کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-25 ساعت 01:31)f1f نوشته:  نبود 7 سال و 3 ماه و 8 روز؟!!! Big GrinWinkTongue
فکر کنم شدم ارشد تاپیک های کلیرنس!!!
نبود؟!!!
WHAT
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: amirazimi ، f1f ، Tomas
(2012-12-25 ساعت 02:06)amirhr123 نوشته:  
(2012-12-25 ساعت 01:31)f1f نوشته:  نبود 7 سال و 3 ماه و 8 روز؟!!! Big GrinWinkTongue
نبود؟!!!
WHAT
كيس ايشون لاتاري نيست .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، amirhr123 ، f1f ، Tomas ، 3rip ، صوفیا صوری ، Ali DV-2013 ، lilac ، bardia9
(2012-12-24 ساعت 17:26)saeidsrn نوشته:  کسی میتونه به من کمک کنه :::
من در تاریخ 10/10/2012 مدارکم را برای kcc ارسال کردم البته دیر متوجه شده بودم کیس من هست حدود 1400
اما تا کنون نامه دوم را دریافت نکردم

کسی میتونه بگوید من بایست چکاری بکنم و یا زمان مصاحبه من حدود چه تاریخ میشه
ضمن تبریک که بالاخره متوجه شدی حالا حالا ها باید منتظر باشی کاری که همگی ما سخت مشغول ان هستیمRolleyes
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: saeidsrn ، amairmonre ، Tomas ، peyman1355
(2012-12-25 ساعت 02:17)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-25 ساعت 02:06)amirhr123 نوشته:  
نبود؟!!!
WHAT
كيس ايشون لاتاري نيست .

لطفا یه توضیحی در مورد این اعداد میدی؟!؟!
تشکر کنندگان: Tomas ، bardia9
(2012-12-24 ساعت 19:46)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 19:41)ehsan99 نوشته:  من يکی از دوستام 27 جون مصاحبش بود و کليرنس خورد و اوايل نوامبر کلير شد. يعنی يکم بيشتر از 4 ماه
اميدوارم اين داستان برای هيچکدوم ما انقدر طول نکشه چون واقعا سخته تحملش

چطور امکان داره احسان جان؟!!
مصاحبه ۲۷ جون، ماکسیمم تا نیمه‌های سپتامبر فرصت داره کلیر بشه.
از اکتبر مصاحبه‌های سال بعد شروع میشه.

آره امير همونطور که دوستمون گفت کيس اين رفيق ما غير مهاجرتی بود که کليرنس خورد
تشکر کنندگان: f1f ، afshin06 ، امیر مهاجر ، Tomas ، peyman1355 ، lilac
(2012-12-25 ساعت 02:17)sayeh_m نوشته:  كيس ايشون لاتاري نيست .

مامان سایه انشالله به این زودیا هورای شما رو بشنویم....... Big GrinBig GrinBig Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-12-25 ساعت 09:46)bayat_r نوشته:  
(2012-12-25 ساعت 02:17)sayeh_m نوشته:  كيس ايشون لاتاري نيست .

مامان سایه انشالله به این زودیا هورای شما رو بشنویم....... Big GrinBig GrinBig Grin
ممنون بيات جان Smile خدا رو شكر مي كنم كه دوستان خوبي مثل شما دارم Smile باورت ميشه من صفحه كليرنس رو فقط دوبار تاحالا نگاه كردم ؟ Wink هر دوبار هم دوستان لطف كردن و قبل از اينكه تو تاپيك اينجا نوشته بشه بهم خبر دادن Smile
به هر حال براي همه ارزوي موفقيت مي كنم Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
امروز سفارت انكارا تعطيله البته احتمالاً سفارت هاي ديگه هم همينه ، از فردا بايد منتظر كليرنس ها باشيم Smile
نبود؟!!!
خدا صبرت بده بابا. شما الان باید ذهن مجسم همه دوستانی باشید که ظرف سالهای گذشته آمدند و رفتند. باز هم خدا صبرت بده.
قابل توجه دوستانی که بی تابی می کنند که سی و ... روز کلیرشون طول کشیده.
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
نگران نشین، همونطور که دوستان گفتن کیس من از نوع F1 خانوادگیه که تا امروز 34 روزه که منتظر کلیر شدنم. اما در واقع بیش از هفت ساله که پرونده من در جریانه و مصائب زیادی رو مثل عقب گرد ویزا بولیتن و دوبار کارنت شدن رو همراه دوست عزیزم Dreamer60 و دوستان دیگه پشت سرگذاشتیمSad. راستشو بخواین تا الآن خیلی پیگیر کلیر شدن نبودم چون منطقی نبود اما الآن دیگه موقشه.

قصدم از اومدن تو این تاپیک همراهی با دوستان در مدت کلیرنس و همچنین یادآوری این نکته هست که بدون شک بردن لاتاری یه موقعیت منحصربفرد و تکرار نشدنیه که همگی شما باید قدرشو بدونین و با صبر و شکیبایی این مرحله رو پشت سر بذارین. نکته جالبی که شاید باعث خوشحالی شما و تعجب ما بشه اینه که از دوستایی که تو مدت اخیر مصاحبه داشتن و کلیر شدن دوستان لاتاری به طور نسبی زودتر کلیر شدن. نکته جالبتر در مورد ساپورت مالیه. دوستان لاتاری با یه مبلغ ناچیز معادل ارز دولتی میتونن ساپورتر خودشون باشن ولی کیسای خانوادگی حتما باید یکی از اونور ساپورتشون کنهSad!

پس خوشحال باشین و قدر این موقعیت رو بدونین و از فرصت فعلی نهایت استفاده رو ببرین.
راستی یادتون نره ما ارشد گروهان کلیرنسیماWinkBig GrinCool
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

خدا به شما صبر بده دوست عزیز بعد از این همه سال مقاومت و جنگیدن
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: armin1 ، f1f ، Tomas ، dreamer60
بچه های منتظر همه دعا کنیم که قبل هفته آخر ژانویه کلییر شیم تا اینکه 160 دلار دیگه بعدش پیاده نشیم برای قانون جدید گرفتن ویزا پس یه انرژی مثبت که همه سرحال و امیدوار بزن مثبتوBig Grin+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
نقل قول از سایت سفارت آمریکا در ترکیه :

The U.S. Embassy in Ankara will be closed from Monday December 24 to Tuesday December 25 due to Christmas Day.
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas ، peyman1355 ، IN.USA@2013 ، 3rip ، raham ، Ali DV-2013 ، bmojtaba ، el333 ، armin1 ، amairmonre ، afshin06 ، r_ent ، amir82
مگه هر روز کلیرهای جدید رو اعلام میکنن یا مثلاً هفته ای یه بار ؟؟
همه شماها برنامه ریزی کردید که بعد از گرفتن ویزا کجا میرید و چی کار میکنید ؟؟
راستش من از این تغییر میترسم ... همه آرزومونن به رفتن بود اما حالا که داره کم کم جدی میشه .... یه جورایی داره توی دلم خالی میشه )):
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
(2012-12-25 ساعت 23:09)yalda.irannejad نوشته:  مگه هر روز کلیرهای جدید رو اعلام میکنن یا مثلاً هفته ای یه بار ؟؟
همه شماها برنامه ریزی کردید که بعد از گرفتن ویزا کجا میرید و چی کار میکنید ؟؟
راستش من از این تغییر میترسم ... همه آرزومونن به رفتن بود اما حالا که داره کم کم جدی میشه .... یه جورایی داره توی دلم خالی میشه )):
ببخشید شما واسه چی داره توی دلتون خالی میشه ؟
کیس نامبر :2013AS39XX..کنسولگری : انکارا. .کارنت شدن : ژانویه.مدرک : پیش دانشگاهی.تعداد افراد کیس : 1نفر.تاریخ مصاحبه : هفته اول فوریه.نتیجه:کلیرنس
تشکر کنندگان: اردوان ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان