کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
من با روحيه كامل امروز صبح اومدم انكارا Big Grin حالا فردا صبح به اتفاق بقيه دوستانى كه هستن بريم سفارت ببينيم كارى ميشه كرد يا نه.

خبرشو تا فردا ظهر ميزارم.
(2014-09-07 ساعت 18:49)masoud92 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:25)avayebahar نوشته:  منو نپذیرفتند که همه عمرم یه ده کوره زندگی کردم و 5 کیلومتریش تدریس!

گفتم که تحصیلات و تخصص های خاص . اکثر کسایی که تو کار تدریس بودن کلیرنس خوردن. حتی مدرسان آموزشگاههای خصوصی چه آقا و چه خانم

بابا من نه شغلم دولتیه نه سربازی داشتم. تحصیلاتم کامپیوتره، کارم طراحی وب هست. منو کلیر نکردن. چه برسه به بقیه Sad
فقط از خدا میخوام حکمت این سرنوشت رو به ما نشون بده.

تشکر کنندگان: amohammadi348 ، pari pariaaa ، sonyz2 ، nedaba ، avayebahar
(2014-09-07 ساعت 19:01)Farnoodh نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:34)amohammadi348 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:30)amir rad نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:13)amohammadi348 نوشته:  کلا به این ایمان آوردم که لب رودخونه هم برم خشک میشه و باید یک سطل آب با خودم ببرم.اینم از زندگی ما.امید؟دیگه امیدی هم مگه بعد از یک سال و نیم باقی مونده؟؟!!!!همه امیدم تموم شده.یه قطره اش هم باقی نمونده.اونایی که میگن ۱۰۰۰ تا راه دیگه برای مهاجرت,برن برای کسایی بگن که رمقی هم براشون باقی مونده.کاش همسرم برنده شده بود و ما هم حداقل یه امیدی داشتیم.
والا بخدا کدوم 1000 تا راه دلت خوشه؟؟ یا باید سرمایه گذاری بری یا دانشجویی بری که خدا تومن پول میخواد یا باید اگه ویزای کار باشه که اونم از 1000 نفر به یکی میدن که واقعا اونجا لازمش داشته باشنو کسی اون تخصص رو نداشته باشه.ویزاهای skill worker هم که کشورایی مثل کانادا و استرالیا شرایطشونو سخت کردن با توجه به سیاستای ایران وضعیتش سخت میشه...دیگه کذومشو بگم

این ۱۰۰۰ تا راه رو دوستان دیگه میگن که هست وگرنه شما راست میگی که هر جا بخوای بری باید یه جیب پر پول داشته باشی اون موقع همه جا جاته.

حتي امريكا هم كه ميخواستيد تشريف ببريد بايد با جيپ پر ميرفتيد. نكنه انتظار داشتيد از طريق لاتاري بدون هزينه مهاجرت كنيد ؟؟؟؟!!!!!!!

اگه کسی اینجا یه بیزنسی چیزی واسه خودش داره و دستش به دهنش میرسه اشتباه میکنه بره خارج ..به دلایل زیر:
1- اینجا تنها جاییه که با پول میشه قانونو دور زد.
2- اونور حساب تمام داراییتو دارن و ازش مدام مالیات میگیرن
3- بهترین زندگیو همین جا میشه با پول کرد هر کی قبول نداره دلیل بیاره

(2014-09-07 ساعت 19:12)arashmanteghi نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:49)masoud92 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:25)avayebahar نوشته:  منو نپذیرفتند که همه عمرم یه ده کوره زندگی کردم و 5 کیلومتریش تدریس!

گفتم که تحصیلات و تخصص های خاص . اکثر کسایی که تو کار تدریس بودن کلیرنس خوردن. حتی مدرسان آموزشگاههای خصوصی چه آقا و چه خانم

بابا من نه شغلم دولتیه نه سربازی داشتم. تحصیلاتم کامپیوتره، کارم طراحی وب هست. منو کلیر نکردن. چه برسه به بقیه Sad
فقط از خدا میخوام حکمت این سرنوشت رو به ما نشون بده.
آرش شما یکضربی بودی تعجب میکنم چرا ندادن بهت
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: arashmanteghi ، nedaba ، majid_eng
(2014-09-07 ساعت 18:13)amohammadi348 نوشته:  کلا به این ایمان آوردم که لب رودخونه هم برم خشک میشه و باید یک سطل آب با خودم ببرم.اینم از زندگی ما.امید؟دیگه امیدی هم مگه بعد از یک سال و نیم باقی مونده؟؟!!!!همه امیدم تموم شده.یه قطره اش هم باقی نمونده.اونایی که میگن ۱۰۰۰ تا راه دیگه برای مهاجرت,برن برای کسایی بگن که رمقی هم براشون باقی مونده.کاش همسرم برنده شده بود و ما هم حداقل یه امیدی داشتیم.
والا بخدا کدوم 1000 تا راه دلت خوشه؟؟ یا باید سرمایه گذاری بری یا دانشجویی بری که خدا تومن پول میخواد یا باید اگه ویزای کار باشه که اونم از 1000 نفر به یکی میدن که واقعا اونجا لازمش داشته باشنو کسی اون تخصص رو نداشته باشه.ویزاهای skill worker هم که کشورایی مثل کانادا و استرالیا شرایطشونو سخت کردن با توجه به سیاستای ایران وضعیتش سخت میشه...دیگه کذومشو بگم

این ۱۰۰۰ تا راه رو دوستان دیگه میگن که هست وگرنه شما راست میگی که هر جا بخوای بری باید یه جیب پر پول داشته باشی اون موقع همه جا جاته.

حتي امريكا هم كه ميخواستيد تشريف ببريد بايد با جيپ پر ميرفتيد. نكنه انتظار داشتيد از طريق لاتاري بدون هزينه مهاجرت كنيد ؟؟؟؟!!!!!!!
اون قضیه اش فرق میکرد بستگی به عرضه خودت داره اونجا زبانت خوب باشه وبتونی کار کنی برای شروع هم پول خیلی قلمبه نمیخواذ ببری چون حقوق یک شهروند کامل آمیکایی رو داری...همین ویزا رو که امثال شما ها اومدید ناراحتید که چرا با حاج آقا یا حاج خانوم بهمون ندادن بریم 500،000$ می ارزه تا بخوای با invest بری یا دانشجویی اونوقت میفهمی چه خبره؟2 سالم که بیزینست جواب نداد اونجا میگن عزت زیاد پولتم رفته دانشجویی هم که ذیگه فوها یه ترم کم بیاری ویزاتو تمدید نمیکنن.اگه یه خانواذه تعهد و یکارچگی وهذفشون مشخص باشه حله.دیگه از اینایی که میرن 6 سال کپ پناهندگی بذتر که نیستید که خدا وکیلی بعضیا خیلی دارن اینجا ناشکری میکنن
73$$(خودم)،سفارت:ابوظبی، 2 نفر، مصاحبه:Jun 1th، کلیرنس:؟؟، آپ1: June 11th خودم ،همسرمjun 9th آپ2: Agu 8th خودم ،آپ3: هر دو نفر ویزا؟؟ مقصد: اوهایو
تشکر کنندگان: aidaz ، maryam_ros ، nedaba ، alitab
(2014-09-06 ساعت 23:46)arash1392 نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 23:09)کیانوش2 نوشته:  و این هم 250 امین پست بنده. بذار ببینم 4 ستاره شدم یا نه؟ بعله! ستوان تمام شدم.

کیانوش جان دیدی نذاشتن تو هیوستن همخونه شیم.

آرش فدای سرت. دوست من 2 ساله با لاتاری رفته هیوستون. فوق لیسانس عمران داشت و تو دانشگاه هم از بچه های ممتاز بود. اینجا هم با دو تا شریک شرکت زده بودند و خوب هم کار می کرد. اما از وقتی رفته من لحظه به لحظه رصدش کردم و هر بار باهاش صحبت می کنم می گه زندگی تو آمریکا راحتتر از ایران نیست و همیشه بخاطر دوری خانوادش ناراحته! قسمتمون این بود. حالا باید روی کارهای بعدیمون فکر کنیم!
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

تشکر کنندگان: poem ، maryam_ros ، jojo_hami ، lida55 ، lighter ، milad.m1986 ، pari pariaaa ، zar_arian ، nedaba ، nazanin fatemi ، majid_eng
سلام.
دوستان واقعا نمیدونم چی بگم!اما باورتون نمیشه حس درونیه من میگه یک اتفاقاتی میوفته.مثل ماه قبل به بعضی از دوستان خبر رسانی خواهند کرد.
این دقیقا به اداره مهاجرت بستگی داره.
دوستان من نمیدونم چه جوری میشه باهاشون مکاتبه کرد.ولی بنظر من بهتره خیلی رسمی و بدون اعتراض شدید این مورد رو بگوش اداره مهاجرت برسونیم.(هر چند دقیقا از این موضوع باخبرند)
اونها این قدرت رو دارند که اجازه صدور ویزا رو بدن!پارسال هم از سقف 50000 تا بیشتر اعلام شد.
بیاین همفکری کنیم و یک متن برای اداره مهاجرت بفرستیم.23 روز باقی مونده.
حتی اگه اقدامی نکنند.ماسعی خودمونو کردیم.
موافقین دکمه تشکر را بزنند.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-09-07 ساعت 19:03)alimomen نوشته:  تیچر عزبز همه چیز رو گفت من علیرغم اینکه خداحافظی کردم ولی چون قول دادم توضیح میدم
1-امروز خوش اخلاق شده بود نغمه جون و کلی حرف زد
2-در پاسخ به کیسهای نیمه گفت از طریق پاس سفید اقدام کنید و برگرید پروسه رو ادامه بدید
3-گفت اطلاعات شما مورد لاتاری از من بیشتره
4-یکی در مورد سهمیه و تعداد ویزاها و سیس براش گفت که باید سهمیه وجود داشته باشه سردرگم شد شک کرد گفت بزار برم از کنسول بپرسم رفت اومد گفت سهمیه تمامه
5-گفتیم صدای ما رو به بالاها برسون گفت ما شبانه روز در تلاشیم سهمیه بگیریم ولی از بالا نمیدن شرایط رو درک میکنیم
6-گفت احتمال خیلی ضعیفی هست که افرادی نیان و سهمیه رو بدن به ایران ولی باز از بالا تصمیم میگیرن به کی بدن
7- هر چی اصرار کردیم نه مدیکال گرفت نه شماره به هیچ عنوان هم کیس چک نکرد گفت وقتی ویزا نیست اهمیتی نداره کلیر شدی یا نه
8-گفتیم چرا مصاحبه هست هنوز ما میگیم ویزا نداریم بهشون خودشون به اصرار میگن مصاحبه کنید
9-گفت به تعداد خیلی کمی زنگ زدیم ماه قبل
10-در اخر هم دید ولش نمیکنیم خدافظی کرد رفت
ازmarseinعزیز که خیلی قشنگ تمام این موضوعات رو باهاش در میون گذاشت ممنونم

خوب حداقل سعی کردن خاطره خوبی از خودشون بجا بزارن بزنین از هتل بیرون و خوش باشین

نه ولی نه ۵۰۰،۰۰۰ دلار نفری.نکنه شما داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، nedaba
(2014-09-07 ساعت 19:17)me_u نوشته:  سلام.
دوستان واقعا نمیدونم چی بگم!اما باورتون نمیشه حس درونیه من میگه یک اتفاقاتی میوفته.مثل ماه قبل به بعضی از دوستان خبر رسانی خواهند کرد.
این دقیقا به اداره مهاجرت بستگی داره.
دوستان من نمیدونم چه جوری میشه باهاشون مکاتبه کرد.ولی بنظر من بهتره خیلی رسمی و بدون اعتراض شدید این مورد رو بگوش اداره مهاجرت برسونیم.(هر چند دقیقا از این موضوع باخبرند)
اونها این قدرت رو دارند که اجازه صدور ویزا رو بدن!پارسال هم از سقف 50000 تا بیشتر اعلام شد.
بیاین همفکری کنیم و یک متن برای اداره مهاجرت بفرستیم.23 روز باقی مونده.
حتی اگه اقدامی نکنند.ماسعی خودمونو کردیم.
موافقین دکمه تشکر را بزنند.

سرافراز باشید.مثل سرو

میو خیلی دوسِت داریم. من بخاطر تو تا 5 سال امیدوار خواهم بود که یه روزی زنگ میزنن میرم ویزامو میگیرم. بعد نصفش می کنم و نصف بعدیشو میدم به arash1392 که باهم بریم تگزاس.Wink
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

(2014-09-07 ساعت 19:15)کیانوش2 نوشته:  آرش فدای سرت. دوست من 2 ساله با لاتاری رفته هیوستون. فوق لیسانس عمران داشت و تو دانشگاه هم از بچه های ممتاز بود. اینجا هم با دو تا شریک شرکت زده بودند و خوب هم کار می کرد. اما از وقتی رفته من لحظه به لحظه رصدش کردم و هر بار باهاش صحبت می کنم می گه زندگی تو آمریکا راحتتر از ایران نیست و همیشه بخاطر دوری خانوادش ناراحته! قسمتمون این بود. حالا باید روی کارهای بعدیمون فکر کنیم!

دوست منم ۳ سال پیش رفت. هم دانشگاهی بودیم. تخصصش شبکه بود. کار میکنه. راضی هم هست. اونم همینو میگه ولی از زندگیش راضیه. واسه امثال ما که دانش فنی داریم، هرچقدر اینجا سگ‌دو بزنیم یه آب باریکه بیشتر نمیشه داشت. اگه ازدواج کنیم باید یه عمر جلو زن و بچه شرمنده باشیم. مگر اینکه تو این مملکت مثل بقیه دزدی کرد و ...

نمیدونم این چه حکمتیه. من ۱.۵ سال برنامه‌هامو موازی پیش بردم که اگه برم اون طرف موفق باشم. اگه نتونستم برم هم پل‌های پشت سرم رو نشکسته باشم. اما اون همه وقت و هزینه‌ای که واسه این راه کردم دلم میسوزه. از قبل مصاحبه اون طرف دنبال کار بودم. رزومه شغلیم پذیرفته شد، چلنج‌های برنامه‌نویسی شون رو طی کردم. واسه مصاحبه حضوری تو اسکایپ بهم وقت دادن. همه چیز خوب بود تا اینکه صحبت از ویزا شد. این پروسه که میگم ۱.۵ ماه برای من طول کشید و دیگه اون موقع مصاحبه‌ سفارت هم داده بودم.

من حساب کردم ۶.۵ تومن تاحالا خرج لاتاری شد. تازه هنوز نمیدونم واسه پیگیری بیشتر برم آنکارا یا نه.

خیلی دمغم، خیلی.

تشکر کنندگان: Touraj2014 ، azadeh2014 ، lida55 ، کیانوش2 ، pari pariaaa ، maryam_ros ، sonyz2 ، nedaba ، avayebahar
(2014-09-07 ساعت 19:23)amohammadi348 نوشته:  

منم منظورم نفری نبود واضح ننوشتم... نه اگه داشتم که یا کامل نمیرفتم اونجا همینجا حالشو میبردم یا خیلی وقته پیش رفته بودمبالاخره هر جوری که میخواسی بری استرسای خودشو داشت ولی این لعنتی ز همش راحت ترو امن ترو بی استرس تر بود
73$$(خودم)،سفارت:ابوظبی، 2 نفر، مصاحبه:Jun 1th، کلیرنس:؟؟، آپ1: June 11th خودم ،همسرمjun 9th آپ2: Agu 8th خودم ،آپ3: هر دو نفر ویزا؟؟ مقصد: اوهایو
تشکر کنندگان: nedaba

ريا نباشه بله ؛))))
گذشته از شوخي دوست عزيز شايد باور نكنيد اما ما تقريباً تمامي مراحل مهاجرت از طريق مهارت را بصورت آنلاين و بدون وكيل انجام داده بوديم كه اسممان در لاتاري در آمد.
كافي است به صورت آنلاين مراحل را پر كنيد و در مجموع بايد حداقل امتياز ٦٠ را دريافت كنيد و در مرحله بعد بايد ترجمه مدارك خواسته شده را ارسال كنيد و در نوبت باشيد.
امتيازات شما با يك سري پارامتر مثل سن تحصيلات شغل سابقه كار تخصص و همسر تحصيل كرده و از همه مهمتر نمره آيلتس شما تخمين زده ميشود.
در نظر داشته باشيد كه هر چه سن بالاتر برود امتياز پايينتر مي آيد و هر چه تحصيلات و نمره آيلتس و تخصص شما بالاتر باشد امتيازتان بالاتر ميرود
كافي است به جاي آماده كردن جواب براي تحقير همديگه يك سري به اين سايت هاي انگليسي بزنيم.
به قول دوستمان نياز به زبان دارد و كمي وقت و هدف و ....
من فقط يك راه از ١٠٠٠ راه را كه با شرايط خودمان سازگار بود را خدمتتان عرض كردم
موفق باشيد
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، Touraj2014 ، nedaba ، shahriar2002
(2014-09-07 ساعت 00:19)Milad kh نوشته:  سلام من ٢ يا٣ بار رفتم سوسن هر بار چك كرد فايلمو و گفت كليريد ولي متاسفانه ديگه هيچ ويزايي از ٢٠١٤ نمونده وپروندش براي ما بسته شده هر بار همينو گفت تازه به دوستم هم گفت شما ٢ماهه كلير شديد ولي نميدونم چرا بهتون اعلام نميكنند چون ويزا نداريم من و كيانوش با هم رفتيم سفارت يعني تو يه ماشين بوديم با مومني ٢شنبه هفته پيش من ٣ و٥ شنبه

منظور میلاد من نیستم ها! 2 تا کیانوش داریم که من سروان کیانوش 2 هستم. نرفتم و نمیرم.

تشکر کنندگان: HERMES7 ، sonyz2 ، lighter ، nedaba
(2014-09-07 ساعت 19:09)Sam2012 نوشته:  من با روحيه كامل امروز صبح اومدم انكارا Big Grin حالا فردا صبح به اتفاق بقيه دوستانى كه هستن بريم سفارت ببينيم كارى ميشه كرد يا نه.

خبرشو تا فردا ظهر ميزارم.

همین شماها هستین که سفارت ها رو حساس کردین. بازم درس عبرت نشد. گروهی رفتن دیگه چیه؟ ازدحام در اطراف سفارت بوجود آوردن دیگه چه مفهومی داره؟ خوب هر کسی تنها بره اون پاسپورتشو بندازه تو اون صندوق و یا پست یا هر چی و بعد بره منتظر تماس باشه.
شماها وضعیت همه کیس ها رو مختل کردین.
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: Farnoodh ، sonyz2 ، nedaba ، رامین اهوازی ، majid_eng
(2014-09-07 ساعت 19:38)Farnoodh نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:30)amir rad نوشته:  والا بخدا کدوم 1000 تا راه دلت خوشه؟؟ یا باید سرمایه گذاری بری یا دانشجویی بری که خدا تومن پول میخواد یا باید اگه ویزای کار باشه که اونم از 1000 نفر به یکی میدن که واقعا اونجا لازمش داشته باشنو کسی اون تخصص رو نداشته باشه.ویزاهای skill worker هم که کشورایی مثل کانادا و استرالیا شرایطشونو سخت کردن با توجه به سیاستای ایران وضعیتش سخت میشه...دیگه کذومشو بگم

ريا نباشه بله ؛))))
گذشته از شوخي دوست عزيز شايد باور نكنيد اما ما تقريباً تمامي مراحل مهاجرت از طريق مهارت را بصورت آنلاين و بدون وكيل انجام داده بوديم كه اسممان در لاتاري در آمد.
كافي است به صورت آنلاين مراحل را پر كنيد و در مجموع بايد حداقل امتياز ٦٠ را دريافت كنيد و در مرحله بعد بايد ترجمه مدارك خواسته شده را ارسال كنيد و در نوبت باشيد.
امتيازات شما با يك سري پارامتر مثل سن تحصيلات شغل سابقه كار تخصص و همسر تحصيل كرده و از همه مهمتر نمره آيتلس شما تخمين زده ميشود.
در نظر داشته باشيد كه هر چه سن بالاتر برود امتياز پايينتر مي آيد و هر چه تحصيلات و نمره آيلتس و تخصص شما بالاتر باشد امتيازتان بالاتر ميرود
كافي است به جاي آماده كردن جواب براي تحقير همديگه يك سري به اين سايت هاي انگليسي بزنيم.
به قول دوستمان نياز به زبان دارد و كمي وقت و هدف و ....
من فقط يك راه از ١٠٠٠ راه را كه با شرايط خودمان سازگار بود را خدمتتان عرض كردم
موفق باشيد
من کسی رو تحقیر نکردم و همچین قصذی ندارم فقط این چند مدت دندون روجیگر گذاشتم چیزی نگفتم همه میان بدون در نظر گرفتن واقعیات اینجا ناراحتی میکنن واین راهی رو که شما ذارید میفرماید خواهر خودم رفته برای فدرال کانادا (تورنتو) ومیدیکالشونم دادن جمعا 4 ساله هنوز 100 در 100 نیست 24 ساعت گردش حسابو این چیزا میخوان ازشون.در ضمن رشته کاریتون هم باید لازم داشته باشن که بخواید از اول براش اقدام کنید
تشکر کنندگان: lida55 ، pari pariaaa ، nedaba ، Farnoodh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان