کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان من الان 10 روزه که اومدم آمریکا و یه هفته دیگه برمیگردم ایران میخواستم ببینم میتونم اصلا درخواست ssn نکنم و سری بعد که رفتم ssn بگیرم ؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: behfaza ، Mehrdadordi ، powerb
(2014-02-28 ساعت 13:36)گل نهال نوشته:  
(2014-02-27 ساعت 22:51)daad نوشته:  سلام دوستان در مورد فوداستمپ اطلاعات می خواستم . ممنون می شم اگر لینک هم بدین بخونم ؟ و به چه اداره ای باید مراجعه کرد؟
Social services administration

211
food stamp را تحت پوشش داره.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
تشکر کنندگان: behfaza ، romance33 ، pari pariaaa ، powerb
(2014-02-28 ساعت 16:10)azem2014 نوشته:  
(2014-02-28 ساعت 13:36)گل نهال نوشته:  
(2014-02-27 ساعت 22:51)daad نوشته:  سلام دوستان در مورد فوداستمپ اطلاعات می خواستم . ممنون می شم اگر لینک هم بدین بخونم ؟ و به چه اداره ای باید مراجعه کرد؟
Social services administration

سلام دوستان- ببخشین این فود استمپ چیه دیگه ؟ واسه اینم باید کاری کنیم؟
ممنون از راهنماییتون

فود استمپ برای کسانی هست که درامد کم و یا صفر دارن.
دولت به این دسته افراد یک سری کوپن و یا کارت میده که بتونن با این پول مواد غذایی مورد نیازشون رو تهیه کنن.
یک چیز خیلی عادی هست و هرکسی که واجد شرایطش باشه میتونه استفاده کنه.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
سلام
گرین کارت من وخانمم وبچه ام در 17 فوریه صادر شده ولی تنها گرین کارت خانمم در تاریخ 20 فوریه رسیده به ادرسی که داده بودم به نظر شما چگونه می توانم پیگیری کنم؟
با تشکر
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، behfaza ، قصه گو ، powerb
دوستان تاپیکی برای سانفرانسیسکو نداریم که بشه بچه های اونجا رو پیدا کرد ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: shadi79 ، mamalino10 ، powerb
(2014-02-28 ساعت 01:10)sepidarx نوشته:  واقعا داستان وروود من به این کشور رو باید داستان کنن.
قشنگ توی همه چی برام مشکل پیش اومد از همون اولش که مدارک جا گذاشتم تا گرفتن سوشیال و پی گیری گرین کارت و گرفتن موبایل و ....
داستانتو بنویس ما هم استفاده کنیمBig Grin
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، قصه گو ، behfaza ، powerb
(2014-03-01 ساعت 09:26)shiraz2013 نوشته:  سلام
گرین کارت من وخانمم وبچه ام در 17 فوریه صادر شده ولی تنها گرین کارت خانمم در تاریخ 20 فوریه رسیده به ادرسی که داده بودم به نظر شما چگونه می توانم پیگیری کنم؟
با تشکر

سلام Smile شما اولين نفر نيستي قربان ، موارد اينجوري زياد بوده
منهم تغيير ادرس داشتم كارتم برگشت خورد و با تأخير دوباره پست شده
درگيرش نباشي خودش ميرسه Smile)
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: shiraz2013 ، farshad varaste ، گل نهال ، قصه گو ، behfaza ، powerb
دوستان یه سوالی که قبلا هم پرسیدم ولی الان که برای بلیطم میخوام کاملا مطمئن شم و دوباره میپرسم تا مشکلی پیش نیاید :

اگر شهر ورودت به امریکا رو لس آنجلس داده باشی و الان بخوای از نیویورک وارد بشی ، با توجه به اینکه تو فرمات زدهPORT OF ENRTY لس آنجلسه تو فرودگاه نیویورک بهت گیر نمیدن که چرا اینجا اومدی ؟

2) میتونی آدرس گرین کارتت میاد رو تو فرودگاه عوض کنی؟ کسی فرمش رو داره باید خودم درخواست بدم یا اونا ازم میخوان

3) هنگام پرداخت 165 دلار هم میشه آدرس جدید رو داد یا فقط تو فرودگاه امکان تغییر ادرس ارسال گرین کارت هستش

ممنون میشم دوستانی که تجربه اینکار رو دارن مخصوصا مورد اول رو بگن چون یکم در موردش شک دارم و میخوام مطمئن شم ،کس یخودش این موضوع برخورده
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، romance33 ، powerb
(2014-02-20 ساعت 21:31)alireza esf نوشته:  
(2014-02-20 ساعت 19:47)Baharehpark نوشته:  دوستان عزیز میشه جواب بدین اگر کسی به ایالتی غیر از ایالت ذکر کرده در فرم ها وارد شود و بخواهد که آدرس را عوض نکند و گرین کارت به همان آدرس قبلی برود در مورد سوشیال چکار می توان کرد؟میشه درخواست کرد سوشیال به همان ادرس قبلی برود؟ آیا هر ایالت سوشیال مخصوص خود را دارد؟یا می توان از یک ایالت سوشیال گرفت و درجای دیگه استفاده کرد؟
آیا می توان از یک ایالت درخواست سوشیال کرد ولی برای پست کردن آدرس یک ایالت دیگه ر داد؟ ببخشید که طولانی شد دوستان

در مورد سوشیال فردای روز ورود به دفتر سوشیال همون منطقه مراجعه کنید و در خواست بدید هیچ مشکلی نیست و اما بعضی از ایالت ها میگند باید یک هفته بگذره ولی قانونی نداره بعضی از ایالت ها فردای همون روز قبول کردند
گرین کارت هم به همون ادرس قبلی می ره حتی اگر از ایالت دیگه ای وارد بشی و نخواهید ادرس را عوض کنید این دو تا ارتباطی با هم ندارند

(2014-02-16 ساعت 15:45)mechanicalengineer نوشته:  دوستان یه سوال دارم که جوابشو هنوز نگرفتم ":
اگر توی فرم سفارت زده Port of entry رو یه شهری زده باشی بعد الان مثلا بلیط رو طوری بگیری که بره نیویورک و از اونجا بری مقصدی که اعلام کردی ، مشکلی پیش میاد ؟ با توجه به اینکه ورودت به آمریکا از اون شهری که اعلام کرده بودی بعنوانPort متفاوته ؟ تو فرودگاه بهت گیر نمیدن

نه مشکلی نیست
سلام اگر در فرمي كه به سفارت تحويل دادين براي ssn (سوشيال) تيك زده باشيد نياز نيست اقدام كنيد خود بخود پس از ورود پروستون شروع ميشه و ظرف حداكثر سه هفته براتون پست ميشه
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، alirezass ، behfaza ، powerb
(2014-03-01 ساعت 19:00)mechanicalengineer نوشته:  دوستان یه سوالی که قبلا هم پرسیدم ولی الان که برای بلیطم میخوام کاملا مطمئن شم و دوباره میپرسم تا مشکلی پیش نیاید :

اگر شهر ورودت به آمریکا رو لس آنجلس داده باشی و الان بخوای از نیویورک وارد بشی ، با توجه به اینکه تو فرمات زدهPORT OF ENRTY لس آنجلسه تو فرودگاه نیویورک بهت گیر نمیدن که چرا اینجا اومدی ؟

2) میتونی آدرس گرین کارتت میاد رو تو فرودگاه عوض کنی؟ کسی فرمش رو داره باید خودم درخواست بدم یا اونا ازم میخوان

3) هنگام پرداخت 165 دلار هم میشه آدرس جدید رو داد یا فقط تو فرودگاه امکان تغییر ادرس ارسال گرین کارت هستش

ممنون میشم دوستانی که تجربه اینکار رو دارن مخصوصا مورد اول رو بگن چون یکم در موردش شک دارم و میخوام مطمئن شم ،کس یخودش این موضوع برخورده
دوست عزيز شما روز مصاحبه فرماتو ميتونستي اپديت كني و ادرس جديد رو اونجا قيد كني ..اگر انجامش ندادي با پاكت زرد وارد هر ايالتي از امريكا كه بشي تو همون فرودگاه ميتوني تغيير ادرس رو اعلام كني،به أفسر مهاجرت مشكلي نيست ..
واسه ١٦٥ $ هم به نظرم از طريق تهران انلاين tehran peyment از گوگل سرچ كن خيلي سريع حضوري يا تلفني واست انجام ميده و رسيدش هم ايميل ميكنه واست ..
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: powerb
(2014-03-01 ساعت 12:43)mechanicalengineer نوشته:  دوستان تاپیکی برای سانفرانسیسکو نداریم که بشه بچه های اونجا رو پیدا کرد ؟
سلام منم حومه سنفرانسیسکو هستم الیته من یک هفته ای هست که اومدم اگه از دوستان کالیفرنیا اگه کسی مایل هست باهم اشنا بشیم خصوصی بده خوشحال میشمCool
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان:
(2014-03-02 ساعت 01:31)Mehrdadordi نوشته:  
(2014-03-01 ساعت 19:00)mechanicalengineer نوشته:  دوستان یه سوالی که قبلا هم پرسیدم ولی الان که برای بلیطم میخوام کاملا مطمئن شم و دوباره میپرسم تا مشکلی پیش نیاید :

اگر شهر ورودت به آمریکا رو لس آنجلس داده باشی و الان بخوای از نیویورک وارد بشی ، با توجه به اینکه تو فرمات زدهPORT OF ENRTY لس آنجلسه تو فرودگاه نیویورک بهت گیر نمیدن که چرا اینجا اومدی ؟

دوست عزيز شما روز مصاحبه فرماتو ميتونستي اپديت كني و ادرس جديد رو اونجا قيد كني ..اگر انجامش ندادي با پاكت زرد وارد هر ايالتي از امريكا كه بشي تو همون فرودگاه ميتوني تغيير ادرس رو اعلام كني،به أفسر مهاجرت مشكلي نيست ..
واسه ١٦٥ $ هم به نظرم از طريق تهران انلاين tehran peyment از گوگل سرچ كن خيلي سريع حضوري يا تلفني واست انجام ميده و رسيدش هم ايميل ميكنه واست ..

تغییر ادرس رو ما باید بگیم تا فرم بهمون بدند یا افیسر میپرسه ؟ و برای کارای گرین کارت چقدر تو فرودگاه معطلی داره ؟
سلام

بچه ها اگر از فرودگاه نیویورک وارد بشی و مقصر ت ایالت دیگه ای باشه پروسه کارای گرین کارتت رو همون نیویورک چک میکنه ؟و دروراقع از هر شهری که تو امریکا وارد بشی چک میشی؟

2) من پرواز دومم به سمت شهر مقصد بعد از توقف 5 ساعته تو نیریورکه ، این زمان باید کافی باشه برای چک کردن مدارک گرین کارت و... دیگه نه؟ چقدر طول میکشه مدارک رو چک کنند

3( با توجه به اینکه پرواز دو استاپه و اولی 2*23 کیلو میگیره ، وباید اونجا بار رو تحویل گرفت ودوباره تحویل امریکن ایرلاین داد امکان داره اونا دو تا 23 کیلو رو مربوط به بار مجاز پرواز اول بوده از نگیرن و بار مجازشون یه 23 کیلو باشه یا خیر ؟بعضیا میگن برای بسته دوم امریکن 100 دلار میگیره بعضیا میگن 50 تا یا 25 !

4) کسی تجربه پروازهای دواستاپه امرکا که دومیش با امریکن ایرلاینه داره که کلا شرایط چطوریه ؟
(2014-03-03 ساعت 10:56)mechanicalengineer نوشته:  
(2014-03-02 ساعت 01:31)Mehrdadordi نوشته:  

تغییر ادرس رو ما باید بگیم تا فرم بهمون بدند یا افیسر میپرسه ؟ و برای کارای گرین کارت چقدر تو فرودگاه معطلی داره ؟
دوست عزیز شما در فرودگاه به اون آفیسری که میبرتتون تا کاراتون رو انجام بده بگید که فرم تغییر آدرس میخواهید خودش میاره براتون Smile در کل کاراتون بیشتر از 1 ساعت طول نمیکشه مگر اینکه از شانستون خیلی شلوغ باشه و 2 ساعت معطل بشید Smile
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: farshad varaste ، behfaza ، rira1982 ، mohsenmb ، powerb
دوستان این 165 دلار رو چند وقت قبل سفر بریزیم بهتره ؟ واصلا زمان ریختنش مهمه که هفته آخر بریزیم یا دو ماه مونده بریم
تشکر کنندگان: Mehrdadordi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان