کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-12-09 ساعت 12:25)ofoghiho نوشته:  دوستان سلام. امیدوارم که حالتون خوب باشه و ایام به کام
من دارم برای امتحان مدارک بین المللی CCNA و MCSE 2012 خودمو آماده میکنم.
از اونجایی که این مدارک تو ایران امتحان گرفته نمیشه و باید برای شرکت تو امتحان به ترکیه یا امارات برم، به نظر شما داشتن این مدارک مهارتی هنگام مصاحبه امتیازی محسوب میشه یا نه؟ یا این مدارک فقط برای کاریابی توی آمریکا به کار میاد؟
اگه برای این مدارک هنگام مصاحبه امتیاز خاصی در نظر گرفته نمیشه من تاریخ امتحانارو با تاریخ مصاحبه هماهنگ کنم تا یکم صرفه جویی ارزی بشه Wink

H Pier عزیز کاملاً درست می گن این توانایی ها در اونجا به دردتون میخوره اما برای مصاحبه هیچ تأثیری برای شما نداره جز اینکه روند کلیرنس رو طولانی تر کنه. ویزای DV اصلاً بر مبنای توانایی های خاص و یا تحصیلات خیلی بالا به شخص داده نمی شه. خواسته های اونها کاملاً مشخصه و هر چیزی بیشتر از اون فقط گیجشون می کنه!Wink
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، H Pier ، KIMIA2005 ، ffrfar ، behfaza ، محبت ، pari pariaaa ، mahbube ، ofoghiho ، nasim ، noobnoobi
(2013-12-09 ساعت 12:05)nasim نوشته:  سا م و علیک به همه بچه های گل مهاجرسرا ان شاالله امروز تا شب یه سری خبرای خووب قراره بهمون برسه خودتونو آماده کنین Smile

یه سوالی که واسه این بنده حقیر پیش اومده ( البته جواب و میدوونم اما واسه اطمینان دارم می پرسم ) اگه کسی مدرک تحصیلیشو گم کرده باشه با ارایه سابقه کار مثلا مدارک دال بر تاسیس شرکت در 4 سال گذشته می توونه ویزا بگیره ؟؟؟؟؟؟( حالا یه ضرب و دو ضربشو در نظر نگیرین کلی عرض کردم Smile )

اوووووووووچیکککککک همه نسیم خانوم گل گلاب Big Grin

سلام نسیم جان، نمی خوام نا امیدت کنم ولی بهتره اگر خدای نکرده همچین اتفاقی افتاده ار زیر سنگ هم شده مدرک رو پیدا کنی چون اولا هر سابقه کاری رو قبول نمی کنند باید حتما جزو کارهایی باشه که اونا مشخص کردن و در تاپیک لاتاری از اغاز تا پایان میتونی شرایطشو ببینی... ثانیا باز هم حتی اگر در اون سایت شرایطش رو داشتین بازم بهش خیلی دل نبندید چون کلا در این مورد سخت گیری می کنند و یکی از دوستان عضو که فعالیت نمی کنند در سایت برای من پیام فرستادن که سابقه کار قابل قبول ارائه کردند و در مصاحبه هم اول قبول کردند سابقه کارشون رو بعدا بهشون اعلام کردند که شما ریجکت شدید و سابقه تون مورد قبول نیست، پس خیلی نمیشه رو سابقه کار حساب کرد، موفق باشید.

پ.ن: دوستان این موضوع 100% نیست، شاید از شما قبول کنند، من فقط آنچه که این دوستمون در پیام خصوصی برای من گفتند برای شما بازگو کردم و خواستم در جریان باشید... هرگز فراموش نکنید که هیچکدوم از ما وکیل مهاجرتی نیستیم و اینجا فقط تجربیات و مطالعاتمون رو به اشتراک میگذاریم و این موضوع رو هم فراموش نکنیم که همیشه استثنا وجود داره، با تشکر Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-12-09 ساعت 13:54)aghaghia نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 12:05)nasim نوشته:  سا م و علیک به همه بچه های گل مهاجرسرا ان شاالله امروز تا شب یه سری خبرای خووب قراره بهمون برسه خودتونو آماده کنین Smile

یه سوالی که واسه این بنده حقیر پیش اومده ( البته جواب و میدوونم اما واسه اطمینان دارم می پرسم ) اگه کسی مدرک تحصیلیشو گم کرده باشه با ارایه سابقه کار مثلا مدارک دال بر تاسیس شرکت در 4 سال گذشته می توونه ویزا بگیره ؟؟؟؟؟؟( حالا یه ضرب و دو ضربشو در نظر نگیرین کلی عرض کردم Smile )

سلام نسیم جان، نمی خوام نا امیدت کنم ولی بهتره اگر خدای نکرده همچین اتفاقی افتاده ار زیر سنگ هم شده مدرک رو پیدا کنی چون اولا هر سابقه کاری رو قبول نمی کنند باید حتما جزو کارهایی باشه که اونا مشخص کردن و در تاپیک لاتاری از اغاز تا پایان میتونی شرایطشو ببینی... ثانیا باز هم حتی اگر در اون سایت شرایطش رو داشتین بازم بهش خیلی دل نبندید چون کلا در این مورد سخت گیری می کنند و یکی از دوستان عضو که فعالیت نمی کنند در سایت برای من پیام فرستادن که سابقه کار قابل قبول ارائه کردند و در مصاحبه هم اول قبول کردند سابقه کارشون رو بعدا بهشون اعلام کردند که شما ریجکت شدید و سابقه تون مورد قبول نیست، پس خیلی نمیشه رو سابقه کار حساب کرد، موفق باشید.

مگر مدرک تحصیلی 12 ساله براشون کافی نیست؟ خیلی از دوستان فقط با مدرک دیپلم و بدون سابقه کار رفتند و تونستن ویزاشون رو هم بگیرن!
until being strong
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: nasim ، kage.omid
(2013-12-09 ساعت 15:33)manamilad نوشته:  مگر مدرک تحصیلی 12 ساله براشون کافی نیست؟ خیلی از دوستان فقط با مدرک دیپلم و بدون سابقه کار رفتند و تونستن ویزاشون رو هم بگیرن!

دوست عزیز کسی که مدرک دیپلم 12 ساله داره که دیگه احتیاجی به سابقه کار نداره!!!!!!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ghafari88 ، H Pier ، محبت ، SOLTANI11 ، kage.omid ، pari pariaaa ، m_yek ، nasim ، manamilad
(2013-12-09 ساعت 10:10)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 10:02)h15 نوشته:  سلام دوستان
من ٣هفته ام ريكا بودم و الان بايد به ايران برگردم
هنوز گرينكارتم نيومده؟آيا برگشت من مشكلي ايجاد ميكنه و احتمال داره گرين كارت نياد؟
بعضيا ميگن اينكار ريسكيه

سلام دوست عزیز ... تا جایی که من اطلاع دارم هیچ مشکلی نیست و شما با مهری که توی پاسپورتتون خورده تا یک سال می تونید به عنوان گرین کارت از اون استفاده کنید و برای ورود مجددتون به آمریکا ازش بهره بگیرید. اما در مورد نیومدن گرین کارتتون بعید می دونم که نیاد .... می تونید اگر ولکام لترتون اومده با کدی که در اون هست و سایت خود سیتی زن شیپ اونجا ( یعنی این آدرس ) پروسه چاپ و ارسال گرین کارتتون رو پیگیری کنید و ببینید تو چه وضعیتی هست ... ولی در کل اینکه شما تصور کنید با برگشتتون ممکنه گرین کارتتون نیاد اصلا همچین چیزی نیست .... اون ها کار خودشون رو انجام می دن و براتون پست می کنن ... چه شما داخل آمریکا باشید چه نباشید ...
ممنونم،مهري كه تو پاس خورده فڤط زمان وروده همون منظورتونه؟
تشکر کنندگان: ghafari88
(2013-12-09 ساعت 21:21)h15 نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 10:10)ghafari88 نوشته:  [quote='h15' pid='448409' dateline='1386567166']
بله منظورشون همون مهر است
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: محبت
سفرنامه های 2013 ارمنستان رو میشه اینجا بزارین الان پیداش نمیکنم مرسی.
کیس نامبر :2014AS26xx
رویت قبولی: ..... 1 May
ارسال فرمها: ..... 09/09/2013
کنسولگری :..... آنکارا به ایروان
نفرات کیس :..... 1 داریم میشیم 2
مصاحبه : ..... 18 دسامبر
دریافت ویزا:..... 20 دسامبر
مقصد: ..... کالیفرنیا

تشکر کنندگان:
(2013-12-10 ساعت 00:21)ستاره.ستاره نوشته:  سفرنامه های 2013 ارمنستان رو میشه اینجا بزارین الان پیداش نمیکنم مرسی.
سلام
بفرمائید سفرنامه و تجربه مصاحبه در ایروان 2013Smile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: alitab ، majid7 ، Natasha9 ، manamilad ، shayesteh ، amin arefi
(2013-12-09 ساعت 12:20)manamilad نوشته:  

نسیم خانم گل منظورت از مدرک تحصیلی لیسانسه یا دیپلم؟ اگر مدرک 12 ساله هم داشته باشی مشکلی نیست نیازی به توضیحات دیگه نیست اما اگر مدرک دیپلمت نباشه به جای اون..... بعععععععله می تونید سوابق کارتون رو ارائه بدید. Cool

دوست عزیز تمام مدارک تحصیلی رو باید ببرین . من لیسانسمو نبرده بودم هزارتا چیز دیگه بردم قبول نکردن
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
تشکر کنندگان: manamilad ، محبت ، nazanin fatemi
(2013-12-09 ساعت 16:23)aghaghia نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 15:33)manamilad نوشته:  مگر مدرک تحصیلی 12 ساله براشون کافی نیست؟ خیلی از دوستان فقط با مدرک دیپلم و بدون سابقه کار رفتند و تونستن ویزاشون رو هم بگیرن!

دوست عزیز کسی که مدرک دیپلم 12 ساله داره که دیگه احتیاجی به سابقه کار نداره!!!!!!!!

خوب منم همینو میگم دیگه مدیر جان! Tongue
until being strong
تشکر کنندگان: محبت
سام و علیک و صبح زیبای سردتون بخیر

یه سوال داشتم خدمت بچه هایی که رفتن مدیکال . علاوه بر فشار و قد و وزن و آزمایشات و شماره چشم و ..... چیز دیگه ای هم چک می شه ؟ مثلا دندان ها یا مثلا چک کردن تیرویید و یا ..... .
اینجانب از شما سپاسگزار هست Smile
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: manamilad
(2013-12-09 ساعت 12:25)ofoghiho نوشته:  دوستان سلام. امیدوارم که حالتون خوب باشه و ایام به کام
من دارم برای امتحان مدارک بین المللی CCNA و MCSE 2012 خودمو آماده میکنم.
از اونجایی که این مدارک تو ایران امتحان گرفته نمیشه و باید برای شرکت تو امتحان به ترکیه یا امارات برم، به نظر شما داشتن این مدارک مهارتی هنگام مصاحبه امتیازی محسوب میشه یا نه؟ یا این مدارک فقط برای کاریابی توی آمریکا به کار میاد؟
اگه برای این مدارک هنگام مصاحبه امتیاز خاصی در نظر گرفته نمیشه من تاریخ امتحانارو با تاریخ مصاحبه هماهنگ کنم تا یکم صرفه جویی ارزی بشه Wink

امتحان
راه حلی که من در پیش گرفتم این هستش که در حال حاضر مباحث عنوان شده رو مطالعه کنم و در بدو ورود در امتحانات شرکت کنم.
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: ofoghiho ، محبت ، خسته از وطن ، amin arefi
(2013-12-10 ساعت 09:15)nasim نوشته:  سام و علیک و صبح زیبای سردتون بخیر

یه سوال داشتم خدمت بچه هایی که رفتن مدیکال . علاوه بر فشار و قد و وزن و آزمایشات و شماره چشم و ..... چیز دیگه ای هم چک می شه ؟ مثلا دندان ها یا مثلا چک کردن تیرویید و یا ..... .

راجع به دندان ها خیر اما کلا راجع به بیماری ها دکتر ازتون سوال می پرسه و باید پاسخ صحیح بهش بدید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: manamilad ، nasim ، محبت
(2013-12-09 ساعت 21:21)h15 نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 10:10)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 10:02)h15 نوشته:  سلام دوستان
من ٣هفته ام ريكا بودم و الان بايد به ايران برگردم
هنوز گرينكارتم نيومده؟آيا برگشت من مشكلي ايجاد ميكنه و احتمال داره گرين كارت نياد؟
بعضيا ميگن اينكار ريسكيه

سلام دوست عزیز ... تا جایی که من اطلاع دارم هیچ مشکلی نیست و شما با مهری که توی پاسپورتتون خورده تا یک سال می تونید به عنوان گرین کارت از اون استفاده کنید و برای ورود مجددتون به آمریکا ازش بهره بگیرید. اما در مورد نیومدن گرین کارتتون بعید می دونم که نیاد .... می تونید اگر ولکام لترتون اومده با کدی که در اون هست و سایت خود سیتی زن شیپ اونجا ( یعنی این آدرس ) پروسه چاپ و ارسال گرین کارتتون رو پیگیری کنید و ببینید تو چه وضعیتی هست ... ولی در کل اینکه شما تصور کنید با برگشتتون ممکنه گرین کارتتون نیاد اصلا همچین چیزی نیست .... اون ها کار خودشون رو انجام می دن و براتون پست می کنن ... چه شما داخل آمریکا باشید چه نباشید ...

بله دوست عزیز ... همون منظورمه ... I-550 یا I-551 ... یه چیزی تو این مایه ها ... عددش دقیق خاطرم نیست ..... ولی بله همون ... راستی بزرگواری کنید سوالتون رو فقط توی یک تاپیک بپرسید ... ممنون ... Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: manamilad ، farzadsmile ، محبت
(2013-12-10 ساعت 09:49)ghafari88 نوشته:  [quote='nasim' pid='448702' dateline='1386650739']
سام و علیک و صبح زیبای سردتون بخیر

راجع به دندان ها خیر اما کلا راجع به بیماری ها دکتر ازتون سوال می پرسه و باید پاسخ صحیح بهش بدید.

در مورد دندان سوالی نمیکنن ولی اگه تیروئید دارید حتما مدارک کامل و گواهی از پزشک معالجتون ببربد ما نبرده بودیم کلی اذیت شدیم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: ghafari88 ، ffrfar ، manamilad ، nasim ، farzadsmile ، pari pariaaa ، محبت ، taleghani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان