کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
Smile 
ما کیس نامبرمون 10xx هست، فکر می کنین جزو سری اول کارنتی ها باشیم؟ حدودا مصاحبمون کی می شه به نظر دوستان؟ Rolleyes
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza
(2013-07-28 ساعت 00:38)AriaArya نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 07:03)ali1362 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ. ﻫﻤﺴﺮ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ 5800. ﺣﺎﻻ ﺳﻮاﻝ ﻣﻦ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺻﺮ ﺩﺭ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻴﻢ. ﻛﺴﻲ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ ﺳﺮاﻍ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ﺑﺮﻭﺳﻪ اﻱ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻃﻲ ﺑﺸﻪ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﻴﻪ اﺳﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ?

salam,
man ham dar vaz'iyate moshabeh hastam, age kasi dar morde process vase afradi ke dar hale hazer dar US mashghool be tahsil hastan va barande shodan, info khasi dare, mamnoon misham pasokh bedid.

لطفا فارسی تایپ کنید دوستان این جز قوانین مهاجرسرا است.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: aghaghia ، محبت ، behfaza
(2013-07-28 ساعت 11:36)sejz نوشته:  
(2013-07-28 ساعت 10:44)mehdikhosro نوشته:  سلام دوستان گل
يه سوالي داشتم... البته طبق اطلاعاتي كه از صفحات سايت پيدا كردم به جوابي رسيدم ولي اگر اطلاعات تكميلي مي دونين ممنون ميشم كمكم كنين:
سوال اينه: بعد از اينكه ويزا گرفتيم (انشا ا...) يه مهلتي داريم كه بايد سفر كنيم به امريكا (مهلت ويزا) بعدش بايد يه ماهي يا بيشتر يا كمتر بمونيم تا گرين كارتمون به دستمون برسه.... بعدش مي تونيم برگرديم ايران ديگه؟ درسته؟ و بعدش هم باز بايد تا قبل از 180 روز دوباره سفر كنيم به امريكا.... حالا سفر دوم قبل از 180 روز رو كه كرديم بلافاصله مي تونيم برگرديم ايران ؟ نميخواد دوباره سفر كنيم به امريكا؟
و ميشه از اين تاريخ به بعد هر زمان دلمون خواست بريم و برگرديم؟
ممنون از شما

خیر دوست عزیز این قانون 180 روز ثابته و فقط برای بار اول نیست.. شما هربار که از آمریکا برمیگردین باید حتما زیر 180 روز برگردین تا مشکلی واسه گرین کارتتون پیش نیاد که البته این هم تضمین خیلی دقیقی نداره و بسته باز به نظر افیسر و سوالاتش از شما و جوابهای شما بر میگرده که ابنجوری واسش تلقی نشه که شما ساکن نیستین و از گرین کارتتون به منظور سفر صرفا استفاده مبکنین.. گاهی سوال پیچ میکنند و گاهی هم اصن سوال نکردن.. شانستون هم هست..
سلام
ببنید دوست من شما تا وقتی که سیتیزن نشدید باید نهایتا 6 ماه (180روز)بیرون از خاک امریکا باشید.یعنی به جز اولین سفر برای دیافت گرین کارت میشه هر 180روز یه سفر برید 10 روز بمونید و بعد برگردید.حالا یه نکته شما باید یه مدت خاصی رو در امریکا ساکن بوده باشید تا بتونید سیتیزن بشوید.این رفت و امد ها سیتیزنی شما رو در 2 حالت به خطر می اندازد.1-رفت وامد زیاد به ایران برایشان سوال برانگیز است و دوست من که این کارو کرده بود چون خانمش ایران بود مجبور بود در مراحل سیتیزن شیپ به مشکل برخورد.2-مدت زمانی که باید مثلا در 3 سال نیم طی می شد الان در 6 سال طی شد!!!
(2013-07-28 ساعت 11:37)sharifian نوشته:  ما کیس نامبرمون 10xx هست، فکر می کنین جزو سری اول کارنتی ها باشیم؟ حدودا مصاحبمون کی می شه به نظر دوستان؟ Rolleyes
به احتمال زیاد شما جز اولین کارنتی ها باشید اماده کنید مدارک تون رو محض احتیاط.
اما هیچ چیزی رو نمیشه به قطعیت گفت به هرحال همگی ما منتظر اعلام کارنتی های اگوست هستیم. بعد از اون هم راحت تر میشه حدس زد ترتیب کارنتی ها چگونه است هم روند مصاحبه ها !!
صبر کنید و زبان بخونید.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: sejz ، sharifian ، noobnoobi ، aghaghia ، محبت ، behfaza
(2013-07-28 ساعت 11:37)sharifian نوشته:  ما کیس نامبرمون 10xx هست، فکر می کنین جزو سری اول کارنتی ها باشیم؟ حدودا مصاحبمون کی می شه به نظر دوستان؟ Rolleyes

بله طبق کارنتی پارسالی ها شما سری اول هستین.. زمان مصاحبتون هم بین اکتبر و نهایتا دسامبر هست.. با ارزوی موفقیت
تشکر کنندگان: sharifian ، محبت ، behfaza
(2013-07-28 ساعت 02:45)mrbonbon نوشته:  
(2013-07-28 ساعت 02:03)shamim_irs نوشته:  
(2013-07-27 ساعت 15:58)shazad نوشته:  سلام به همه عزیزانم

بچه ها من فکر می کنم تو این فروم جای یه چیز خیلی خالیه یعنی یک موضوع جدید که به مهاجرسرا اضافه بشه.
اون هم اشتغال و کسب و کار در آ م ر ی ک ا هست.
من از مدیران محترم سایت خواهش می کنم این سرفصل و موضوع جدید رو اضافه کنن. هممون نیاز داریم در این رابطه با هم همفکری کنیم.
بعد از رفتن چی کار کنیم چطوری کار مناسب پیدا کنیم شرایط کاری اونجا چطوره قبل از رفتن چطوری آماده بشیم و ...

کاملا موافقم
دوست عزیز مثل اینکه شما پستهایی که اینجا دوستان میذارن رو اصلاً نگاهی نمیندازین !!!
جواب شما در این پست زیر داده شده
اینجا

مرسی عزیزم
من می دونستم که تو بخشهای دیگه از مهاجرسرا این موضوع وجود داره. ولی شاید بهتر باشه برای بچه هایی که از طریق لاتاری می رن یک موضوع باز بشه چون فکر می کنم شرایط اونها با بقیه خیلی متفاوته. کسانیکه از طریق سرمایه گذاری و تحصیل می رن به کنار. می مونه فامیلی ها که اونها هم بیشترشون می رن پیش کسی که جا افتاده و کار و بار داره.
بهرحال ممنون شما بهتر از من می دونید و هر جور صلاح است.
تشکر کنندگان: masoud z ، محبت ، behfaza
(2013-07-28 ساعت 11:52)sejz نوشته:  

بله طبق کارنتی پارسالی ها شما سری اول هستین.. زمان مصاحبتون هم بین اکتبر و نهایتا دسامبر هست.. با ارزوی موفقیت

من یه اصلاح کوچولو بکنم .. احتمالا زمان مصاحبتون اکتبر یا نوامبر باشه ... بعید می دونم به دسامبر بکشه برای ایشون .... ( البته اگر مثل پارسال کارنتی ها بیاد )
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: sharifian ، محبت ، behfaza ، زری وحدتی
با سلام به همه
میخواستم بدونم از کدوم روش برای رفتن استفاده کنیم بهتره ؟
اسپانسر - سند ملکی یا پرینت حساب
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: behfaza ، زری وحدتی
(2013-07-28 ساعت 14:14)m_nikparvaz نوشته:  با سلام به همه
میخواستم بدونم از کدوم روش برای رفتن استفاده کنیم بهتره ؟
اسپانسر - سند ملکی یا پرینت حساب

به ترتیب اولویت :

1- تمکن مالی ( پرینت حساب ) + سند ملکی
2- تمکن مالی
3- اسپانسر ( کلاً پیشنهاد نمی شود ! ) Big Grin

ضمناً روی سند ملکی خالی اصلا فکر نکنید برای اینکه چیزی که برای سفارت مهم هست، پول نقده!
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، محبت ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-07-28 ساعت 12:14)shazad نوشته:  

بچه ها من فکر می کنم تو این فروم جای یه چیز خیلی خالیه یعنی یک موضوع جدید که به مهاجرسرا اضافه بشه.
من از مدیران محترم سایت خواهش می کنم این سرفصل و موضوع جدید رو اضافه کنن. هممون نیاز داریم در این رابطه با هم همفکری کنیم.
بعد از رفتن چی کار کنیم چطوری کار مناسب پیدا کنیم شرایط کاری اونجا چطوره قبل از رفتن چطوری آماده بشیم و ...

کاملا موافقم
دوست عزیز مثل اینکه شما پستهایی که اینجا دوستان میذارن رو اصلاً نگاهی نمیندازین !!!
اینجا

مرسی عزیزم
من می دونستم که تو بخشهای دیگه از مهاجرسرا این موضوع وجود داره. ولی شاید بهتر باشه برای بچه هایی که از طریق لاتاری می رن یک موضوع باز بشه چون فکر می کنم شرایط اونها با بقیه خیلی متفاوته. کسانیکه از طریق سرمایه گذاری و تحصیل می رن به کنار. می مونه فامیلی ها که اونها هم بیشترشون می رن پیش کسی که جا افتاده و کار و بار داره.

سلام
منم با نظر این دوستمون موافقم چون به اون پست سرزدم و اطلاعات زیادی نداشت و كسی هم زیاد توش فعال نیست. ولی اینجا فرق میكنه و شرایط بچه های لاتاری هم فرق میكنه. من خودم فوق دیپلم الكترونیك هستم و 10 ساله كه سابقه تعمیر دستگاههای ساخت و تولید رو دارم ولی نمیدونم كدوم ایالت برا شرایط من خوبه و هنوز ایالتمو انتخاب نكردم. مطمینم اگر اینجا یه جایی باز بشه برا كار و زندگی، بچه ها خیلی توش فعال خواهند بود. حالا لطفا اگر كسی جواب سوال منو میدونه همینجا جواب منو بده . مرسی از لطف همتون
کیس نام: **69 2014AS0000- رویت قبولی: 11 می - ارسال فرمها: 27 می -دریافت تاییدیه: 5 جون -ابوظبی - 2 نفر- کارنت: آپریل- نامه دوم: 17 آپریل- مصاحبه : 5 جون. رویت درسیس 14 می. آپدیت : 5 جون هر دو ، 6 جون کیس اصلی. 15 جون با ایمیل. 30جون نفر دوم. 8 جولای هر دو. 6آگوست نفر اصلی. 28 آگوست هر دو

خدایا، نگاهم به دستهای توست. مرا مثل همیشه یاری کن.
تشکر کنندگان: masoud z ، محبت ، behfaza
(2013-07-28 ساعت 14:18)mahan L نوشته:  

کاملا موافقم
اینجا

مرسی عزیزم

سلام
منم با نظر این دوستمون موافقم چون به اون پست سرزدم و اطلاعات زیادی نداشت و كسی هم زیاد توش فعال نیست. ولی اینجا فرق میكنه و شرایط بچه های لاتاری هم فرق میكنه. من خودم فوق دیپلم الكترونیك هستم و 10 ساله كه سابقه تعمیر دستگاههای ساخت و تولید رو دارم ولی نمیدونم كدوم ایالت برا شرایط من خوبه و هنوز ایالتمو انتخاب نكردم. مطمینم اگر اینجا یه جایی باز بشه برا كار و زندگی، بچه ها خیلی توش فعال خواهند بود. حالا لطفا اگر كسی جواب سوال منو میدونه همینجا جواب منو بده . مرسی از لطف همتون

دوست عزیز اتفاقا اکثر کسانی که در این تاپیک ها هستند از طریق لاتاری رفتند اونور، مگه چند نفر از طریق سرمایه گذاری میتونن برن اونور و دانشجو ها هم که ساعت کاری خیلی کمی دارند...
در ضمن کسانی که به غیر از خود ما 2014 ای ها اینجا میان اکثرا دوستان 2013 هستند که خب یا هنوز نرفتن یا مدت زیادی نیست که رفتن پس عملا نمیتونن در این مورد کمکی بکنند، چون کسانی هم که تازه میرن اونور اینقدر سرگرم کار و مشکلات اولیه زندگی هستند که طبیعی هست نتونن بیان اینجا.
شما به غیر از این تاپیک ها باید تاپیک هایی که در مورد شهر های مختلف ام ر ی ک ا هست رو بخونید خیلی از دوستان توضیحاتی در مورد کار های موجود در این شهر ها دادند که خیلی میتونه مفید باشه.
حرفی که همه دوستان میزنن اینه که باید زبانتون عالی باشه و هر چقدر روی زبان انگلیسیتون کار کنید باز هم کمه و این که سعی کنید در رشته کاری خودتون یه مدرک بین المللی داشته باشید...
در تاپیک های 2013 هم میتونید تاپیک اولین سفر به ام ری کا رو مطالعه کنید که گاها دوستان تجربیاتشون رو اونجا نوشتن و یا لینکش رو که مربوط به تاپیک های دیگه س اونجا قرار دادن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: محبت ، mrbonbon ، behfaza ، kiana11 ، KIMIA2005 ، noobnoobi ، زری وحدتی
(2013-07-28 ساعت 14:18)mahan L نوشته:  

کاملا موافقم
اینجا

مرسی عزیزم

سلام
با سلام من هم با نظر دوستان کاملا موافقم. اون تاپیک قدیمی تا انجا که مطالعه کردم بیشتر بدرد افرادی میخوردکه از نوع دیگر ویزاها استفاده میکنند و زیاد بکار افرادی که از طریق لاتاری برنده شده اند و احتمالا بستگان در جه یک انجا ندارند و از اول میبایستی روی پای خودشان بایستند زیادکاربردی ندارد. مدیران محترم سایت لطفا ایجاد تاپیک جدید را در این خصوص بررسی و ایجاد فرمایند. با تشکر
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: محبت ، behfaza ، خسته از وطن ، زری وحدتی
(2013-07-28 ساعت 14:39)masoud z نوشته:  با سلام من هم با نظر دوستان کاملا موافقم. اون تاپیک قدیمی تا انجا که مطالعه کردم بیشتر بدرد افرادی میخوردکه از نوع دیگر ویزاها استفاده میکنند و زیاد بکار افرادی که از طریق لاتاری برنده شده اند و احتمالا بستگان در جه یک انجا ندارند و از اول میبایستی روی پای خودشان بایستند زیادکاربردی ندارد. مدیران محترم سایت لطفا ایجاد تاپیک جدید را در این خصوص بررسی و ایجاد فرمایند. با تشکر

دوست عزیز توی پست قبلی که دوستمون توضیح دادند ..بفرض اینکه تاپیکی هم ایجاد شد در این مورد آخه بایستی یکی بیاد از تجربیاتش در مورد پیدا کردن کار و اشتغال بگه یا نه ؟؟ 2014 ها که هنوز اول راه هستند و 2013 ها هم که تعدادیشون هنوز نرفتند و اون تعدادی هم که رفتند خودشون فعلا درگیر کارهاشون هستند و تا جاگیر بشن طول میکشه بنابراین فعلا میتونید تاپیکهایی رو که در این رابطه موجود هستند مطالعه کنید و یک سری اطلاعات کسب کنید موفق باشید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ghafari88 ، ffrfar ، aghaghia ، kiana11 ، محبت ، noobnoobi ، poopak16 ، behfaza ، زری وحدتی
با سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوال . با توجه به اینکه من دیپلم فنی و حرفه ای دارم و لیسانس هم دارم برای روز محاسبه باید ریز نمرات لیسانس را هم ببرم ؟ آخه یکی از دوستان نوشته بود که باید برای سفارت محرز بشه که من واحد های پیش دانشگاهی را پاس کردم و دیپلم 12 ساله .
تشکر کنندگان: behfaza ، زری وحدتی
(2013-07-28 ساعت 16:28)امین 13 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوال . با توجه به اینکه من دیپلم فنی و حرفه ای دارم و لیسانس هم دارم برای روز محاسبه باید ریز نمرات لیسانس را هم ببرم ؟ آخه یکی از دوستان نوشته بود که باید برای سفارت محرز بشه که من واحد های پیش دانشگاهی را پاس کردم و دیپلم 12 ساله .
بله حتماً... شما که باید در هر صورت مدارکتون رو بدین برای ترجمه برای ارزشیابی در کشور آمریکا، پس چه بهتر که ریزنمراتتون هم ترجمه کنین...
از طرفی فکر نکنم ضرری داشته باشه که ریز نمراتتون همراه تون باشه، که اگر زمانی ازتون خواست همون موقع بهشون ارائه کنین هر چند که من عقیده دارم حتماً ازتون میخوان.
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: ffrfar ، محبت ، behfaza ، زری وحدتی
مجموعه ویدویی English Today، را می توان بزرگترین سری ویدویی آموزش زبان انگلیسی دانست که تا به حال تولید شده است. مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today متشکل از منابع مطالعاتی متنوع زبان انگلیسی از قبیل فایل های آموزشی ویدویی، فیلم های کوتاه، فایل های صوتی و فایل های PDF می باشد.

دانلود جدیدترین و کامل ترین مجموعه ویدیویی آموزش زبان انگلیسی

English Today
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: محبت ، saeedshafiee ، noobnoobi ، زری وحدتی ، behfaza ، masoud z ، khalilkhah

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان