کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-06 ساعت 01:30)nyayesh نوشته:  سلام دوستان .آیا ثبت نام شروع شده؟
چون ما توی سایت که میریم هنوز خبری نیست

شما به نکته ی بسیار ریزی اشاره کردید :-)
بله شروع شده
شما به این لینک برو https://www.dvlottery.state.gov/
نه به این لینک https://www.dvlottery.state.gov/ESC/
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: King Eagle ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 01:30)nyayesh نوشته:  سلام دوستان .آیا ثبت نام شروع شده؟
چون ما توی سایت که میریم هنوز خبری نیست
بله که شروع شده...از اول اکتبر شروع شده.حتما سایت رو اشتباه میرید.

سایت هست www.dvlottery.state.gov
تشکر کنندگان:
دوستان میشه لطفا به من بگید ثبت نام شروع شده یا نه.میدونم از اول اکتبر شروع میشه اما توی سایت که میریم خبری نیست.میگم شاید اشتباه ادرسو میریم

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست
تشکر کنندگان: زری وحدتی
ممنون.سایتو رفرش کردم درست شد.

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست
(2013-10-06 ساعت 01:30)BLACK_DAY نوشته:  قضیه چیه؟؟؟؟ نکنه اونایی که اواسط ماه ثبت نام میکنن فقط برنده میشنBig GrinBig Grin

2012 که تمام برنده ها اول ماه بودن ما اخر ماه ثبت نام کردیم... باطلم که شد بازم برنده نشدیم.Big Grin
شانسو داری؟؟؟TongueBig Grin

والا اگه قرعه کشی بر پایه shift + random باشه شانس وسط لیستی ها بیشتره
Cool
شاید من شماره kcc رو دارم از قبل سفارشم شدمBig Grin

دِ نو کرتم بزار بریمTongueBig Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، MEHR52
2014 رو گفته بودن تا چه ماهی نگه داریم ؟ یا پروندش به طور کل پکید ؟
یه نرم افزاری بود که میشد فهمید عکس مناسب گذاشتیم یا نه پارسال یادمه تو همین فروم بود ، هست هنوز ؟ چی بود اصن؟
دوستان عزیز بذارید به یک جمع بندی برسیم تا به یه نتیجه میرسیم دوست دیگری میاد و میگه نه حتما باید اونکارو میکردید خب اینجوری میشه که همه هول میکنن یا نگران میشن و یه سوالو چند بار میپرسن
عزیزان بالاخره اگر اسم میانی و 8a رو خالی بگذاریم درست هست ؟ نیست ؟ تاثیر داره ؟
چیزی توی توضیحات خود سایت مرجع نوشته ایا؟
(2013-10-06 ساعت 02:48)bigjust نوشته:  دوستان عزیز بذارید به یک جمع بندی برسیم تا به یه نتیجه میرسیم دوست دیگری میاد و میگه نه حتما باید اونکارو میکردید خب اینجوری میشه که همه هول میکنن یا نگران میشن و یه سوالو چند بار میپرسن
عزیزان بالاخره اگر اسم میانی و 8a رو خالی بگذاریم درست هست ؟ نیست ؟ تاثیر داره ؟
big just جان کلن اینجور مسائل زیاد اهمیت نداره مهم صحیح وارد کردن اطلاعاته. نگران نباش مشکلی نداره.
تشکر کنندگان: bigjust ، shiraz mamali ، MEHR52 ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 02:48)bigjust نوشته:  دوستان عزیز بذارید به یک جمع بندی برسیم تا به یه نتیجه میرسیم دوست دیگری میاد و میگه نه حتما باید اونکارو میکردید خب اینجوری میشه که همه هول میکنن یا نگران میشن و یه سوالو چند بار میپرسن

تاثیری نداره اونها از شما آدرس می خوان که آدرس ممکنه شکلهای مختلفی داشته باشه در صورتی که آدرس شما شامل بخشهایی که گفته شده optional هست نیست لازم نیست پر بشه
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
ببخشیدی سوال یعنی هرکی لاتاری ثبت نام میکنه بایدپاسپورت داشته باشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-06 ساعت 01:57)bigjust نوشته:  2014 رو گفته بودن تا چه ماهی نگه داریم ؟ یا پروندش به طور کل پکید ؟
یه نرم افزاری بود که میشد فهمید عکس مناسب گذاشتیم یا نه پارسال یادمه تو همین فروم بود ، هست هنوز ؟ چی بود اصن؟
سلام
اطلاعات شرکت در قرعه کشی 2014 رو باید تا ماه اکتبر سال بعد نگه دارید حواستون باشه چون تو قرعه کشی ها چند دوره قرعه کشی میشه طبق گفته وزارت امور خارجه آمریکا پس فعلا اطلاعاتتونو نگه دارید و چک کنید وضعیتتونو
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: bigjust ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 05:39)lira نوشته:  ببخشیدی سوال یعنی هرکی لاتاری ثبت نام میکنه بایدپاسپورت داشته باشه؟
سلام
بله باید کسی که لاتری ثبت نام میکنه پاسپورت داشته باشه اما در مورد آقا پسرهایی که مشمول خدمتند اونا اگه اسمشون دربیاد واسه لاتری میتونن وثیقه 15 میلیونی بذارند و پاسپورت بگیرند. در مورد دختر خانم ها که اونا مشکلی ندارند
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 12:24)ata_bros نوشته:  با توجه به این که منم سربازیم در امسال تموم می شه می تونم شرکت کنم درسته !؟
حاجی هر کی بخواد 3 تا شانس تو ثبت نام داشته باشه که می زنه اونایی که یه شانس دارن رو له و لورده میکنه که !
تو رو خدا اگر قصد عزیمت ندارید ثبت نام نکنید!
من پدر و ماادرم (عمراً) اگر از ایران برن بیرون واسه چی الکی براشون ثبت نام کنم !
بهتر نیست اونایی که واقعاً می خوان مهاجرت کنن ثبت نام کنن؟!
سلام
شما ثبت نام میتونی بکنی چون اعلام نتایج تا سال بعد ادامه داره چون چند دوره قرعه کشی انجام میشه
(2013-10-06 ساعت 01:13)mehrdad.mohajersara نوشته:  دختره بهم پیام خصوصی داده که من یه bf دارم و قصدمونم ازدواجه باید Married رو بزنم؟

-به مولا همینان که قبول میشن.نظر شما چیه؟ -
سلام
اگه ازدواجشون ثبت قانونی شده آره باید گزینه married رو انتخاب کنه اما اگه ازدواج نکرده و هنوز مجرده باید گزینه ای که مجرده رو انتخاب کنه فکر کنم not married یا single باشه
ببیخشیدماک ی دختریم بایدعکسمون بدون روسری باشه؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان