کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
من يکی از دوستام 27 جون مصاحبش بود و کليرنس خورد و اوايل نوامبر کلير شد. يعنی يکم بيشتر از 4 ماه
اميدوارم اين داستان برای هيچکدوم ما انقدر طول نکشه چون واقعا سخته تحملش
تشکر کنندگان: armin1 ، امیر مهاجر ، afs ، shimoda ، roeentan ، ali234 ، afshin06 ، Saeedv13 ، peyman1355 ، Tomas ، ali2316 ، moji1361
(2012-12-24 ساعت 19:41)ehsan99 نوشته:  من يکی از دوستام 27 جون مصاحبش بود و کليرنس خورد و اوايل نوامبر کلير شد. يعنی يکم بيشتر از 4 ماه
اميدوارم اين داستان برای هيچکدوم ما انقدر طول نکشه چون واقعا سخته تحملش

چطور امکان داره احسان جان؟!!
مصاحبه ۲۷ جون، ماکسیمم تا نیمه‌های سپتامبر فرصت داره کلیر بشه.
از اکتبر مصاحبه‌های سال بعد شروع میشه.
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، mohajer13 ، goody ، lilac ، Saeedv13 ، r_ent ، khmp ، peyman1355 ، Tomas
شاید لاتری نبوده به تحصیلی ها و خانوادگی ها حتی توریست ها هم کلیر میدن دیگه.

-----------

بچه ها ویزای ما امروز رسید هورااااااااا. علی اینترنت نداره . تاریخ اکسپایر ویزا شش ماه بعد از مدیکاله یعنی وقت زیادی نداریم باید رفت زودتر ...خداروشکر . انشالله برای همه شما.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
(2012-12-24 ساعت 20:14)ali234 نوشته:  شاید لاتری نبوده به تحصیلی ها و خانوادگی ها حتی توریست ها هم کلیر میدن دیگه.

-----------

بچه ها ویزای ما امروز رسید هورااااااااا. علی اینترنت نداره . تاریخ اکسپایر ویزا شش ماه بعد از مدیکاله یعنی وقت زیادی نداریم باید رفت زودتر ...خداروشکر . انشالله برای همه شما.

مبارکتون باشه علی جان الان اینو کی نوشته ؟کسی غیر از علی ؟لطفا هر موقع اینترنت داشتی بیا یه خورده بیشتر توضیح بده وقت گرفتن ویزا تو سفارت چیکارا کردی ؟Wink
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: ali234 ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، Ali DV-2013 ، AsemanAbee ، armin1 ، afshin06 ، Saeedv13 ، r_ent ، peyman1355 ، Emma_a432 ، Tomas
(2012-12-24 ساعت 20:26)صوفیا صوری نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 20:14)ali234 نوشته:  شاید لاتری نبوده به تحصیلی ها و خانوادگی ها حتی توریست ها هم کلیر میدن دیگه.

-----------

مبارکتون باشه علی جان الان اینو کی نوشته ؟کسی غیر از علی ؟لطفا هر موقع اینترنت داشتی بیا یه خورده بیشتر توضیح بده وقت گرفتن ویزا تو سفارت چیکارا کردی ؟Wink

من همسرشم Wink مرسی انشالله برای همه بچه های سایت.
روالش مثل پارساله دیگه. ساعت یک بعدازظهر جلوی در سفارت بعد رفتن به میز یو پی اس و پرداخت هزینه پست . هنوز یو پی اس انجام میده کارها رو.خودش میاد می نویسه حالا براتون انشالله.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
بچه ها؟؟من یه چیزیو نمیفهمم! یعنی اونایی که قبل از 1 فوریه ویزاشونو گرفتن نباید 165 دلار اضافی و به ازای هر کیس بدن؟؟ یعنی این قانون مشمول حال همه 2013 ایها نیست؟ زیاد منطقی به نظر نمیرسه!
ضمنا این پول تو آمریکا باید پرداخت بشه یا سفارت ایروان و آنکارا یا ابوظبی؟
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: lilac ، afshin06 ، mgolchin13 ، Tomas
(2012-12-24 ساعت 22:20)مانترا نوشته:  بچه ها؟؟من یه چیزیو نمیفهمم! یعنی اونایی که قبل از 1 فوریه ویزاشونو گرفتن نباید 165 دلار اضافی و به ازای هر کیس بدن؟؟ یعنی این قانون مشمول حال همه 2013 ایها نیست؟ زیاد منطقی به نظر نمیرسه!

مانترا جان میشه در مورد اصل موضوع کمی توضیح بیشتر بدی؟؟؟
تشکر کنندگان: مانترا ، Tomas
(2012-12-24 ساعت 22:20)مانترا نوشته:  بچه ها؟؟من یه چیزیو نمیفهمم! یعنی اونایی که قبل از 1 فوریه ویزاشونو گرفتن نباید 165 دلار اضافی و به ازای هر کیس بدن؟؟ یعنی این قانون مشمول حال همه 2013 ایها نیست؟ زیاد منطقی به نظر نمیرسه!

مانترا جان این قانون رو برای تمام مهاجرین وضع کردند و مختص کیسهای لاتاری نیست و اینطور که پیداست از ۱ فوریه اجرایی میشه.
تشکر کنندگان: مانترا ، amir82 ، lilac ، Ali DV-2013 ، صوفیا صوری ، roeentan ، afshin06 ، r_ent ، peyman1355 ، Tomas
(2012-12-24 ساعت 22:54)پروا نوشته:  

مانترا جان میشه در مورد اصل موضوع کمی توضیح بیشتر بدی؟؟؟

والله منم زیاد سر در نمیارم. یکیاز بچه ها این لینک رو گذاشت:
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD

(2012-12-24 ساعت 22:57)امیر مهاجر نوشته:  

مانترا جان این قانون رو برای تمام مهاجرین وضع کردند و مختص کیسهای لاتاری نیست و اینطور که پیداست از ۱ فوریه اجرایی میشه.

یعنی شامل حال اونایی که قبل از 1 فوریه ویزا میگیرن نمیشه؟؟
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: lilac ، afshin06 ، Tomas
اميدواوم امشب f5 زدن ها بي نتيجه نباشه?
قبولي:١ مي ٢٠١٢،پست:ارامكس كارنت: نوامبر، مصاحبه ايروان: w2dec
case:21xx نتيجه:آبي . كليرنس: 5feb
تشکر کنندگان: raham ، fire dragon ، peyman1355 ، Tomas
مانترای عزیز با توجه به این سایت فقط کسانی که در تاریخ اول فوریه و بعد از آن ویزای مهاجرتی دریافت میکنند مشمول پرداخت ۱۶۵$ میشوند.

On February 1, 2013, the U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) will begin collecting a new USCIS Immigrant Fee of $165 from most immigrant visa recipients who receive their visas on or after February 1, 2013. (IR-3, IH-3, IR-4, IH-4, K-1, K-2, K-3, and K-4 visa holders will not pay the fee.) Review the News Release and USCIS Immigrant Fee on the USCIS website for more information.
(2012-12-24 ساعت 00:29)achi686 نوشته:  دوستان منتظر عزیز...اینو بدونید که تنها نیستید و حتی ماها هم که ویزامون رو گرفتید با شما و پا به پای شما دوستان عزیز تا آخرش میایم......
به امید اینکه فردا یه تعداد کثیری از دوستان منتظر ، از انتظار در بیان و پاک پاک شوند......

مخصوصا یکی از دوستانم علی جان ، که دوست دارم بهش خبر کلیرنسشو من بهش بدم و برای این دوستم و دیگر دوستان کلی جیغ و فریاد از خوشحالی بزنیم........

به امید خدا که فردا کلیرنس های این هفته هم اعلام بشه اینم کلی انرژی....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ای جونم آرش من. ممنون به فکرمی نازنین Smile
دوستان من نزدیک به 6 هفته است که مصاحبه شدم و 5 هفته هست که سوالات فرم 9 سوالی رو ارسال کردم و تاییدیه گرفتم.
دوستان هر جور که معتقدید (دعا ، انرژی مثبت ، تمرکز و . . .) فاز مثبت بدید ایشالا کلیر من هم به همراه کلیر دوستان منتظر بیاد چرا که وقت همینجوری داره برام میگذره و چون وضعیتم قطعی نیست نمی تونم شرکت رو ترک کنم و به آموزشهام با تمرکز بچسبم.
انرژی آرش مهربون رو کپی-پیست می کنم باشد که در زمره کلیر شدگان قرار گیریم. Big Grin

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
(2012-12-24 ساعت 23:38)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 00:29)achi686 نوشته:  دوستان منتظر عزیز...اینو بدونید که تنها نیستید و حتی ماها هم که ویزامون رو گرفتید با شما و پا به پای شما دوستان عزیز تا آخرش میایم......
به امید اینکه فردا یه تعداد کثیری از دوستان منتظر ، از انتظار در بیان و پاک پاک شوند......

مخصوصا یکی از دوستانم علی جان ، که دوست دارم بهش خبر کلیرنسشو من بهش بدم و برای این دوستم و دیگر دوستان کلی جیغ و فریاد از خوشحالی بزنیم........

به امید خدا که فردا کلیرنس های این هفته هم اعلام بشه اینم کلی انرژی....

ای جونم آرش من. ممنون به فکرمی نازنین Smile
دوستان من نزدیک به 6 هفته است که مصاحبه شدم و 5 هفته هست که سوالات فرم 9 سوالی رو ارسال کردم و تاییدیه گرفتم.
دوستان هر جور که معتقدید (دعا ، انرژی مثبت ، تمرکز و . . .) فاز مثبت بدید ایشالا کلیر من هم به همراه کلیر دوستان منتظر بیاد چرا که وقت همینجوری داره برام میگذره و چون وضعیتم قطعی نیست نمی تونم شرکت رو ترک کنم و به آموزشهام با تمرکز بچسبم.
انرژی آرش مهربون رو کپی-پیست می کنم باشد که در زمره کلیر شدگان قرار گیریم. Big Grin

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++فوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووت
تمومه! ویزاهه رو گرفتی Big Grin
نبود 7 سال و 3 ماه و 8 روز؟!!! Big GrinWinkTongue
فکر کنم شدم ارشد تاپیک های کلیرنس!!!
نبود؟!!!
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

(2012-12-25 ساعت 01:31)f1f نوشته:  نبود 7 سال و 3 ماه و 8 روز؟!!! Big GrinWinkTongue
فکر کنم شدم ارشد تاپیک های کلیرنس!!!
نبود؟!!!

اجازه بده پاتو ببوسم ابا پیشکسوت
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان