کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-07 ساعت 18:30)amir rad نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:13)amohammadi348 نوشته:  کلا به این ایمان آوردم که لب رودخونه هم برم خشک میشه و باید یک سطل آب با خودم ببرم.اینم از زندگی ما.امید؟دیگه امیدی هم مگه بعد از یک سال و نیم باقی مونده؟؟!!!!همه امیدم تموم شده.یه قطره اش هم باقی نمونده.اونایی که میگن ۱۰۰۰ تا راه دیگه برای مهاجرت,برن برای کسایی بگن که رمقی هم براشون باقی مونده.کاش همسرم برنده شده بود و ما هم حداقل یه امیدی داشتیم.
والا بخدا کدوم 1000 تا راه دلت خوشه؟؟ یا باید سرمایه گذاری بری یا دانشجویی بری که خدا تومن پول میخواد یا باید اگه ویزای کار باشه که اونم از 1000 نفر به یکی میدن که واقعا اونجا لازمش داشته باشنو کسی اون تخصص رو نداشته باشه.ویزاهای skill worker هم که کشورایی مثل کانادا و استرالیا شرایطشونو سخت کردن با توجه به سیاستای ایران وضعیتش سخت میشه...دیگه کذومشو بگم

این ۱۰۰۰ تا راه رو دوستان دیگه میگن که هست وگرنه شما راست میگی که هر جا بخوای بری باید یه جیب پر پول داشته باشی اون موقع همه جا جاته.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: nedaba
گل گفتی جناب جنتی راد,
یا کسایی مثل من که همسر و دو فرزندم برن کشور قریب و خودم اینجا!!!
نه من زندگی دارم نه اونها. پسر بزرگم میگه "بابا وقتی پیش همدیگه بودیم بیشتر خوش بودیم" همشون ناراحت و نگرانند و هزاران مشکل دونسته و ندونسته دارن.
پس همه ویزا گرفته ها خوشحال نیستن. ما که زهرمارمون شد. دعا میکنیم از این بدتر نشه!!!؟؟؟
[/quote]

درود
شرايط من هم مثل شما هست و به زودي نصف اينجا نصف اونجاست. همسر و پسرمو كه نگاه ميكنم، أصلا نمي دونم براشون خوشحال باشم يا ناراحت. مسير بسيار سختي واسمون پيش اومده
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، nedaba ، Nooshinsalamat
(2014-09-07 ساعت 18:34)ranjbarg نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 07:59)m.mirzaee نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 23:54)teacherm نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 23:44)arash1392 نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 23:41)teacherm نوشته:  اشعار زیادی هم اماده کردم که تو اتوبوس با بچه ها کار کنیم و اونجا اجرا کنیم. از جمله: سارا گرو حیا کن ویزا نامبر رو رها کن
نه ایمیل نه برگهk دیگر اثر ندارد
هر روز دبی بگردیم با برگه بر نمیگردیم
لاتاری بیست چهارده هنوز ادامه دارد

عزیزمی.
کاشکی منم اومده بودم دبی. آقا من کلی نگران شما بودم که تو پروازیو از اتفاقات بی اطلاع و بعد که بشنوی چه ضدحالی بشه برات ولی خوشحالم که روحیت عالیه.
ایشاله فردا روز خوبی باشه.

ممنون از شما و همه بچه های گل. اره روز اول شوک بودم . تا صبح نخوابیدم. حتی مدیکال نرفتم ولی بعدش به خودم اومدم گفتم تا لحظه اخر کم نمیارم. فردا هم میریم اگه اجازه بدن برم تو در کمال احترام خیلی حرفهای رک دارم که بزنم.
سلام آق تیچر
رو خطتون تماس نگرفتم تا هزینه شامل حالتون نشه
چی شد؟
مدیکال رفتید؟ابوظبی کی میخواین برید؟
چه جورى ميشه عكس گذاشت منم همون برگرو از سفارت ابوظبى گرفتم امروز
راستى مگه فردا سفارت ميشه رفت؟
[quote]تاريخ مصاحبه: ١٨ مارچ
تعداد : ٢ نفر
آپديت : ٩ جولاى -آپديت دوم: ٧ اگوست آپديت سوم: ٨ سپتامر
سفارت ابوظبى
2014as39**
(2014-09-07 ساعت 18:34)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:16)teacherm نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:08)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 17:48)teacherm نوشته:  یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه
با گرفتن نامه معروف از سفارت و پس از یه ربع صحبت با کارمند سفارت همه با نا امیدی برگشتیم. از واشنگتن اعلام شده که کار تمومه و این ربطی به سهمیه ایران نداره. کارمند سفارت در جواب من حلوی همه کسانی که اونجا بودن گفت هیچکس دیگه هرگز امسال ویزا نخواهد گرفت. از نظر من این پرونده تمومه.
نام: لاتاری 2014
اغاز: اول خرداد نودو دو
پایان: پانزده شهریور نودو سه

مرسی تیچر جان؛ یه سری سوال؟
در مورد اطلاعیه اتمام ویزا که توی سایت نزدند چیزی نگفتن؟
صحبتی از ویزاهای نصفه و نیمه که به خانواده ها دادند و بازماندگانشون صحبتی نشد؟
آیا ممکنه از سهمیه کشورهای دیگه به ایرانی ها بدن، صحبتی در این مورد نشد؟
تو کسانی که امروز بودن کلی کیس نصفه بود. با ریلکسی راجب پاس سفید و نحوه اقدام بعد گرفتن گرین کارد براشون توضیح داد. امروز همه خوش تخلاق بودن و خیلی شیک جواب میدادن. گفت ما هیچ اطلاعاتی نداریم و این واشنگتنه که تصمیم میگیره. حتی حاضر به چک کردن کبسها یا گرفتن شماره نشد. تنها مورد مثبت این بود که گفت اگه از کلیر شده های اعلام شده تو سایت کسی نیاد ممکنه چند دونه ویزا بمونه که کنسول تصمیم میگیره به کی بده و اولویت با کیسهای پایینه
حتی گفت امروز مصاحبه داشتیم ولی ویزا نداشتیم

راستی تیچر جان پاسپورت ما رو ندیدی! دست پیکاپ ویزا ؟ دوستان پیکاپ ویزا بودند اونجا؟

اتفاقا سردار مومنی شخصا اونجا بود نفر اول با کلی پاس
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، lida55 ، pari pariaaa ، nedaba ، shervin4d ، pari pari
(2014-09-07 ساعت 18:30)amir rad نوشته:  [quote='amohammadi348' pid='547407' dateline='1410097387']
روزی که من از دبی برگشتم توی فرودگاه یه پزشک جوان، باهوش و خیلی شناخته شده ملاقات کردم. پروفسور است و برای یه تدریس یه نوع جراحی به پزشکان کشورهای حاشیه خلیج فارس رفته بود دبی.دوستم معرفیش کرد به من که خودش پزشک بود.پزشک جوان می گفت تا حالا 20 بار اقدام کرده واسه ویزا. لاتاری قبول نشده تا حالا. ویزای کار وتوریستی آمریکا هم بهش نداده اند. حتی یه بیمارستان ازش دعوت به کار کرده بود و تاکید کرده بود ما تخصص و دانش و تجربه ایشان برای بیمارستان نیاز داریم و ایشان مورد بسیار کاآمدی هست. دکتر می گفت بنظرم تاکید بیمارستان باعث شد ویزا ندهند.ایشان مجرد بود و می گفت چون می دانند اگر بروم برنمی گردم ویزای توریستی هم به من نمی دهند. چیزی نگفت برای ویزای سرمایه گذاری اقدام کرده یا نه. بالاخره این دوست من بهش گفت دکتر هیچ وقت به تو ویزا نمی دهند. دکتر با تعجب پرسید چرا؟ دوستم جواب داد"از بس که بیماران شما دعا می کنند که خدا تو را از ما نگیرد." راستی درباره فرصت مطالعاتی هم می گفت شرایط خاصی داره هم از ایران انتخاب شدن و هم پذیرفته شدن در آنجا. کلا برای اونها هم خیلی سخته
اینها را گفتم بدانید ویزای آمریکا گرفتن واقعا دشواره. بسیار دشوار و تا حد غیر ممکن
تشکر کنندگان: mohamad2014 ، babak12 ، lighter ، maryam_ros ، pari pariaaa ، nedaba ، exxedus
(2014-09-07 ساعت 18:36)ranjbarg نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 07:59)m.mirzaee نوشته:  [quote='teacherm' pid='547107' dateline='1410031452']
[quote='arash1392' pid='547102' dateline='1410030881']

عزیزمی.
کاشکی منم اومده بودم دبی. آقا من کلی نگران شما بودم که تو پروازیو از اتفاقات بی اطلاع و بعد که بشنوی چه ضدحالی بشه برات ولی خوشحالم که روحیت عالیه.

ممنون از شما و همه بچه های گل. اره روز اول شوک بودم . تا صبح نخوابیدم. حتی مدیکال نرفتم ولی بعدش به خودم اومدم گفتم تا لحظه اخر کم نمیارم. فردا هم میریم اگه اجازه بدن برم تو در کمال احترام خیلی حرفهای رک دارم که بزنم.
سلام آق تیچر
چی شد؟
دوستای گل. من اینجا فقط گوشی دارم. جواب اینباکس مهاجر سرا با گوشی سخته. بخدا من اینجا شمارم خاموشه وایبر هام نمیدونم چرا قطعه. من شب برمیگردم هر سوالی هست حواب میدم. خانمم داره من میکشه میگه از صب که نبودی الانم با خبر زهر ماری اومدی نشیتی پای گوشی. برم بیرون میام
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
(2014-09-07 ساعت 18:43)teacherm نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:36)ranjbarg نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 07:59)m.mirzaee نوشته:  [quote='teacherm' pid='547107' dateline='1410031452']
[quote='arash1392' pid='547102' dateline='1410030881']

عزیزمی.

سلام آق تیچر
چی شد؟
دوستای گل. من اینجا فقط گوشی دارم. جواب اینباکس مهاجر سرا با گوشی سخته. بخدا من اینجا شمارم خاموشه وایبر هام نمیدونم چرا قطعه. من شب برمیگردم هر سوالی هست حواب میدم. خانمم داره من میکشه میگه از صب که نبودی الانم با خبر زهر ماری اومدی نشیتی پای گوشی. برم بیرون میام

آقا معلم برو خوش باش! بگرد از این که موندیم. خرجی کردی برو از دیدنی ها لذت ببر. شاد باشی همکار
تشکر کنندگان: babak12 ، maryam_ros ، lighter ، lida55 ، pari pariaaa ، nedaba ، pari pari ، آلیس-1980
(2014-09-07 ساعت 18:25)avayebahar نوشته:  منو نپذیرفتند که همه عمرم یه ده کوره زندگی کردم و 5 کیلومتریش تدریس!

گفتم که تحصیلات و تخصص های خاص . اکثر کسایی که تو کار تدریس بودن کلیرنس خوردن. حتی مدرسان آموزشگاههای خصوصی چه آقا و چه خانم
ما رو ... گیر آوردن. همین
تشکر کنندگان: mahssa ، nedaba
salam doostan
ozrkhahie mano babate type English bepazirid
baebakhshid ke natoonestam in chand rooz post bezaram
moshkelate ziadi vasam pish oomad ke be kheir gozasht
man farad sobh rahie sefaratam va hatman khabar midam
ya hagh
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
سلام دوستان
ما امروز رسیدیم دبی چون میدونستیم خبری نمی شه رفتیم هتل ناهار را خوردیم الانم جاتون خالی نشستیم
به سلامتی دوستان پیک میزنیم دوستانی که دبی هستن و رفتن ابوظبی برگشتن پیام خصوصی بزارن خدمتشون باشیم

تا شاید ار دپرسی دربیان بابا هیچ خبری نیست تو.ام ری کا همه خبرا اینجاست نگران نباشید اوستا کریم هرچی بخواد همون می شه
جای دوستانی که اینجا نیستن همه را خالی می کنیم
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: aghamilad ، nedaba ، majid_eng ، کیانوش2 ، exxedus
سلام دوستان
از قرار معلوم، پس ماهم باید از فردا منتظر باشیم که انکارا هم همچین نامه ای بهمون بدن!!!
ولی باور کنید من تا رسما روی سایت اعلام نکنن، هنوز امیدوارم
هرچند که اگر رسما هم اعلام شد، اتفاقی نیفتاده و خداراشکر برمیگردیم سر زندگیمون
ارزو میکنم بهترینها ، برای همه دوستان پیش بیاد
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
(2014-09-07 ساعت 18:57)spv نوشته:  سلام دوستان
ما امروز رسیدیم دبی چون میدونستیم خبری نمی شه رفتیم هتل ناهار را خوردیم الانم جاتون خالی نشستیم
به سلامتی دوستان پیک میزنیم دوستانی که دبی هستن و رفتن ابوظبی برگشتن پیام خصوصی بزارن خدمتشون باشیم

تا شاید ار دپرسی دربیان بابا هیچ خبری نیست تو.ام ری کا همه خبرا اینجاست نگران نباشید اوستا کریم هرچی بخواد همون می شه
جای دوستانی که اینجا نیستن همه را خالی می کنیم

آقا نوووووووووووووووششششش
یه پیکم بزن به یاد ما...اگه دوبی بودم حتما میومدم پیشتون کلی خوش میگذروندیم...ویزا ندادن که ندن...به....
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
(2014-09-07 ساعت 18:34)amohammadi348 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:30)amir rad نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:13)amohammadi348 نوشته:  کلا به این ایمان آوردم که لب رودخونه هم برم خشک میشه و باید یک سطل آب با خودم ببرم.اینم از زندگی ما.امید؟دیگه امیدی هم مگه بعد از یک سال و نیم باقی مونده؟؟!!!!همه امیدم تموم شده.یه قطره اش هم باقی نمونده.اونایی که میگن ۱۰۰۰ تا راه دیگه برای مهاجرت,برن برای کسایی بگن که رمقی هم براشون باقی مونده.کاش همسرم برنده شده بود و ما هم حداقل یه امیدی داشتیم.
والا بخدا کدوم 1000 تا راه دلت خوشه؟؟ یا باید سرمایه گذاری بری یا دانشجویی بری که خدا تومن پول میخواد یا باید اگه ویزای کار باشه که اونم از 1000 نفر به یکی میدن که واقعا اونجا لازمش داشته باشنو کسی اون تخصص رو نداشته باشه.ویزاهای skill worker هم که کشورایی مثل کانادا و استرالیا شرایطشونو سخت کردن با توجه به سیاستای ایران وضعیتش سخت میشه...دیگه کذومشو بگم

این ۱۰۰۰ تا راه رو دوستان دیگه میگن که هست وگرنه شما راست میگی که هر جا بخوای بری باید یه جیب پر پول داشته باشی اون موقع همه جا جاته.

حتي امريكا هم كه ميخواستيد تشريف ببريد بايد با جيپ پر ميرفتيد. نكنه انتظار داشتيد از طريق لاتاري بدون هزينه مهاجرت كنيد ؟؟؟؟!!!!!!!
تشکر کنندگان: mohamad2014 ، pari pariaaa ، nedaba
تیچر عزبز همه چیز رو گفت من علیرغم اینکه خداحافظی کردم ولی چون قول دادم توضیح میدم
1-امروز خوش اخلاق شده بود نغمه جون و کلی حرف زد
2-در پاسخ به کیسهای نیمه گفت از طریق پاس سفید اقدام کنید و برگرید پروسه رو ادامه بدید
3-گفت اطلاعات شما مورد لاتاری از من بیشتره
4-یکی در مورد سهمیه و تعداد ویزاها و سیس براش گفت که باید سهمیه وجود داشته باشه سردرگم شد شک کرد گفت بزار برم از کنسول بپرسم رفت اومد گفت سهمیه تمامه
5-گفتیم صدای ما رو به بالاها برسون گفت ما شبانه روز در تلاشیم سهمیه بگیریم ولی از بالا نمیدن شرایط رو درک میکنیم
6-گفت احتمال خیلی ضعیفی هست که افرادی نیان و سهمیه رو بدن به ایران ولی باز از بالا تصمیم میگیرن به کی بدن
7- هر چی اصرار کردیم نه مدیکال گرفت نه شماره به هیچ عنوان هم کیس چک نکرد گفت وقتی ویزا نیست اهمیتی نداره کلیر شدی یا نه
8-گفتیم چرا مصاحبه هست هنوز ما میگیم ویزا نداریم بهشون خودشون به اصرار میگن مصاحبه کنید
9-گفت به تعداد خیلی کمی زنگ زدیم ماه قبل
10-در اخر هم دید ولش نمیکنیم خدافظی کرد رفت
ازmarseinعزیز که خیلی قشنگ تمام این موضوعات رو باهاش در میون گذاشت ممنونم
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان