کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
همسر من برنده اصلی بودن یعنی dv-1 و من هم dv-2 هستم الان 1 ماه هست که برگشتیم گرین کارت و آی دی ها به آدرسی که دادیم ارسال شده حالا میخوام بدونم اگر همسرم که برنده اصلی هست نتونه فعلا برگرده ...آیا من میتونم به تنهایی با گرین کارته خودم وارد آمریکا بشم؟ یا حتما باید برنده اصلی هم با من بیاد؟
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان:
(2014-03-03 ساعت 11:02)mechanicalengineer نوشته:  دوستان این 165 دلار رو چند وقت قبل سفر بریزیم بهتره ؟ واصلا زمان ریختنش مهمه که هفته آخر بریزیم یا دو ماه مونده بریم

سلام دوست عزیز یک تجربه بسیار مهم برای من این بود که قبل از رفتن واریز کنید چون اونقدر اونجا درگیره کاراتونین این موضوع میشه یک دغدغه .خیلی هم راحته میتونین در سایت https://elis.uscis.dhs.gov/cislogin/ اکانت باز کنید و از همین سایت هم پرداختتون رو انجام بدید بعد از پرداخت براتون رسید میفرستن و میتونین از همین سایت رونده گرین کارتتون رو تا زمانی که صادر و ارسال بشه دنبال کنین Smile
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: farshad varaste ، ffrfar ، behfaza ، shadi79 ، amin arefi ، powerb
(2014-03-03 ساعت 10:59)mechanicalengineer نوشته:  سلام

بچه ها اگر از فرودگاه نیویورک وارد بشی و مقصر ت ایالت دیگه ای باشه پروسه کارای گرین کارتت رو همون نیویورک چک میکنه ؟و دروراقع از هر شهری که تو آمریکا وارد بشی چک میشی؟

2) من پرواز دومم به سمت شهر مقصد بعد از توقف 5 ساعته تو نیریورکه ، این زمان باید کافی باشه برای چک کردن مدارک گرین کارت و... دیگه نه؟ چقدر طول میکشه مدارک رو چک کنند

3( با توجه به اینکه پرواز دو استاپه و اولی 2*23 کیلو میگیره ، وباید اونجا بار رو تحویل گرفت ودوباره تحویل امریکن ایرلاین داد امکان داره اونا دو تا 23 کیلو رو مربوط به بار مجاز پرواز اول بوده از نگیرن و بار مجازشون یه 23 کیلو باشه یا خیر ؟بعضیا میگن برای بسته دوم امریکن 100 دلار میگیره بعضیا میگن 50 تا یا 25 !

4) کسی تجربه پروازهای دواستاپه امرکا که دومیش با امریکن ایرلاینه داره که کلا شرایط چطوریه ؟
دوست عزیز من از فرودگاه JFK وارد شدم و کل زمان پروسه ورود تا خروجی فرودگاه و تاکسی کمتر از یک ساعت انجام شد.
در خصوص پروازهای داخل آمریکا هم اصلا شوخی ندارن و همون میزان بار مجاز میتونین ببرین و بیشتر از آن شامل هزینه خیلی زیادی میشید. پیشنهاد من اینه اگه ایر لاین پرواز اصلیتون از نیویورک کانکشن داره بگیری که خیلی به صرفه تر و از لحاظ حمل و نقل بارم راحت تر هستید.
2013AS00010XXX دریافت ویزا 19 سپتامبر،
تشکر کنندگان: ffrfar ، گل نهال ، mechanicalengineer ، romance33 ، behfaza ، powerb
سلام
دوستان پروسه صدور گرین کارت و سوشیال، به چه شکلی میشه ردیابی کرد. من سایت USCIS رو چک کردم و نتیجه ایی نگرفتم دوستان میتونن راهنمایی کنن.
ممنون
2013AS00010XXX دریافت ویزا 19 سپتامبر،
تشکر کنندگان: behfaza
(2014-03-03 ساعت 12:50)mohcen نوشته:  سلام
دوستان پروسه صدور گرین کارت و سوشیال، به چه شکلی میشه ردیابی کرد. من سایت USCIS رو چک کردم و نتیجه ایی نگرفتم دوستان میتونن راهنمایی کنن.
ممنون

دوست عزیز صدوره گرین کارت رو باید از همون سایت چک کنید روندش رو در همون دایره ها توضیح داده مثلا میگه اکسپت شده برای سوشیال هم اداره سوشیال رسید میده که بعد از 15 روز نهایت میرسه
تشکر کنندگان: mohcen ، powerb
(2014-03-03 ساعت 12:35)mohcen نوشته:  
(2014-03-03 ساعت 10:59)mechanicalengineer نوشته:  سلام

بچه ها اگر از فرودگاه نیویورک وارد بشی و مقصر ت ایالت دیگه ای باشه پروسه کارای گرین کارتت رو همون نیویورک چک میکنه ؟و دروراقع از هر شهری که تو آمریکا وارد بشی چک میشی؟

2) من پرواز دومم به سمت شهر مقصد بعد از توقف 5 ساعته تو نیریورکه ، این زمان باید کافی باشه برای چک کردن مدارک گرین کارت و... دیگه نه؟ چقدر طول میکشه مدارک رو چک کنند

3( با توجه به اینکه پرواز دو استاپه و اولی 2*23 کیلو میگیره ، وباید اونجا بار رو تحویل گرفت ودوباره تحویل امریکن ایرلاین داد امکان داره اونا دو تا 23 کیلو رو مربوط به بار مجاز پرواز اول بوده از نگیرن و بار مجازشون یه 23 کیلو باشه یا خیر ؟بعضیا میگن برای بسته دوم امریکن 100 دلار میگیره بعضیا میگن 50 تا یا 25 !

4) کسی تجربه پروازهای دواستاپه امرکا که دومیش با امریکن ایرلاینه داره که کلا شرایط چطوریه ؟
دوست عزیز من از فرودگاه JFK وارد شدم و کل زمان پروسه ورود تا خروجی فرودگاه و تاکسی کمتر از یک ساعت انجام شد.
در خصوص پروازهای داخل آمریکا هم اصلا شوخی ندارن و همون میزان بار مجاز میتونین ببرین و بیشتر از آن شامل هزینه خیلی زیادی میشید. پیشنهاد من اینه اگه ایر لاین پرواز اصلیتون از نیویورک کانکشن داره بگیری که خیلی به صرفه تر و از لحاظ حمل و نقل بارم راحت تر هستید.

ممنون مثلا برای یک 25 کیلو اضافه چقدر جریمه امریکن ایرلاینه ؟ وکسی تجربه دو استاپ رو داره که شرایط چطوره و میرزه بلیط ارزونتر باین شکل گرفت؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: powerb
(2014-03-03 ساعت 11:40)poonehpopo نوشته:  
(2014-03-03 ساعت 11:02)mechanicalengineer نوشته:  دوستان این 165 دلار رو چند وقت قبل سفر بریزیم بهتره ؟ واصلا زمان ریختنش مهمه که هفته آخر بریزیم یا دو ماه مونده بریم

سلام دوست عزیز یک تجربه بسیار مهم برای من این بود که قبل از رفتن واریز کنید چون اونقدر اونجا درگیره کاراتونین این موضوع میشه یک دغدغه .خیلی هم راحته میتونین در سایت https://elis.uscis.dhs.gov/cislogin/ اکانت باز کنید و از همین سایت هم پرداختتون رو انجام بدید بعد از پرداخت براتون رسید میفرستن و میتونین از همین سایت رونده گرین کارتتون رو تا زمانی که صادر و ارسال بشه دنبال کنین Smile

ممنون از شما البته من منظورم این بود که چند وقت مونده به اومدن بریزیم بهتره ، یک هفته مونده به پرواز یا یک ماهیا.... ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
تشکر کنندگان:
من receipt number که سایت ازم می خواد رو ندارم با اینکه 165 دلارم رو ریختم و یک ماه و نیم پیش وارد امریکا شدم هنوز نتونستم گرین کارتم رو پی گیری کنم به نظرتون این رسیپت نامبر رو چه طوری دوباره بگیرم؟
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، behfaza ، mohsenmb ، powerb
(2014-03-03 ساعت 13:42)mechanicalengineer نوشته:  

ممنون از شما البته من منظورم این بود که چند وقت مونده به اومدن بریزیم بهتره ، یک هفته مونده به پرواز یا یک ماهیا.... ؟
در این مورد بین نظرات اختلاف هست اما به نظره من هر چقدر زودتر بریزین بهتره چون وقتی برسین و توی سیستم ثبت بشه که شما وارد شدید رونده صدوره گرین کارتتون سریع تر انجام میشه Smile
تشکر کنندگان: behfaza ، powerb
(2014-03-03 ساعت 13:59)rira1982 نوشته:  من receipt number که سایت ازم می خواد رو ندارم با اینکه 165 دلارم رو ریختم و یک ماه و نیم پیش وارد آمریکا شدم هنوز نتونستم گرین کارتم رو پی گیری کنم به نظرتون این رسیپت نامبر رو چه طوری دوباره بگیرم؟

شما وارد سایت بشید سمت چپ براتون یک گزینه گذاشتن به اسمه view messages اونجا رسیدتون رو میتونین پرینت کنین یا save کنین برای پیگیری گرین کارت هم میتونین به شماره هایی که در سایت هست زنگ بزنین و پیگیری لازم رو انجام بدین Smile البته در قسمت view my cases هم میتونین پیگیری کنین که در چه شرایطی هست اگر پول رو درست پرداخت کرده باشین باید در شرایط accepted باشه Smile
تشکر کنندگان: behfaza ، amin arefi ، powerb
(2014-03-03 ساعت 13:06)poonehpopo نوشته:  
ممنون

دوست عزیز صدوره گرین کارت رو باید از همون سایت چک کنید روندش رو در همون دایره ها توضیح داده مثلا میگه اکسپت شده برای سوشیال هم اداره سوشیال رسید میده که بعد از 15 روز نهایت میرسه
برای من که بعد از چهل روز هنوز سوشالم نیومده
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: behfaza ، powerb
(2014-03-03 ساعت 13:59)poonehpopo نوشته:  
(2014-03-03 ساعت 13:42)mechanicalengineer نوشته:  

در این مورد بین نظرات اختلاف هست اما به نظره من هر چقدر زودتر بریزین بهتره چون وقتی برسین و توی سیستم ثبت بشه که شما وارد شدید رونده صدوره گرین کارتتون سریع تر انجام میشه Smile

پس اینکه میگن اعتبار اکانتت یکماه هست وبهتر تو یکماه آخر بریزی داستانش چیه ، درسته و بهتره اینکارو کنیم یا زودتر از یکماه به اومدن بریزیم ؟
من چون ثبت نام نکردم برای 165 دلار میپرسم و داستانه اکانت رو نمیدونم چیه فقط شنیدم !
تشکر کنندگان: powerb
(2014-03-03 ساعت 14:19)rira1982 نوشته:  
ممنون

آیا برای دریافت سوشیالتون به اداره مهاجرت اقدام کردید ؟ باید فرم پر کنید و اگر تا یک ماه نرسه دستتون باید با رسیدتون تشریف ببرید و اطلاع بدید که نیومده چون سوشیال خیلی مهمه و اگر گم بشه دردسر داره و تعداد دفعات محدودی صادر میکنن برای هر فرد در طی 100 سال زندگی Smile
تشکر کنندگان: rira1982 ، behfaza ، powerb
(2014-03-03 ساعت 14:36)poonehpopo نوشته:  
(2014-03-03 ساعت 14:19)rira1982 نوشته:  
ممنون

آیا برای دریافت سوشیالتون به اداره مهاجرت اقدام کردید ؟ باید فرم پر کنید و اگر تا یک ماه نرسه دستتون باید با رسیدتون تشریف ببرید و اطلاع بدید که نیومده چون سوشیال خیلی مهمه و اگر گم بشه دردسر داره و تعداد دفعات محدودی صادر میکنن برای هر فرد در طی 100 سال زندگی Smile
ای بابا من برگشتم ایران نه گرین کارتم اومده نه سوشالم. رسیپت نامبر هم رو ندارم
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، powerb
سلام بچه ها
کمک فوری
کسی میدونه من کجا میتونم خونه کرایه کنم تو نیویورک سایت معتبر
چون من شنیدم اگر شغل نداشته باشی بهمون خونه نمیدن درسته یا نه?
من جایی نتونستم پیدا کنم؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: romance33 ، behfaza ، لاتاری ، philter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان