کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-10-13 ساعت 04:57)arenfard نوشته:  درود
الان ساعت نزدیک 4 بامداد هست. از فرودگاه اومدم خونه، همسر و پسرم برخلاف میل هممون رفتن.
پسرم 6 ساله هست، توی راه یه جمله گفت که هنوز بغض دارم .
" بابا چرا باید بریم، مگه نمیشه همینجا زندگی کرد؟"
بچه‏ های قدیمی می گن این دوره خیلی سخته، من که دارم از درون فرو می ریزم. به قول یه هنرمند دوست داشتنی، " یه وقتایی مرد بودن خیلی سخته"
و دیگر هیچ

سلام
درك اين لحظه و دلهره هاا و اظطراب هاي بعدش واقعا سخت است همواره در چالش چي درسته بايد غوطه خورد،
واقعا ميگم من دوست داشتم هيچكدام از ٢٠١٤ ايي هااا مثل ما نشن و هر روز به تاپيك كليرنس ٢٠١٤ سر ميزديم و دعا ميكرديم ويزاي همه بياد،
در مهاجرسرا حدود دوازده بازمانده ٢٠١٣ داشتيم و تقريبا حدس ميزنيم يكي و دوتا هم خارج از مهاجرسرا بازمانده ٢٠١٣ داريم، ولي اگر امار ١١٧ نفر بازمانده در امضاي شما درست باشد واقعا متاسفم و دعا ميكنم فرايند پيشرو شما بزرگوارن كوتاه تر از ما بشود و اميدورام كار همه دوستان از يكسال انتظار دكتر پدي هم كمتر شود، و اصلا شبيه مابقي ٢٠١٣ ايي ها به دو سال نكشد و در اين راه هر كمكي از ما بر بياد با جون و دل در خدمتيم،

جاي خانواده از صميم قلب ميگم خالي نباشد،
در لحظاتي شايد لازم شد درنگ نكنيد پيام خصوصي بزنيد در خدمتيم

باميد اينكه خانواده هاا هر جور صلاح است ولي بزودي در كنار هم جمع و شاد و كامياب باشند
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2014-10-12 ساعت 20:31)rahelejam نوشته:  دوستان کسی اطلاعاتی در مورد فرم choice of agent دارد ? من اگه بخواهم بعد از ارسال فرم های اولیه به uscis به ایران برگردم و برای پیگیری کار هایم به شخصی که ساکن آمریکا واگذار کنم باید این فرم را پر کنم و همراه مدارکم بفرستم؟
فرم choice of agent یا همون DS-261 زمانی برای شما میاد که پرونده شما اپروو شده و به NVC رفته باشه. الان نیازی به این ندارید ، چون عملا کاری هم باهاش ندارید. اگر فرم 1145 را پر کرده باشید ، هر تصمیمی گرفته بشه برای شما ایمیل میزنند. با شماره رسیدتون هم که براتون میاد میتونید پرونده را از سایت USCIS چک کنید! میتونید کارتون را از همین الان هم به یک وکیل بسپرید! هرچند تا زمانی که پرونده اپروو نشه و به NVC نره هیچکس با شما کاری نداره!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2014-10-12 ساعت 09:05)dreamer60 نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 06:57)p.keyvan نوشته:  سلام دوستان
من مدارک همسرم را پست کردم ولی الان دیدم یه چیزی رو جواب دادم که اقای شهاب گفتن چیزی ننویسید خیلی ناراحتم
توی فرم 130 قسمت b14 فکر کردم باید تاریخ صدور و مکان ویزای خودم رو بنویسم یعنی حالا چی میشه؟

جاي نگراني نيست اونها اغلب مشكلات اين شكلي رو اتوماتيك وار حل ميكنن ولي اگه خيلييييي نگرانيد بعد از بدست اوردن شماره پروندتون يك ايميل بزنين وخيلي خلاصه استباهي كه مرتكب سدين رو توضيح بدين.

به به! ببین کی اینجاست!؟ دریمر جان چه افتخاری نصیب ما شده شما را داریم اینجا میبینیم! خیلی باعث دلگرمیه که پیشکسوت های قدیمی به ما سر میزنند! خیلی وقت بود که خبری از قدیمی ها نبود! خوشحالمون کردی!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
(2014-10-13 ساعت 07:32)smpf نوشته:  
الان ساعت نزدیک 4 بامداد هست. از فرودگاه اومدم خونه، همسر و پسرم برخلاف میل هممون رفتن.
پسرم 6 ساله هست، توی راه یه جمله گفت که هنوز بغض دارم .
" بابا چرا باید بریم، مگه نمیشه همینجا زندگی کرد؟"
بچه‏ های قدیمی می گن این دوره خیلی سخته، من که دارم از درون فرو می ریزم. به قول یه هنرمند دوست داشتنی، " یه وقتایی مرد بودن خیلی سخته"
و دیگر هیچ
سلام
درك اين لحظه و دلهره هاا و اظطراب هاي بعدش واقعا سخت است همواره در چالش چي درسته بايد غوطه خورد،
واقعا ميگم من دوست داشتم هيچكدام از ٢٠١٤ ايي هااا مثل ما نشن و هر روز به تاپيك كليرنس ٢٠١٤ سر ميزديم و دعا ميكرديم ويزاي همه بياد،
در مهاجرسرا حدود دوازده بازمانده ٢٠١٣ داشتيم و تقريبا حدس ميزنيم يكي و دوتا هم خارج از مهاجرسرا بازمانده ٢٠١٣ داريم، ولي اگر امار ١١٧ نفر بازمانده در امضاي شما درست باشد واقعا متاسفم و دعا ميكنم فرايند پيشرو شما بزرگوارن كوتاه تر از ما بشود و اميدورام كار همه دوستان از يكسال انتظار دكتر پدي هم كمتر شود، و اصلا شبيه مابقي ٢٠١٣ ايي ها به دو سال نكشد و در اين راه هر كمكي از ما بر بياد با جون و دل در خدمتيم،
جاي خانواده از صميم قلب ميگم خالي نباشد،
در لحظاتي شايد لازم شد درنگ نكنيد پيام خصوصي بزنيد در خدمتيم
باميد اينكه خانواده هاا هر جور صلاح است ولي بزودي در كنار هم جمع و شاد و كامياب باشند

ای بابا! باز منو یاد قدیما انداختی! این تا کی میخواد تکرار بشه؟! با وجودی که دیگه کار تموم شده ، ویزا تو پاسپورتمه و تا چند روز دیگه هم به امید خدا راهی میشم ، ولی هنوز وقتی با دخترم پای تلفن صحبت میکنم ، موقع خداحافظی انقدر صبر میکنه ، به صدای نفس های من گوش میده ، تا خودم قطع کنم! خودش قطع نمیکنه! همه ی این سه سال همینطور بوده! میگه سه سال ازت طلبکارم! سه سال صبح ها منو به مدرسه نرسوندی! عصرا نبودی ببریم پارک! شبها موقع خواب نبودی ماچم کنی! ... هیچ راهی برای جبران کردنش بلد نیستم! Sad
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
(2014-10-13 ساعت 07:32)smpf نوشته:  
الان ساعت نزدیک 4 بامداد هست. از فرودگاه اومدم خونه،

سلام

سپاس از شما،
وقتی می دونی افراد دیگری مثل خودت بودن، گذروندن، و تجربه و اطلاعات شون رو(حتی پس از اینکه مراحل رو تموم کردن) به دیگران می دن، ته دلت گرم می شه
امیدواریم به کمک عشق
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، پدی ، mehdi didam ، SHABAH51 ، Shahabpk ، USA2014 ، p.keyvan ، زری وحدتی ، alvan ، Nooshinsalamat ، hamid_fs3 ، sam11 ، alireza51
ان شاله روند کارها برای همه بسرعت انجام شود.صبر کردن سخت است اما شدنی است .
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
بچه‏ ‏ها یه مطلب که شاید به درد سال اولی هایی مثل من بخوره:
ما مدارک لازم رو به توصیه بچه های قدیمی تر، به تایید دادگستری و امور خارجه رسوندیم. خوب هزینش هم کمی بالا شد.
ولی توی راهنمای تکمیل فرمI130(صفحه2) در بخش General Instructions-translation چیزی در این خصوص ندیدم.
اگر هزینش واستون مهمه، یه نگاهی بندازید.
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، USA2014 ، smpf ، زری وحدتی ، alvan ، mehdi didam ، sam11 ، pari1392 ، alireza51
دوستان سلام. من سوالم رو اینجا مطرح میکنم برای اینکه در پیج مربوط به ویزای B1 کسی نیست که جواب بده. من تقریبا 6 سال هست که در ترکیه تحصیل میکنم و اینجا زندگی میکنم ( فوق لیسانس و دکترا ) و برای یک کنفرانس دعوت شدم به آمریکا . فرم DS-160 رو پر کردم و تمام کارهای مربوط به وقت سفارت رو هم انجام دادم ولی یه اشتباهی تو فرم کردم که الان نگرانم کرده. تمام مشخصات رو درست نوشتم اسم فامیل رو نوشتم ولی جای اسم رو خالی گذاشتم اصلا یادم نمیاد که چطور همچین اشتباهی کردم .اما در اون قسمتی که به زبان فارسی بود کامل نوشتم. میشه منو راهنمایی بکنید که چکار باید کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، USA2014 ، alvan ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-10-13 ساعت 21:42)hosa نوشته:  دوستان سلام. من سوالم رو اینجا مطرح میکنم برای اینکه در پیج مربوط به ویزای B1 کسی نیست که جواب بده. من تقریبا 6 سال هست که در ترکیه تحصیل میکنم و اینجا زندگی میکنم ( فوق لیسانس و دکترا ) و برای یک کنفرانس دعوت شدم به آمریکا . فرم DS-160 رو پر کردم و تمام کارهای مربوط به وقت سفارت رو هم انجام دادم ولی یه اشتباهی تو فرم کردم که الان نگرانم کرده. تمام مشخصات رو درست نوشتم اسم فامیل رو نوشتم ولی جای اسم رو خالی گذاشتم اصلا یادم نمیاد که چطور همچین اشتباهی کردم .اما در اون قسمتی که به زبان فارسی بود کامل نوشتم. میشه منو راهنمایی بکنید که چکار باید کرد؟

سلام
به نظر من که نباید مشکل خاصی باشه، چون من خودم توی فرمهای اولیه واسه مصاحبه لاتاری اشتباهات فجیعی کرده بودم ولی روز مصاحبه با یه توضیح کوچیک حل شد،البته خوب لاتاری با b1 فرق داره ولی این تجربه شخصی من بود.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosa ، HERMES7 ، Shahabpk ، amjad ، smpf ، زری وحدتی ، SHABAH51 ، alvan ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-10-13 ساعت 22:29)USA2014 نوشته:  
(2014-10-13 ساعت 21:42)hosa نوشته:  دوستان سلام. من سوالم رو اینجا مطرح میکنم برای اینکه در پیج مربوط به ویزای B1 کسی نیست که جواب بده. من تقریبا 6 سال هست که در ترکیه تحصیل میکنم و اینجا زندگی میکنم ( فوق لیسانس و دکترا ) و برای یک کنفرانس دعوت شدم به آمریکا . فرم DS-160 رو پر کردم و تمام کارهای مربوط به وقت سفارت رو هم انجام دادم ولی یه اشتباهی تو فرم کردم که الان نگرانم کرده. تمام مشخصات رو درست نوشتم اسم فامیل رو نوشتم ولی جای اسم رو خالی گذاشتم اصلا یادم نمیاد که چطور همچین اشتباهی کردم .اما در اون قسمتی که به زبان فارسی بود کامل نوشتم. میشه منو راهنمایی بکنید که چکار باید کرد؟

سلام
به نظر من که نباید مشکل خاصی باشه، چون من خودم توی فرمهای اولیه واسه مصاحبه لاتاری اشتباهات فجیعی کرده بودم ولی روز مصاحبه با یه توضیح کوچیک حل شد،البته خوب لاتاری با b1 فرق داره ولی این تجربه شخصی من بود.
موفق باشید.

خیلی ممنو از جوابتون. اما اگر کسی بتونه راهنمایی بکنه واقعا ممنون میشم. امکان اصلاح فرم هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-10-13 ساعت 22:42)hosa نوشته:  
(2014-10-13 ساعت 22:29)USA2014 نوشته:  

سلام
موفق باشید.

خیلی ممنو از جوابتون. اما اگر کسی بتونه راهنمایی بکنه واقعا ممنون میشم. امکان اصلاح فرم هست؟
سلام
1- سوالتون را اینجا مطرح کردید جواب ندادند؟!
2- تو این تاپیک سوالات بیشتر مربوط به ویزا های مهاجرتی خانوادگی میشه!
3- تا اونجایی که یادمه هیچ مشکلی پیش نمیاد ، موقع مصاحبه بهشون توضیح بدید .
اما اگه میخواهید خیالتون راحت بشه ، یکبار دیگه یک فرم جداگانه را از اول پر کنید و سابمیت کنید. (ایندفعه بدون غلط) پرینت فرم جدید را ببرید سفارت! اگر هم شماره قبلی را با 165 دلار سابمیت کردید اشکالی نداره! 165 دلار ضرر میکنید دیگه! Big GrinBig Grin
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، پدی ، amjad ، USA2014 ، زری وحدتی ، جواد حبيبي ، SHABAH51 ، alvan ، mehdi didam ، dreamer60 ، sam11 ، alireza51
این را بخوانید! حال و هوای امروز و فردای ماست! آنچه اکنون برای من در جریان است و فردا ممکن است برای همه ما باشد! خواندنی است! بخوانیدش!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
دوستان ببخشید من اصلا وقت نداشتم صفحات قبل رو کامل بخونم الان میخوام برم و مدارکی باید ببرم رو ترجمه کنم چه مدارکی باید باشه ، و آیا مهر دادگستری باید روش باشه یا نه ، من ویزا گرفتم اما همسرم نه ،
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pari ، USA2014 ، Shahabpk ، alvan ، smpf ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-10-14 ساعت 16:36)zzarin نوشته:  دوستان ببخشید من اصلا وقت نداشتم صفحات قبل رو کامل بخونم الان میخوام برم و مدارکی باید ببرم رو ترجمه کنم چه مدارکی باید باشه ، و آیا مهر دادگستری باید روش باشه یا نه ، من ویزا گرفتم اما همسرم نه ،
سلام
اینجا را بخوانید! خلاصه ای از همه چیز رو توش نوشتم!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
امجد عزیز از پیشکسوتان منتظر بالاخره کلیر شدند. ان شاله روزی بقیه دوستان
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان