزنید و به مکالمه و تکست قناعت کنید، میتونید آنلاین سیم کارتهای H2OWireless و یا LycaMobile و یا دو سه شرکتی که در بالا معرفی کردم رو بخرید که دقیقه ای و هر تکستی حدودا 4 یا 5 سنت شارژ میکنه.
متاسفانه هزینه دیتای سیم کارتهای Prepaid خیلی بالا هست به نسبت و نباید روش حساب کرد.
اگه اینترنت موبایل میخواهید و فعلا قصد خرید اینترنت کابلی یا ADSL ندارید، میتونید یکی از Hotspotهای شرکتهای Sprint یا Verizon رو بخرید (چه نو از خودشون چه دست دوم به شرط Clean ESN بودن از ebay) و حدودا ماهی شصت الی هشتاد دلار بعلاوه مالیات و مخارج متفرقه برای اون هزینه کنید.
در آن واحد تا 5 دستگاه میتونه بهش وصل بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، shadi79 ، سعید6524
(2014-10-17 ساعت 09:54)yami نوشته:  
(2014-10-17 ساعت 09:35)farshad varaste نوشته:  راستش اونقدر نظرات مختلف و متفاوته که من واقعا نفهمیدم چه خطی خوبه. بعضی از دوستان که نظرات قبلی خودشون رو هم نغز میکنن. حالا یه پدر بیامرزی بیاد بگه بهترین خط برای ما چیه؟ من و خانمم هر دو گوشی داریم البته از ایران آوردیم، و فعلا اینجا باایوایخاصی رابطه نداریم و بیشتر میخوایم اینترنت استفاده کنیم تا تماس و تکست

در مورد شما که گوشی از ایران آوردید و GSM آنلاک هست، مسئله خیلی ساده تر از این حرفهاست!
پلنی که اینترنت زیاد یا نامحدود داشته باشه ولی مکالمه و تکست کم تا حالا نه من دیدم و نه دیگر دوستان. علتش هم واضحه چون با تحت اینترنت شدن همه چیز حتی تلفن، عملا شرکتهای تلفن بیشتر درامدشون از قسمت دیتای قبض هست تا مکالمه.
فعلا اگه بخواهید از این گوشیها استفاده کنید و البته قید دیتا شو هم بزنید و به مکالمه و تکست قناعت کنید، میتونید آنلاین سیم کارتهای H2OWireless و یا LycaMobile و یا دو سه شرکتی که در بالا معرفی کردم رو بخرید که دقیقه ای و هر تکستی حدودا 4 یا 5 سنت شارژ میکنه.
متاسفانه هزینه دیتای سیم کارتهای Prepaid خیلی بالا هست به نسبت و نباید روش حساب کرد.
اگه اینترنت موبایل میخواهید و فعلا قصد خرید اینترنت کابلی یا ADSL ندارید، میتونید یکی از Hotspotهای شرکتهای Sprint یا Verizon رو بخرید (چه نو از خودشون چه دست دوم به شرط Clean ESN بودن از ebay) و حدودا ماهی شصت الی هشتاد دلار بعلاوه مالیات و مخارج متفرقه برای اون هزینه کنید.
یامی جان ازت ممنونم که همیشه و در همه جا اطلاعاتت رو درخدمت دوستان قرار میدی.
به نظرت Verizon چطوره؟ من از چند نفر پرسیدم گفتن بهترین آنتن دهی و دیتا رو داره
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: yami
(2014-10-17 ساعت 10:13)farshad varaste نوشته:  
(2014-10-17 ساعت 09:54)yami نوشته:  

یامی جان ازت ممنونم که همیشه و در همه جا اطلاعاتت رو درخدمت دوستان قرار میدی.
به نظرت Verizon چطوره؟ من از چند نفر پرسیدم گفتن بهترین آنتن دهی و دیتا رو داره

بستگی به محلی داره که قراره استفاده کنید. بصورت کلی خوبه ولی باید چک کنید مطمئن باشید که در محل شما خوب خط میده.
بهرحال ورایزون خیلی هم گرونه البته در مقیاس مالی بنده!! بنابرین موقع خرید پلن قشتگ حواستونو جمع کنید و ببینید چه میخرید.
گول کلماتی مثل ماهی فلان قدر بعلاوه مالیات و هزینه های جانبی رو هم نخورید!! بگید قیمت نهایی رو میخوام.
برای پلن اسپرینت 55 دولاری بالای ماهی 26 دولار هزینه های جانبی و مالیات در آورده بودند!!
مالیات موبایل از چهار شرکت اصلی صرفا یک درصد مالیات فدرال و ایالتی نیست و کلی مخلفات اضافه هم داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، shadi79
دیدم چیزی خوبی گیرمون اومده گفتم بیام اینجا به شما هم بگم شاید بدردتون بخوره خانواده هایی که تازه مهاجرت کردن و هنوز گوشی و خط نگرفتن به نظر من از T-mobile's family plan استفاده کنید ما 4 تا خط (تکست و زنگ زدن به امریکا و کانادا نامحدود هست) گرفتیم ماهی صد دلار البته البته 4 تا گوشی هم روش گرفتیم با مالیات و همه چیز کلا هر ماه 124 دلار به خاطر خط و 4 تا گوشی باید بدیم که به نظرم خیلی خوبه برای کسایی که تازه اومدن.کلا اینجایی که ما هستیم At&t خوب نیست و T-mobile خیلی بهتره(دقت کنید همه جا اینطوری نیست ولی توی کالیفرنیا کلا T-mobile خوبه)
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste
يك سوال نيمه فني: اگر من از تي موبايل يك پكيج فميلي پلن بگيرم مثلا براي ٤ تا گوشي و روي گوشي اول اينترنت نامحدود بگيرم كه امكان استفاده از هات اسپات را فراهم ميكند. بعد روي گوشي هاي ديگر فقط يك گيگ بگيرم آيا ميتوانم از طريق گوشي اول كه آي فون باشد اينترنت نامحدود در اختيار بقيه گوشي ها قرار بدهم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 17:12)Elahvision نوشته:  يك سوال نيمه فني: اگر من از تي موبايل يك پكيج فميلي پلن بگيرم مثلا براي ٤ تا گوشي و روي گوشي اول اينترنت نامحدود بگيرم كه امكان استفاده از هات اسپات را فراهم ميكند. بعد روي گوشي هاي ديگر فقط يك گيگ بگيرم آيا ميتوانم از طريق گوشي اول كه آي فون باشد اينترنت نامحدود در اختيار بقيه گوشي ها قرار بدهم؟

هر 4 تا خط دیتا نامحدود هم داره جدیدا با همون 100 دلار. برای ما اینطوری هست (تکزاس)
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، Elahvision
(2014-10-19 ساعت 10:20)ps5 نوشته:  دیدم چیزی خوبی گیرمون اومده گفتم بیام اینجا به شما هم بگم شاید بدردتون بخوره خانواده هایی که تازه مهاجرت کردن و هنوز گوشی و خط نگرفتن به نظر من از T-mobile's family plan استفاده کنید ما 4 تا خط (تکست و زنگ زدن به آمریکا و کانادا نامحدود هست) گرفتیم ماهی صد دلار البته البته 4 تا گوشی هم روش گرفتیم با مالیات و همه چیز کلا هر ماه 124 دلار به خاطر خط و 4 تا گوشی باید بدیم که به نظرم خیلی خوبه برای کسایی که تازه اومدن.کلا اینجایی که ما هستیم At&t خوب نیست و T-mobile خیلی بهتره(دقت کنید همه جا اینطوری نیست ولی توی کالیفرنیا کلا T-mobile خوبه)
دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانی
نوع گوشی ها چی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
نوع گوشی ها lg optimous l90 گوشی خوبی هست july 2014 وارد بازار شده با اخرین نسخه اندروید کلا برای شروع عالیه.اون اینترنت نامحدود هم میشه اما باید بیشتر پول بدید و دیگه 100 دلار نیست (توی کالیفرنیا که اینجوریه)
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، SOLTANI11 ، arman_ghasr68
(2014-10-22 ساعت 08:26)ps5 نوشته:  نوع گوشی ها lg optimous l90 گوشی خوبی هست july 2014 وارد بازار شده با اخرین نسخه اندروید کلا برای شروع عالیه.اون اینترنت نامحدود هم میشه اما باید بیشتر پول بدید و دیگه 100 دلار نیست (توی کالیفرنیا که اینجوریه)
قراردادهاتون چند ماهست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 09:41)farshad varaste نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 08:26)ps5 نوشته:  نوع گوشی ها lg optimous l90 گوشی خوبی هست july 2014 وارد بازار شده با اخرین نسخه اندروید کلا برای شروع عالیه.اون اینترنت نامحدود هم میشه اما باید بیشتر پول بدید و دیگه 100 دلار نیست (توی کالیفرنیا که اینجوریه)
قراردادهاتون چند ماهست؟

24 ماه!
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste
دیشب رفتم از تی موبایل سیمکارت برای خودم و خانمم بخریم، گفت چون سوشال نامبر نداری نمیتونی از family plan استفاده کنی منم یه سیمکارت گرفتم که شد 67 دلار که 50 هزینه ماهانست 10 هزینه خود سیم و تقریبا ,7 دلار هم مالیات و هرماه باید 50 بدم. گفت بعدا میشه طرحت رو به family تغییر بدی.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79
من به محض ورود تو فرودگاه از تی موبایل یه سیم کارت گرفتم یکماهه اینترنت و textو تماس و 75 دلار دادم حالا اگه بخوام همین شماره رو چه پلنی رو باید بگیرم
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-26 ساعت 20:56)shadi79 نوشته:  من به محض ورود تو فرودگاه از تی موبایل یه سیم کارت گرفتم یکماهه اینترنت و textو تماس و 75 دلار دادم حالا اگه بخوام همین شماره رو چه پلنی رو باید بگیرم
شما اگه مجردی ماهانه 50 دلار میدی و همین خط و شماره رو استفاده میکنی اگر هم خط دوم بگیری میشه 30 دلار و هرخط دیگه که بگیری میشه 10 دلار. خیلی هم خوبه
پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان