کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
آقايوني كه سربازي نرفتن ميتونن ثبت نام كنن؟؟؟
راه حل چيه؟ اگه برنده بشن بايد چيكار كنن؟
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 22:33)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 22:15)farzad021 نوشته:  بَــــــــــــــــــــــــــه همه دوستای پارسالی هم هستن که Rolleyes
من گذاشتم چندروز دیگه ثبت نام کنم،الآن استیرِز دارم Big Grin
و ضمنا مرسی از دوستی که N/A و 0 رو اطلاع داد ، فکر کنم به همین خاطر پارسال قبول نشدم Smile
بعد یه سوال در همین مورد، نوشتن N/A و 0 اجباریه؟ چون این همه ایرانی قبول شدن یعنی همه نوشته بودن؟ :|

نوشتن N/A و 0 اجباریه و توی خود Dv lottery تمام این جزییات قرار داده شده!

اینم برای اطلاع همه دوستان N/A مخفف کلمه (Not Applicable) و به معنی ( کاربرد ندارد) میباشد.
سلام
آقا یکی جواب سوال منو بده ممنون میشم من ثبت نام کردم دقیق ولی جا های خالی N/A نذاشتم یعنی الان نا امید بشم برم امسال سال سوم ولی من هر سال با دوستام ثبت نام کردیم همچین چیزی نذاشتیم که یکی از دوستام قبول شد الان تکلیف چیه .راستی تایید شد و کانفرمیشن نامبر هم گرفتم یعنی چی مگه داشتن این شماره دلیلی نیست که حتما نو قرعه کشی شرکت داده شم؟راستی تو قسمت اخر فرزندان عدد صفر و گذاشتم اما یکی دو جا خالی بود و به من ربطی نداشت خالی گذاشتم واسه اون دوستمونم که پارسال اسمش در اومد خودم ثبت نام کردم خالی میذاشتم ممنون میشم یکی که وارد پاسخ بده.
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 19:46)somayeh8159 نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 18:38)hadi.nikjo نوشته:  دوستان یه سوال برام پیش اومده چطور میشه از صحت ثبت نام و شرکت در قرعه کشی اطمینان حاصل کرد اگه اسم کسی تو قرعه کشی شرکت داده نشه موقع اعلام نتایج پیغامی به جز not been select رو دریافت خواهد کرد یا با پیغام دیگه ای موجه میشه؟

هیچ جوری بهتون اطلاع نمی دن که حذف شدین و هیچ پیغام دیگه ای هم دریافت نمی کنین ولی انقدر هم به دلتون بد راه ندین اگه با دقت فرم هارو پر کنین و عکستون هم مورد خاصی نداشته باشه حتما شرکت داده می شین .

مرسی من به دلم اصلا بد راه نمیدم فقط گفتم شاید دوستان با سابقه چیزی بدونن که من نمیدونم
تشکر کنندگان:
کمک فوری
" محمد حسین " شامل نام میانی میشه ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 21:40)masoud_777 نوشته:  سلام
آقا یکی جواب سوال منو بده ممنون میشم من ثبت نام کردم دقیق ولی جا های خالی N/A نذاشتم یعنی الان نا امید بشم برم امسال سال سوم ولی من هر سال با دوستام ثبت نام کردیم همچین چیزی نذاشتیم که یکی از دوستام قبول شد الان تکلیف چیه .راستی تایید شد و کانفرمیشن نامبر هم گرفتم یعنی چی مگه داشتن این شماره دلیلی نیست که حتما نو قرعه کشی شرکت داده شم؟راستی تو قسمت اخر فرزندان عدد صفر و گذاشتم اما یکی دو جا خالی بود و به من ربطی نداشت خالی گذاشتم واسه اون دوستمونم که پارسال اسمش در اومد خودم ثبت نام کردم خالی میذاشتم ممنون میشم یکی که وارد پاسخ بده.

دوست گرامی دریافت کانفرمیشن نامبر صرفا یعنی اطلاعات شما توسط US Department of state(نهاد مسئول لاتاری) دریافت شده،بعد از اتمام زمان ثبت نام فرمها بررسی میشه و اونایی که واجد شرایط شرکت نباشند حذف میشوند
طبق راهنمای لاتاری،نوشتن N/A و 0 ضروریه،اما مواردی هم گفتن(مثل خود شما) که بدون گذاشتن اینها قبول شدند،پس نمیشه نظر قطعی داد

(2013-10-05 ساعت 21:51)mohammad hossein safi نوشته:  کمک فوری

دوست گرامی بارها در صفحات قبل این مورد پاسخ داده شده
اما باز هم برای شما:
ایرانی ها به هیچ عنوان اسم میانی ندارند
مثال:
امیر محمد علینژادپور :
Fist name: Amir Mohammad
Last name: Alinejad Pour

فقط دقت کنید که نحوه نوشتن مثل روی پاسپورت شما باشه
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: mohammad hossein safi ، BLACK_DAY
(2013-10-05 ساعت 20:51)bigjust نوشته:  امکان داره به خاطر ادرس کسی رو حدف کنن ؟
اون بخش In Care Of رو میشه خالی گذاشت ؟

+ زیر 21 سال میتونن جدا باز کنن و هم با خانوداه ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 22:03)bigjust نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 20:51)bigjust نوشته:  امکان داره به خاطر ادرس کسی رو حدف کنن ؟
اون بخش In Care Of رو میشه خالی گذاشت ؟

+ زیر 21 سال میتونن جدا باز کنن و هم با خانوداه ؟

در مورد آدرس دوستان حرفه ای تر نظر بدن(اما فکر نمیکنم در این مورد اطلاعاتی در دسترس باشه)

در مورد زیر 21 سال هم بله میشه(اما باید 18 سال تمام باشه)
تشکر کنندگان: bigjust
(2013-10-05 ساعت 22:03)farzad021 نوشته:  دوست گرامی بارها در صفحات قبل این مورد پاسخ داده شده
اما باز هم برای شما:
ایرانی ها به هیچ عنوان اسم میانی ندارند
مثال:
امیر محمد علینژادپور :
Fist name: Amir Mohammad
Last name: Alinejad Pour
فقط دقت کنید که نحوه نوشتن مثل روی پاسپورت شما باشه

خیلی خیلی سپاس گذار
چون وسط ثبت نام بودم فرصت نکردم همه ی صفحات رو مطالعه کنم.
عجله کردم.
بازم ممنون از شما.
تشکر کنندگان: farzad021
تو ثبت نام تا جایی که یادم میاد ننوشته N/Aبزارید. اون مال بعد قبولی و تو فرم هاست.

اون قسمت آدرس رو هم نگاه کنید گزینه اول رو جلوش نوشته optional یعنی اختیاری. میتونید بدید میتونید ندید.

خیلی وقته برای کسی نامه نمیفرستن:دی
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: bigjust ، farzad021

یه سوال دیگه من تو قسمت فرزندان عدد صفر رو گذاشتم اما جای دیگه n/a نذاشتم سالهای قبل هم همنطور بوده اما وقتی میرفتم که نتایج رو چک کنم میزد has not been selected این عنی من تو قرعه کشی شرکت داده شدم یا نه معتو نمیکنه؟
ممنون میشم جواب بدین امسال سال سوم شرکت میکنم.
در ضمن این قضیه رو خیلیا نممیون که هر سال ثبت نام میکنن
تشکر کنندگان:
من الان پی دی اف مربوط به ثبت نام رو خوندم. اصلا این مورد رو ذکر نکرده. ضمن این که برای شرکت در قرعه کشی فقط عکسو بررسی میکنن.اطلاعات بعدا که قبول بشین بررسی میشه.

من میخوام اینو بدونم: تو صفحه ثبت نام کجا رو میتونستی اصلا خالی بزاری یا چیزی ننویسی؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
همین بحث همین جاست که همه جا پر میشه فقط دوقسمت ممکنه خالی بمونه یکی تعداد فرزندان یکی in care of تو قسمت ادرس من تعداد فرزندانو صفر زدم تنها جایی که خالی مونده اونجاست و تو او اون قسمت برسد به دست فلانی هم اسم خودمو نوشتم والسلام.باز من نمیدونم کجا خای میمونه تین nn/a فک نکنم قضیه مهمی باشه.دوستان تو دل بعضیارو خالی میکنن.اصل کار عکس که درست بوده ولی باز نمیدونم شاید من مرض وسواس گرفتم.
تشکر کنندگان: bigjust ، farzad021
(2013-10-05 ساعت 22:20)beelzebub نوشته:  تو ثبت نام تا جایی که یادم میاد ننوشته N/Aبزارید. اون مال بعد قبولی و تو فرم هاست.

اون قسمت آدرس رو هم نگاه کنید گزینه اول رو جلوش نوشته optional یعنی اختیاری. میتونید بدید میتونید ندید.

خیلی وقته برای کسی نامه نمیفرستن:دی

دوست گرامی ممنون ، پس مهم نیست اون قسمت ؟
خ.د ادرس اصلی رو اگر صحیح اصطلاحات رو به کار نبرده باشیم چطور ؟ میتونه مشکل ساز باشه ؟
برای قسمت نام میانی هم من علامت - رو گذاشتم این چطور ؟> شما اطلاع دارید ؟
N/A رو کجا باید بذاریم ؟ نذاریم چطور ؟
خیلی نگرانم برا همین سوالام ابیکه شرمنده
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 22:24)masoud_777 نوشته:  

یه سوال دیگه من تو قسمت فرزندان عدد صفر رو گذاشتم اما جای دیگه n/a نذاشتم سالهای قبل هم همنطور بوده اما وقتی میرفتم که نتایج رو چک کنم میزد has not been selected این عنی من تو قرعه کشی شرکت داده شدم یا نه معتو نمیکنه؟
ممنون میشم جواب بدین امسال سال سوم شرکت میکنم.
در ضمن این قضیه رو خیلیا نممیون که هر سال ثبت نام میکنن

در این مورد N/A گذاشتن یا نذاشتن کسی اطلاع دقیق نداره

اما وقتی has not been selected رو مینویسه،اصلا معلوم نیست که شخص شرکت داده شده و قبول نشده یا کلا شرکت داده نشده

(2013-10-05 ساعت 22:26)beelzebub نوشته:  من الان پی دی اف مربوط به ثبت نام رو خوندم. اصلا این مورد رو ذکر نکرده. ضمن این که برای شرکت در قرعه کشی فقط عکسو بررسی میکنن.اطلاعات بعدا که قبول بشین بررسی میشه.

من میخوام اینو بدونم: تو صفحه ثبت نام کجا رو میتونستی اصلا خالی بزاری یا چیزی ننویسی؟

سوالتون خیلی کلی هست،مثلا یکی از این موارد In care of در قسمت آدرس هست...
تشکر کنندگان:
بابا یکی به ما بگه فقط این دوجاست دیگه <یکی قسمت فرزندان و یکی دیگه IN CARE OF که من تو قسمت فرزندان رو پر کردم و زدم 0 و اون قسمتم برسد به دست خودم اسم خودمه نوشتم جای دیگه نمی مونه که n/a بخوادبقیه جاها باید پر شه.محض اطلاع الان رفتم دوباره خوندم این دوستان چی میگن تازه تو قسمت ادرسم خالی بمونه مشکلی نیست.اصلا قرار نیست چیزی پست شه تنها جای اساسی فرزندان که باید صفر زد تازه اونم نمیدونم که اگه خالی بذاریم گیر بدن یا نه ولی واسه احتیاط بهتره 0زد واسه کسایی که فرزندی ندارن موندم این دوستان که میگن n/a قضیش چیه یکی بیاد این کاره حواب بده که کاربردش کجاست.بدونیم
تشکر کنندگان: bigjust

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان