کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-06 ساعت 14:13)fairy نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 14:01)reza_sh نوشته:  سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم اگه موقع ثبت نام فامیلی اولیایی رو اینطور نوشتیم oliaeiy , ولی تو پاسپورت زده باشه oliaei مشکلی پیش میاد البته بقیه اطلاعات کاملا مثل پاسپورت هستش. فقط یه حرف y زیاد گداشتم و اگه پیش میاد میشه دوباره ثبت نام کنم و تو ثبت نام جدید درستش رو بزنم.و اگر راهی نبود میشه دوباره در خواست پاسپورت بدم و مطابق ثبت نام لاتاری و در پاسپورت تصحیحش کنم؟ ممنون

اگه ایشالا برنده شدید بعدا میتونید درستش کنید
به هیچ وجه دوباره ثبت نام نکنید چون از قرعه کشی حذف میشید

ممنون بابت پاسخ دهی نحوه درست کردنشم میشه اعلام کنید پاسپورت رو باید تصحیح کنم یا اقدام برای تصحیح فرم؟
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 14:18)reza_sh نوشته:  ممنون بابت پاسخ دهی نحوه درست کردنشم میشه اعلام کنید پاسپورت رو باید تصحیح کنم یا اقدام برای تصحیح فرم؟

بعد از برنده شدن با KCC مکاتبه می کنید و براتون درست می کنند چون اشتباه تایپی هست مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید
we fight for a better life
تشکر کنندگان: King Eagle ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 14:18)reza_sh نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 14:01)reza_sh نوشته:  سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم اگه موقع ثبت نام فامیلی اولیایی رو اینطور نوشتیم oliaeiy , ولی تو پاسپورت زده باشه oliaei مشکلی پیش میاد البته بقیه اطلاعات کاملا مثل پاسپورت هستش. فقط یه حرف y زیاد گداشتم و اگه پیش میاد میشه دوباره ثبت نام کنم و تو ثبت نام جدید درستش رو بزنم.و اگر راهی نبود میشه دوباره در خواست پاسپورت بدم و مطابق ثبت نام لاتاری و در پاسپورت تصحیحش کنم؟ ممنون

ممنون بابت پاسخ دهی نحوه درست کردنشم میشه اعلام کنید پاسپورت رو باید تصحیح کنم یا اقدام برای تصحیح فرم؟

شما که هنوز برنده نشدید. ایشالله نتایج اومد اونوقت بهش فکر کنید چون پاس یکی دو هفته ای میاد. از الان دنبالش نباشید

همین جا یاد سال قبل به خیر که بعضی ها رفته بودن مدارک رو ترجمه هم کرده بودن ولی ...
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: King Eagle ، kami k ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 14:25)beelzebub نوشته:  

شما که هنوز برنده نشدید. ایشالله نتایج اومد اونوقت بهش فکر کنید چون پاس یکی دو هفته ای میاد. از الان دنبالش نباشید

همین جا یاد سال قبل به خیر که بعضی ها رفته بودن مدارک رو ترجمه هم کرده بودن ولی ...
دوباره ممنون دوستان
beelzebub اگه همه مثل شما امید داشته باشن که باید قید همه چی رو بزنن من امید به قبولی دارم اگه نشدم دوباره سعی می کنم چون میدونم جای من اونجاست Wink شما هم انقدر انرژی منفی نده دوست من برای خودتون هم بهتره
تشکر کنندگان: mahdibashoma ، beelzebub ، fairy ، King Eagle ، bigjust ، زری وحدتی
من امیدوارم همه قبول بشیم.

شما سال پیش نمیدونم بودی اینجا یا نه. همه از این حرف ها میزدن و این موارد زیاد بود و انرژی مثبت و اینا بعد که نتایج اومد شکی که همون افراد به همه وارد کردن به حدی بود که ...:دی

البته من کلا به انرژی منفی و مثبت اعتقاد ندارم چون خودم هر وقت چیزی رو کوبوندم و نفی کردم برام جور شده:دی

بازم میگم امسال امیدوار نیستم همه اما میگم امیدوارم اکثرا قبول بشیم. چون لاتاری واقعا شانسه که خب تو ایران هم شانس زیر ۱ درصده پس نباید خیلی بهش امید داشت:دی

کسی هم که فکر میکنه جاش اونجاست مثل خودم سعی میکنه دنبال یه راه دیگه باشه برای رفتن. من مشکل سربازیم حل بشه از طریق دانشجویی میرم اگه لاتاری درست نشه:دی
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: fairy ، ghafari88 ، King Eagle ، athenaa ، زری وحدتی ، بازگشت
(2013-10-06 ساعت 14:47)beelzebub نوشته:  من امیدوارم همه قبول بشیم.

شما سال پیش نمیدونم بودی اینجا یا نه. همه از این حرف ها میزدن و این موارد زیاد بود و انرژی مثبت و اینا بعد که نتایج اومد شکی که همون افراد به همه وارد کردن به حدی بود که ...:دی

البته من کلا به انرژی منفی و مثبت اعتقاد ندارم چون خودم هر وقت چیزی رو کوبوندم و نفی کردم برام جور شده:دی

بازم میگم امسال امیدوار نیستم همه اما میگم امیدوارم اکثرا قبول بشیم. چون لاتاری واقعا شانسه که خب تو ایران هم شانس زیر ۱ درصده پس نباید خیلی بهش امید داشت:دی

کسی هم که فکر میکنه جاش اونجاست مثل خودم سعی میکنه دنبال یه راه دیگه باشه برای رفتن. من مشکل سربازیم حل بشه از طریق دانشجویی میرم اگه لاتاری درست نشه:دی

دقیقا از اقاقیا که بگذریم کسایی که اصلا پست نمیزاشتن قبول شدن که مبارکشون باشه Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
(2013-10-06 ساعت 14:38)reza_sh نوشته:  دوباره ممنون دوستان
beelzebub اگه همه مثل شما امید داشته باشن که باید قید همه چی رو بزنن من امید به قبولی دارم اگه نشدم دوباره سعی می کنم چون میدونم جای من اونجاست Wink شما هم انقدر انرژی منفی نده دوست من برای خودتون هم بهتره

پست موقت

شما خوتونو ناراحت نکنید
ایشالا جز برنده های خوش شانس 2015 باشید
beelzebub یاد پارسال افتادن که چقد همه بچه ها امیدوار بودن و حتی 100روز مونده به اعلام نتایج برامون تاپیک شمارش معکوس باز کردن شما وارد تاپیک که میشدین فضا خیلی مثبت بود
وقتی نتایج اعلام شد تقریبا 500نفر بودیم که کم نیست... هیچ کدوم قبول نشدیم
برای همین میگن شما دل نبندین
حرفی که پارسال خیلی ها به ما زدن و ما قبول نکردیم ...
بازم میگم انشاالله 2015 بین برنده ها ببینیمتون Rolleyes
we fight for a better life

بله من هم میدونم باید از راه های دیگه هم اقدام کنم اما با توجه به رابطه سیاسی دو طرف برای ویزای امریکا خیلی سخته ولی برای استرالیا و اروپا با توجه به اینکه نیروی متخصص network احتیاج دارند امکان موفقت بیشتره.ولی خوب امریکا امکان پیشرفتش خیلی بالاتره.باز هم از همه دوستان تشکر می کنم.موفق باشید.
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، بازگشت
(2013-10-06 ساعت 10:29)lira نوشته:  ببیخشیدماک ی دختریم بایدعکسمون بدون روسری باشه؟

دوست عزيز
در مورد حجاب در سايت رسمي اعلام شده كه چنانچه شما لباسي را به عنوان عقايد مذهبي بر تن ميكنيد ميتوانيد با همان هم عكس بگيريد وليكن خود سفارتها معمولا اشاره ميكنند كه چنانچه از روسري استفاده ميكنيد حتما بايستي گوشهايتان ديده شود
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: ghafari88 ، BLACK_DAY ، masoud_777 ، EKAM ، زری وحدتی ، بازگشت
لطفا کمک
من هرکاری میکنم نمیتونم وارد این سایت بشم :
https://dvlottery.state.gov
https://www.dvlottery.state.gov

دلیلش چیه ؟ البته ۱-۲ ماه پیش هم به خاطر دارم که نمیتونستم وارد بشم ! این error رو میده
An error occurred during a connection to www.dvlottery.state.gov. Cannot communicate securely with peer: no common encryption algorithm(s). (Error code: ssl_error_no_cypher_overlap)

کمک کنید
چقدر خداوند بزرگ است درست زماني که انتظار دريافت چيزي را از او نداري بهترينش را به تو ارزاني مي دارد
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، بازگشت
(2013-10-06 ساعت 15:11)reza_sh نوشته:  

بله من هم میدونم باید از راه های دیگه هم اقدام کنم اما با توجه به رابطه ۳۰ یا C دو طرف برای ویزای آمریکا خیلی سخته ولی برای استرالیا و اروپا با توجه به اینکه نیروی متخصص network احتیاج دارند امکان موفقت بیشتره.ولی خوب آمریکا امکان پیشرفتش خیلی بالاتره.باز هم از همه دوستان تشکر می کنم.موفق باشید.

منم دارم مدرک رو mcsa2012
سلام با عرض پوزش اگه اجازه بدین منم تو این بحث یه دخالتی بکنم

دقیقا حرفی که دوستمون زدن درسته پارسال که هیچی برای 2013 هم همینطور بود منظورم پیارسال من به بچه های پارسال گفتم همشون پریدن سرم گفتن چقدر ضد حالی بعد اعلام نتایج به حرف من رسیدن و در اخرم کلا از این همه بچه های عشق امریکا فقط دو نفر بودن گفتن اسمشون در اومده امسالم همیبنه مطمئن باشین چون کلا ادم اگه بیس زندگیشو رو لاتاری بذاره دیگه هیچی این درسو من از این قضیه گرفتم فقط امیدوارم امسال تعداد قبولی بچه های مهاجر سرا بالاتر بره به امید موفقیت برای همه
تشکر کنندگان: fairy ، athenaa ، beelzebub ، زری وحدتی ، بازگشت ، Night-Jasmine
(2013-10-06 ساعت 15:23)feryfrt نوشته:  لطفا کمک
من هرکاری میکنم نمیتونم وارد این سایت بشم :
https://dvlottery.state.gov
https://www.dvlottery.state.gov

دلیلش چیه ؟ البته ۱-۲ ماه پیش هم به خاطر دارم که نمیتونستم وارد بشم ! این error رو میده
An error occurred during a connection to www.dvlottery.state.gov. Cannot communicate securely with peer: no common encryption algorithm(s). (Error code: ssl_error_no_cypher_overlap)

کمک کنید
سلام بنظر من شما مرورگرتونو عوض کنید من که با mozilla میرم دقیقا همین پبغام شما رو میده اما با مرورگرای دیگه مثل IE- CHROM -OPERA راحت باز میشه امتحان کنین درست میشه
تشکر کنندگان: feryfrt ، زری وحدتی
سلام.... منم دقیقا جزء پارسالیا بودم.
همش انرژی مثبت میدادیم ولی بین اون همه فقط اسم 2 نفر دراومد. Smile
واقعا نباید بهش دل ببندین همه پارسال میگفتن ولی ما تو جو بودیم شدید Smile)))

انشا.. وقتی قبول شدی تو فرما درستشو میزنی تو سفارت هم اگر ازت پرسید توضیح میدی
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: reza_sh ، masoud_777 ، زری وحدتی ، بازگشت
(2013-10-06 ساعت 15:34)athenaa نوشته:  سلام.... منم دقیقا جزء پارسالیا بودم.
همش انرژی مثبت میدادیم ولی بین اون همه فقط اسم 2 نفر دراومد. Smile
واقعا نباید بهش دل ببندین همه پارسال میگفتن ولی ما تو جو بودیم شدید Smile)))

سلام آتنا خانوم بله شما رو به خوبی یادمه تو ف ی س بوکم عضو گروه بچه های مهاجر سرا هستین . به هر حال امید وارم امسال امار قبولی بالا بره.
تشکر کنندگان: athenaa ، King Eagle ، زری وحدتی ، بازگشت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان