کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-02-27 ساعت 02:30)sepidarx نوشته:  سلام دوستان عزیزم.من نمیدونم چجوری آدرسم رو تغییر بدم.
یعنی کلا داستان مفصلی دارم منSmile)
من موقع ورود به آمریکا بسته های زردم رو ایران جا گذاشتم :دی Smile) بعد کلی ماجرا و اینا بلاخره بسته رو رسوندم دستشون ولی من آدرس تگزاس رو داده بودم اما بعد از اینکه بسته رو دادم بهشون گفتم که آدرس رو عوض میخوام بکنم چون الان من کالیفرنیا هستم.اما طرف گفت نمیشه باید از طریق CIS رسیدگی کنید/خلاصه بعد از کلی تماس کاری جواب دادن که پروستون شروع شده بعد از یک ماه.به طرف که توی cis بود گفتم میخوام آدرسم کالیفرنیا باشه گفت به همین آدرس کالیفرنیاتون ارسال میشه اما من فقط این آدرس رو توی سایت elis داده بودم (همین آدرس کالیفرنیا)
یعنی همین کافیه؟کار دیگه ای نباید بکنم؟
داستی توی egov هم وقتی میخوام آدرس رو تغییر بدم از من فرم نامبر میخواد.اما من نمیدونم فرم نامبرم چیه.
چرا نمیرین پست آفیس خب؟ من خواستم آدرسمو عوض کنم رفتم پست آفیس
تشکر کنندگان: daad ، powerb
(2014-02-26 ساعت 02:43)alirezass نوشته:  
(2014-02-26 ساعت 02:03)mozhgangh نوشته:  
(2014-02-26 ساعت 00:42)ali234 نوشته:  
(2014-02-26 ساعت 00:37)Mehrdadordi نوشته:  
(2014-02-25 ساعت 22:45)ali234 نوشته:  خیلی طرح خوبیه.. ما گرفتیم .. هر کسی که بیمه نداشته باشه باید از این طرح استفاده کنه یعنی از ژانویه 2014 باید همه بیمه باشند. برای کالیفرنیا وارد سایت coverdca.com میشید و ثبت نام می کنید. کلا نیم ساعت طول می کشه وارد کردن اطلاعات خودتون همسر و بچه یا بچه ها.. بعد اگه درامدتون از یک سقفی کمتر باشه (low income باشید ) ازتون میخواد که کپی ته چک حقوق و گواهینامه و مدرک رزیدنتی کالیفرنیا ( مثل قبض اب و برق ) براشون بفرستید یا با موبایل عکس بگیرید و اتچ کنید.. بعد از یه هفته جواب میدن که چقدر باید پول بدید.

مثلا بعضی ها رایگان میشن. بعضی ها مثل ما مبلغ کمی باید بپردازن. مثلا ماهی 150 دلار. بعد پلنتون رو همون انلاین یا پای تلفن انتخاب می کنید. با پلنی که دارید همه دکترها رو پوشش میده و می تونم بگم که عالیه. فقط برای دندونپزشکی ما نرفتیم ولی شنیدیم که بخشی رو خودمون باید بپردزایم.

این 150 دلار در ماه همون کاری رو میکنه که بیمه خصوصی ماهی 600 دلار می کنه.. پس دریغ نکنید و همین امروز ثبت نام کنید. البته ما بچه کوچکمون بیمه دولتی بود یعنی مدیکال داشت ولی خودمون بیمه نبودیم.
دوست من ، حالا اونايي كه هنوز كار بيدا نكردن چي ميشه ؟ بيمه نميشن ؟؟
بايد حتما برن سر كار ؟؟

سلام دوست من. اونی که کار پیدا نکرده درامدش رو میزنه صفر شامل طرح رایگان میشه .

سلام
خیلی خوشحالم یکی به طرح این مطلب پرداخت. من و شوهرم الان یک ماه هست که بیکار شدیم و درامد نداریم . از 13 دسامبر هم درگیر این بیمه هستم هرچی زنگ میزنم یا ایمیل میدم یا انلاین چت میکنم ، جواب نمیدن. اخر نامه اومده که من غیر قانونی هستم ، شوهرم هم مدیکل . کلی مدرک اتچ کردم ، دو باره نامه اومده که شوهرم حالا غیر قانونی هست و منم .....
دیگه اعصاب ندارم. اما طبق گفته شما درامد رو پس صفر برنم درسته؟ نه درامد زمانی رو که کار میکردم.؟

آقا من هم تازه یه هفته هست اومدم NY دارم زبان میخونم حالا دنبال امتحان زبانم هستم
سوال من اینه که من کار که ندارم الان هم تو خونه یکی از فامیلها هستم ادرس اینجا رو نمیتونم بدم حالا چه باید کرد ؟
اگر در مورد اجاره خونه در NY کسی اطلاعات داره ممنون میشم من رو کمک کنید
خیلی سخته منم هی apply میکنم نمیشه میگه یه مشکلی با اطلاعاتم هست.بهشونم زنگ زدم گفتن کپی مدارک رو برامون فکس کن
تشکر کنندگان: daad ، powerb
[quote='mechanicalengineer' pid='466688' dateline='1393395528']
دوستان در مورد کالیفرنیا

1) کسی طلاعاتی در مورد کتاب ایین نامه رانندگی داره و خود کتابش فایل هم داره که بخونیم ؟

2) یکی از بچه ها میگفت اونجا طرز رانندگیشون با ما فرق میکنه وباید یه پول جدا بدی که تو شهر هم کسی باهات رانندگی کنه ! برای کسانی که توایران چندین سال پشت فرمون میشینن لازمه این واقعا؟

3) برای امتحان شهرشون باید خودمون ماشین داشته باشیم یا اونا در اختیارت میذارند؟ واگر لازم کسانی که ماشین ندارند باید رنت کنند ،هزینش چقدره برای اینکار؟

سلام دوست عزيز
ما هم دو روز پيش امتحان به قول خودمون شهر رو داديم وبراي بار دوم قبول شديم با اينكه تو ايران ده سال رانندگي كرده بوديم، اينجا قوانين فرق مي كنه ولي واقعا رانندگي راحتتره.اگه گواهينامه بين المللي تون رو بياريد احتياجي نيست كسي پيشتون بشينه،در مورد كتاب هم اگه به دي أم وي بريد كتابچه ها به صورت رايگان هست (تو كاليفرنيا فارسي هم هست) براي ماشين هم اگه نداشته باشيد بايد خودتون رنت كنيد ما از اينتر پرايز ماشين رنت كرديم وبا بيمه كه اجباري هم هست براي يه رو ٦٠ دلار داديم

تشکر کنندگان: behfaza ، romance33 ، pari pariaaa ، powerb
(2013-11-11 ساعت 13:06)maka2 نوشته:  
(2013-11-11 ساعت 11:25)honey rahmati نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 22:41)Fardaye Roshan نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 20:10)sadfar نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 16:42)Fardaye Roshan نوشته:  خدا خیرت دهد با این کار به مشکل بر میخوری و شاید پرستون کنسل بشه چون تا تیر سال بعد شما 7 ماه ایرانین...
بیش از 6 ماه نباید در هر رفت و آمد خارج از آمریکا باشین چون حضور فیزیکی شما هم براشون مهمه...
قبل از هر کاری خوب تحقیق کنید...

سلام دوست عزیز
مرسی از اینکه پاسخمو دادید.من از لینک زیر تحقیق کرد لطفا شما هم نسبت به آن اظهار نظر کنید. مرسی
https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/820

سلام دوست خوبم.
تا جایی که میتونی اینکارو نکن چون دردسر واست زیاده و بعدش در مورد حضورت در آمریکا دوباره تصمیم گیری میشه و حتی میتونه رد شه. از طرفی تمام سوابق قبلیت پاک میشه. همش یعنی دردسر. تا جایی که میتونی این شر رو واسه خودت نخر.
فقط تا 6 ماه از تاریخ خروجت اجازه داری خارج آمریکا باشی در غیر این صورت برات دردسر میشه پس بهتره پاس سفید بگیری که تا 2 سال بهت اجازه میده خارج آمریکا بمونی و یک سال اون برای سیتی زنی حساب میشه

واقعا با وجود این سایت و اطلاع رسانی این همه در مورد خروج آمریکا ، من نمی دونم چرا هنوز دوستان با این قضیه مبهم برخورد می کنند و اگر هم کامل مطمأن نیستند اصلا راهنمایی می کنند!!؟ جواب با یکم وقت گذاشتن در میاد والاSad
یه بار دیگه هم میگیم شاید برا اون عزیزانی که وقت ندارند دنبلش برن فرجی بشهWink
وقتی شما مهر گرین کارت تو پاست خورد یکسال ویزا داری ! یعنی تا یکسال شما اصلا نیا آمریکا پس ویزا داری ، تا اینجا رو داشته باشین تا بعد . سیتیزن شدن با گرین کارت دو تا چیز جداست : اگه گرین کارت داری سالی یکبار باید ورود خروج بزنی چون اگر بعد از یکسال بیای آمریکا گرین کارتت رو آفیسر ایمیگریشن میگیره بهت وقت دادگاه میده ( یعنی باز کسی هم جلوتو نمی گیره) ، بعد شما میری دادگاه و باید دفاع کنی بگی مریض بودم ، درس می خوندم، مادرم مریض بود، پدرم مریض بود.... از این حرفا ، دادگاه تصمیم میگیره که بهت گرین کارت رو برگردونه یا نه!! ، این دیگه آخر قضیه است.Smile
حالا اگه قبل از یکسال برگشتی که کسی کاری باهات نداره ، البته آفیسر همیشه می تونه ازت بپرسه چرا این همه موندی ولی همیشه هم با یکی دوتا دلیل که میاری رد میشه . ( آره خوب اگه به کسی برگشت گفت چرا 11 ماهه نیومدی طرف هم گفت عشقم کشیده که نیومدم، خب بهت گیر میده Big Grin)
سیتیزن اگه می خوای بشی شما باید 5 سال مقیم آمریکا باشی تو این 5 سال اگه خارج شدی نباید زیر 6 ماه بیرون باشی چون این دوره 5 ساله وقتی برگردی دوباره صفر میشه!! پس اونایی که می خوان سیتیزن بشن اینو باید حواسشون باشه .
شما دو تا شرط رو داشته باشی سیتیزنی بعد از 5 سال:
1- زیر 6 ماه خارج از یو اس باشی
2- 30 ماه حضور فیزیکی در یو اس( نصف 5 سال باید کامل باشی )
مثال : شما میری یو اس ، بگو خب. میای ایران 5 ما می مونی ، میر ی یو اس میای ایران 5 ماه می مونی ، میری یو اس میای ایران 5 ماه می مونی ، تا 30 ماه بعدش اگه رفتی یو اس باید دیگه بمونی تا ماه 60م.
مثال : میری یو اس 30 ماه می مونی میای ایران باید 5 ماه بعد( زیر 180 روز) برگردید وتا ماه 60م هم نباید زیر 180 روز خارج از یو اس باشی.
یعنی این سیتیزنی مثل ساعت تایمر می مونه اگه رعایت نکنی صفر میشه.

کسی بوده الان 15 ساله سالی یه بار میره و میاد برا گرین کارتش.

حرف آخر ،با گرین کارت تا 6 ماه خارج از یو اس کسی بهت نمی تونه هیچی بگه ، از 6 ماه تا یکسال آفیسر سوال میپرسه باز کارتتو نمی گیره، از یکسال به بعد دیگه با قاضی طرفی، اگر هم فکر کنند که شما از این گرین کارت داری به عنوان ویزای توریستی استفاده میکنی خب اذیتت می کنن دیگه این کارت برا اقامت صادر شده که کار بکنی تکس بدی . نه سالی یه بار تفریحی بیای بریBig Grin
منبع اینا یکم وقت بذاری گوگل کنی پیدا میشه.
دوست عزیز ضمن تشکر از توضیحاتتون
طبق این توضیح ، یعنی ما میتونیم یه جورایی از گرین کارت
بعنوان ویزای آمریکا استفاده کنیم به شرطی که زیر 6 ماه برگردیم امریکا دیگه درسته ؟ حتی اگر دفعات رفت وبرگشتمون زیاد بشه با رعایت 6 ماه مشکلی پیش نمیاد ؟ ( جدای بحث سیتیزنی)
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: powerb
سلام به همه
من الان یک هفته است که برای اولین بار وارد آمریکا شدم
الان خونه یکی از دوستانم ساکن شدم
می خواستم بپرسم برای گرفتن آیدی کارت یا گواهینامه یا باز کردن حساب همه مدارکی میخوان مثل قرارداد اجاره یا قبض برق و ... که به اسم خودم باشه ولی من هیچ کدوم رو ندارم
راه دیگه ای هست به نظرتون؟؟؟
2013AS76XX
رويت قبولی : می 2012 - مصاحبه و مديکال: می 2013 ايروان - تعداد افراد کيس : 2 نفر ;
کلیر شده بعد از 105 روز (23 آگوست 2013)
تشکر کنندگان: behfaza ، powerb
(2014-02-27 ساعت 11:23)jjbahale نوشته:  سلام به همه
می خواستم بپرسم برای گرفتن آیدی کارت یا گواهینامه یا باز کردن حساب همه مدارکی میخوان مثل قرارداد اجاره یا قبض برق و ... که به اسم خودم باشه ولی من هیچ کدوم رو ندارم

سلام دوست عزيزي براي باز كردن حساب فقط يه ادرس مي خواند با دوتا مدرك شناسايي عكس دار ما بدون سوشيال هم تونستيم حساب باز كنيم، براي گواهينامه هم فقط ادرس رو مي خواند ولي فكر مي كنم بايد حتما سوشال نامبرتون بياد چون ما وقتي سوشيالمون اومد أقدام كرديم

تشکر کنندگان: aghaghia ، mhb161 ، yalda91 ، گل نهال ، jjbahale ، pari pariaaa ، powerb

سلام. تجربه ما در این مورد به اینصورته:
اول حساب بانکی رو باز کردیم، فقط دو تا مدرک عکسدار میخواد که پاسپورت و ویزا رو بدید. بعد از چند روز کارت بانکیتون به ادرس شما ارسال میشه . پاکتش رو نگه دارید. وقتی سوشالتون اومد برید اداره DMV و درخواست ID بدید. از شما مدرک اقامت میخوان که میشه ویزاتون با مهر ورود، کارت سوشال و مدرکی دال بر سکونت در اون ادرس. که شما پاکت بانک رو نشونشون بدید.
عکس رو همونجا ازتون میندازن. قبلش خوش تیپ کنید و تشریف ببرید Cool
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: behfaza ، ffrfar ، mhb161 ، yalda91 ، poem ، romance33 ، jjbahale ، powerb
(2014-02-27 ساعت 02:30)sepidarx نوشته:  سلام دوستان عزیزم.من نمیدونم چجوری آدرسم رو تغییر بدم.
یعنی کلا داستان مفصلی دارم منSmile)
من موقع ورود به آمریکا بسته های زردم رو ایران جا گذاشتم :دی Smile) بعد کلی ماجرا و اینا بلاخره بسته رو رسوندم دستشون ولی من آدرس تگزاس رو داده بودم اما بعد از اینکه بسته رو دادم بهشون گفتم که آدرس رو عوض میخوام بکنم چون الان من کالیفرنیا هستم.اما طرف گفت نمیشه باید از طریق CIS رسیدگی کنید/خلاصه بعد از کلی تماس کاری جواب دادن که پروستون شروع شده بعد از یک ماه.به طرف که توی cis بود گفتم میخوام آدرسم کالیفرنیا باشه گفت به همین آدرس کالیفرنیاتون ارسال میشه اما من فقط این آدرس رو توی سایت elis داده بودم (همین آدرس کالیفرنیا)
یعنی همین کافیه؟کار دیگه ای نباید بکنم؟
داستی توی egov هم وقتی میخوام آدرس رو تغییر بدم از من فرم نامبر میخواد.اما من نمیدونم فرم نامبرم چیه.

سلام ، شما روز مصاحبه فرماتونو بايد اپديت ميكردين تحويل ميداديم ، يا تو فرودگاه بايد اعلام ميكردين ادرس جديدتون رو. ..بعد از اون تو سايت Uscis قسمت change address online ادرس قديم و جديد رو بايد وارد كنين كه ين تاييديه ميدن بهتون Smile
معمولا تغيير ادرس اومدن كارت رو به تأخير ميندازه ..
بهترين راه تماس با
Customer service هست
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: behfaza ، romance33 ، powerb
سلام دوستان در مورد فوداستمپ اطلاعات می خواستم . ممنون می شم اگر لینک هم بدین بخونم ؟ و به چه اداره ای باید مراجعه کرد؟
تشکر کنندگان: behfaza ، powerb
واقعا داستان وروود من به این کشور رو باید داستان کنن.
قشنگ توی همه چی برام مشکل پیش اومد از همون اولش که مدارک جا گذاشتم تا گرفتن سوشیال و پی گیری گرین کارت و گرفتن موبایل و ....
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
کیس نامبر: 51XX
[/code]
تشکر کنندگان: alirezass ، pari pariaaa ، behfaza ، romance33 ، Mehrdadordi ، pv-n ، powerb
(2014-02-27 ساعت 09:08)mr88 نوشته:  
(2014-02-26 ساعت 02:43)alirezass نوشته:  
(2014-02-26 ساعت 02:03)mozhgangh نوشته:  
(2014-02-26 ساعت 00:42)ali234 نوشته:  
(2014-02-26 ساعت 00:37)Mehrdadordi نوشته:  دوست من ، حالا اونايي كه هنوز كار بيدا نكردن چي ميشه ؟ بيمه نميشن ؟؟
بايد حتما برن سر كار ؟؟

سلام دوست من. اونی که کار پیدا نکرده درامدش رو میزنه صفر شامل طرح رایگان میشه .

سلام
خیلی خوشحالم یکی به طرح این مطلب پرداخت. من و شوهرم الان یک ماه هست که بیکار شدیم و درامد نداریم . از 13 دسامبر هم درگیر این بیمه هستم هرچی زنگ میزنم یا ایمیل میدم یا انلاین چت میکنم ، جواب نمیدن. اخر نامه اومده که من غیر قانونی هستم ، شوهرم هم مدیکل . کلی مدرک اتچ کردم ، دو باره نامه اومده که شوهرم حالا غیر قانونی هست و منم .....
دیگه اعصاب ندارم. اما طبق گفته شما درامد رو پس صفر برنم درسته؟ نه درامد زمانی رو که کار میکردم.؟

آقا من هم تازه یه هفته هست اومدم NY دارم زبان میخونم حالا دنبال امتحان زبانم هستم
سوال من اینه که من کار که ندارم الان هم تو خونه یکی از فامیلها هستم ادرس اینجا رو نمیتونم بدم حالا چه باید کرد ؟
اگر در مورد اجاره خونه در NY کسی اطلاعات داره ممنون میشم من رو کمک کنید
خیلی سخته منم هی apply میکنم نمیشه میگه یه مشکلی با اطلاعاتم هست.بهشونم زنگ زدم گفتن کپی مدارک رو برامون فکس کن

سلام به دوستان گل مهاجرسرایی
امروز قرار بود کتابخونه یک نفر نماینده از بیمه covered california بیاره که به سوال مردم جواب بدن.
من هم دو تا نامه ای که برام اومد رو بردم.
خانومه وقتی نامه هارو دید ، گفت متوجه نمیشم ، این یعنی چی.
بعد توضیح داد که :
-این نامه ها اتوماتیکی و سیستمی برای شما ارسال میشه و نه اینکه شخص خاصی نامه هارو بفرسته. برای همین ممکنه اشکال زیاد داشته باشه.
-بعد ایشون گفتن که سعی کنید تا 15 مارچ حتما اپلای کنید و سابمیت کنید که بعدا مشمول جریمه نشید.
- یعنی ایشون یک توصیه ای به من کردن که هروقت یه کاری با دولت دارید ،حتی اگه تلفنی هست ، حتما تاریخ تلفنتون رو جایی یادداشت کنید ، که اگر بعدا ازتون پرسیدن کی تماس گرفتید ، بتونید تاریخ تماستون رو بگید که تو اون برهه زمانی خاص تماس گرفتید .یعنی مدرک داشته باشید که بگید اگر قرار بوده بین یکم تا دهم اون کار رو انجام بدید ، شما مثلا ششم تماس گرفتید.
-این خانوم یک شماره به من دادن که فکر کنم همتون بلدین ، همون 211 معروف.
به این شماره زنگ میزنید ، و کلی کارها رو پوشش میدن. از جمله : بیمه covered california ، food stamp( calfresh) ، بقیشم یادم نیست.
من چون الان یکماه هست که بیکارم ، مشمول medical شدم و اون خانومه گفت ازینجا پیگیری کنم. زنگ زدم و اون شخص پای تلفن گفت که دو هفته طول میکشه که کاراش انجام بشه ، چون بعد از مشخص شدن واجد شرایط بودن medical ، پرونده ارسال میشه به شهرداری. و این اقا هم گفت دو هفته طول میکشه.

ببخشید اگه خیلی توضیح دادم
نمیخواستم چیزی از قلم بیوفته
- اهان راستی ، کسانی که مثل ما در حال حاظر درامد ندارن قسمت درامد رو صفر بزنید.

بازم اگه کسی سوال داشت خوشحال میشم کمکی کنم . دیگه میخوام برم به عنوان نماینده بیمه وایسم تو خیابون به ملت کمک کنم.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
تشکر کنندگان: AFSHIN-PIC ، ali234 ، behfaza ، romance33 ، jjbahale ، nasim ، shatsi ، mhb161 ، amin arefi ، powerb ، sadeghifa
دوستان من نزديك به ١ماه ونيمه كه اومد اينجا،از اوضاع و احوال نميگم چون توضيح واضحات و همه ميدونن،ميرم سر اصل مطلب،من ميخوام تا ١ ماه ديگه سمت سانتا مونيكا خونه بگيرم حالا يك خوابه يا دو خوابه. اگه تو اين فاصله كسي از ايران مياد يا اينجا هست كه بخواد هم خونه بشيم لطفا بم پيام خصوصي بده
همخونه خانم نيازمنديم،به تمام معنا خانومااااااااااا
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: behfaza ، romance33 ، pv-n ، powerb
(2014-02-27 ساعت 15:40)2013selectee نوشته:  

سلام. تجربه ما در این مورد به اینصورته:
اول حساب بانکی رو باز کردیم، فقط دو تا مدرک عکسدار میخواد که پاسپورت و ویزا رو بدید. بعد از چند روز کارت بانکیتون به ادرس شما ارسال میشه . پاکتش رو نگه دارید. وقتی سوشالتون اومد برید اداره DMV و درخواست ID بدید. از شما مدرک اقامت میخوان که میشه ویزاتون با مهر ورود، کارت سوشال و مدرکی دال بر سکونت در اون ادرس. که شما پاکت بانک رو نشونشون بدید.
عکس رو همونجا ازتون میندازن. قبلش خوش تیپ کنید و تشریف ببرید Cool
ما تو كاليفرنيا هستيم هيچ مدركي هم براي سكونت در أون ادرس ازمون نخواستند

تشکر کنندگان: behfaza ، romance33 ، jjbahale ، amiz.abdollah ، powerb
(2014-02-27 ساعت 22:51)daad نوشته:  سلام دوستان در مورد فوداستمپ اطلاعات می خواستم . ممنون می شم اگر لینک هم بدین بخونم ؟ و به چه اداره ای باید مراجعه کرد؟
Social services administration
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: romance33 ، behfaza ، farshad varaste ، pari pariaaa ، powerb
(2014-02-28 ساعت 13:36)گل نهال نوشته:  
(2014-02-27 ساعت 22:51)daad نوشته:  سلام دوستان در مورد فوداستمپ اطلاعات می خواستم . ممنون می شم اگر لینک هم بدین بخونم ؟ و به چه اداره ای باید مراجعه کرد؟
Social services administration

سلام دوستان- ببخشین این فود استمپ چیه دیگه ؟ واسه اینم باید کاری کنیم؟
ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان: behfaza ، alirezass ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان