کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-08-19 ساعت 12:33)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 12:18)mona_gh نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 12:03)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 11:14)mona_gh نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 10:36)tajhizgaran نوشته:  بلیت از قطری گرفتم . مشهد دوحه - دوحه شیکاگو - شیکاگو سن حوزه
هر نفر بزرگسال 24732000 ریال . Wink

سلام
دوست عزیز امیدوارم که موفق باشید در زندگی جدید
میشه راهنمائی کنید من دنبال بلیط هستم واسه سن حوزه ولی بالای 4.000.000 تومان میشه شما چه جوری گرفتید ؟ جه زمانی گرفتید؟

دوست من

من حدود 10 روز پیش رزرو کردم و 3 روز پیش بلیطها رو گرفتم . قیمت با توجه به تغییرات قیمت $ تغییر می کنه و با توجه به پر و خالی بودن پرواز هم فرق می کنه . فقط حواست باشه با پروازی بگیری که توی دوحه 1/5 ساعت توقف داشته باشه

شیکاگو به سن حوزه با امریکن ایرلاین هست . ضمناً بلیط ما یکسره هست .

یعنی شما از طریق آژانس هواپیمایی گرفتید؟
یعنی کل هزینه تمام پروازهای شما تا به سن حوزه برسید شده 2400.000 ؟
پرواز شما قطر هستش؟

از طریق دفتر قطری گرفتم و برای دو نفر بزرگسال و دو نفر بچه زیر 12 سال مجموعاً از مشهد تا سن حوزه بصورت فقط رفت شد زیر 8 میلیون و 990 هزار تومان .

امکانش هست شماره تلفن از این دفتر قطری به من بدهید
خیلی ممنون
تشکر کنندگان: kouroshd ، afshinghwink ، romance33
(2013-08-19 ساعت 12:39)mona_gh نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 12:33)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 12:18)mona_gh نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 12:03)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 11:14)mona_gh نوشته:  سلام
دوست عزیز امیدوارم که موفق باشید در زندگی جدید
میشه راهنمائی کنید من دنبال بلیط هستم واسه سن حوزه ولی بالای 4.000.000 تومان میشه شما چه جوری گرفتید ؟ جه زمانی گرفتید؟

دوست من

من حدود 10 روز پیش رزرو کردم و 3 روز پیش بلیطها رو گرفتم . قیمت با توجه به تغییرات قیمت $ تغییر می کنه و با توجه به پر و خالی بودن پرواز هم فرق می کنه . فقط حواست باشه با پروازی بگیری که توی دوحه 1/5 ساعت توقف داشته باشه

شیکاگو به سن حوزه با امریکن ایرلاین هست . ضمناً بلیط ما یکسره هست .

یعنی شما از طریق آژانس هواپیمایی گرفتید؟
یعنی کل هزینه تمام پروازهای شما تا به سن حوزه برسید شده 2400.000 ؟
پرواز شما قطر هستش؟

از طریق دفتر قطری گرفتم و برای دو نفر بزرگسال و دو نفر بچه زیر 12 سال مجموعاً از مشهد تا سن حوزه بصورت فقط رفت شد زیر 8 میلیون و 997 هزار تومان .

امکانش هست شماره تلفن از این دفتر قطری به من بدهید
خیلی ممنون

0511-7664102-4
البته من مشهد هستم . نمی دونم به دردتون می خوره یا نه
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، afshinghwink ، romance33 ، ikamaly ، AsemanAbee
(2013-08-19 ساعت 13:16)nooshshahnar نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 11:24)r_ent نوشته:  *** برای بلیط چارتر ارزون***

اینو 1 دوستم به من گفته:
www.edreams.com
in site blite arzoon dare mesle chartere ke cancle va jabejayi nadare vali taghriban nesfe gheimate
میتونین امتحان کنین Smile

خیلی خوبی روشا جونم مرسی از همه ی اطلاعاتت SmileSmile
خاله قزی جان سلام و ممنون بابت اطلاعات پروازیت...
اما خواستم بگم که سایت رو چک کردم و دیدم اکثراً با پروازهای امارات ایر و فلوت ایر، به لوس آنجلس پرواز داره، و قیمتش هم یه چیزی حدود 1400 دلار (1007یورو) هست، که فکر کنم یه جورایی سر اینکه این بلیتا به هیچ وجه قابل تغییر نیستند و به اصطلاح به چشم بلیت چارتری بهش نگاه میکنن، نمیارزه، یعنی فقط حدود 200 دلار کمتر که البته ریسک سوخت بلیت برگشت هم باید بهش اضافه کرد...
چون در حال حاضر از طریق سایت ترکیش ایر مستقیم میتونین بلیت با قیمت زیر 1600 دلار بخرین و اگه خدایی نکرده هم خواستین تغییرش بدین به راحتی قابل تغییره...
در هر صورت دوستان، برای گرفتن اطلاعات بیشتر در رابطه با بلیت ترکیش ایر به طور مستقیم، به این پست مراجعه کنین
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
(2013-08-19 ساعت 11:24)r_ent نوشته:  *** برای بلیط چارتر ارزون***

اینو 1 دوستم به من گفته:
www.edreams.com
in site blite arzoon dare mesle chartere ke cancle va jabejayi nadare vali taghriban nesfe gheimate
میتونین امتحان کنین Smile
مرسی روشا جون قیمتهاش خیلی خوبه ولی برای زمانی که کردیت کارد داشته باشیم دیگه نه؟
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: daad ، Soap McTavish ، romance33
سلام من دقیقا نمیدونم لیستتون مربوط به چیه.اما ما هم دو نفریم که ویزامون آمادست مقصدمون هم کالیفرنیاستWink
تشکر کنندگان: usa lover ، daad ، tajhizgaran ، romance33
حالا که وارد این تایپیک شدم یه زحمت به دوستان بدم وچندتا سوال بپرسم یکی اینکه اگه خواستیم دارو ببریم آیا شربت هم میشه برد؟واینکه برای بردن زرشک وزعفران تا چقدر محدودیت داره اگه جواب بدید خیلی ممنون میشم
تشکر کنندگان: daad ، tajhizgaran ، Ali.US ، romance33 ، hushmandco
(2013-08-15 ساعت 10:23)mgolchin13 نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 06:45)Shezem نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 05:24)sepand88 نوشته:  
(2013-08-13 ساعت 22:54)sce نوشته:  یه مقدار بردن 20 هزارتا ذهنمو مشغول کرده.
به تظرتون مشکلی پیش نمیاد ؟

مشکلی پیش نمیاد فقط تو چندتاد کیف پول تقسیم کنید پولاتونو نمیشمرن اگرم یکودر صد پرسید شما بگو چهار هزارتا داری

دوست عزیز ، خانم یا آقای sce ، اگه من جای شما باشم پول‌هایم را نزد خودم همه را یک‌جا نگه‌می‌دارم، و خیلی هم قرص و محکم نگه‌می‌دارم.
و در فرودگاه هم اعلام می‌کنم که چقدر پول دارم، زیرا این خیلی طبیعی هست که شما چون دارید مهاجرت می‌کنید، پول زیادی هم برای شروع زندگی لازم دارید، برای خانه گرفتن، خرید اسباب منزل و از این‌جور چیزها.
اما اگه پولتان را قایم کنید و مقدار آن‌را هم درست نگویید، اگه شما را بگردند و پول ها را پیدا کنند، مشکل ۱۰برابر خواهد شد! زیرا طرف شک خواهد کرد که شما چرا پنهان کاری می‌کنید، نکنه این پول را برای خرابکاری دارید می‌برید!! یا اینکه مگر شما قاچاقچی هستید که پنهان کاری می‌کنید!! در این صورت، این پول حکم قاچاق را پیدا خواهد کرد. اگر هم آنجا کمی هول بشوید و تته پته کنید که دیگه بدتر!! که از این جور فکرها هم می‌کنند. و پول شما توقیف خواهد شد، تا شما برایشان روشن کنید که منبع این پول کجا بوده، و دلیل روشی نشان دهید که چرا پول ها را مخفی‌ کرده‌اید!!
البته من خودم زندگی‌ام را در آمریکا با ۶۰۰۰ تا شروع کردم، اما دوستان دیگر هم‌ورودی ما Big Grin همون ۲۰۱۲ هایی ها، چندتاشون را همین‌جا در مهاجرسرا می‌خواندم که پول از این بیشتر هم برده‌اند و اعلام کرده‌اند و مشکلی هم نداشته‌اند.
اصولا در درستکاری و روراستی مشکلی پیش‌نخواهد آمد، معمولا دروغ مشکل ساز هست.
اینکه شما شنیده‌اید که به پول زیاد در فرودگاه گیر می‌دهند، برای توریست‌ها هست، نه برای مهاجران.
کامیاب باشید.
دوست عزیز منظور ایشون فرودگاه ایرانه نه آمریکا.... مثل این که شما خیلی وقته رفتین و یک سری چیز ها رو فراموش کردین.

دوستان عزیز من از یکی‌ از اقوام که میره و میاد پرسیدم گفتن نفری ۱۰۰۰۰ دلار هست که بیشتر ازین باشه مشکل پیش میاد وسوال می‌کنن سعی‌ کنید کمتر هم باشه بهتره . بعدشم گفتن یه برگه تو هواپیما دادن بزنید سرپرست و مثلا دو یا سه نفرید و بزنید ۳۰۰۰۰ دلار و اگر که هر نفر برگه گرفت بزنید تا ۱۰۰۰۰
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، romance33
(2013-08-19 ساعت 14:30)daad نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 10:23)mgolchin13 نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 06:45)Shezem نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 05:24)sepand88 نوشته:  
(2013-08-13 ساعت 22:54)sce نوشته:  یه مقدار بردن 20 هزارتا ذهنمو مشغول کرده.
به تظرتون مشکلی پیش نمیاد ؟

مشکلی پیش نمیاد فقط تو چندتاد کیف پول تقسیم کنید پولاتونو نمیشمرن اگرم یکودر صد پرسید شما بگو چهار هزارتا داری

دوست عزیز ، خانم یا آقای sce ، اگه من جای شما باشم پول‌هایم را نزد خودم همه را یک‌جا نگه‌می‌دارم، و خیلی هم قرص و محکم نگه‌می‌دارم.
و در فرودگاه هم اعلام می‌کنم که چقدر پول دارم، زیرا این خیلی طبیعی هست که شما چون دارید مهاجرت می‌کنید، پول زیادی هم برای شروع زندگی لازم دارید، برای خانه گرفتن، خرید اسباب منزل و از این‌جور چیزها.
اما اگه پولتان را قایم کنید و مقدار آن‌را هم درست نگویید، اگه شما را بگردند و پول ها را پیدا کنند، مشکل ۱۰برابر خواهد شد! زیرا طرف شک خواهد کرد که شما چرا پنهان کاری می‌کنید، نکنه این پول را برای خرابکاری دارید می‌برید!! یا اینکه مگر شما قاچاقچی هستید که پنهان کاری می‌کنید!! در این صورت، این پول حکم قاچاق را پیدا خواهد کرد. اگر هم آنجا کمی هول بشوید و تته پته کنید که دیگه بدتر!! که از این جور فکرها هم می‌کنند. و پول شما توقیف خواهد شد، تا شما برایشان روشن کنید که منبع این پول کجا بوده، و دلیل روشی نشان دهید که چرا پول ها را مخفی‌ کرده‌اید!!
البته من خودم زندگی‌ام را در آمریکا با ۶۰۰۰ تا شروع کردم، اما دوستان دیگر هم‌ورودی ما Big Grin همون ۲۰۱۲ هایی ها، چندتاشون را همین‌جا در مهاجرسرا می‌خواندم که پول از این بیشتر هم برده‌اند و اعلام کرده‌اند و مشکلی هم نداشته‌اند.
اصولا در درستکاری و روراستی مشکلی پیش‌نخواهد آمد، معمولا دروغ مشکل ساز هست.
اینکه شما شنیده‌اید که به پول زیاد در فرودگاه گیر می‌دهند، برای توریست‌ها هست، نه برای مهاجران.
کامیاب باشید.
دوست عزیز منظور ایشون فرودگاه ایرانه نه آمریکا.... مثل این که شما خیلی وقته رفتین و یک سری چیز ها رو فراموش کردین.

دوستان عزیز من از یکی‌ از اقوام که میره و میاد پرسیدم گفتن نفری ۱۰۰۰۰ دلار هست که بیشتر ازین باشه مشکل پیش میاد وسوال می‌کنن سعی‌ کنید کمتر هم باشه بهتره . بعدشم گفتن یه برق اگه تو هواپیما دادن بزنید سرپرست و مثلا دو یا سه نفرید و بزنید ۳۰۰۰۰ دلار و اگر که هر نفر برگه گرفت بزنید تا ۱۰۰۰۰
هرگز اين كار را نكنيد
بارها در تاپيكهاي مختلف اين مسئله مطرح شده و دوستان صاحب نظر عرض كردند شما كه با عنوان ويزاي مهاجرتي تشريف ميبريد (فكر كنم تا 2سال از پرداخت ماليات براي پول ورودي خود به امريكا معاف هستيد) و چنانچه بيش از 10000 دلار همراه داشته باشيد هيچ ايرادي ندارد اما اگر بيش از 10000 همراه داشته باشيد و به غلط مبلغ كمتر از اين را ارائه نمائيد چنانچه در بازرسي خلاف آن ثابت شود مقدار اضافي از شما گرفته شده و به دادگاه فرا خوانده خواهيد شد.
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
(2013-08-19 ساعت 14:26)ssssa نوشته:  حالا که وارد این تایپیک شدم یه زحمت به دوستان بدم وچندتا سوال بپرسم یکی اینکه اگه خواستیم دارو ببریم آیا شربت هم میشه برد؟واینکه برای بردن زرشک وزعفران تا چقدر محدودیت داره اگه جواب بدید خیلی ممنون میشم

به تاپیک چه چیزهایی می توانیم با خود ببریم؟ مراجعه کنید
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: kouroshd ، tajhizgaran ، Sepasttian ، Saeedv13 ، shatsi
بلاخره ما هم وارد اين تاپيك شديم.مناز امارات بليط براي 23 نوامبر گرفتم 2600 البته موقعي كه دلار 2500 بود خوبه يا گرون گرفتم بچه ها؟؟
كيس نامبر: 2013AS92XX -رؤيت قبولي: 4 June-ارسال مدارك: 4 July-تعداد افراد کیس: 2 نفر-مصاحبه: ایروان- هفته اول July - كليرنس:06 آگوست -مقصد: فعلا لس آنجلسBig Grin
تشکر کنندگان: kouroshd ، dana ، noobnoobi ، Ali.US ، romance33 ، ikamaly ، لاتاری ، daad
بچه ها يكي لينك و توضيح پرداخت 165 دلار رو بذاره.واسه دو نفر بايد يك اكانت ساخت؟
كيس نامبر: 2013AS92XX -رؤيت قبولي: 4 June-ارسال مدارك: 4 July-تعداد افراد کیس: 2 نفر-مصاحبه: ایروان- هفته اول July - كليرنس:06 آگوست -مقصد: فعلا لس آنجلسBig Grin
تشکر کنندگان: dana ، Ali.US ، tajhizgaran ، لاتاری ، daad
سلام دوستان فرمی که تو هواپیما برای دلار بیشتر از ۱۰۰۰۰تارو باید پر کنیم رو پیدا نکردم.کسی از دوستان لینکشو داره؟
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: Ali.US ، romance33 ، daad
(2013-08-19 ساعت 17:08)رز سفيد نوشته:  بچه ها يكي لينك و توضيح پرداخت 165 دلار رو بذاره.واسه دو نفر بايد يك اكانت ساخت؟

از لینک زیز استفاده کنید:

http://mohajersara.com/thread-5642-post-...#pid387446
کیس نامبر:2013as6200 کنسولگری:ایروان مقصد:لس آنجلس(ولی)
تشکر کنندگان: کاوه شیز ، romance33 ، لاتاری ، daad
دوستان لس آنجلس نشین،

من دو هفته دیگه میام اونجا، و به دلایلی مجبور شدم برم دنبال هتل ، توی لانگ بیچ ظاهرا قیمتها مناسبتره ، میخواستم بدونم برای کارهای اولیه مثل SSN و گواهینامه و غیره از لانگ بیچ میشه راحت رفت دنبال کارها یا نه؟
کیس نامبر:58xx ایروان ،4 نفر، مصاحبه: 8/4/13 ،کلیر:30/5/13،ویزا: 14/6/13، سفرنامه، ورود به آمریکا: 28/8/13
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، romance33 ، لاتاری ، Alirezaa2013 ، daad
Winkمایعات داخل کابین نمیزارن ولی در چمدان مشکل نداره من دهانشویه بردم!!!Cool
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، daad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان