کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
نقل قول:آفیسر بهت نگفت که تا کی وقت داری واسه رفع نقص ؟
مصاحبه و قسم و اینا انجام شده ؟ یا بخاطر نقص پرونده کان لم یکن شد تا زمان رفع نقص ؟
شما همون کاری که گفتم رو بگو خانواده فردا برن دنبالش که اگر موفق شدن شما دیگه بر نگردی که گواهی رو واست بفرستن اگر هم نشد بهت اطلاع بدن که سریعتر برگردی اینجا خودت بری گواهی بگیری ... .
در ضمن واسه گواهی گرفتن شعبات مرکزی بانک های خصوصی مثل پاسارگاد توی چند ساعت گواهی رو صادر میکنن ولی سایر شعبات و بانک ها طولانی میشه ...
[/code]
2ماه وقت دارم،
راستی این برگه ایه که از ایران برام فرستادن، من گفتم حدود 50 ملیون اما دقیق 50 تا ریختن، فکر میکنید به مشکل میخورم، چون من الآ باید پاسپورت و این برگه رو تو صندوق بندازم تا ویزام صادر بشه دیگه افیسرو نمیبینم که چونه بزنم.
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-05-07 ساعت 18:09)mantreh نوشته:  
نقل قول:آفیسر بهت نگفت که تا کی وقت داری واسه رفع نقص ؟
مصاحبه و قسم و اینا انجام شده ؟ یا بخاطر نقص پرونده کان لم یکن شد تا زمان رفع نقص ؟
شما همون کاری که گفتم رو بگو خانواده فردا برن دنبالش که اگر موفق شدن شما دیگه بر نگردی که گواهی رو واست بفرستن اگر هم نشد بهت اطلاع بدن که سریعتر برگردی اینجا خودت بری گواهی بگیری ... .
در ضمن واسه گواهی گرفتن شعبات مرکزی بانک های خصوصی مثل پاسارگاد توی چند ساعت گواهی رو صادر میکنن ولی سایر شعبات و بانک ها طولانی میشه ...
[/code]
2ماه وقت دارم،
راستی این برگه ایه که از ایران برام فرستادن، من گفتم حدود 50 ملیون اما دقیق 50 تا ریختن، فکر میکنید به مشکل میخورم، چون من الآ باید پاسپورت و این برگه رو تو صندوق بندازم تا ویزام صادر بشه دیگه افیسرو نمیبینم که چونه بزنم.

نه بعید میدونم مشکلی باشه . فقط میخوان بدونن پول نقد خبری هست یا نه !
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
دوستان کسی از بانک سپه هم گواهی گرفته ؟ پول باید بخوابه تو حساب یا لحظه ای تمکین صادر میشه ؟ مرسی
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان:
(2013-05-09 ساعت 01:02)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان یکی کمک کنه
من هم اسپانسر دارم که میگه همه مدارکش کامله و مشکلی نداره وهم 60 تومن حدودا تمکن مالی میتونم جور کنم
اما این تاپیک رو که کامل خوندم دودل شدم نمی دونم کدوم رو استفاده کنم یا هر دو رو یا بیخیال اسپانسرم بشم؟ لطفا یکی که وارده کمک کنه

اقای عزیز اگه بی خیال اسپانسرتون شدین به ما قرضش بدین لطفااا..من ازدواجی هستم و کارم گیر همین یک مورده و کسی رو ندارم....شما چطور پیدا کردین؟راهی هست ایا؟
تشکر کنندگان: saeid-ss ، Ehsan1358
(2013-05-09 ساعت 02:03)kamela نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 01:02)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان یکی کمک کنه
من هم اسپانسر دارم که میگه همه مدارکش کامله و مشکلی نداره وهم 60 تومن حدودا تمکن مالی میتونم جور کنم
اما این تاپیک رو که کامل خوندم دودل شدم نمی دونم کدوم رو استفاده کنم یا هر دو رو یا بیخیال اسپانسرم بشم؟ لطفا یکی که وارده کمک کنه

اقای عزیز اگه بی خیال اسپانسرتون شدین به ما قرضش بدین لطفااا..من ازدواجی هستم و کارم گیر همین یک مورده و کسی رو ندارم....شما چطور پیدا کردین؟راهی هست ایا؟

راستش اسپانسرم فامیل خیلی نزدیک هستش
ولی شما بهتره با وکیلی تو آمریکا مشورت کنین
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
وکیلا مگه چی میگن؟؟به خدا تاحالا نزدیک7000 دلار به 2تا وکیل پول دادم و یکی از یکی بدتر بودن..وکیلمون میگه یکی رو پیدا کنین..میخام بدونم ایا کسی اینجا کسی رو سراغ داره که با گرفتن مبلغی اسپانسر بشه؟
(2013-05-09 ساعت 02:16)kamela نوشته:  وکیلا مگه چی میگن؟؟به خدا تاحالا نزدیک7000 دلار به 2تا وکیل پول دادم و یکی از یکی بدتر بودن..وکیلمون میگه یکی رو پیدا کنین..میخام بدونم ایا کسی اینجا کسی رو سراغ داره که با گرفتن مبلغی اسپانسر بشه؟
من روز مصاحبه هم مدارک اسپانسر همراهم بود و هم مدارک مالی رو از 15 روز قبلش فرستاده بودم. با مشورتی که با یکی از بچه های 2009 کرده بودم که الان امریکاست و یکی دیگه از بچه های 2013 که الان ویزاشو گرفته و داره بار و بندیل جمع میکنه، به این نتیجه رسیدم که مدارک اسپانسری ارائه نکنم.
خلاصه برای خودم و همسرم و فرزند نوزادم، مجموعا حدودا 170 تومن گواهی مالی بردم نود و خوردیی برای خودم و هفتاد و خوردیی برای همسرم. جالب اینجاست که تاریخ گواهی ها هم چهار پنج روز با هم اختلاف داشت و ازمون قبول کردن.
استدلال این دوستان هم این بود که یه امتیازاتی ممکنه بعدها به بدون اسپانسرها بدن که به اسپانسر دارها نمیدن.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: shaso ، saeid-ss
سلام هوشمند جان...ولی من با لاتاری نبردم..من خودم سیتیزن هستم و ازدواجی برای شوهرم اقدام کردم و از ما اصلا مدارک مالی قبول نمیکنن.
تشکر کنندگان: mlo ، saeid-ss ، Ehsan1358
(2013-05-09 ساعت 14:52)kamela نوشته:  سلام هوشمند جان...ولی من با لاتاری نبردم..من خودم سیتیزن هستم و ازدواجی برای شوهرم اقدام کردم و از ما اصلا مدارک مالی قبول نمیکنن.

ای داد ! Sad برای الحاق به همسر سیتیزن هم مگه اسپانسر میخوان؟ !!
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
بله..و خیلی سخت تر از لاتاری میگیرن..اسپانسر ازدواجی ها خیلی باید سفت و سخت تر باشه و با نشون دادن سند و ملک و پول در بانک نمیشه و کلی اذیتمون میکنن
تشکر کنندگان: saeid-ss ، hushmandco ، ramin_red
ما دو نفر بودیم، من که برنده اصلی بودم، فقط با گواهی تمکن 88 میلیونانگلیسی از بانک پارسیان که در حساب خودم بود، افیسر را متقاعد کردیم.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: parastoo500 ، saeid-ss ، sumya ، Ehsan1358
سلام به دوستان.
1- من اگر با خودم یه حساب ببرم در حدود 60 میلیون برای یک نفر آیا نیازی به تمکن دیگری هم هست یا نه؟
2- اگر مبایعه نامه یک ملک تهیه بکنم که تاریخش یک ماه قبل از مصاحبه باشه با خودم ببرم ممکنه اگر لازم بشه ارائه بدم قبول کنن یا نه؟
3- آیا سند خودرو هم میشه ترجمه کرد و محض اطمینان همراه داشت؟
4- قرارداد پیش خرید خانه چطور؟
5- اگر موارد دیگه ای میشه ارائه کرد لطف کنید و راهنمایی کنید.
با تشکر
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
(2013-05-12 ساعت 17:33)hamid1357 نوشته:  سلام به دوستان.
1- من اگر با خودم یه حساب ببرم در حدود 60 میلیون برای یک نفر آیا نیازی به تمکن دیگری هم هست یا نه؟
2- اگر مبایعه نامه یک ملک تهیه بکنم که تاریخش یک ماه قبل از مصاحبه باشه با خودم ببرم ممکنه اگر لازم بشه ارائه بدم قبول کنن یا نه؟
3- آیا سند خودرو هم میشه ترجمه کرد و محض اطمینان همراه داشت؟
4- قرارداد پیش خرید خانه چطور؟
5- اگر موارد دیگه ای میشه ارائه کرد لطف کنید و راهنمایی کنید.
با تشکر

همون ۶۰ میلیون برای یک نفر کافیه.
تشکر کنندگان: saeid-ss ، Saeedv13
کسی میدونه خط فقر چقدره و برای 2 نفر تمکن چقدری لازمه؟
2013AS 65XX
2 نفر _مصاحبه آنکارا 28 می _کلیرaug 20_ تحویل پاس برا ویزا 5 sep-دریافت ویزا 9 sepمقصدلس آنجلس _(i love u sama)
(2013-05-13 ساعت 13:39)mychael نوشته:  کسی میدونه خط فقر چقدره و برای 2 نفر تمکن چقدری لازمه؟

به اینجا مراجعه کنید ...
http://mohajersara.com/thread-6459-post-...#pid326921
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان: amir82 ، parastoo500 ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان