کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-08-06 ساعت 23:49)aghaghia نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 23:30)asalasali نوشته:  بچه ها خواهرم ایمیلی ک تو فرمام داده بود و رمزشو فراموش کرد الان باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ Sad Sad

دوست عزیز با استفاده از گزینه Forget password و با دادن یه سری اطلاعات که موقع ساختن اکانت دادن میتونید رمز رو بازیابی کنید خیلی ساده ست.
اخه بدبختی اینه خودش واسم درست کرده بود یادش نیست Sad
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
سلام. کجا گفته باید گوشها برای خانم ها پیدا باشه؟!! من سایت رو با دقت خوندم هیچ جایی همچین حرفی نزده! بهتره دوستان با پیش زمینه ذهنی غلط جواب ندن!
(2013-08-06 ساعت 23:27)محبت نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 23:12)ghafari88 نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 23:04)ali_yari5 نوشته:  سلام دوستان ، عکس خانوم بنده و دخترم (5*5) به شکل زیر دراومده، می خواستم بدونم به نظر شما ایرادی نداره؟ یا دوباره عکس بندازیم؟
ممنون میشم نظراتتون رو بگید.
[عکس: 1375814012691.jpg]

به نظر که بدون مشکل هست.
البته عکس دختر گلتون ظاهرا اسکنی هست. یه مقدار بکش رنگش یک دست نیست. اما کلا فکر نمی کنم مشکل خاصی وجود داشته باشه.
می تونید از ابزار سایت دولت کشور دوست و برادر هم برای این امر استفاده کنید :

http://www.travel.state.gov/_res/flash/c...opper.html
سلام
دوست عزیز شما نگفتید این عکسا رو برای مدیکال میخواهید یا سفارت یا ثبت نام لاتاری آینده اما خدمتتون بگم عکس خانومتونو اگر به همین شکل بدید که گوشهاشون معلوم نباشه ردش میکنن و حتما بدون روتوش به هر حال دوست عزیزم سایتشو براتون گذاشتن
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان: ali_yari5 ، behfaza
(2013-08-06 ساعت 23:58)ali_yari5 نوشته:  ممنوت از نظراتتون، من قبولی 2014 هستم، برای سفارت و چسبوندن روی فرم ها می خوام، از روی عکس های اصلی با گوشی عکس گرفتم به همین خاطر کیفیتش بنظر پایین می رسه
آخه تو همون لینک معرفی شده هم گفته حجاب موردی نداره..
راهنمایی..
بله دقیقا گفته اما پیدا بودن گردی صورت و معلوم بودن گوشها رو هم گفته (البته اگر به سفرنامه ها هم سری بزنید بودن کسایی که مجبور شدن عکسشونو عوض کنن فقط کمی وقت گیره و هزینه بر به هر حال شما مختارید نظر درخت هم محترمه )راستی تبریک بابت برنده شدنت و سریعتر اقدام کن شماره کیستو نمیدونم به هر حال نزدیکه کارنتیها رو اعلام کنن _ موفق باشی
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: noobnoobi ، derakht01 ، ojee ، behfaza
میشه متنی رو که گفته گوشها باید معلوم باشه رو اینجا کپی کنید؟
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-07 ساعت 00:00)asalasali نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 23:49)aghaghia نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 23:30)asalasali نوشته:  بچه ها خواهرم ایمیلی ک تو فرمام داده بود و رمزشو فراموش کرد الان باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ Sad Sad

دوست عزیز با استفاده از گزینه Forget password و با دادن یه سری اطلاعات که موقع ساختن اکانت دادن میتونید رمز رو بازیابی کنید خیلی ساده ست.
اخه بدبختی اینه خودش واسم درست کرده بود یادش نیست Sad

خب دیگه شما این دفعه یه اکانت دیگه بساز و اطلاعاتش رو جایی یادداشت کن که فراموش نکنی... و این که در مورد ایمیلی که در مورد مصاحبه میفرستن چیز خاصی داخلش نیست فقط میگن که برین صفحه قبوای تون رو 2باره چک کنید تا از محا و رمان مصاحبه آگاه بشین که خب چون شما به میلتون دسترسی ندارید باید خودتون بعد از کارنت شدن هر روز سایت رو چک کنید و دعوتنامه مصاحبه رو ببینید.
در مورد ایمیل هایی هم که خودتون میفرستین هیج مشکلی نیست، شما با هر ایمیلی که مشخصات کیستون داخلش باشه باهاشون مکاتبه کنید همون ایمیل رو براتون ریپلای میکنن و بعد موقع مصاحبه هم میتونید ایمیل جدید رو بهشون اعلام کنید..
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: محبت ، ghafari88 ، ojee ، hossien_501 ، behfaza
سلام دوستان. یک سوالی داشتم من مدارکم را به kcc چند بار ایمیل کردم ولی اتوریپلای دریافت نکردم. جالبه که هر بار که ایمیل می زنم بابت پیگیری اتوریپلای برام می آید ولی وقتی مدارکم را پیوست می کنم می فرستم اتوریپلای نمی یاد مال شما هم همینطور بوده؟
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 00:15)ali_yari5 نوشته:  مرسی عزیزم
ولی ای کاش این عکس ها مشکلی نداشت...
دغدغه من عکس. عکس..عکس

دوست عزیز خب به یک عکاسی مراجعه کنید و بگید عکس گرین کارت میخوام، عکاسی ها خودشون میدونند این فرمت ها رو... برای تاکید میتونید بگید که عکس 600*600 پیکسل یا 5*5 میخوام که حجمش هم باید 240 کیلو بایت یا کمتر باشه، اصلا موضوع پیچیده ای نست خیلی از عکاسی ها عکاس خانم هم دارن...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، ghafari88 ، ojee ، behfaza ، noobnoobi
(2013-08-06 ساعت 17:14)sophia نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 15:34)cello86 نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 13:27)sophia نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 04:06)sophia نوشته:  من فکر ميکنم کارنتيهاي امسال خيلي باا سال قبل فرق داشته باشه , حدس من اينه که مثلا ماه اول تا ٣٠٠٠ يا ۴٠٠٠شماره ها کارنت بشن , نظر شما چيه دوستاي عزيز؟؟؟

يعني هيچ کس نظري نداره ؟ آخه به نظر من و طبق شماره کيسهايي که تو جاهاي ديگه ديدم تا شماره ١٩٠٠٠ امسال برا آسيا هست که به اين خاطر من حدس ميزنم با سال قبل فرق داره

منم حدس میزنم فرق داشته باشه ولی فکر هم نمی کنم مثل 2012 باشه..سال 2012 اکثرا پنج رقمی بودن امسال تک و توک پنج رقمی داریم

منم فکر نميکنم مثل ٢٠١٢ باشه اما به احتمال زياد با ٢٠١٣ هم فرق ميکنه ,,, حالا بايد ديد تا ١٠ رووز ديگه چي ميشه

می شه به منم بگید ۲۰۱۲ مگه چه خبر بوده؟ و با ۲۰۱۳ چه فرقی داشته؟
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، behfaza
من فقط برای اطمینان میخوام بدونم، ممنون میشم اگه اون بخشی رو که شما میگین گفته گوشها باید معلوم باشه رو اینجا کپی کنید
با سپاس
(2013-08-07 ساعت 00:07)محبت نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 23:58)ali_yari5 نوشته:  ممنوت از نظراتتون، من قبولی 2014 هستم، برای سفارت و چسبوندن روی فرم ها می خوام، از روی عکس های اصلی با گوشی عکس گرفتم به همین خاطر کیفیتش بنظر پایین می رسه
آخه تو همون لینک معرفی شده هم گفته حجاب موردی نداره..
راهنمایی..
بله دقیقا گفته اما پیدا بودن گردی صورت و معلوم بودن گوشها رو هم گفته (البته اگر به سفرنامه ها هم سری بزنید بودن کسایی که مجبور شدن عکسشونو عوض کنن فقط کمی وقت گیره و هزینه بر به هر حال شما مختارید نظر درخت هم محترمه )راستی تبریک بابت برنده شدنت و سریعتر اقدام کن شماره کیستو نمیدونم به هر حال نزدیکه کارنتیها رو اعلام کنن _ موفق باشی
تشکر کنندگان: ali_yari5 ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 00:19)irn22 نوشته:  سلام دوستان. یک سوالی داشتم من مدارکم را به kcc چند بار ایمیل کردم ولی اتوریپلای دریافت نکردم. جالبه که هر بار که ایمیل می زنم بابت پیگیری اتوریپلای برام می آید ولی وقتی مدارکم را پیوست می کنم می فرستم اتوریپلای نمی یاد مال شما هم همینطور بوده؟

دوست عزیز مگه شما چند بار مدارکتون (فرم ها) رو فرستادین؟
برای من هم اتوریپلای نیومد ولی ایمیل دیگه ای هم نداشتم که بخوان برام اتوریپلای بفرستن. فقط یکبار تاییدیه دریافت فرم ها رو برام فرستادن...
تشکر کنندگان: kiana11 ، ojee ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 00:24)shazad نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 17:14)sophia نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 15:34)cello86 نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 13:27)sophia نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 04:06)sophia نوشته:  من فکر ميکنم کارنتيهاي امسال خيلي باا سال قبل فرق داشته باشه , حدس من اينه که مثلا ماه اول تا ٣٠٠٠ يا ۴٠٠٠شماره ها کارنت بشن , نظر شما چيه دوستاي عزيز؟؟؟

يعني هيچ کس نظري نداره ؟ آخه به نظر من و طبق شماره کيسهايي که تو جاهاي ديگه ديدم تا شماره ١٩٠٠٠ امسال برا آسيا هست که به اين خاطر من حدس ميزنم با سال قبل فرق داره

منم حدس میزنم فرق داشته باشه ولی فکر هم نمی کنم مثل 2012 باشه..سال 2012 اکثرا پنج رقمی بودن امسال تک و توک پنج رقمی داریم

منم فکر نميکنم مثل ٢٠١٢ باشه اما به احتمال زياد با ٢٠١٣ هم فرق ميکنه ,,, حالا بايد ديد تا ١٠ رووز ديگه چي ميشه

می شه به منم بگید ۲۰۱۲ مگه چه خبر بوده؟ و با ۲۰۱۳ چه فرقی داشته؟

دوستان برای اطلاع از این موارد میتونید به تاپیک های مربوط به لاتاری گرین کارت 2013 و 2012 مراجعه کنید، بخصوص تاپیک مربوط به خلاصه پیشرفت برندگان هر سال...
(2013-08-07 ساعت 00:28)aghaghia نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:19)irn22 نوشته:  سلام دوستان. یک سوالی داشتم من مدارکم را به kcc چند بار ایمیل کردم ولی اتوریپلای دریافت نکردم. جالبه که هر بار که ایمیل می زنم بابت پیگیری اتوریپلای برام می آید ولی وقتی مدارکم را پیوست می کنم می فرستم اتوریپلای نمی یاد مال شما هم همینطور بوده؟

برای من هم اتوریپلای نیومد ولی ایمیل دیگه ای هم نداشتم که بخوان برام اتوریپلای بفرستن. فقط یکبار تاییدیه دریافت فرم ها رو برام فرستادن...

متاسفانه هنوز تاییدیه دریافت نکردم. وقتی که دیدم برای هر درخواست تاییدیه اتوریپلای می آید. گفتم شاید بهتره دوباره مدارکم بفرستم جالبه چند بار مدارکم ایمیل کردم اتوریپلای دریافت نکردم ولی بدون پیوست مدارکم جهت تاییدیه هربار اتوریپلای آمده ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-07 ساعت 00:39)irn22 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:28)aghaghia نوشته:  

متاسفانه هنوز تاییدیه دریافت نکردم. وقتی که دیدم برای هر درخواست تاییدیه اتوریپلای می آید. گفتم شاید بهتره دوباره مدارکم بفرستم جالبه چند بار مدارکم ایمیل کردم اتوریپلای دریافت نکردم ولی بدون پیوست مدارکم جهت تاییدیه هربار اتوریپلای آمده ؟؟؟؟؟

دوست عزیز دیگه هر چند بار فرستادین فرم هاتون رو کافیه، دیگه این کار رو نکنید حتما جوابتون رو میدن، شما جز چند برابر کردن کار کارمندان کی سی سی کار دیگه ای نکردید که باید چندین ایمیل شما رو باز و بررسی کنند، همین کار باعث عقب افتادن جواب تون میشه. نگران نباشید براتون تاییدیه میفرستن برای بعضی دوستان که با ایمیل هم فرستاده بودن تا حدود بیشتر از 1 ماه هم طول کشیده ولی بلاخره جواب دادن...
اینم یه سری قوانین برا عکساتون

Paper Photo Head Size Template

• Photo must be 2 inches by 2 inches
• The height of the head (top of hair to bottom of chin) should measure 1 inch to 1 3/8 inches (25 mm - 35 mm)
• Make sure the eye height is between 1 1/8 inches to 1 3/8 inches (28 mm – 35 mm) from the bottom of the photo

Digital Image Head Size Template

• The top of the head, including the hair, to the bottom of the chin must be between 50% and 69% of the image's total height. The eye height (measured from the bottom of the image to the level of the eyes) should be between 56% and 69% of the image's height.
• Image pixel dimensions must be in a square aspect ratio (meaning the height must be equal to the width). Minimum acceptable dimensions are 600 pixels (width) x 600 pixels (height). Maximum acceptable dimensions are 1200 pixels (width) x 1200 pixels (height).

Well Composed Photo Composition Examples
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: noobnoobi ، kiana11 ، .YAS ، behfaza
این بخش مربوط به پوشاندن موی سره که نگفته گوشها باید معلوم باشه، حتی گفته پوشش به علت مقاصد مذهبی ایرادی نداره
Do not wear a hat or head covering that obscures the hair or hairline, unless worn daily for a religious purpose. Your full face must be visible, and the head covering must not cast any shadows on your face.
اینم لینکش http://www.travel.state.gov/visa/visapho..._5334.html
تشکر کنندگان: .YAS ، میما ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان