کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-04-15 ساعت 15:50)Mehrdadordi نوشته:  سلام دوستان، من اكر سهام شركت داشته باشم و از حساب جاري شركت كه مدير عامل هم خودم هستم تمكن مالي بكيرم ، سند ملك لازم هست ؟؟؟ يا نه ؟؟ حساب جاري به نام شركت هست ولي به اسم خودمه ؟؟ حالا افيسر شك نميكنه به كردش مالي ؟؟؟ يا از يه حساب ديكه تمكن بكيرم در حد 50 ميليون ؟؟ راستش تابيك هاي دوستان رو خوندم ترديد داشتم كدوم راه راحتتره ، ممنون

روزیکه ما مصاحبه داشتیم یه خانمی حدود 18 میلیون برای یکنفر تمکن اورده بود که افیسر گفت این مبلغ کمه باید حدود 15 تا 16 هزار دلار داشته باشید در حدود 35 تا 40 میلیون نقص مدارک خورد.
یه شخصه دیگه ای هم 11 هزار دلار تمکن داشت ازش پرسید اینهمه پول رو از کجا اوردید
ما هم دونفر با 100 میلیون پرسید چرا اینهمه پول دارید از کجا آوردید مال کیه ؟؟؟
که من گفتم این پول زیادی نیست و پس انداز خودم و همسرمه برای خرید منزل.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: storagemeter ، rezagh ، NarcisJ ، Saeedv13 ، moon_rose ، sce ، saeid-ss
(2013-04-15 ساعت 16:25)vmware نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 15:50)Mehrdadordi نوشته:  سلام دوستان، من اكر سهام شركت داشته باشم و از حساب جاري شركت كه مدير عامل هم خودم هستم تمكن مالي بكيرم ، سند ملك لازم هست ؟؟؟ يا نه ؟؟ حساب جاري به نام شركت هست ولي به اسم خودمه ؟؟ حالا افيسر شك نميكنه به كردش مالي ؟؟؟ يا از يه حساب ديكه تمكن بكيرم در حد 50 ميليون ؟؟ راستش تابيك هاي دوستان رو خوندم ترديد داشتم كدوم راه راحتتره ، ممنون

روزیکه ما مصاحبه داشتیم یه خانمی حدود 18 میلیون برای یکنفر تمکن اورده بود که افیسر گفت این مبلغ کمه باید حدود 15 تا 16 هزار دلار داشته باشید در حدود 35 تا 40 میلیون نقص مدارک خورد.
یه شخصه دیگه ای هم 11 هزار دلار تمکن داشت ازش پرسید اینهمه پول رو از کجا اوردید
ما هم دونفر با 100 میلیون پرسید چرا اینهمه پول دارید از کجا آوردید مال کیه ؟؟؟
که من گفتم این پول زیادی نیست و پس انداز خودم و همسرمه برای خرید منزل.
35 تا 40 میلیون نقص مدرک خورد یعنی چی؟؟؟؟ یعنی علاوه بر 18 مییلیون باید 35 تا 40 تا جور مکرد؟؟؟؟؟؟// یا نه کلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، sce ، saeid-ss
یک نفر بین 15تا 20 هزار دلار بر مبنای ایالت لازمه ایالت ارزون تر ، خوب همون 15 تا کافی است.
حالا یا ریالی یا دلاری
فرقی نمی کنه
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: sce
بالاخره 11000$ یا 18000$؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این دوتا با هم خیلی رقمش فرق می کنه...
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، sce
سلام.دوستان میشه که گواهی تمکن مالی رو فقط برنده اصلی بگیره از بانک یا باید برای هر کس گواهی جداگانه صادر بشه؟؟؟اگر فقط موجودی حساب ببریم کافیه؟؟؟سند نداشته باشیم مشکلی پیش میاد؟؟بودن کسایی که سند خونه نداشته باشن؟؟؟
8011 /ایروان/ دو نفر/مصاحبه 3 جون/کلیر 8 اگوست/ دریافت ویزا 6 سپتامبر

(2013-04-17 ساعت 12:42)سلی نوشته:  سلام.دوستان میشه که گواهی تمکن مالی رو فقط برنده اصلی بگیره از بانک یا باید برای هر کس گواهی جداگانه صادر بشه؟؟؟اگر فقط موجودی حساب ببریم کافیه؟؟؟سند نداشته باشیم مشکلی پیش میاد؟؟بودن کسایی که سند خونه نداشته باشن؟؟؟
اگر پول به اندازه کافی باشه ، همون گواهی تمکن مالی کافی است.
اره بابا خیلی ها سند خونه هم دارن نمی برن با خودشون
نیاز به جدا جدا حساب داشتن نیست ، اگر پول به اندازه کافی در حساب برنده اصلی باشه کفایت می کنه
تعداد نفرات و مقدار پول بگو راهنماییت کنم.

(2013-04-16 ساعت 19:40)NarcisJ نوشته:  بالاخره 11000$ یا 18000$؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این دوتا با هم خیلی رقمش فرق می کنه...
ببین یک دختر مجرد بود نقص مدرک مالی خورد.
بهش گفت باید 70 میلیون توی حسابت باشه حالا دیگه خودت حساب کن
البته اون موقع دلار 300 از الان بالاتر بود.
بین 60 تا 70 میلیون نیازه، کمتر هم ممکنه آفیسر گیر نده اما به درد سرش نمی ارزه Cool
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: سلی ، storagemeter ، NarcisJ ، moon_rose ، behzadb57 ، sce ، Niushagh ، saeid-ss
(2013-04-11 ساعت 22:42)sadeghi897 نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 14:30)lionking نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 09:10)sce نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 02:35)lionking نوشته:  
(2013-04-08 ساعت 14:43)lionking نوشته:  سلام به همگی! یه سوال دارم.
آیا برای افراد متاهل آیا برای هر دو نفر لازم است که (پرینت حساب) گرفته شود و یا درخواست کننده اصلی پرینت حسابی به نام خودش را نشان دهد کافی است؟ و اینکه حداقل میزان پول به دلار یا یورو چقدر باید برای دو نفر باشد؟
ممنون از راهنمایتون!

کسی جواب سوال منو نمیده؟ تورو خدا؟!!!
سلام دوست عزيز.
منم كيسم مثل شماست.2نفره.دارم 70 تا قرض ميگيرم اول تو حساب خودم موجودي بگيرم بعد 50 تا انتقال بدم به حساب همسرم و از اونم بگيرم.ولي به نظر مي آد يه 100 تايي كافي باشه.اين بستگي به پول شما داره.
سلام، خیلی ممنون از پاسخت
ببین شما برا محکم کاری پرینت دو تا حساب میخوای ببری؟ یا اینکه جایی خوندی یا قانونی هست که باید این کار بکنی؟ بازم ممنون
باید برای خانواده ها پول بیشتری باشه در حساب و به همین دلیل افرادی که پول کمتری دارند دو حسابی این کار رو انجام می دن و معمول هم هست البته یکی از حساب ها معمولا کمتر پول می زارن که تابلو نشه
همین

بازم ممنون از جوابت
راستش الان گشتم این لینک پیدا کردم
http://www.familiesusa.org/resources/too...lines.html
فک کنم اگر این میزان پولی که اینجا به عنوان خط فقر آورده داشته باشیم، کافی باشه؟ درسته یا نه؟
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، behzadb57 ، sce ، Niushagh ، saeid-ss
(2013-04-16 ساعت 19:40)NarcisJ نوشته:  بالاخره 11000$ یا 18000$؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این دوتا با هم خیلی رقمش فرق می کنه...

ببینید من 52 میلیون برده بودم ..ولی به نظرم براش کافی نبود (البته حرفی نزد ولی خیلی مکث کرد )وقتی بعدا سند ماشین و وکالت بلاعزل خونه رو رو کردم ازم گرفت.
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: storagemeter ، behnam88 ، behzadb57 ، sadeghi897 ، Danoosh ، sce ، نیما121 ، saeid-ss
با سلام به همگي و تشكر از راهنماييهاي همه دوستان پيشكسوت
در خصوص ترجمه سند خونه درسته كه ممكنه لازم نشه ولي من براي محكم كاري مي خواهم ترجمه كنم. ولي يه سوال برام پيش آمده :
آيا لازم است قبل از ترجمه سند را فك رهن كنيم؟ سند خونه من يكسال از قسطهاي وام بانك مسكنش باقي مانده .
شماره کیس : 2013AS85XX ، قبولی : 1 می ، ارسال فرمها: جولای ، هزینه ها تاکنون : 8 م ، 3نفر ، مصاحبه : ابوظبی W2 June ، کلیرینس و نهایتاً 14 اگوست كلير
(2013-04-21 ساعت 14:42)far-dv2013 نوشته:  با سلام به همگي و تشكر از راهنماييهاي همه دوستان پيشكسوت
در خصوص ترجمه سند خونه درسته كه ممكنه لازم نشه ولي من براي محكم كاري مي خواهم ترجمه كنم. ولي يه سوال برام پيش آمده :
آيا لازم است قبل از ترجمه سند را فك رهن كنيم؟ سند خونه من يكسال از قسطهاي وام بانك مسكنش باقي مانده .
فکر نمیکنم نیاز باشه، من که بدون فک رهن میخام ببرم. ولی بازم سوال کن و منو باخبر کن
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: sce ، Niushagh ، saeid-ss
سلام دوستان عزیز،

من اکثر صفحات این تاپیک رو خوندم ولی جواب روشنی برای سؤالم پیدا نکردم.
با در نظر گرفتن اینکه مصاحبه من در ابوظبی می باشد، بهترین وقت برای گرفتن برگه تمکن مالی چه زمانی می باشد؟ آیا اگر با فاصله 40 یا 50 روز به مصاحبه باشد اشکالی دارد؟
ممنون از لطفتون
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
(2013-04-21 ساعت 22:28)a.jahangiri نوشته:  سلام دوستان عزیز،

با در نظر گرفتن اینکه مصاحبه من در ابوظبی می باشد، بهترین وقت برای گرفتن برگه تمکن مالی چه زمانی می باشد؟ آیا اگر با فاصله 40 یا 50 روز به مصاحبه باشد اشکالی دارد؟
ممنون از لطفتون
بهترین وقت اصولا 40 تا 30 روز مونده به زمان مصاحبه هست.
اما خوب اگر مشکل مالی داری بگیر همین 50 روز مونده هم فعلا اگر تونستی باز می گیری Cool
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، sce ، Niushagh ، shaso ، saeid-ss
(2013-04-21 ساعت 22:55)sadeghi897 نوشته:  
(2013-04-21 ساعت 22:28)a.jahangiri نوشته:  سلام دوستان عزیز،

ممنون از لطفتون
بهترین وقت اصولا 40 تا 30 روز مونده به زمان مصاحبه هست.
اما خوب اگر مشکل مالی داری بگیر همین 50 روز مونده هم فعلا اگر تونستی باز می گیری Cool

اگه تاریخ نزدیک تر بگیریم مشکلی داره ؟ 20 روز مثلا
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: sce ، Niushagh
بچه ها سلام ..من سیتیزن هستم و برای همسرم اقدام کردم..هفته پیش مصاحبه شوهرم بود...در مصاحبه گفتن چون اسپانسر ما یک بار ورشکستگی اعلام کرده نمیتونه اسپانسر ما باشه...حالا ما باید دوباره اسپانسر پیدا کنیم...هیچ کسی رو هم دیگه نداریم واقعا....با توجه به اینکه ویزای ازدواجی نمیتونن مثل اینکه تمکن مالی نشون بدن و فقط و فقط باید شخصی اسپانسر بشه....ایا راه دیگه ای هست که ما بتونیم کاری کنیم؟؟؟ما هیچ کس رو برای اسپانسر شدن نداریم....ایا جایی سایتی چیزی هست که بشه کسی رو پیدا کرد که در مقابل گرفتن وجهی اسپانسر بشه؟ممنون میشم بهم زود جواب بدین
تشکر کنندگان: sce ، yalda91
دوستان 42 روز مونده به مصاحبه ..اگه نامه تمکن مالی درو گرفته باشیم مشکلی نیست ؟ ممنون
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان