کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-04-22 ساعت 16:59)Mehrdadordi نوشته:  دوستان 42 روز مونده به مصاحبه ..اگه نامه تمکن مالی درو گرفته باشیم مشکلی نیست ؟ ممنون
نه خوبه دیگه
موفق باشیCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، Niushagh ، shaso
سعی کنید نزدیک ترن تاریخ ممکنه واستون به تاریخ مصاحبه تمکن بگیرید (براساس تجربیات سایر دوستان میگم )
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، Mehrdadordi ، shaso ، saeid-ss
(2013-04-22 ساعت 00:41)deineath نوشته:  
(2013-04-21 ساعت 22:55)sadeghi897 نوشته:  
(2013-04-21 ساعت 22:28)a.jahangiri نوشته:  سلام دوستان عزیز،

من اکثر صفحات این تاپیک رو خوندم ولی جواب روشنی برای سؤالم پیدا نکردم.
با در نظر گرفتن اینکه مصاحبه من در ابوظبی می باشد، بهترین وقت برای گرفتن برگه تمکن مالی چه زمانی می باشد؟ آیا اگر با فاصله 40 یا 50 روز به مصاحبه باشد اشکالی دارد؟
ممنون از لطفتون
بهترین وقت اصولا 40 تا 30 روز مونده به زمان مصاحبه هست.
اما خوب اگر مشکل مالی داری بگیر همین 50 روز مونده هم فعلا اگر تونستی باز می گیری Cool
اگه تاریخ نزدیک تر بگیریم مشکلی داره ؟ 20 روز مثلا
20 روز مشکلی نداره
اما برای انکارا باید 15 روز قبلش مدارک به دست سفارت برسه و خوب طبق تجربه شخصی 3 تا 7 روز زمان برای پست مدارک لازم است ، کمی لب مرزی است. اگر برای بقیه سفارت ها باشه هیچ مشکلی نداره
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: amir82 ، Niushagh ، saeid-ss ، shekari
بچه ها کسی اینجا جواب منو نمیدونه؟؟؟ایای تاپیکی هست برای رفع مشکل اسپانسر بچه های ازدواجی؟؟؟؟چرا فقط برای لاتاری این تاپیک هست؟
تشکر کنندگان: yalda91
(2013-04-23 ساعت 02:19)kamela نوشته:  بچه ها کسی اینجا جواب منو نمیدونه؟؟؟ایای تاپیکی هست برای رفع مشکل اسپانسر بچه های ازدواجی؟؟؟؟چرا فقط برای لاتاری این تاپیک هست؟
والا تاپیکی نداریم کلا که به کسی اسپانسر معرفی کنه یا رفع مشکل کنه
فقط دوستان اگر موردی دارن می گن و دوستان راه حل به نظرشون می رسه می گن
بعید می دونم کسی قبول کنه اسپانسر یک ادم نا شناس بشه Cool
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: ASALI ، rezagh ، storagemeter ، yalda91 ، Danoosh ، Niushagh ، sce ، saeid-ss
من اینجا درخاست نکردم که کسی اسپانسرم بشه...فقط پرسیدم تاپیکی در این باره هست یا نه و ایا راه دیگه ای داریم یا نه..ممنونم از پاسخ شما دوست عزیز
تشکر کنندگان: storagemeter ، yalda91 ، shaso ، saeid-ss
(2013-04-23 ساعت 20:35)kamela نوشته:  من اینجا درخاست نکردم که کسی اسپانسرم بشه...فقط پرسیدم تاپیکی در این باره هست یا نه و ایا راه دیگه ای داریم یا نه..ممنونم از پاسخ شما دوست عزیز
ببین یک تاپیکی هست در مورد ازدباج و نامزدی و این چیزها
ولی الان قفل هست
دو سه روز دیگه باز می شه
اگر اونجا بلدی که هیچ اگر بلد نیستی دو سه روز دیگه یادم بنداز پیام خصوصی واست بزارم لینکش رو Cool
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: storagemeter ، shimoda ، shaso ، saeid-ss
امروز از پاسارگاد تمکن گرفتم، فقط مانده رو نوشته و تاریخی که حسابو باز کردم، کافیه دیگه، گردش حساب که لازم نیست؟
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: byousefi_p ، shaso ، sce ، saeid-ss
(2013-04-23 ساعت 22:58)behnam88 نوشته:  امروز از پاسارگاد تمکن گرفتم، فقط مانده رو نوشته و تاریخی که حسابو باز کردم، کافیه دیگه، گردش حساب که لازم نیست؟

نه دوست عزیز گردش حساب لازم نیست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: behnam88 ، sadeghi897 ، niko ، shaso ، rezagh ، saeid-ss
دوستان سلام گواهي تمكن فقط از شعبه افتتاح حساب بايد بگيريم يا هر شعبه اي ميشه گرفت؟
شماره کیس: 2013AS6900/كليرنس ٣ آگوست
تشکر کنندگان:
(2013-04-24 ساعت 16:19)javid737 نوشته:  دوستان سلام گواهي تمكن فقط از شعبه افتتاح حساب بايد بگيريم يا هر شعبه اي ميشه گرفت؟
همه شعبه ها می شه گرفت، بعضی شعبه ها منتها ممکنه اسمش نشنیده باشن !!!
بعضی ها هم تا می گی بهشون می گن وایسا بگیر برو زود
دیBig GrinCool
مهم پوله که توی حساب باشه بقیش حله
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: shimoda ، javid737 ، niko ، saeid-ss
(2013-04-23 ساعت 22:58)behnam88 نوشته:  امروز از پاسارگاد تمکن گرفتم، فقط مانده رو نوشته و تاریخی که حسابو باز کردم، کافیه دیگه، گردش حساب که لازم نیست؟

Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large deposits, an explanation should be given);
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، behnam88 ، shaso
دوستان برا گرفتن تمکن که مهم نیست بانکش چه بانکی هست؟هان؟مثلا بانک سپه یا تجارت
منظورم اینه که حساس نمیشن چون بانک دولتی هست؟(سپه)
کسی از سپه گرفته؟چقدر طول میکشه؟
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، behzadb57 ، r_ent
(2013-04-24 ساعت 22:03)shiraz mamali نوشته:  دوستان برا گرفتن تمکن که مهم نیست بانکش چه بانکی هست؟هان؟مثلا بانک سپه یا تجارت
منظورم اینه که حساس نمیشن چون بانک دولتی هست؟(سپه)
کسی از سپه گرفته؟چقدر طول میکشه؟
خیر هیچ فرقی نمی کنه
هر کجا می گیری دو تا نسخه بگیر
موفق باشیCool
دی

گردش حساب لازم نیست
من خودم مجموع یک هفته بیشتر حساب نداشتم.
هیچ کسی هم در سفارت گردش حساب نداشت از بچه هایی که مصاحبه شدن
Cool
یک فردی با شما صحبت می کنه که ویزای نیم ضرب گرفته
بعله
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: amir82 ، shiraz mamali ، lilac ، behzadb57 ، ASALI ، r_ent ، bayat_r ، niko ، saeid-ss
سلام دوستان بنده گواهی تمکن از بانک تجارت گرفتم ولی به یه مساله برخوردم. نرخ ارز یه همون دلار رو داخلش قید نکرده . فقط نوشته مبلغ X ریال در حساب مانده داره. و البته تاریخ افتتاح حساب رو. حالا دوستانی که تجربه دارند این مساله روز مصاحبه مشکل ساز نيست؟؟؟؟ ضمناً مهر برجسته هم نداره! ممنون اگر بنده رو راهنمایی کنید.
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان