کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2013-07-22 ساعت 21:03)پرپری نوشته:  
(2013-07-22 ساعت 20:32)aghaghia نوشته:  
(2013-07-22 ساعت 18:59)پرپری نوشته:  
(2013-07-22 ساعت 16:16)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-07-22 ساعت 14:52)پرپری نوشته:  ممنون از راهنمایی شما. من برنده 2014 هستم. در جدولی که گفتید در مقابل ردیف آسیا فقط نوشته شده currentبه همین دلیل من باز متوجه نشدم که چطوری می تونم پیگیری کنم؟
سوال دومم اینه که آیا نامه زمان مصاحبه و تاریخ دقیقش رو با ایمیل خبر میدهند یا اینکه باید خودمان پیگیری کنیم؟ در ضمن کیس نامبر من هم 2014EU00XX هست.

current بدین معنی هستش که تمامی کیس نامبرهای مربوط به سال 2013 کارنت شدند و از 15 اگوست به بعد کیس نامبرهای 2014 کارنت میشن اونوقت میتونید پیگیری کنید..

خیر ایمیل نمیدند نامه دوم واسه زمان ومکان مصاحبه بعد از کارنت شدن کیس نامبرتون جایگزین نامه قبولیتون میشه در همون سایتی که قبولیتون رو دیدی...
چرا از سهمیه اروپا استفاده کردید ؟؟؟
دوست عزیزنمیخوام ناراحتتون کنم ولی متاسفانه استفاده از سهمیه قاره های دیگه احتمال ریجکت شدن را بدنبال داره ...

من واقعاً خیلی تعجب کردم که این مشکل پیش اومده و اصلاً دلیلش رو نمیدونم! الان دوتا سوال دارم:
1- میتونم برای سفارت ایمیل بزنم و بپرسم که چرا کیس نامبر من فرق داره؟ در صورتی که ادرس و تمام مشخصاتی که من برایشان فرستادم با نامه ای که فرستادند مطابقت میکنه!!!
2- اینکه شما میگی ریجکت میشم تو چه مرحله ایه؟ قبل از مصاحبه است یا در زمان مصاحبه؟
ممنون

دوست عزیز احتمالا شما کشور محل تولدتون رو اشتباه انتخاب کردی مثلا به جای ایران، ایتالیا رو که نزدیکش بوده انتخاب کردین...
میتونید مکاتبه کنید و ببینید چه جوابی میدن ولی معمولا جواب واضحی نمیدن، حالا شما این کار رو انجام بدین شاید اینبار جواب واضحتری بدن.
متاسفانه تا شما نرید مصاحبه کسی به شما نخواهد گفت که ریجکت میشین، یعنی هیچ ایمیلی نمیدن یا تماسی با شما در این زمینه نمیگیرن.... این تصمیم خود شماست که این ریسک رو قبول کنید و هزینه و وقت بزارید برای این قضیه یا منصرف بشید....

ممنون از راهنمایی تون حتماً مکاتبه میکنم.
دوست خوبم من واقعا متاسف شدم که این مشکل براتون پیش اومده اگر از فرمهای موقع ثبت نام کپی دارید یه بررسی کنید بعدش معمولا تو این زمینه جواب درستی نمیدن و اشتباه بسیار بدی مرتکب شدید و این مورد رو تقلب میدونن که اصلا میونه خوبی باهاش ندارن حتی اگر عمدی نباشه ریجکت میکنن و معتقدن شما حق شخص دیگه ای رو ضایع کردید به تاپیکی که دوستان خوبم معرفی کردن یه سر بزن و حتما تلفن بزن و با مامور kccصحبت کن ؛ بعیده با ایمیل جواب بگیرید هر چند که اینکارم باید انجام بدیدموفق باشید
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ojee ، kiana11 ، aghaghia
با سلام من ایمیل زدم جواب اومد ۶ تا ۸ هفته باید صبر کنی خوب اگر بعد از ۶ تا ۸ هفته جواب نیومد چیکار باید کرد؟
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2013-07-22 ساعت 22:18)arash12 نوشته:  با سلام من ایمیل زدم جواب اومد ۶ تا ۸ هفته باید صبر کنی خوب اگر بعد از ۶ تا ۸ هفته جواب نیومد چیکار باید کرد؟

اگر نیومد تماس تلفنی بگیرید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: kiana11 ، محبت ، ojee
(2013-07-22 ساعت 22:18)arash12 نوشته:  با سلام من ایمیل زدم جواب اومد ۶ تا ۸ هفته باید صبر کنی خوب اگر بعد از ۶ تا ۸ هفته جواب نیومد چیکار باید کرد؟
دوست خوبم این که نگرانی ندارد اینقدر کیس نامبرت بالاست که می توانی حداقل ۵ تا از این
۶ تا ۸ هفته ای را پشت سر بگذاری :کسی باید نگران باشد که کیس نامبرش پایین است واحتمال دهد با نرسیدن فرمهایش مصاحبه اش به تاخیر بیفتد .به نظر من حتی ان هم نباید نگران باشد WinkD
برادر من پارسال فرم هایش را فرستاد جواب تاییده هم نگرفت کارنت شد ،مصاحبه رفت والان هم د ر کشور حاصل خیز است .نیامدن تاییده دلیل بر کارنت نشدن شما نیست
تشکر کنندگان: محبت ، aghaghia ، ghafari88 ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، USA2014
(2013-07-22 ساعت 23:15)kiana11 نوشته:  
دوست خوبم این که نگرانی ندارد اینقدر کیس نامبرت بالاست که می توانی حداقل ۵ تا از این
۶ تا ۸ هفته ای را پشت سر بگذاری :کسی باید نگران باشد که کیس نامبرش پایین است واحتمال دهد با نرسیدن فرمهایش مصاحبه اش به تاخیر بیفتد .به نظر من حتی ان هم نباید نگران باشد WinkD
برادر من پارسال فرم هایش را فرستاد جواب تاییده هم نگرفت کارنت شد ،مصاحبه رفت والان هم د ر کشور حاصل خیز است .نیامدن تاییده دلیل بر کارنت نشدن شما نیست

كيس نامبر من زير ٢٠٠ هست ولي به منم هنوز جواب ندادن .منم صبر كنم؟
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان: ojee
(2013-07-23 ساعت 00:06)Niyousha نوشته:  

دوست من با تلفنی که به کی سی سی زده شده گفتند دارند جواب ایمیلهای که اول جون به انها داده شده راجواب می دهند وبه ترتیب جلو می ایند .بستگی دارد چه موقع ایمیل داده باشید برای تاییده گرفتن سرشان بسیار شلوغ است
تشکر کنندگان: محبت ، HodHod Golestani
ارش جان سوالتان را اینجا جواب می دهم برادرم با همون پست تی ان تی فرستاده بود وبا ز هم می گویم:
با تلفنی که به کی سی سی زده شده گفتند دارند جواب ایمیلهای که اول جون به انها داده شده راجواب می دهند وبه ترتیب جلو می ایند .بستگی دارد چه موقع ایمیل داده باشید برای تاییده گرفتن سرشان بسیار شلوغ است
تشکر کنندگان: noobnoobi ، محبت ، poopak16
(2013-07-23 ساعت 00:06)Niyousha نوشته:  

دوست عزيز
من تا به حال دوبار به كنتاكي ايميل زدم و هر دو دفعه كمتر از يك هفته جواب دادند...
كه دفعه دوم چهار روز پيش بود و امروز كه ايميلمو چك كردم، ايميلشون اومده بود....
اگر خيلي وقته كه فرستادي و هيچ گونه جوابي نگرفتي به نظر من حتماً تلفني پيگير ماجرا باش...و يا يه ايميل ديگه بفرست و قضيه رو جويا شو...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: محبت
سلام دوستان یه اییمیل از kcc اومد با عنوان missing information و من اطلاعات و دوباره فرستادم

الان این اومده

Thank you for your inquiry.

KCC did receive your email. However, the attachments were not received or were unable to be opened. Please resubmit your request with attached information or in a different format.
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

چیکار کنم؟

مرسی
شماره کیس:2014AS6XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:7 may
کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول : 18 May با ایمیل
تاریخ کارنت شدن:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2013-07-24 ساعت 08:48)soroush23 نوشته:  سلام دوستان یه اییمیل از kcc اومد با عنوان missing information و من اطلاعات و دوباره فرستادم

الان این اومده

KCC did receive your email. However, the attachments were not received or were unable to be opened. Please resubmit your request with attached information or in a different format.
Diversity Visa Unit

چیکار کنم؟

مرسی

سلام
دارن می گن که فایل هاتون رو نمی تونن باز کنن یا اصلا فایل هاتون اتچ نشده. ( یعنی در کل دریافت نکردن فایل ها رو )
چی فرستادین براشون؟ فرم ها رو فرستادین؟
یه بار دیگه بررسی کنید فایل هاتون رو که مشکلی نداشته باشه؟
ضمناً با چه فرمتی فرستادین؟ ... چون داره میگه یا دوباره اتچ کنید و یا با یه فرمت دیگه بفرستید
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: ojee ، محبت
(2013-07-24 ساعت 08:48)soroush23 نوشته:  سلام دوستان یه اییمیل از kcc اومد با عنوان missing information و من اطلاعات و دوباره فرستادم

الان این اومده

Diversity Visa Unit

چیکار کنم؟

مرسی

1. فايل ها رو زيپ نكنين...
2. اگر pdf هستش حتماً رو يه سيستم ديگه هم چك كنيد كه باز مي شند يا نه
3.بعد از اتچ كردن فايلها حتماً از گزينه save بالاي صفحه ايميلتون استفاده كنين تا مطمئن شين كه حتماً اتچ شدن و با ايميل ارسال ميشن...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: محبت
فرمت ها *.jpg و سا تا فایل *.pdf ،آره متوجه ایمیل شدم،اینکه چک کردم کل فایل ها رو بدون مشکل باز می شن،rename کردم همه رو با حروف بزرگ و همه چی درسته،اما نمیفهمم باید چیکار کنم؟
شماره کیس:2014AS6XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:7 may
کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول : 18 May با ایمیل
تاریخ کارنت شدن:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2013-07-24 ساعت 09:21)soroush23 نوشته:  فرمت ها *.jpg و سا تا فایل *.pdf ،آره متوجه ایمیل شدم،اینکه چک کردم کل فایل ها رو بدون مشکل باز می شن،rename کردم همه رو با حروف بزرگ و همه چی درسته،اما نمیفهمم باید چیکار کنم؟

1-برای ارسال از یک ایمیل دیگه استفاده کنید
2-یک بار ایمیلتون رو برای یک ایمیل دیگه ارسال کنید و ببینید درست می رسه یا نه
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: ojee ، محبت
با سلام و تشکر از زحماتتون من مدارک را در ماه جولای فرستادم و یک هفته بعد این جواب برایم آمد میخواستم بدونم با توجه به گفته های دوستان مبنی بر اینکه در حال حاضر نامه های ماه جون جواب داده میشود آیا مشکلی هست؟ و اینکه این جواب مشکلی نداره ؟ و منتظر کارنت شدن باشم؟

The information you provided will be included in your case file for review.
تشکر کنندگان: pooya.n
(2013-07-24 ساعت 10:23)fakhrinejad نوشته:  با سلام و تشکر از زحماتتون من مدارک را در ماه جولای فرستادم و یک هفته بعد این جواب برایم آمد میخواستم بدونم با توجه به گفته های دوستان مبنی بر اینکه در حال حاضر نامه های ماه جون جواب داده میشود آیا مشکلی هست؟ و اینکه این جواب مشکلی نداره ؟ و منتظر کارنت شدن باشم؟

The information you provided will be included in your case file for review.

این جواب کامله و تمام مدارک ارسالی شما در پروندتون لحاظ شده
منتظر کارنت شدن باشین و اصلا هم نگران نباشین
تشکر کنندگان: fakhrinejad ، amin arefi ، aghaghia ، ojee ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان