کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-28 ساعت 16:34)mrbonbon نوشته:  
(2013-07-28 ساعت 16:28)امین 13 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوال . با توجه به اینکه من دیپلم فنی و حرفه ای دارم و لیسانس هم دارم برای روز محاسبه باید ریز نمرات لیسانس را هم ببرم ؟ آخه یکی از دوستان نوشته بود که باید برای سفارت محرز بشه که من واحد های پیش دانشگاهی را پاس کردم و دیپلم 12 ساله .
بله حتماً... شما که باید در هر صورت مدارکتون رو بدین برای ترجمه برای ارزشیابی در کشور آمریکا، پس چه بهتر که ریزنمراتتون هم ترجمه کنین...
از طرفی فکر نکنم ضرری داشته باشه که ریز نمراتتون همراه تون باشه، که اگر زمانی ازتون خواست همون موقع بهشون ارائه کنین هر چند که من عقیده دارم حتماً ازتون میخوان.
ممنون از پاسختون
ولی دانشگاه به همین راحتی ریز نمرات را میده؟
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza
(2013-07-26 ساعت 15:04)ghafari88 نوشته:  
(2013-07-26 ساعت 14:43)ffrfar نوشته:  
(2013-07-26 ساعت 14:14)shiraz_neda نوشته:  یه سوال جدید :

من شوهرم تو شرکت دولتی کار میکنه و دوست نداره اونا متوجه بشن لاتاری آمریکا قبول شده. به نظر شما چیکار کنه؟ چون شنیدم برای استعلام گرفتن به محل کارش تماس میگیرن.

(2013-07-26 ساعت 14:12)اصان نوشته:  دوستای عزیز این کارت ملی ها که تاریخ گذشته هست رو چه کنیم؟ سفارت قبول میکنه؟

میگن قبول میکنه . چون اصلا تمدید نمیشه . و ترجمه میشه . مشکلی نداره

دوست عزیز بهنره تعویض کنید ,ما اینکار رو کردیم کمتر از یکماه طول کشید.چون کسی از فردا خبری نداره که چه قوانینی تغییر میکنه؟بهر حال توصیه بود .تصمیم با شماست.Smile

من هم در حد توصیه عرض کنم:

1- اگر دلیلی به غیر از تاریخ انقضا نداشته باشید کارت ملیتون رو تعویض نمی کنند.
2- طبق قانون؛ تمامی کارت های ملی تا پایان سال جاری اعتبار دارند و اصلاً نیازی به تعویض ندارند.

ضمناً لطفاً خواهشاً حتماً این صفحه :

مدیرکل ثبت احوال استان تهران خبر داد:تمدید اعتبار کارتهای ملی تا پایان سال 92

و این صفحه :

احتمال تمدید اعتبار کارت ملی تا پایان سال 94

رو ببینید ... این ها اظهار نظر مقامات رسمی هست و قانونه!

موفق باشید
ولی با با مراجعه به مرکز مربوطه و با بیان نیاز به ترجمه تاریخ دار (معتبر) کارت ملی ها به راحتی برامون عوضشون کردن. این اظهارات مقامات رسمی کشور است و برای سازمانها مثل بانکها قابل قبول است،البته دارالترجمه ترجه را انجام می دهد ولی با تاریخ منقضی شده پشتش
تشکر کنندگان: azar1348 ، behfaza
(2013-07-28 ساعت 17:34)امین 13 نوشته:  
یه سوال . با توجه به اینکه من دیپلم فنی و حرفه ای دارم و لیسانس هم دارم برای روز محاسبه باید ریز نمرات لیسانس را هم ببرم ؟ آخه یکی از دوستان نوشته بود که باید برای سفارت محرز بشه که من واحد های پیش دانشگاهی را پاس کردم و دیپلم 12 ساله .
بله حتماً... شما که باید در هر صورت مدارکتون رو بدین برای ترجمه برای ارزشیابی در کشور آمریکا، پس چه بهتر که ریزنمراتتون هم ترجمه کنین...
از طرفی فکر نکنم ضرری داشته باشه که ریز نمراتتون همراه تون باشه، که اگر زمانی ازتون خواست همون موقع بهشون ارائه کنین هر چند که من عقیده دارم حتماً ازتون میخوان.
ممنون از پاسختون

به همین راحتی که نه، یه مراحلی داره که بهتره برین دانشگاهتون و پیگیری کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: محبت ، ojee ، kiana11 ، azar1348 ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-07-28 ساعت 17:37)atriana نوشته:  

من شوهرم تو شرکت دولتی کار میکنه و دوست نداره اونا متوجه بشن لاتاری آمریکا قبول شده. به نظر شما چیکار کنه؟ چون شنیدم برای استعلام گرفتن به محل کارش تماس میگیرن.

(2013-07-26 ساعت 14:12)اصان نوشته:  دوستای عزیز این کارت ملی ها که تاریخ گذشته هست رو چه کنیم؟ سفارت قبول میکنه؟

دوست عزیز بهنره تعویض کنید ,ما اینکار رو کردیم کمتر از یکماه طول کشید.چون کسی از فردا خبری نداره که چه قوانینی تغییر میکنه؟بهر حال توصیه بود .تصمیم با شماست.Smile

2- طبق قانون؛ تمامی کارت های ملی تا پایان سال جاری اعتبار دارند و اصلاً نیازی به تعویض ندارند.

و این صفحه :

موفق باشید
ولی با با مراجعه به مرکز مربوطه و با بیان نیاز به ترجمه تاریخ دار (معتبر) کارت ملی ها به راحتی برامون عوضشون کردن. این اظهارات مقامات رسمی کشور است و برای سازمانها مثل بانکها قابل قبول است،البته دارالترجمه ترجه را انجام می دهد ولی با تاریخ منقضی شده پشتش
دوستان گلم چقدر می بینم در مورد تعویض کارت ملی سخت گرفته شده .بابا بروید توی سایت ثبت احوال درخواست تعویض بدهید با مبلغ ۲۵۰۰ تومان کارت شما را ظرف مدت یکهفته تا سال ۱۳۹۹ تمدید می کند .به همین راحتی ، ودرب خانه کارت جدید را تحویل می دهند وکارت قبلی را تحویل می گیرندWink
تشکر کنندگان: محبت ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-07-28 ساعت 18:06)aghaghia نوشته:  
ممنون از پاسختون

دوست عزیز اگه شما درستون تموم شده، اونا موظف هستند که به شما ریز نمراتتون رو بدن، البته یه چیزی حدود یک هفته ای دوندگی داره اما محاله که نخوان بدن، شما خیلی راحت بهشون بگو که برای ادامه تحصیل در یک کشور خارجه احتیاج دارم که ریز نمراتم رو براشون ترجمه کنم و بفرستم، اونا هم پس از مراحل قانونی اعم از واریز پول به حساب دانشگاه و غیره بعد از یک هفته آماده ش میکنن. تازه اگر عجله داشته باشین و دانشگاه آزاد درس خونده باشین ،میتونین بعد از اینکه دانشگاه پرینت ریز نمراتتون رو آماده کرد برین از ریئس امتحانات خواهش کنین که ریزنمرات شما رو بده خودتون تا ببرین دفتر مرکزی دانشگاه آزاد در پاستاران نیستان 8، دستی ازشون مهر و امضاء بگیرین
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: aghaghia ، محبت ، ojee ، kiana11 ، lonelyman ، azar1348 ، زری وحدتی ، hossien_501 ، behfaza
(2013-07-28 ساعت 17:37)atriana نوشته:  

و این صفحه :

موفق باشید
من کارت ملیم اعتبارش تمام شده بود 15 روز قبل از مصاحبه فهمیدیم. ترجمه اش رو بردم...آفیسر هم چیزی در مورد اکسپایر بودن کارت ملی نگفت...
2013as36xx مصاحبه: 19 feb آنکارا وضعیت : کلیر 6 September تعداد افراد :2 نفر آپدیت ها Feb:21 /
Mar:12 / Apr:17,22,24 / July:23,24,25 / August 28,23,20,15,12 ,9 / September:3,5,6 D]
تشکر کنندگان: ojee ، aghaghia ، ghafari88 ، azar1348 ، love_everlife ، زری وحدتی ، behfaza
دوستان عزيز بحث تعويض كارت ملي بخث پيچيده اي نيست فقط نياز داره بريد اقدام كنيد ضمن اينكه از ما تو آنكارا كارت ملي و ترجمه اون رو نخواستنTongue
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
درود بر دوستان گرامی

لینک زیر رو برای دوستانی اینجا می گذارم که از لحاظ زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم ممکنه مشکل داشته باشند،مزیت این سایت آنلاین بودن اونه و در ترم های بالاتر میتونید چت کنید و با همکلاسی ها و معلم آنلاین صحبت کنید، ضمنا آموزش زبان در این سایت با لهجه آمریکن هست و توی اون معلم از اصطلاحات رایج که ممکنه در هر کلاسی اونها رو آموزش ندن هم استفاده می کنه و اونها رو هم یاد میده،از ترم 1 و مقدماتی داره تا.....امیدوارم دوستانی که قصد مهاجرت و زندگی رو در اینجا دارند از این سایت نهایت استفاده رو ببرند و به قول بسیاری از دوستان عزیز " زبان رو کاملا جدی بگیرید "، امیدوارم این لینک و فایلهای اون با سرعت اینترنت در ایران قابل دسترسی باشه.

http://www.learnamericanenglishonline.com/

دوستان عزیزم این سایت به نظر من خیلیییی مفیده حتما سر بزنید......
http://www.englishlearner.ir

دوستانم این سایت را هم یک سر بزنید. زبان آمریکایی است و درسهای خوبی داره :
http://streettalk.blog.ir

پسوردشو پائین هر دانلود زده .
پسورد: "www.streettalk.blog.ir

http://www.goethe-verlag.com/book2/FA/FAEN/FAEN002.HTM

http://www.persianterest.com/category.ph...glishfarsi
سلام دوستان
خواستم بهتون بگم نگران نباشید به همه ویزا میدن بدون اسپانسر و ........
فقط تمام تمرکزتون را رو یاد گیری زبان بزارید
ما سال پیش نگرانهای شما را داشتیم و میگفتیم شاید ویزا نگریم و زبان نخوندیم وقتی هم ویزا گرفتیم گفتیم میایم تو محیط سریع یاد میگیریم
ولی شما اشتباه ما را نکنید و فقط و فقط زبان بخونید
ویزا را حتما مییرید
موفق باشید
دوستان 2014 ای سلام

این اولین پست من در تاپیک شماهاست.
تبریک بابت قبولی .
چون زمان شامل حال اطلاعات من شده و گویا سیستم ویزا گرفتن دچار تغییرات شده بنابراین نخواستم راهنمایی کرده باشم که از آن مطمئن نبودم. خدا رو شکر دوستان دیگر هستند و کمک رسان.
فقط خواستم بگم که بنده هم با نظر شهلا 1346 عزیز موافقم.

دلیل ها رو هم به خاطر جلوگیری از تکراری شدن و پر شدن صفحات به صورت بیهوده اینجا تکرار نمیکنم. اما میتونید به این لینک مراجعه کنید.

توصیه ی جدی و دوستانه ی من :
در هر سطحی از زبان که هستید الویت اصلی خود را برای تقویت آن بگذارید.

موفق باشید.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
(2013-07-28 ساعت 14:18)ghafari88 نوشته:  
(2013-07-28 ساعت 14:14)m_nikparvaz نوشته:  با سلام به همه
میخواستم بدونم از کدوم روش برای رفتن استفاده کنیم بهتره ؟
اسپانسر - سند ملکی یا پرینت حساب

به ترتیب اولویت :

1- تمکن مالی ( پرینت حساب ) + سند ملکی
2- تمکن مالی
3- اسپانسر ( کلاً پیشنهاد نمی شود ! ) Big Grin

ضمناً روی سند ملکی خالی اصلا فکر نکنید برای اینکه چیزی که برای سفارت مهم هست، پول نقده!

با اجارتون اصلاح میکنم، چون اینجوری بهتره:
1- تمکن مالی ( پرینت موجودی حساب )
2- تمکن مالی+ سند ملکی
3- اسپانسر ( کلاً پیشنهاد نمی شود ! ) Big Grin

(2013-07-29 ساعت 05:19)Omidooo نوشته:  دوستان 2014 ای سلام

این اولین پست من در تاپیک شماهاست.
تبریک بابت قبولی .
چون زمان شامل حال اطلاعات من شده و گویا سیستم ویزا گرفتن دچار تغییرات شده بنابراین نخواستم راهنمایی کرده باشم که از آن مطمئن نبودم. خدا رو شکر دوستان دیگر هستند و کمک رسان.
فقط خواستم بگم که بنده هم با نظر شهلا 1346 عزیز موافقم.

دلیل ها رو هم به خاطر جلوگیری از تکراری شدن و پر شدن صفحات به صورت بیهوده اینجا تکرار نمیکنم. اما میتونید به این لینک مراجعه کنید.

توصیه ی جدی و دوستانه ی من :
در هر سطحی از زبان که هستید الویت اصلی خود را برای تقویت آن بگذارید.

موفق باشید.

من هم با نظر امیدووو موافقم Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: ghafari88 ، noobnoobi ، asalasali ، محبت ، ssara ، behfaza ، Omidooo
سلام به همه دوستان ..
دوستان کسی میدونه کی کارنت های 2014 میاد ؟؟؟؟
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-07-29 ساعت 12:35)mozhi123 نوشته:  سلام به همه دوستان ..

اگر یک مقدار پست های قبلی رو می خوندید جواب سوالتون رو می گرفتید!

از 15 آگوست به بعد ...
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: محبت ، behfaza
(2013-07-29 ساعت 12:35)mozhi123 نوشته:  سلام به همه دوستان ..
از 15 آگوست شروع به اعلام مي كنن...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: محبت ، behfaza
(2013-07-28 ساعت 18:29)mrbonbon نوشته:  
(2013-07-28 ساعت 18:06)aghaghia نوشته:  
(2013-07-28 ساعت 16:34)mrbonbon نوشته:  [quote='امین 13' pid='382980' dateline='1375012697']
با سلام خدمت دوستان عزیز
ممنون از پاسختون

دوست عزیز اگه شما درستون تموم شده، اونا موظف هستند که به شما ریز نمراتتون رو بدن، البته یه چیزی حدود یک هفته ای دوندگی داره اما محاله که نخوان بدن، شما خیلی راحت بهشون بگو که برای ادامه تحصیل در یک کشور خارجه احتیاج دارم که ریز نمراتم رو براشون ترجمه کنم و بفرستم، اونا هم پس از مراحل قانونی اعم از واریز پول به حساب دانشگاه و غیره بعد از یک هفته آماده ش میکنن. تازه اگر عجله داشته باشین و دانشگاه آزاد درس خونده باشین ،میتونین بعد از اینکه دانشگاه پرینت ریز نمراتتون رو آماده کرد برین از ریئس امتحانات خواهش کنین که ریزنمرات شما رو بده خودتون تا ببرین دفتر مرکزی دانشگاه آزاد در پاستاران نیستان 8، دستی ازشون مهر و امضاء بگیرین
[/qu
ممنون
[font=Verdana] 2014AS14## & ایروان & تاریخ ارسال مدارک : 29 may & تاریخ مصاحبه : 6 nov & تاریخ دریافت ویزا : بعد از حدود 286 روز انتظار ، 14 آگوست 2014[/font]
سفر نامه 1و2

[font=Tahoma]به فردا دلخوشم ...[/font]
تشکر کنندگان: behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان