کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-11-16 ساعت 00:19)samoelson نوشته:  
(2014-11-15 ساعت 13:32)reza16 نوشته:  سلام به همه دوستان ، ميخواستم بدونم از دوستان ٢٠١٤ تا حالا كسي اپروو شده ؟

سلام دوست عزیز.فکر کنم شما تو 2014 ای ها جزء اولین PD ها باشید. درسته؟ یا اینکه زودتر از شما هم کسی ثبت کرده؟ اگه اینطوره منتظر اعلام زمان اپروو شما می شینیم. به ما هم اطلاع بدید. من که 30 اکتبر شدم (PD).

سلام من 30سپتامبر هستم و هنوز هم اپرو نشدم
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: reza16 ، alvan ، پدی ، smpf ، mehdi didam ، شهلا 1346 ، sam11 ، حاجی واشنگتن ، alireza51
سلام ميخواستم بدونم از دوستان بازمانده ٢٠١٤ فردي از شيراز هم هست؟
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، پدی ، جواد حبيبي ، arenfard ، smpf ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-11-16 ساعت 11:38)peymanpakd نوشته:  سلام دوستان، کسی میدونه مبلغ درست فرم I 130 چقدره، چون تو سایتشون زده 420 دلار ، اما کارمند اداره uscis میگه 425 دلار، از طرفی توی دستورالعمل فرم I 130 زده باید مبلغ به حساب U.S department of homeland security واریز بشه اما همون کارمنده گفته بریزید به حساب U.S Dept. of homeland security ?!?!?!?!?!?!?!?!
حالا یه سوال دیگه که واسه من اتفاق داره میوفته اینه که همون کارمند ...... به خانمم گفته باید اسم دخترتون هم تو فرم I 130 صفحه دوم ، قسمت اول که نوشته لیست relative ، زیر اسم شوهرتون بنویسید، درباره این هم اگه کسی اطلاعی داره اگه میشه بگه .

(2014-11-16 ساعت 10:03)جواد حبيبي نوشته:  دوستان عزیز
همسر و فرزندان من گرین کارت دارند و برای من i130 تکمیل و ارسال شده است ایا خانواده من می توانند به ایران برای ژانویه بیایند و یک ماه و نیم در ایران باشند و به آمریکا برگردند؟ مشکلی ندارد؟

سلام دوست عزیز ، بله میتونن بدون پاس سفید به مدت شش ماه بیان و دوباره برگردن
ممنون از پاسخ شما
دوباره هم در تابستان می توانند برای سه ماه به ایران بیایند و برگردند؟
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، پدی ، smpf ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-11-16 ساعت 15:24)جواد حبيبي نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 11:38)peymanpakd نوشته:  سلام دوستان، کسی میدونه مبلغ درست فرم I 130 چقدره، چون تو سایتشون زده 420 دلار ، اما کارمند اداره uscis میگه 425 دلار، از طرفی توی دستورالعمل فرم I 130 زده باید مبلغ به حساب U.S department of homeland security واریز بشه اما همون کارمنده گفته بریزید به حساب U.S Dept. of homeland security ?!?!?!?!?!?!?!?!
حالا یه سوال دیگه که واسه من اتفاق داره میوفته اینه که همون کارمند ...... به خانمم گفته باید اسم دخترتون هم تو فرم I 130 صفحه دوم ، قسمت اول که نوشته لیست relative ، زیر اسم شوهرتون بنویسید، درباره این هم اگه کسی اطلاعی داره اگه میشه بگه .

(2014-11-16 ساعت 10:03)جواد حبيبي نوشته:  دوستان عزیز
همسر و فرزندان من گرین کارت دارند و برای من i130 تکمیل و ارسال شده است ایا خانواده من می توانند به ایران برای ژانویه بیایند و یک ماه و نیم در ایران باشند و به آمریکا برگردند؟ مشکلی ندارد؟

سلام دوست عزیز ، بله میتونن بدون پاس سفید به مدت شش ماه بیان و دوباره برگردن
ممنون از پاسخ شما
دوباره هم در تابستان می توانند برای سه ماه به ایران بیایند و برگردند؟

دوست عزیز،
همسر و فرزند شما میتونن با توجه به قوانین مربوط به ورود و خروج دارندگان گرین کارت به دفعات از امریکا خارج بشن، اما طبق توضیحاتی که دوستان پیش کسوت تو این تایپیک دادن ، ورود و خروج مکرر میتونه باعث بروز برخی مشکلات و حتی باطل شدن گرین کارت بشه، البته نه دوبار خروج، اما اگه تعداد این ورود و خروجها بیشتر حد معقول باشه ، مشکل ساز میشه
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، پدی ، alvan ، Shahabpk ، smpf ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-11-15 ساعت 10:48)جواد حبيبي نوشته:  دوستان عزیز
دو روز پیش خبر خوبی را خواندم مبنی بر اینکه ریئس جمهور آمریکا در 21 نوامبر مطالبی را در جهت آسان شدن مهاجرت به آمریکا اعلام خواهد نمود و تا اخر سال نیز اجرایی خواهد شد این موضوع ممکن است باعث افزایش سهمیه ها در انواع ویزای های مهاجرتی و به خصوص ویزای F2A شود و سرعت پیشرفت بولتن بیشتر شود

دوست خوبم متاسفانه اين خبري را كه شما شنيديد را من درست بر عكسش را خواندم. لينك خبر را برايتان ميگذارم.

http://www.shafaqna.com/persian/elected/...بات-نوامبر
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-11-16 ساعت 18:50)Farnood1234 نوشته:  
دو روز پیش خبر خوبی را خواندم مبنی بر اینکه ریئس جمهور آمریکا در 21 نوامبر مطالبی را در جهت آسان شدن مهاجرت به آمریکا اعلام خواهد نمود و تا اخر سال نیز اجرایی خواهد شد این موضوع ممکن است باعث افزایش سهمیه ها در انواع ویزای های مهاجرتی و به خصوص ویزای F2A شود و سرعت پیشرفت بولتن بیشتر شود

دوست خوبم متاسفانه اين خبري را كه شما شنيديد را من درست بر عكسش را خواندم. لينك خبر را برايتان ميگذارم.

درود
خبری که آقای حبیبی ازش صحبت کرده اند(کاش لینکش هم بود)، به نظر می رسه که تازه تر باشه، و تاریخش میشه حدوده نیمه نوامبر ولی موردی که شما اشاره کردید واسه اوایل سپتامبر Smile
امیدوارم که همون خبر جدیده، درستر هم باشه Wink
سپاس

(2014-11-16 ساعت 14:02)reza16 نوشته:  سلام ميخواستم بدونم از دوستان بازمانده ٢٠١٤ فردي از شيراز هم هست؟
کاکو رضا در خدمتیمBig Grin
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، شاپرک ، pari pari ، mehdi didam ، Farnood1234 ، sam11 ، alireza51
(2014-11-12 ساعت 01:00)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2014-11-11 ساعت 00:22)Shahabpk نوشته:  
شهاب جان سلامWink
آقا تبریک فراوان و هزاران شادباش... یه جورایی شهاب جان شما برای ما ۲۰۱۴ ها مثل پری خانم عزیز، اسوه صبر و تحمل طاقت فرسا هستید، زندگی سرشار از عشق، همراه با همسر فداکارتون و فرزند عزیزتون رو از خدا آرزو دارم. فقط یه خواهشی ازتون دارم شما حق آب و گل دارین توی این تاپیک، وقت کردین به ما سر بزنید...
(2014-11-15 ساعت 16:17)rezahoorjandi نوشته:  
(2014-11-11 ساعت 00:22)Shahabpk نوشته:  
با سلام و تبریک فراوان خدمت آقا شهاب عزیز,
وقتی متن شمارو خوندم امیدوار شدم به کار خودم و واقعا همین افکاریست که از ذهن من هم گذشته.
ما تازه اول راهیم و واقعا لمس کردن و در آغوش کشیدن همسر و پسرهام رویایی شده واسم.
دوران سختی هست و ما آشخورها نیاز به قوت قلب شما پایه خدمتیهای بالا داریم.
ممنون میشم از راهنمائیهاتون مارو مستفیض بفرمائید.

تو این چند روزی که اینجا هستم خیلی بیشتر دستم اومده که در ازای صبر زیادی که من داشتم همسرم تحمل بیشتری داشته و فداکاری بیشتری کرده! فشار و سختی ای که همسرم تحمل کرده صد برابر بیشتر از من بوده! وقتی تنهایی، و همدم و همزبون نداری تحمل دوری خیلی سخت تر میشه!
قدر همسرانتون را بدونید و صبر بیشتری داشته باشید. وقتی میای اینجا تازه اولشه!!
از همه دوستانی که تبریک میگن سپاسگزارم ، برای من زدن همین دکمه تبریک و تشکر این پایین کافیه!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
با درود به همه دوستان مهاجرسرا
سه تا سوال داشتم درمورد پرکردن فرم i-130
1. توی آیتم 14 قسمت B آیا باید تاریخ و فرودگاه اولین ورود و نوع ویزا که توی پاسپورت زده را وارد کنیم؟
2. آیتم 16 قسمت C را باید YES بزنیم واگه اینطوره شامل کدوم گزینه میشیم؟ آیا بهترین کار تیک زدن گزینه NO و بعد پیوست کردن نامه سفارت و توضیح درباره اتمام ویزاها میباشد؟
3. آیتم 17 قسمت C باید اسم همسر شخص beneficiary نوشته بشه که دراینصورت میشه خود شخص petitioner درمورد کیس ما؟ البته پاسخ این سوال تقریبا برام مشخص شده که میشه خود شخص petitioner.
مرسی
جامانده از لاتاری 2014
PD : 24 NOV 2014
Approved: 20 MAR 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، mehdi didam ، alvan ، sam11 ، alireza51
(2014-11-17 ساعت 08:58)pari1392 نوشته:  با درود به همه دوستان مهاجرسرا
1. توی آیتم 14 قسمت B آیا باید تاریخ و فرودگاه اولین ورود و نوع ویزا که توی پاسپورت زده را وارد کنیم؟
2. آیتم 16 قسمت C را باید YES بزنیم واگه اینطوره شامل کدوم گزینه میشیم؟
3. آیتم 17 قسمت C باید اسم همسر شخص beneficiary نوشته بشه که دراینصورت میشه خود شخص petitioner درمورد کیس ما؟ البته پاسخ این سوال تقریبا برام مشخص شده که میشه خود شخص petitioner.
مرسی

درود
می دونم کمی سخته، ولی جواب تمام پرسشهای شما در 10-20 صفحه گذشته، ارایه شده(کاش شماره صفحه شو داشتم Sad )
فکر کنم این طوری سریعتر و کاملتر به جواب برسید Smile
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi didam ، pari1392 ، smpf ، alvan ، pari pari ، Shahabpk ، sam11 ، alireza51
(2014-11-17 ساعت 12:19)arenfard نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 08:58)pari1392 نوشته:  با درود به همه دوستان مهاجرسرا
2. آیتم 16 قسمت C را باید YES بزنیم واگه اینطوره شامل کدوم گزینه میشیم؟
مرسی

درود
می دونم کمی سخته، ولی جواب تمام پرسشهای شما در 10-20 صفحه گذشته، ارایه شده(کاش شماره صفحه شو داشتم Sad )
فکر کنم این طوری سریعتر و کاملتر به جواب برسید Smile

مرسی از لطفتون
مطالبی که خوندم یه کم ضد ونقیض بود مثلا در مورد سوال اول فرودگاه ورودی و تاریخ اولین ورود یا نه سفارت محل مصاحبه و تاریخ صادر شدن ویزا.
سوال دوم هم خیلی محل بحث و مجادله بوده اما فکرکنم بهترین کار تیک زدن گزینه NO و پیوست کردن نامه سفارت و توضیح مختصر درباره لاتاری است.
درمورد سوال سوم هم همینطور بعضی ها میفرمایند مشخصات petitioner و بعضیا میفرمایند مشخصات beneficiary
جامانده از لاتاری 2014
PD : 24 NOV 2014
Approved: 20 MAR 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، arenfard ، sam11 ، alireza51
(2014-11-16 ساعت 23:38)arenfard نوشته:  

درود
خبری که آقای حبیبی ازش صحبت کرده اند(کاش لینکش هم بود)، به نظر می رسه که تازه تر باشه، و تاریخش میشه حدوده نیمه نوامبر ولی موردی که شما اشاره کردید واسه اوایل سپتامبر Smile
سپاس

(2014-11-16 ساعت 14:02)reza16 نوشته:  سلام ميخواستم بدونم از دوستان بازمانده ٢٠١٤ فردي از شيراز هم هست؟
خبری که من خواندم در تاریخ 13 نوامبر و از سایت MSN بود که متاسفانه نتوانستم لینکش را پیدا کنم
بازمانده لاتاری 2014  
پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، alvan ، arenfard ، smpf ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
سلام دوستان من سوالی داشتم میخواستم بگم همسر بنده حدود ۵۲روزه امریکا هستند ولی هنوز گرین کارتش نیومده این مدت زمان یه چیز معمولی هست اگر اره تا کی باید صبر کرد مرسی

Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
I-130 & I-797 & 420$ & priority number = ۲۰۱۵/04/01
----------------( Estimates )----------------
Approved = ۲۰۱۵/08
Case Number = ۲۰۱۵/09
Invoice ID Number: ۲۰۱۶/01
۲۰۱۶/02 = DS261 + 120$
۲۰۱۶/03 = DS260 + 325$
Current Visa Bulletin = ۲۰۱۶/06
Interview = ۲۰۱۶/۱۰
Entering USA (No Clearance) = ۲۰۱۶/11
ٍEntering USA (Clearance) = 2017/02
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، pari pari ، جواد حبيبي ، smpf ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
با درود
یک سوال از اونایی داشتم که گرین کاردشون صادر شده. تاریخ شروع اقامتشون را چی زده؟ تاریخ اولین ورود به امریکا یا تاریخ اخذ ویزا. مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، alvan ، pari pari ، smpf ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-11-17 ساعت 13:44)جواد حبيبي نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 23:38)arenfard نوشته:  

درود
سپاس

خبری که من خواندم در تاریخ 13 نوامبر و از سایت MSN بود که متاسفانه نتوانستم لینکش را پیدا کنم

من هم مثل شما از صميم قلب آرزو ميكنم شرايطي فراهم بشه كه همه مون كنار خانواده هامون باشيم. اميدوارم اين قانون سريعتر تصويب بشه.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، pari1392 ، alvan ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، smpf ، hamid_fs3 ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-11-17 ساعت 16:35)pari1392 نوشته:  با درود
یک سوال از اونایی داشتم که گرین کاردشون صادر شده. تاریخ شروع اقامتشون را چی زده؟ تاریخ اولین ورود به آمریکا یا تاریخ اخذ ویزا. مرسی

من الان گرين كارت پسرم را ديدم. تاريخش ٢٤ سپتامبر بود. يعني روز ورود به امريكا. و اعتبارش هم ١٠ سال زده.
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: pari1392 ، alvan ، pari pari ، USA2014 ، جواد حبيبي ، smpf ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان