کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
دوستان خواستم یک آپدیتی بدم که کماکان از ringplus.net استفاده میکنم و خوشبختانه بیشتر مشکلاتش حل شده.
اینطوری خوب بشه با این قیمتها واقعا بهترین گوزینه تازه واردین خواهد بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: سعید6524
(2014-10-29 ساعت 03:13)yami نوشته:  دوستان خواستم یک آپدیتی بدم که کماکان از ringplus.net استفاده میکنم و خوشبختانه بیشتر مشکلاتش حل شده.
اینطوری خوب بشه با این قیمتها واقعا بهترین بوقینه تازه واردین خواهد بود.

پلن جامپش تازه میشه همون که ما گرفتیم که اگر بخوای 4 تا بگیری گرون تر در میاد .اما پلن های دیگه اش (فقط اونایی که تکست و تاک مجانیه) واقعا خوبه اگر اینترنت نخوای این پلن ها خوبه البته باید دید کیفیتش چجوریه
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-29 ساعت 08:48)ps5 نوشته:  
(2014-10-29 ساعت 03:13)yami نوشته:  دوستان خواستم یک آپدیتی بدم که کماکان از ringplus.net استفاده میکنم و خوشبختانه بیشتر مشکلاتش حل شده.
اینطوری خوب بشه با این قیمتها واقعا بهترین بوقینه تازه واردین خواهد بود.

پلن جامپش تازه میشه همون که ما گرفتیم که اگر بخوای 4 تا بگیری گرون تر در میاد .اما پلن های دیگه اش (فقط اونایی که تکست و تاک مجانیه) واقعا خوبه اگر اینترنت نخوای این پلن ها خوبه البته باید دید کیفیتش چجوریه

این شرکتها اساسا برای کاربران کم مصرف هستن و برای کاربران پر مصرف چه دیتا چه مکالمه اصلا صرف نمیکنن.
من پلن ماهی 2 دولاری شو گرفتم که 50 دقیقه مکالمه و 10 تکست هست و دیتا نداره!!
از همان 50 دقیقه ممکنه سر ماه 20 دقیقه اش رو هم استفاده نمیکنم!! اصلا من وقتی بیرون از خانه هستم معمولا به تلفن جواب نمیدم! چون یا در حال نارندگی هستم! یا دارم گردش میکنم و لذت میبرم و دلیلی نداره که به تلفن جواب بدم!!
تکست رکو هم با اپلیکیشن گوگل وییس میفرستم چون اون شماره اش شماره ای هست که همه دوستانم دارند و با شماره اصلی گوشی بفرستم کسی منو نمیشناسه.
با اپ گوگل ویس هر چقدر بخوام میتونم تکست بدم و بگیرم.
تنها نکته کنکوری اش این هست که این اپ از دیتا استفاده میکنه که این پلن نداره ولی اگه 5 دولار یا بیشتر در حسابتون دیپازیت بذارید میتونید به ازای هر مگابایت 4 سنت روی همین پلن 2 دولاری هم اینترنت داشته باشید!!
از دیتا هم معمولا برای همین اپ گوگل ویس و چک کردن ایمیل و گاها گوگل مپز و یا جواب دادن به تماس وایبر و اسکایپ (که بگم بعدا باهاشون تماس میگیرم) استفاده میکنم و اصلا علاقه ای به بازی با گوشی در خارج از منزل ندارم و از اینکه میبینم مردم سرشون همه تو گوشی شون هست هم حسابی حرصم میگیره چون واقعا زندگی اجتماعی مردم رو نابود کرده.
به این ترتیب با هزینه ماهی 2 دولار بعلاوه مصرف دیتا از دیپازیت که معمولا کمتر از ماهی 3 یا 4 دولار هست (جمعا حدود 6 یا 7 دولار در ماه) مسئله تلفن من حل شده هست.
بخاطر پلن خانواده همسرم میتونستم از شرکت اونها پلنهای نامحدود عالی بیگیرم ولی نکته اینجا بود که اصلا دلم نمیخواد منم مثل بقیه معتاد گوشی موبایلم بشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: el333 ، Danoosh ، ps5 ، sce ، behjat ، سعید6524
اگه مشتری RingPlus شدید از این اپلیکیشن برای کنترل حسابتون در گوشی اندروید استفاده کنید. فعلا ورژن آیفون نداره انگاری.

https://play.google.com/store/apps/detai...pdashboard

نسخه پولی برای اونهایی هست که میخوان ریز به ریز مکالمات و دیتای مصرف شده رو ببینند. صرفا برای اینکه بدونید چقدر از اعتبارتون در مکالمه و تکست و دیتا مونده نسخه رایگان کفایت میکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: majid7
آیفون 6 sim free میشه پیدا کرو. چون حتی contract freeرو با اسم AT&T زده تا سایت اپل.
واقعا مصرف گرایی ما ایرانی ها هم جالبه. بعد یکسال میخوام یه سری به خانواده بزنم همه از اونجا سفارش آیفون 6 دادن. کسی میدونه فرودگاه هیوستون duty free داره و اونجا گوشی اپل هم هست با نه. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki
(2014-11-01 ساعت 04:08)renausa نوشته:  آیفون 6 sim free میشه پیدا کرو. چون حتی contract freeرو با اسم AT&T زده تا سایت اپل.
واقعا مصرف گرایی ما ایرانی ها هم جالبه. بعد یکسال میخوام یه سری به خانواده بزنم همه از اونجا سفارش آیفون 6 دادن. کسی میدونه فرودگاه هیوستون duty free داره و اونجا گوشی اپل هم هست با نه. ممنون

یکم جمله ات بهم ریخته نبود به نظرت (توی خط اول من اصلا نفهمیدم چی گفتی )
اما اگر دنبال ایفون 6 میگردید که سیم کارت نداشته باشه خیلی شیک برید یکی از مغازه های اپل که همه جا هست (اگر پیدا نکردید توی گوگل مپ بزنید براتون میاره)
و هر چند تا گوشی که میخواید بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من به عنوان یک نفر که تازه وارد شدم چه سیم کارت یا پلنی رو انتخاب بکنم تا
هم در هزینه هایم مکالمه و تکست صرفه جویی کنم
و هم ازاینترنت و از واتس اپ وایبر استفاده کنم
به غیر از استفاده کمتر که اون دست خودمونه
یه توضیح ساده که برای اونایی که اول میرن کدوم پلن میتونه مناسب باشه و
اینکه بعدا که جا افتادن بتونن مناسب با نیازی که دارن شارژ کنن.
مرسیBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-02 ساعت 02:33)majid7 نوشته:  سلام من به عنوان یک نفر که تازه وارد شدم چه سیم کارت یا پلنی رو انتخاب بکنم تا
هم در هزینه هایم مکالمه و تکست صرفه جویی کنم
و هم ازاینترنت و از واتس اپ وایبر استفاده کنم
به غیر از استفاده کمتر که اون دست خودمونه
یه توضیح ساده که برای اونایی که اول میرن کدوم پلن میتونه مناسب باشه و
اینکه بعدا که جا افتادن بتونن مناسب با نیازی که دارن شارژ کنن.
مرسیBig Grin

کار یکم سخت شد شما یه پلنی میخوای که از اینترنت زیاد و چیز های دیگه کم استفاده کنی که من همچین پلنی ندیدم که دیتا زیاد بده و چیزای دیگه رو کم اما اون بالا تر دوست عزیزمون yami یه سایت داده (ringplus.net ) هیچکدوم از پلن هاش دیتای خوبی نمیدن اما برای تازه کار ها خوبه بهتره یکی از پلن های ارزون رو از همونجا بگیرید و برای برای استفاده از اینترنت هم به کتابخانه ها ، مدارس، رستوران ها ؛کافی شاپ ها و غیره که وای فای مجانی دارن مراجعه کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: majid7 ، yami
(2014-10-20 ساعت 17:12)Elahvision نوشته:  يك سوال نيمه فني: اگر من از تي موبايل يك پكيج فميلي پلن بگيرم مثلا براي ٤ تا گوشي و روي گوشي اول اينترنت نامحدود بگيرم كه امكان استفاده از هات اسپات را فراهم ميكند. بعد روي گوشي هاي ديگر فقط يك گيگ بگيرم آيا ميتوانم از طريق گوشي اول كه آي فون باشد اينترنت نامحدود در اختيار بقيه گوشي ها قرار بدهم؟

دوستان من هنوز جوابم را نگرفتم: آيا با هات اسپات كردن گوشي ميشه بقيه دستگاه هاي وا فاي دار مثل لپ تاب بهش وصل بشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ps5
(2014-11-02 ساعت 08:28)Elahvision نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 17:12)Elahvision نوشته:  يك سوال نيمه فني: اگر من از تي موبايل يك پكيج فميلي پلن بگيرم مثلا براي ٤ تا گوشي و روي گوشي اول اينترنت نامحدود بگيرم كه امكان استفاده از هات اسپات را فراهم ميكند. بعد روي گوشي هاي ديگر فقط يك گيگ بگيرم آيا ميتوانم از طريق گوشي اول كه آي فون باشد اينترنت نامحدود در اختيار بقيه گوشي ها قرار بدهم؟

دوستان من هنوز جوابم را نگرفتم: آيا با هات اسپات كردن گوشي ميشه بقيه دستگاه هاي وا فاي دار مثل لپ تاب بهش وصل بشن؟
والا من توی ایران که بودم یکی از دوستام با یه روشی که هیچ وقت نفهمیدم گوشی ما رو وصل میکرد به گوشی خودش احتمالا همینی که شما میگی باشه و هیچ ربطی هم به نوع سیمکارتت نداشت احتمالا اینجا هم همینطوری هست .
پاسخ
تشکر کنندگان:
مجید جان
همانطور که پلی استیشن 5 عزیز فرمودن پلن با دیتای بالا و مکالمه و تکست پایین نیست.
شما اگه مسئله دیتا تو بتونی حل کنی و به حد چک میل کردن و استفاده از گوگل مپز و وایبر متنی کار کردن (نهایتا مکالمه در حد اینکه بگی خانه برسم بهت زنگ میزنم...) برسونی از طریق شرکتهایی مثل همین RingPlus.net یا Ting.com یا دیگر شرکتهای مشابه میتونی پلنهای خوبی بگیری. البته شرکتهای کوچکی که از خدمات ATT یا Tmobile هم استفاده کنن هست ولی تا جایی که یادمه دیتاشون از دیتای شرکتهایی که از Sprint استفاده میکنن مثل همین دو شرکت کمی گرانتر هست.
در ضمن شرکتهای زیر مجموعه ای که از اسپرینت استفاده میکنن گوشی اسپرینت لازم دارن و با گوشی معمولی سیم کارت خور کار نمیکنن. حالا کدام مدلهای اسپرینت رو قبول میکنن رو تو سایتشون معمولا مینویسن.
موقع خرید گوشی اسپرینت دست دوم هم چه میخواد آیفون باشه یا سامسونگ یا هر برند دیگه ای باید مطمین باشید که Clear ESN هست وگرنه رو شبکه اکتیو نمیشه.
کلیر بودنش رو هم از فروشنده بپرسید و باهاش طی کنید که اکتیو نشه پای خودته و من پس میدم.

روی استفاده از اینترنت موبایل برای منزل از طریق تترینگ حساب نکنید. موبایل حسابی داغ میکنه و در طولانی مدت یا حتی میان مدت ممکنه بسوزه یا ایراد کنه. از ما گفتن!
پاسخ
تشکر کنندگان: majid7 ، gol1

آره می‌شه، حالا یا گوشی رو باید روت کنی‌ یا اینکه پلنت باید ‌هات سپات داشت باشه.
مشکل کار اینجاست که این دیتا نامحدود تی‌ موبایل آنچنان هم نامحدود نیست.
سه گیگ اول 3G/4G هست و بعد از اون می‌شه یه چیزی تو مایه های 14k

یعنی‌ به حدی می‌‌رسه که حتی خود صفحه اصلی‌ گوگل یکی‌ دو دقیقه طول می‌‌کش لود بشه، اونم بعد از ده بار تایم آوت شدن.

کلا اینا جایی نمیخوابن که زیرشون آب بره.
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، yami

سلام
بله.... هر دستگاهی که وای فای داشته باشه, میتونه به هر هات اسپاتی وصل بشه
من روش تنظیمات در اندروید رو مینویسم
setting->more->tethering->wi-fi hotspot
بهتره قبل از تیک زدن گزینه هات اسپات, به داخل تنظیماتش برید (set up wi-fi hotspot) و پسورد دیفالت رو به پسورد موردنظرتون تغییر بدید

بعد از روشن شدن هات اسپات, کافیه با هر وسیله ای که دوست دارید به اینترنت متصل بشید
موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: ps5
احتمالا دوستانی در جمعمون هستن که تازه آمدن. بسیار به ندرت از منزل خارج میشن و تلفن هم ندارند و فعلا هم پول برای گرفتن موبایل ندارند.
این شرکت FreedomPop اگه در منزل به اینترنت دسترسی دارند برای استفاده در منزل گـوزینه (منو سانسور میکنی مهاجرسرا!) خوبیه.
در بیرون از منزل بخاطر اینکه از تری جی و فور جی اسپرینت استفاده میکنه برای مکالمه خط دهی اش اصلا خوب نیست.
اما خوب ماهی پانصد دقیقه پانصد تکست و پانصد مگابایت اینترنت خیلی خوبه اونم مفت!!
امروز فقط امروز یک گوشی شو میده 25 دولار.
https://www.freedompop.com/offer/htcevo4gFridayBlowout
برای اونا که میخوان موقعیت خوبیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، mohammadg846 ، Nima90 ، moqadam ، taherifar
سلام دوستان.من حدودا" یک ماه دیگه وارد امریکا میشم و نهایت یک ماه میمونم.میخواستم یه سیم کارتی بخرم که اینترنت داشته باشه و از گوشی خودم که سامسونگ هست استفاده کنم و قیمتش هم خیلی بالا نباشه و سرعتش اینترنتش هم خوب باشه.به نظرتون چی بخرم بهتره .ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان