کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
سلام
ببخشید اگر سوالم تکراریه، وقت ندارم این 49 صفحه رو بخونم
من امروز مصاحبه داشتم تو سفارت امریکا (ایروان) برای اسپانسر با خودم 2 تا سند خانه آورده بودم با ترجمه هاش که قبول نکردن. راهی هست که تا پنجشنبه که اینجام این مشکل رو حل کنم.
تشکر کنندگان:
سلام معنی اسپانسر چی هست یعنی کسی را در امریکا داشته باشیم .شرایط اسپانسر شدن چی هست .با تشکر
تشکر کنندگان: saeid-ss
ما گواهی تمکن 40 میلیونی برای همسرم که برنده اصلی بود و گواهی 20 میلیونی برای خودم (هردو از بانک ملی و دو شعبه مختلف)در یک روز گرفتیم و یک سند وکالتی خونه کوچک (70 متری)بنام همسرم در شهرستان و یک سند خونه 50 متری تو تهران بنام خودم هم ترجمه کردیم (هر دو بدون ارزش گذاری) آیا این اون حداقل رو پوشش میده و آفیسر قانع میشه؟
2013AS 65XX
2 نفر _مصاحبه آنکارا 28 می _کلیرaug 20_ تحویل پاس برا ویزا 5 sep-دریافت ویزا 9 sepمقصدلس آنجلس _(i love u sama)
تشکر کنندگان: سمانه777 ، storagemeter
(2013-05-06 ساعت 11:57)mantreh نوشته:  سلام
من امروز مصاحبه داشتم تو سفارت آمریکا (ایروان) برای اسپانسر با خودم 2 تا سند خانه آورده بودم با ترجمه هاش که قبول نکردن. راهی هست که تا پنجشنبه که اینجام این مشکل رو حل کنم.
دوست عزیز شما باید مقداری پول رو در بانک میزاشتید و یا فردی در امریکا شمارو ساپورت مالی کنه . باید بکی از این دو مورد رو برای افیسر بفرستید
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، saeid-ss
(2013-05-06 ساعت 11:57)mantreh نوشته:  سلام
من امروز مصاحبه داشتم تو سفارت آمریکا (ایروان) برای اسپانسر با خودم 2 تا سند خانه آورده بودم با ترجمه هاش که قبول نکردن. راهی هست که تا پنجشنبه که اینجام این مشکل رو حل کنم.

سلام
بهترین راه حل اینه که زنگ بزنی ایران بگی برن (برادرت خواهرت پدرت یا مادرت) بانکی که توش حساب داری با رئیس اون شعبه صحبت کنن و با نشون دادن مدارک ثابت کنن که خانوادت هستن و بعد راضیش کنن که پول بریزن حسابت و گواهی لاتین مانده حساب رو واست شعبه صادر کنه بعد که صادر شد واست بفرستن ... (مبلغی که بشه بالای 15000 دلار با نرخ ارز آزاد رو مانده حساب لازم داری)
کلا یخورده پروسه نشدنی هست ... که بعضی وقتا شدنی میشه !!!
الان پروندت نقص مدارک باید خورده باشه ! درسته ؟
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، saeid-ss
مرسی دوستان،
بله علی جان نقص پرونده خورده.
تشکر کنندگان:
(2013-05-06 ساعت 18:13)mantreh نوشته:  مرسی دوستان،
بله علی جان نقص پرونده خورده.

آفیسر بهت نگفت که تا کی وقت داری واسه رفع نقص ؟
مصاحبه و قسم و اینا انجام شده ؟ یا بخاطر نقص پرونده کان لم یکن شد تا زمان رفع نقص ؟
شما همون کاری که گفتم رو بگو خانواده فردا برن دنبالش که اگر موفق شدن شما دیگه بر نگردی که گواهی رو واست بفرستن اگر هم نشد بهت اطلاع بدن که سریعتر برگردی اینجا خودت بری گواهی بگیری ... .
در ضمن واسه گواهی گرفتن شعبات مرکزی بانک های خصوصی مثل پاسارگاد توی چند ساعت گواهی رو صادر میکنن ولی سایر شعبات و بانک ها طولانی میشه ...

(2013-05-06 ساعت 20:59)eett نوشته:  دوستان،
برگه تمکن مالی رو باید با سایر مدارک پست کنیم یا با خودمون ببریم؟

نه گواهی رو نهایتا یک ماه قبل از تاریخ مصاحبه از بانک میگیرید و با خودتون میبرید زمان مصاحبه تحویل میدید !
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، saeid-ss ، Ehsan1358
سلام من برنده 2014 هستم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.من با کیس نامبر 3 رقمیم میگن جزو نفرات اولی هستم...بهتره که از الان پولی تو حسابم بریزم و از بانک درخواست موجودی بگیرم؟؟؟؟؟؟زود نیست؟؟؟؟؟و از الان سند خونرو ترجمه کنم و داشته باشم؟؟؟؟؟؟
Big GrinBig Grin
(2013-05-06 ساعت 23:19)hedipes نوشته:  سلام من برنده 2014 هستم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.من با کیس نامبر 3 رقمیم میگن جزو نفرات اولی هستم...بهتره که از الان پولی تو حسابم بریزم و از بانک درخواست موجودی بگیرم؟؟؟؟؟؟زود نیست؟؟؟؟؟و از الان سند خونرو ترجمه کنم و داشته باشم؟؟؟؟؟؟

سند رو بیخیال !
واسه پول گذاشتن و ... هم زوده ! نهایتا یک ماه قبل از تاریخ مصاحبه گواهی بگیرید .
عجله نکن تاریخ مصاحبه که مشخص شد بعد اقدام کن !
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، hushmandco ، saeid-ss ، Ehsan1358
سلام و خسته نباشید من هفته آینده مصاحبه دارم در ایروان .حساب های مالی رو از بانک گرفتم.یک سند ملک و ماشین هم ترجمه کردم.ولی با آشنایانم در آمریکا که صحبت می کردم به من گفتن که اینها اصلا براشون مهم نیست این مهمه که حتما یک اسپانسر داشته باشم.رو همین حساب از یکی از آشنایان نزدیکم خواستم که اسپانسرم بشه و فرم I-134 رو برام به سفارت ارمنستان بفرسته. و قرار هست که این کار رو هم بکنه ولی ایشون به من گفتن که قبلا اسپانسر کسای دیگه ای هم شده .طوری که ممکنه ایراد بگیرن.الان خیلی خیلی خیلی زیاد استرس گرفتم:ـ( باورم نمیشه همچین سهل انگاری کردم و در این یک سال اصلا به فکرش نبودم و این یه هغته آخر به فکرش افتادم.به نظرتون برام مشکل ساز می شه؟ :-((((((
تشکر کنندگان:
(2013-05-06 ساعت 23:55)elham63 نوشته:  سلام و خسته نباشید من هفته آینده مصاحبه دارم در ایروان .حساب های مالی رو از بانک گرفتم.یک سند ملک و ماشین هم ترجمه کردم.ولی با آشنایانم در آمریکا که صحبت می کردم به من گفتن که اینها اصلا براشون مهم نیست این مهمه که حتما یک اسپانسر داشته باشم.رو همین حساب از یکی از آشنایان نزدیکم خواستم که اسپانسرم بشه و فرم I-134 رو برام به سفارت ارمنستان بفرسته. و قرار هست که این کار رو هم بکنه ولی ایشون به من گفتن که قبلا اسپانسر کسای دیگه ای هم شده .طوری که ممکنه ایراد بگیرن.الان خیلی خیلی خیلی زیاد استرس گرفتم:ـ( باورم نمیشه همچین سهل انگاری کردم و در این یک سال اصلا به فکرش نبودم و این یه هغته آخر به فکرش افتادم.به نظرتون برام مشکل ساز می شه؟ :-((((((
ما هم دو هفتۀ پیش ایروان مصاحبه داشتیم و موجودیه حساب گرفتیم از بانک پاسارگاد و اقتصاد نوین و بردیم , قبول کردند اسپانسر هم نداشتیم..
شما باید یا اسپانسر داشته باشید یا موجودی حساب ببرید یکی از این دو کافیه موجودیه حسابتونم نباید کمتر از خط فقرآمریکا باشه..نگران نباشید شما اگر برید شعبۀ مرکزی بانکها خیلی سریع بهتون برگۀ موجودیه حساب را میدهند..
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: elham63 ، امیر مهاجر ، afshinghwink ، hushmandco ، saeid-ss
(2013-05-07 ساعت 00:10)el333 نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 23:55)elham63 نوشته:  سلام و خسته نباشید من هفته آینده مصاحبه دارم در ایروان .حساب های مالی رو از بانک گرفتم.یک سند ملک و ماشین هم ترجمه کردم.ولی با آشنایانم در آمریکا که صحبت می کردم به من گفتن که اینها اصلا براشون مهم نیست این مهمه که حتما یک اسپانسر داشته باشم.رو همین حساب از یکی از آشنایان نزدیکم خواستم که اسپانسرم بشه و فرم I-134 رو برام به سفارت ارمنستان بفرسته. و قرار هست که این کار رو هم بکنه ولی ایشون به من گفتن که قبلا اسپانسر کسای دیگه ای هم شده .طوری که ممکنه ایراد بگیرن.الان خیلی خیلی خیلی زیاد استرس گرفتم:ـ( باورم نمیشه همچین سهل انگاری کردم و در این یک سال اصلا به فکرش نبودم و این یه هغته آخر به فکرش افتادم.به نظرتون برام مشکل ساز می شه؟ :-((((((
ما هم دو هفتۀ پیش ایروان مصاحبه داشتیم و موجودیه حساب گرفتیم از بانک پاسارگاد و اقتصاد نوین و بردیم , قبول کردند اسپانسر هم نداشتیم..
شما باید یا اسپانسر داشته باشید یا موجودی حساب ببرید یکی از این دو کافیه موجودیه حسابتونم نباید کمتر از خط فقرآمریکا باشه..نگران نباشید شما اگر برید شعبۀ مرکزی بانکها خیلی سریع بهتون برگۀ موجودیه حساب را میدهند..

ممنونم از راهنماییتون.یه سوال دیگه اینکه پول سفارت رو کجا پرداخت کردید و به چه مقدار؟
(2013-05-07 ساعت 00:17)elham63 نوشته:  

ممنونم از راهنماییتون.یه سوال دیگه اینکه پول سفارت رو کجا پرداخت کردید و به چه مقدار؟
پول سفارت رو به ازای هر نفر 330 دلار به صورت نقدی در همون سفارت ازتون میگیرن. اسپانسر هم مهم نیست همون برگه گواهی یکروزه مالی کافیه.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: amir82 ، امیر مهاجر ، elham63 ، saeid-ss
(2013-05-07 ساعت 00:17)elham63 نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 23:55)elham63 نوشته:  سلام و خسته نباشید من هفته آینده مصاحبه دارم در ایروان .حساب های مالی رو از بانک گرفت..
شما باید یا اسپانسر داشته باشید یا موجودی حساب..

داخل سفارت پرداخت میکنید..نفری 330 دلار..دوست عزیز این تاپیک را بخوانید خیلی بهتون کمک میکنه >>سفرنامه و تجربهٔ مصاحبه در ایروان
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: amir82 ، امیر مهاجر ، afshinghwink ، elham63 ، saeid-ss
خط فقر آمریکا چقدره، چقدر برای هرنفر باید توی حسابمون باشه؟
آگاهی از برنده شدن: می 2012
تاریخ مصاحبه: 24جون 2013
کیس نامبر: 2013AS88xx
سفارت ایروان
وضعیت: کلیرنسSad
تعداد افراد کیس: یک نفر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان