کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
آقا یه سوالی برام پیش اومده من همسرم با ویزا توریستی با من مالزی بوده ولی‌ من اونجا ویزا دانشجویی داشتم و ایشون هر ۳ ماه یه بر یه مسافرت میرفت و اومد برا تمدید ویزا ، من هم تو فرمم محل زندگیو زده بودم مالزی ! ولی‌ گویا اصلا توریست رو نباید میزدم محل زندگی‌ مالزی! الان چی‌ می‌شه؟ فرم رو آپدیت کنم؟ یا چی‌ به دردسر میافتم؟
خوشحالم.
تشکر کنندگان:
(2013-12-08 ساعت 14:57)manamilad نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 12:37)niloosin نوشته:  بچه ها شرایط گرفتن پاس سفید چیه؟؟می شه راجع به پاس سفید کامل توضیح بدید؟؟
ویزای نامزدی فقط واسه کساییه که سیتیزن هستند؟؟من که برنده ی لاتری هستم, اگه برم و گرین کارتم رو بگیرم می تونم واسه نامزدم با ویزای نامزدی اقدام کنم؟؟

شما سئوالتون رو نباید در اینجا مطرح کنید، برای گرفتن جواب می تونید به تاپیک های زیر مراجعه کنید:

ویزای ازدواج
نحوه گرفتن پاس سفید

برا ویزا نامزدی حتما باید سیتیزن باشی.
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: محبت ، pari pariaaa ، manamilad ، niloosin
سلام دوستان
من ٣هفته ام ريكا بودم و الان بايد به ايران برگردم
هنوز گرينكارتم نيومده؟آيا برگشت من مشكلي ايجاد ميكنه و احتمال داره گرين كارت نياد؟
بعضيا ميگن اينكار ريسكيه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یه سوال دارم ترجمه ریزنمرات دیپلم شامل کل دوره 4ساله هست یا منظور فقط سال آخر ؟؟؟ ممنونRolleyes
من این سوال رو تو تاپیک مخصوصش پرسیدم اما جواب نگرفتم
تشکر کنندگان:
(2013-12-09 ساعت 10:02)h15 نوشته:  سلام دوستان
من ٣هفته ام ريكا بودم و الان بايد به ايران برگردم
هنوز گرينكارتم نيومده؟آيا برگشت من مشكلي ايجاد ميكنه و احتمال داره گرين كارت نياد؟
بعضيا ميگن اينكار ريسكيه

سلام دوست عزیز ... تا جایی که من اطلاع دارم هیچ مشکلی نیست و شما با مهری که توی پاسپورتتون خورده تا یک سال می تونید به عنوان گرین کارت از اون استفاده کنید و برای ورود مجددتون به آمریکا ازش بهره بگیرید. اما در مورد نیومدن گرین کارتتون بعید می دونم که نیاد .... می تونید اگر ولکام لترتون اومده با کدی که در اون هست و سایت خود سیتی زن شیپ اونجا ( یعنی این آدرس ) پروسه چاپ و ارسال گرین کارتتون رو پیگیری کنید و ببینید تو چه وضعیتی هست ... ولی در کل اینکه شما تصور کنید با برگشتتون ممکنه گرین کارتتون نیاد اصلا همچین چیزی نیست .... اون ها کار خودشون رو انجام می دن و براتون پست می کنن ... چه شما داخل آمریکا باشید چه نباشید ...
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: artam2 ، manamilad ، m_yek ، behfaza ، h15
(2013-12-09 ساعت 10:09)داودی نوشته:  سلام دوستان
یه سوال دارم ترجمه ریزنمرات دیپلم شامل کل دوره 4ساله هست یا منظور فقط سال آخر ؟؟؟ ممنونRolleyes
سلام
شما وقتي براي گرفتن اصل مدرك مراجعه ميكنيد ريز نمرات 3 ساله(نظام جديد) و 4ساله(نظام قديم) رو تو يك صفحه پرينت ميگيرن و بهتون ميدن. همون رو بديد واسه ترجمه.
موفق باشيد
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: m_yek ، manamilad
(2013-12-09 ساعت 10:09)داودی نوشته:  سلام دوستان

دوست عزیزم شما نیازی به ترجمه ریز نمرات ندارید فقط مدرک تحصیلیتون کافیه!
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: NEURON
(2013-12-08 ساعت 16:55)محبت نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 16:39)razasal90 نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 16:22)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 16:05)razasal90 نوشته:  بچه ها کسی میدونه چرا سایت

باز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟dvlottery.state.gov

سایت مشکلی نداره دوست عزیز
https://www.dvlottery.state.gov/

برای شما مگه باز میشه؟؟
سلام
الان امتحان کردم مشکلی ندارهSmile

با مرورگر Google Chrome باز میشه ولی با Mozilla Firefox نه باز نمیشه Rolleyes
شماره کیس:**2014AS000051 خودم تنها هستم Cool مصاحبم 23 آپریل ابوظبی >>>> ويزا يك ضررررررررررررب >>>>> به لطف خدا Smile
تشکر کنندگان: محبت
سلام به همه دوستان ، میخواستم بدونم زمانی که کلرنس بیاد و بسلامتی ویزا صادر بشه حتما" برای ورود اول باید من (برنده کیس) و خانمم همزمان به امریکا بریم یا اینکه میشه من ابتدا برم و بعداز مدتی خانمم بیاد؟
دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد
شماره کیس: ***2014AS0005 - سفارت : آنکارا - تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي - ویزا: امیدوارم
(2013-12-09 ساعت 11:31)imanbaraty نوشته:  سلام به همه دوستان ، میخواستم بدونم زمانی که کلرنس بیاد و بسلامتی ویزا صادر بشه حتما" برای ورود اول باید من (برنده کیس) و خانمم همزمان به آمریکا بریم یا اینکه میشه من ابتدا برم و بعداز مدتی خانمم بیاد؟

سلام
می بایست ابتدا شخص برنده به عنوان نفر اول وارد خاک آمریکا بشوند. یعنی به نوعی، میشه که ابتدا شما که برنده هستید وارد بشوید و بعد همسر محترمتون تا قبل از اکسپایر شدن ویزاشون وارد بشن. موفق باشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: manamilad ، ramaya ، محبت ، imanbaraty ، pari pariaaa ، mahbube ، shayesteh
(2013-12-09 ساعت 11:26)m_yek نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 16:55)محبت نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 16:39)razasal90 نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 16:22)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 16:05)razasal90 نوشته:  بچه ها کسی میدونه چرا سایت

باز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟dvlottery.state.gov

سایت مشکلی نداره دوست عزیز
https://www.dvlottery.state.gov/

برای شما مگه باز میشه؟؟
سلام
الان امتحان کردم مشکلی ندارهSmile

با مرورگر Google Chrome باز میشه ولی با Mozilla Firefox نه باز نمیشه Rolleyes

من همین الان با Mozilla Firefox باز کردم و مشکلی ندارم
until being strong
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
سا م و علیک به همه بچه های گل مهاجرسرا ان شاالله امروز تا شب یه سری خبرای خووب قراره بهمون برسه خودتونو آماده کنین Smile

یه سوالی که واسه این بنده حقیر پیش اومده ( البته جواب و میدوونم اما واسه اطمینان دارم می پرسم ) اگه کسی مدرک تحصیلیشو گم کرده باشه با ارایه سابقه کار مثلا مدارک دال بر تاسیس شرکت در 4 سال گذشته می توونه ویزا بگیره ؟؟؟؟؟؟( حالا یه ضرب و دو ضربشو در نظر نگیرین کلی عرض کردم Smile )

اوووووووووچیکککککک همه نسیم خانوم گل گلاب Big Grin
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، lighter ، manamilad ، ghafari88 ، aghaghia ، محبت ، pari pariaaa ، NEURON
(2013-12-09 ساعت 12:05)nasim نوشته:  سا م و علیک به همه بچه های گل مهاجرسرا ان شاالله امروز تا شب یه سری خبرای خووب قراره بهمون برسه خودتونو آماده کنین Smile

یه سوالی که واسه این بنده حقیر پیش اومده ( البته جواب و میدوونم اما واسه اطمینان دارم می پرسم ) اگه کسی مدرک تحصیلیشو گم کرده باشه با ارایه سابقه کار مثلا مدارک دال بر تاسیس شرکت در 4 سال گذشته می توونه ویزا بگیره ؟؟؟؟؟؟( حالا یه ضرب و دو ضربشو در نظر نگیرین کلی عرض کردم Smile )

اوووووووووچیکککککک همه نسیم خانوم گل گلاب Big Grin
نسیم خانم گل منظورت از مدرک تحصیلی لیسانسه یا دیپلم؟ اگر مدرک 12 ساله هم داشته باشی مشکلی نیست نیازی به توضیحات دیگه نیست اما اگر مدرک دیپلمت نباشه به جای اون..... بعععععععله می تونید سوابق کارتون رو ارائه بدید. Cool
until being strong
تشکر کنندگان: nasim ، ramaya ، محبت ، mahbube
دوستان سلام. امیدوارم که حالتون خوب باشه و ایام به کام
من دارم برای امتحان مدارک بین المللی CCNA و MCSE 2012 خودمو آماده میکنم.
از اونجایی که این مدارک تو ایران امتحان گرفته نمیشه و باید برای شرکت تو امتحان به ترکیه یا امارات برم، به نظر شما داشتن این مدارک مهارتی هنگام مصاحبه امتیازی محسوب میشه یا نه؟ یا این مدارک فقط برای کاریابی توی آمریکا به کار میاد؟
اگه برای این مدارک هنگام مصاحبه امتیاز خاصی در نظر گرفته نمیشه من تاریخ امتحانارو با تاریخ مصاحبه هماهنگ کنم تا یکم صرفه جویی ارزی بشه Wink
تشکر کنندگان:
(2013-12-09 ساعت 12:25)ofoghiho نوشته:  دوستان سلام. امیدوارم که حالتون خوب باشه و ایام به کام
من دارم برای امتحان مدارک بین المللی CCNA و MCSE 2012 خودمو آماده میکنم.
از اونجایی که این مدارک تو ایران امتحان گرفته نمیشه و باید برای شرکت تو امتحان به ترکیه یا امارات برم، به نظر شما داشتن این مدارک مهارتی هنگام مصاحبه امتیازی محسوب میشه یا نه؟ یا این مدارک فقط برای کاریابی توی آمریکا به کار میاد؟
اگه برای این مدارک هنگام مصاحبه امتیاز خاصی در نظر گرفته نمیشه من تاریخ امتحانارو با تاریخ مصاحبه هماهنگ کنم تا یکم صرفه جویی ارزی بشه Wink
سلام دوست عزیز.
آفیسری که روبروی شما با شما مصاحبه میکند موارد زیر براش اهمیت داره.
1) صحت مشخصاتی که روز ثبت نام و بعد از اون به کی سی سی ارسال کردین.
2) از لحاظ سی یا سی و یا موارد دیگر خطری برای ایا لات مت حد ه نداشته باشین.
3) و یک سری سوالات خاص و غیر خاص که شما رو بهتر بشناسن.
ممکن است توضیحات اضافه موجب طولانی شدن کلیرنس شما بشه بنابراین ارائه مهارت بیشتر و رزومه کاری بیشتر و حتی تسلط به زبان انگلیسی و داشتن پول خیلی خیلی زیاد نقطه مثبتی در روند کار ویزای شما نیست. ( البته داشتن این موارد یقیقا در آ م ریکا به شما کمک خواهد کرد.)
اگه اشتباه گفتم اساتید تصحیح بفرمایند.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: manamilad ، KIMIA2005 ، kage.omid ، behfaza ، amin arefi ، محبت ، pari pariaaa ، masoud z ، ofoghiho ، m_yek ، Sam2014 ، nasim ، NEURON ، noobnoobi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان