کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
عزیز من چرا سخت میگیری؟لازم نیست n/a بنویسی.ماله زمان پر کردن فرمها بعد از قبولی که خودشون توی هر فرم توضیح دادند که جای خالی نزارید نه زمان ثبت نام
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: hassanes
(2013-10-05 ساعت 21:33)beelzebub نوشته:  چون من زیاد به کافی نت ها سر میزنم میبینم یارو ۱۳ سالشه اومده ثبت نام

مگه نمیدونی ما ایرانی ها کلاس میزاریم با این چیزا "پسر اقدس خانم گرین کارت ثبت نام کرده ایششششششششششششش"
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، farzad021 ، bigjust ، athenaa ، MEHR52
(2013-10-05 ساعت 21:40)masoud_777 نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 22:33)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 22:15)farzad021 نوشته:  بَــــــــــــــــــــــــــه همه دوستای پارسالی هم هستن که Rolleyes
من گذاشتم چندروز دیگه ثبت نام کنم،الآن استیرِز دارم Big Grin
و ضمنا مرسی از دوستی که N/A و 0 رو اطلاع داد ، فکر کنم به همین خاطر پارسال قبول نشدم Smile
بعد یه سوال در همین مورد، نوشتن N/A و 0 اجباریه؟ چون این همه ایرانی قبول شدن یعنی همه نوشته بودن؟ :|

نوشتن N/A و 0 اجباریه و توی خود Dv lottery تمام این جزییات قرار داده شده!

اینم برای اطلاع همه دوستان N/A مخفف کلمه (Not Applicable) و به معنی ( کاربرد ندارد) میباشد.
سلام
آقا یکی جواب سوال منو بده ممنون میشم من ثبت نام کردم دقیق ولی جا های خالی N/A نذاشتم یعنی الان نا امید بشم برم امسال سال سوم ولی من هر سال با دوستام ثبت نام کردیم همچین چیزی نذاشتیم که یکی از دوستام قبول شد الان تکلیف چیه .راستی تایید شد و کانفرمیشن نامبر هم گرفتم یعنی چی مگه داشتن این شماره دلیلی نیست که حتما نو قرعه کشی شرکت داده شم؟راستی تو قسمت اخر فرزندان عدد صفر و گذاشتم اما یکی دو جا خالی بود و به من ربطی نداشت خالی گذاشتم واسه اون دوستمونم که پارسال اسمش در اومد خودم ثبت نام کردم خالی میذاشتم ممنون میشم یکی که وارد پاسخ بده.
دوست عزیز شما اگه دقت کرده باشی... جایی برای خالی گذاشتن تو فرم وجود نداره به جز سوالات 8A و 14. که راجع به این دو سوال هم توضیح داده شده.

معلوم نیست که تاثیری داره یا نه. امضام رو ببینید متوجه میشیدBig Grin.
ولی به قول معروف چرا عاقل کند کاری ........

تشکر کنندگان: King Eagle
سلام . خواستم بدونم منظود از Middle Name چی هست ؟ با تشکر
تشکر کنندگان:
آقا اونایی که مجردن که نمیخواد توی قسمت فرزندان چیزی وارد کنن؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید .
تشکر کنندگان: angelio.asian
(2013-10-05 ساعت 23:39)moeinesmaily نوشته:  آقا اونایی که مجردن که نمیخواد توی قسمت فرزندان چیزی وارد کنن؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید .

دوست عزیز ازتون خواهش میکنم یک صفحه فقط یک صفحه قبل رو نگاه کنید.Sad

باید 0 بزارید
تشکر کنندگان: King Eagle ، angelio.asian
(2013-10-05 ساعت 23:31)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 21:40)masoud_777 نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 22:33)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 22:15)farzad021 نوشته:  بَــــــــــــــــــــــــــه همه دوستای پارسالی هم هستن که Rolleyes
من گذاشتم چندروز دیگه ثبت نام کنم،الآن استیرِز دارم Big Grin
و ضمنا مرسی از دوستی که N/A و 0 رو اطلاع داد ، فکر کنم به همین خاطر پارسال قبول نشدم Smile
بعد یه سوال در همین مورد، نوشتن N/A و 0 اجباریه؟ چون این همه ایرانی قبول شدن یعنی همه نوشته بودن؟ :|

نوشتن N/A و 0 اجباریه و توی خود Dv lottery تمام این جزییات قرار داده شده!

اینم برای اطلاع همه دوستان N/A مخفف کلمه (Not Applicable) و به معنی ( کاربرد ندارد) میباشد.
سلام
آقا یکی جواب سوال منو بده ممنون میشم من ثبت نام کردم دقیق ولی جا های خالی N/A نذاشتم یعنی الان نا امید بشم برم امسال سال سوم ولی من هر سال با دوستام ثبت نام کردیم همچین چیزی نذاشتیم که یکی از دوستام قبول شد الان تکلیف چیه .راستی تایید شد و کانفرمیشن نامبر هم گرفتم یعنی چی مگه داشتن این شماره دلیلی نیست که حتما نو قرعه کشی شرکت داده شم؟راستی تو قسمت اخر فرزندان عدد صفر و گذاشتم اما یکی دو جا خالی بود و به من ربطی نداشت خالی گذاشتم واسه اون دوستمونم که پارسال اسمش در اومد خودم ثبت نام کردم خالی میذاشتم ممنون میشم یکی که وارد پاسخ بده.
دوست عزیز شما اگه دقت کرده باشی... جایی برای خالی گذاشتن تو فرم وجود نداره به جز سوالات 8A و 14. که راجع به این دو سوال هم توضیح داده شده.

معلوم نیست که تاثیری داره یا نه. امضام رو ببینید متوجه میشیدBig Grin.
ولی به قول معروف چرا عاقل کند کاری ........

بابا اصلا به گذاشتن و یا نگذاشتن N/A نیست که من پارسال N/A نگذاشتم و قبول شدم ..قرعه کشی توسط کامپیوتر انجام میشه و کاملا شانسی هست .
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: King Eagle ، angelio.asian ، mohammad hossein safi
(2013-10-05 ساعت 23:32)moeinesmaily نوشته:  سلام . خواستم بدونم منظود از Middle Name چی هست ؟ با تشکر

این گزینه رو شما بیخیال شو میگه اسم میانی مگه شما انگلیسی بلد نیستی مگه تا حالا برای ثبت نام دانشگاه و گواهینامه رانندگی و..... از شما اسم میانی خواستن؟ پس بیخیییییییییال این گزینه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 20:59)farzad021 نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 20:15)zz24 نوشته:  در کادر تعداد بچه...اگر همه بچه ها ی یک شخص بالای 21 باشند این کاد ر باید خالی باشه یا عدد 0 گذاشته باشه؟چرا؟برای مجرد ها چی؟

باید عدد صفر باشه
برای مجرد ها هم باید عدد صفر باشه،چون در آمریکا بدون ازدواج هم میشه فرزند داشت
نباید خالی باشه و حتما باید عدد 0 یا تعداد فرزندان وارد شه،علت هم قوانین لاتاری هست که گفته باید اینطوری باشه

کسی که بچه های بالای ۲۱ سال داره باید صفر بزنه ؟ مگه میشه ؟ روز مصاحبه گیر نمیدن؟ آخه صفحه بعدش بچه های بالای ۲۱سال رو قبول نمیکنه . میشه بیشتر توضیح بدید.
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

همه ی دوستان لطفا به این مسئله توجه کنید

N/A و یا 0 گذاشتن شما تو فرم ثبت نامتون حتی یک ادلار هم به حساب بانکی ما اضافه نمی کنه همه بچه هایی اینجا دارن راهنمایی میکنن هدفشون فقط خوشحالی و فقط و فقط کمک به شماست در بخش ثبت نام فرم.
این مسائل بارها و توسط چندین نفر از بچه های با تجربه همین جا تایید و تکرار شده.
اگه فکر میکنید پیشنهاد همه دوستان اشتباه. پس بهترین راهی که مد نظرتونه انجام بدید و لطفا تو تاپیک تشنج و سردرگمی درست نکنید.
تشکر کنندگان: King Eagle ، angelio.asian
(2013-10-05 ساعت 22:38)bigjust نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 22:20)beelzebub نوشته:  تو ثبت نام تا جایی که یادم میاد ننوشته N/Aبزارید. اون مال بعد قبولی و تو فرم هاست.

اون قسمت آدرس رو هم نگاه کنید گزینه اول رو جلوش نوشته optional یعنی اختیاری. میتونید بدید میتونید ندید.

خیلی وقته برای کسی نامه نمیفرستن:دی

دوست گرامی ممنون ، پس مهم نیست اون قسمت ؟
خ.د ادرس اصلی رو اگر صحیح اصطلاحات رو به کار نبرده باشیم چطور ؟ میتونه مشکل ساز باشه ؟
برای قسمت نام میانی هم من علامت - رو گذاشتم این چطور ؟> شما اطلاع دارید ؟
N/A رو کجا باید بذاریم ؟ نذاریم چطور ؟
خیلی نگرانم برا همین سوالام ابیکه شرمنده
ما رو هم از نگرانی در بیارید ممنونتون میشم
(2013-10-06 ساعت 00:13)BLACK_DAY نوشته:  همه ی دوستان لطفا به این مسئله توجه کنید

N/A و یا 0 گذاشتن شما تو فرم ثبت نامتون حتی یک ادلار هم به حساب بانکی ما اضافه نمی کنه همه بچه هایی اینجا دارن راهنمایی میکنن هدفشون فقط خوشحالی و فقط و فقط کمک به شماست در بخش ثبت نام فرم.
اگه فکر میکنید پیشنهاد همه دوستان اشتباه. پس بهترین راهی که مد نظرتونه انجام بدید و لطفا تو تاپیک تشنج و سردرگمی درست نکنید.
ممنون از لطف شما قرار نیست به حساب بانکی کسی اضافه بشه شما باید اطلاعات دقیق بدید و با صراحت نگید از قرعه کشی حذف میشین یه جوری حرف میزنین انگار رابط مستقیم با kcc هستین چون با این حرفتون باعث نگرانی بعضی از ادمای وسواسی میشین من خودم رعایت کردم اما یه لحظه وقتی داشتم تایپیک و میخوندم یه نگرانی بهم دست داد که الان دوستمون گفتن من قبول شدم و دوست نزذیکم که پارسال خودم ثبت نام کرده بودمش اسمش در اومد الان مطمئن شدم تازه من هم اون قسمت صفر گذاشتم فقط بحث اینه با صراحت نگین حذف میشین یا نمیدونم چیزای دیگه... والسلام دیگه حرفی ندارم با تشکر به امید قبولی همتون
تشکر کنندگان: bigjust ، angelio.asian
اقا این N/A یعنی چی ؟
تو قسمت اسم میانی علامت - رو گذاشتم عیبی داره ایا ؟
تو قسمت ادرس هم خط اول رو خالی گذاشتم این اختیاری هست دیگه ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-06 ساعت 00:26)masoud_777 نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 00:13)BLACK_DAY نوشته:  همه ی دوستان لطفا به این مسئله توجه کنید

ممنون از لطف شما قرار نیست به حساب بانکی کسی اضافه بشه شما باید اطلاعات دقیق بدید و با صراحت نگید از قرعه کشی حذف میشین یه جوری حرف میزنین انگار رابط مستقیم با kcc هستین چون با این حرفتون باعث نگرانی بعضی از ادمای وسواسی میشین من خودم رعایت کردم اما یه لحظه وقتی داشتم تایپیک و میخوندم یه نگرانی بهم دست داد که الان دوستمون گفتن من قبول شدم و دوست نزذیکم که پارسال خودم ثبت نام کرده بودمش اسمش در اومد الان مطمئن شدم تازه من هم اون قسمت صفر گذاشتم فقط بحث اینه با صراحت نگین حذف میشین یا نمیدونم چیزای دیگه... والسلام دیگه حرفی ندارم با تشکر به امید قبولی همتون

اصلا به گذاشتن و یا نگذاشتن N/A نیست . من پارسال نه صفر گذاشتم و نه N/Aو قبول شدم الان که داشتم میخوندم یادم به پارسال خودم افتاد که چقدرناراحت بودم ..قرعه کشی توسط کامپیوتر انجام میشه و کاملا شانسی هست. اصلا استرس وارد نکنید به خودتون انشالله همه قبول شید ..جا برای هیچکس تنگ نیست.

تشکر کنندگان: King Eagle ، bigjust ، angelio.asian
(2013-10-06 ساعت 00:35)amaka747 نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 00:26)masoud_777 نوشته:  

اصلا به گذاشتن و یا نگذاشتن N/A نیست . من پارسال نه صفر گذاشتم و نه N/Aو قبول شدم الان که داشتم میخوندم یادم به پارسال خودم افتاد که چقدرناراحت بودم ..قرعه کشی توسط کامپیوتر انجام میشه و کاملا شانسی هست. اصلا استرس وارد نکنید به خودتون انشالله همه قبول شید ..جا برای هیچکس تنگ نیست.
اقا دمت گرم
واسه منم دعا کن امسال سال سومم ایشالاه سالم بری بهت خوش بگذره و موفق باشی
تشکر کنندگان: bigjust ، angelio.asian

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان