کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-05 ساعت 19:38)aghaghia نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 19:30)alihmh نوشته:  سلام دوستان
تو پر کردن فرمها شماره 6 6. Country of Eligibility for the DV Program باید yes یا no بزنیم؟ و اگر اشتباه کرده باشیم چی می شه؟

اگر متولدِ ایران هستید باید yes بزنید، اگر اشتباه بزنید؟!!!!!!!!

متاسفانه فرم خودم رو no زدم راهی برای پیگیری وجود داره؟
کیس نامبر:2013AS9059تعداد: 2 نفر- مصاحبه: آنکارا ،دوم جولای-
جا مانده از لاتاری 2013
تشکر کنندگان: زری وحدتی
سلام پگاه جان این تصویر رو نگاه کن :

[عکس: 60104417769151245897.jpg]

واحد: Unit
طبقه: Floor
شماره (پلاک): No
کوچه: Alley
بلوار: Blvd

خیابان: St
میدان: Sq
بزرگراه: Freeway
چهار راه: Cross
بعد از: After
قبل از: Before
جاده: Rd
خیابان بزرگ: Ave
روبروی: In Front of

جنب(نزدیک): Near
طبقه اول: First Floor
طبقه همکف: Ground Floor
ابتدای: First of
انتهای: End of
بن بست: Dead End
ساختمان: Building

خط اول : طبقه و پلاک
خط دوم : اسم خیابان و کوچه و میدان

تا هرجا شد بنویس زیاد اومد تو خط دوم بنویس اما یادت باشه آدرس باید برعکس باشه
یعنی .... آباد - خیابان ...شمالی - کوچه ... - پلاک ... - واحد .. که در ایران مینویسن باید اینجوری بشه:

واحد... - پلاک ... - کوچه ... - خ ...-تهران- ایران

بعد اینارو ترجمه کن (بصورت مختصر)

مثلا :

Unit...
No...
Alley...
St
آدرسم اینجا ننویس یه دفعه دیدی خواستگار اومداBig Grin

موفق باشی گلم.
تشکر کنندگان: mohajer-sky ، ata_bros ، Shahabpk ، athenaa ، زری وحدتی ، Night-Jasmine
در جواب سوال ایراirra جون هم بگم هرجور خودت دوست داری

هم میتونی با حجاب باشی هم بدون حجابWink

موفق باشی گلم.
در ضمن من همه بخش های مختلف ثبت نام رو ذخیره کردم
هرسوالی که ممکنه براتون پیش بیاد و من تو این فروم جمع کردم
هرکی خواست پیغام بذاره براش ایمیل کنم.Cool
تشکر کنندگان: Shahabpk ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 05:39)lira نوشته:  ببخشیدی سوال یعنی هرکی لاتاری ثبت نام میکنه بایدپاسپورت داشته باشه؟

نه دوست عزیز نیازی به پاسپورت نیست قبل از رفتن برای مصاحبه میتونین پاستون رو بگیرین
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 10:29)lira نوشته:  ببیخشیدماک ی دختریم بایدعکسمون بدون روسری باشه؟

چه با حجاب چه بی حجاب فرقی نداره بستگی به میل خودتون داره برای اونا که یک مملکت آزادن هیچ توفیقی بین این دوتا نیست Smile
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 00:17)bigjust نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 22:38)bigjust نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 22:20)beelzebub نوشته:  تو ثبت نام تا جایی که یادم میاد ننوشته N/Aبزارید. اون مال بعد قبولی و تو فرم هاست.

اون قسمت آدرس رو هم نگاه کنید گزینه اول رو جلوش نوشته optional یعنی اختیاری. میتونید بدید میتونید ندید.

خیلی وقته برای کسی نامه نمیفرستن:دی

دوست گرامی ممنون ، پس مهم نیست اون قسمت ؟
خ.د ادرس اصلی رو اگر صحیح اصطلاحات رو به کار نبرده باشیم چطور ؟ میتونه مشکل ساز باشه ؟
برای قسمت نام میانی هم من علامت - رو گذاشتم این چطور ؟> شما اطلاع دارید ؟
N/A رو کجا باید بذاریم ؟ نذاریم چطور ؟
خیلی نگرانم برا همین سوالام ابیکه شرمنده
ما رو هم از نگرانی در بیارید ممنونتون میشم

اون پایین نام میانی یه مربع داره نوشته من نام میانی ندارم. باید اونو تیک بزنید. لازم نیست چیزی توش بنویسید
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
دوستان همین جا بیایم به هم قول بدیم هر کسی رو ثبت نام نکنیم. هر کسی که بخواد بره باید خودش مثل بچه های اینجا وقت بزاره یاد بگیره و تحقیق کنه.

۲۰۱۳ رو ببینید. یارو رفته ویزا گرفته رفته الان میخواد برگرده و ۴ -۵ تا ویزا رو حروم کرد و این بلا رو سر بچه های منتظر سرا آورد

سعی میکنم این آخرین پستم باشه اینجا فعلا اما نمیشه:دی
تشکر کنندگان: amaka747 ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 13:13)beelzebub نوشته:  دوستان همین جا بیایم به هم قول بدیم هر کسی رو ثبت نام نکنیم. هر کسی که بخواد بره باید خودش مثل بچه های اینجا وقت بزاره یاد بگیره و تحقیق کنه.

۲۰۱۳ رو ببینید. یارو رفته ویزا گرفته رفته الان میخواد برگرده و ۴ -۵ تا ویزا رو حروم کرد و این بلا رو سر بچه های منتظر سرا آورد

سعی میکنم این آخرین پستم باشه اینجا فعلا اما نمیشه:دی

عزیز کو گوش شنوا خیل ها همین حرف رو میزنن بعد میرن برای عمع اقدس خانوم و برادر زن سهیلا خانومم ثبت نام میکنن و اتفاقا از شانس خوش ما اونا قبول میشن

تشکر کنندگان: beelzebub
مایه خوشحالی هست که اونا قبول بشن اما هدف باید این باشه که قبول شدن اون ها به دست خودشون باشه. اگه انقدر خوش شانسن بزارید خودشون ثبت نام کنن
تشکر کنندگان: bigjust
(2013-10-06 ساعت 13:44)beelzebub نوشته:  مایه خوشحالی هست که اونا قبول بشن اما هدف باید این باشه که قبول شدن اون ها به دست خودشون باشه. اگه انقدر خوش شانسن بزارید خودشون ثبت نام کنن
ما بخیل نیستیم به حال و شانس اونا اما وقتی من موقعیت رفتنش رو دارم و احتیاجم دارم که برم چرا باید یه بنده خدایی که نمیدونه آمریکا رو با چه لامی مینویسن بره خوب این نامردیه مطلقه

تشکر کنندگان: athenaa ، mona_ir
من که به کسی نگفتم

آخه نه اینکه خوش شانسم!

نمیخوام شانسم کمتر بشه Big Grin
تشکر کنندگان: King Eagle
سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم اگه موقع ثبت نام فامیلی اولیایی رو اینطور نوشتیم oliaeiy , ولی تو پاسپورت زده باشه oliaei مشکلی پیش میاد البته بقیه اطلاعات کاملا مثل پاسپورت هستش. فقط یه حرف y زیاد گداشتم و اگه پیش میاد میشه دوباره ثبت نام کنم و تو ثبت نام جدید درستش رو بزنم.و اگر راهی نبود میشه دوباره در خواست پاسپورت بدم و مطابق ثبت نام لاتاری و در پاسپورت تصحیحش کنم؟ ممنون
(2013-10-06 ساعت 14:01)reza_sh نوشته:  سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم اگه موقع ثبت نام فامیلی اولیایی رو اینطور نوشتیم oliaeiy , ولی تو پاسپورت زده باشه oliaei مشکلی پیش میاد البته بقیه اطلاعات کاملا مثل پاسپورت هستش. فقط یه حرف y زیاد گداشتم و اگه پیش میاد میشه دوباره ثبت نام کنم و تو ثبت نام جدید درستش رو بزنم.و اگر راهی نبود میشه دوباره در خواست پاسپورت بدم و مطابق ثبت نام لاتاری و در پاسپورت تصحیحش کنم؟ ممنون

اگه ایشالا برنده شدید بعدا میتونید درستش کنید
به هیچ وجه دوباره ثبت نام نکنید چون از قرعه کشی حذف میشید
we fight for a better life
تشکر کنندگان: King Eagle ، زری وحدتی
درسته. هم میتونید بعدا تو فرم ها تصحیح کنید. هم پاسپورت جدید بگیرید. باید ببینید کدومش راحت تره. به نظر من پاسپورت دردسرش کم تره چون بعدا ممکنه بگن چرا اسمتو اشتباه زدی و اینا..
تشکر کنندگان: King Eagle ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان