کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
ببخشید من نمیدونم این سوال رو کجا بپرسم که چجوری باید تو این سایت امضا رو تکمیل کرد یا نوشت ؟
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان به غیر از سه کشور ترکیه، ارمنستان و امارات نمی تونیم کشورهای دیگری رو برای مصاحبه انتخاب کنیم؟
***2014AS3
تاریخ ارسال فرم های اول: 9 jun
کارنت: 11 دسامبر
مصاحبه: February
دریافت ویزا:‌ یک ضرب
تشکر کنندگان:
(2013-12-10 ساعت 12:47)arnish نوشته:  ببخشید من نمیدونم این سوال رو کجا بپرسم که چجوری باید تو این سایت امضا رو تکمیل کرد یا نوشت ؟

باید تعداد ارسال هاتون به 10 برسه و بعد می تونید امضاتون رو از قسمت کنترل پنل کاربر و سمت راست اون؛ تغییر امضا؛ درست کنید .... Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، manamilad
(2013-12-10 ساعت 13:48)farzadsmile نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 12:53)farzadsmile نوشته:  با سلام
دوستان به غیر از سه کشور ترکیه، ارمنستان و امارات نمی تونیم کشورهای دیگری رو برای مصاحبه انتخاب کنیم؟
دوستان کسی نیست کمک کنه؟

خیر. اگر ساکن ایران باشید فقط باید به یکی از این سه کشور مراجعه کنید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، محبت ، manamilad
دوستان و مدیران عزیز کمک.....Sad
ایا واقعا ریز نمرات لازمه برای مصاحبه.....من ریز نمرات دیپلم و مدرک دانشگاهیمو گم کردم....ولی همسرم ریزنمراش رو داره....و اون برنده اصلییه....ایا از من هم می خوان...!!!Sad
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان:
(2013-12-10 ساعت 15:07)nazanin fatemi نوشته:  دوستان و مدیران عزیز کمک.....Sad
ایا واقعا ریز نمرات لازمه برای مصاحبه.....من ریز نمرات دیپلم و مدرک دانشگاهیمو گم کردم....ولی همسرم ریزنمراش رو داره....و اون برنده اصلییه....ایا از من هم می خوان...!!!Sad

بعید می دونم از شما بخوان. از ما که همسرم برنده اصلی بودند هم نخواستند. برای من هم که کلااااااً مدرک تحصیلیم رو برگردوندند چه برسه به ریزنمرات ! Big Grin
در کل بعید می دونم کلاً ریزنمراتتون رو بخوان. چه برای شما چه برای همسرتون. موفق باشید.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، manamilad ، nazanin fatemi ، محبت

نه مگه اينكه افسره بخواد اذيت كنه. ولي جدا از قضيه مصاحبه، ريز نمرات مدرك دانشگاهي رو براي ادامه تحصيل يا هر كار ديگه اي كه تو يو اس بخوايد با مدرك تحصيلي انجام بديد نياز داريد. به همين خاطر معمولاً توصيه ميشه چندين نسخه (ديدم كه تا 10 نسخه گرفتن) رو از دانشگاه بگيريد كه بصورت انگليسي و درب بسته به شما تحويل ميشه و فقط بايد توسط درخواست كننده باز بشه وگرنه از اعتبار ساقطه.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
تشکر کنندگان: ghafari88 ، pari pariaaa ، nazanin fatemi ، محبت ، سیمین راد
(2013-12-10 ساعت 12:47)arnish نوشته:  ببخشید من نمیدونم این سوال رو کجا بپرسم که چجوری باید تو این سایت امضا رو تکمیل کرد یا نوشت ؟
دوست عزیز تشریف ببرید قسمت بلای صفحه و وارد کنترل پنل کاربر بشید و در قسمت امضاء همانند سایر اعضاء امضاتون رو تکمیل کنید.
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، محبت

دوست عزیز در مورد شما اصلاً حساسیت زیادی نشون نمیدن در مورد خیلی از کیس ها حتی مدرک تحصیلی همراه رو نخواسته بودند چه برسه به ریز نمرات، در مورد برنده اصلی هم بعیده که ریز نمرات بخوان من که ندیدم جایی ریز نمرات خواسته باشن!!!
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: nazanin fatemi ، ghafari88 ، محبت ، kage.omid ، mahbube ، NEURON ، shayesteh
(2013-12-10 ساعت 16:30)manamilad نوشته:  

دوست عزیز در مورد شما اصلاً حساسیت زیادی نشون نمیدن در مورد خیلی از کیس ها حتی مدرک تحصیلی همراه رو نخواسته بودند چه برسه به ریز نمرات، در مورد برنده اصلی هم بعیده که ریز نمرات بخوان من که ندیدم جایی ریز نمرات خواسته باشن!!!
مرسی از راهنمایی...دوست عزیز...چون تو بکی از این سفرنامه ها گذشته خواندم که افیسر خواسته بود....نگران شدم..هر چند پیشکسوتان توصیه می کنند که تا افیسر نخواسته مدارک اضافه تحویل ندید وانها رو بد عادت نکنید..ولی بعضی ها با کوله باری از مدارک میرند و افیسر رو بد عادت می کنند
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: mahbube
(2013-12-10 ساعت 16:50)nazanin fatemi نوشته:  

مرسی از راهنمایی...دوست عزیز...چون تو بکی از این سفرنامه ها گذشته خواندم که افیسر خواسته بود....نگران شدم..هر چند پیشکسوتان توصیه می کنند که تا افیسر نخواسته مدارک اضافه تحویل ندید وانها رو بد عادت نکنید..ولی بعضی ها با کوله باری از مدارک میرند و افیسر رو بد عادت می کنند
ریز نمرات در یه صورت احتیاج میشه اونم اینه که با خودتون مدرک موقت تحصیلی برده باشین که اونوقت صدرصد ریز نمرات میخواد این چیزی بود که خودم به چشم دیدم
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: H Pier ، محبت ، mahbube ، خسته از وطن ، nazanin fatemi ، NEURON
دوستان عزیز سلام
من سربازیم رو امریه وزارت صنایع بودم. اون موقع یه طرحی اومد به نام "سرباز صنعت" و من رو فرستادن به یه کارخونه خصوصی خدمتم رو در بخش مهندسی کارخونه گذروندم. حالا تو مصاحبه لازم هست با جزئیات براشون بگم و آیا براشون عجیب نیست این حالت؟؟
ممنون میشم راهنمائیم کنید.
[color=#006400]کیس نامبر: AS2014...17XX / مصاحبه: 15ژانویه/2 نفر/، ایروان/کلیر:6 جون/ ویزا: 20 جون
تشکر کنندگان: poem
(2013-12-10 ساعت 19:31)mehdi2014 نوشته:  دوستان عزیز سلام
من سربازیم رو امریه وزارت صنایع بودم. اون موقع یه طرحی اومد به نام "سرباز صنعت" و من رو فرستادن به یه کارخونه خصوصی خدمتم رو در بخش مهندسی کارخونه گذروندم. حالا تو مصاحبه لازم هست با جزئیات براشون بگم و آیا براشون عجیب نیست این حالت؟؟
ممنون میشم راهنمائیم کنید.
سلام
دوست خوبم ، نه فقط در این مورد بلکه در تمام طول مصاحبه صرفا به سوالات پرسیده شده توسط آفیسر جواب بدید و خارج از اون هیچ توضیح اضافه ای لازم نیست بدید، تازه جوابهاتون هم میبایست ساده و روان باشه و البته صادقانهSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: Sam2014 ، kage.omid ، مامان خانم ، pari pariaaa ، manamilad ، nasim
(2013-12-10 ساعت 17:06)kage.omid نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 16:50)nazanin fatemi نوشته:  

ریز نمرات در یه صورت احتیاج میشه اونم اینه که با خودتون مدرک موقت تحصیلی برده باشین که اونوقت صدرصد ریز نمرات میخواد این چیزی بود که خودم به چشم دیدم
ما که مدرک ارشد همسرم رو موقت بردیم. ریز نمرات رو نخواستن. (البته ایشون برنده اصلی نبودن)
تشکر کنندگان: محبت ، مامان خانم ، nazanin fatemi ، pari pariaaa ، manamilad
(2013-12-10 ساعت 21:55)farzadsmile نوشته:  سلام
دوستان به نظر شما کسی که شغلش کاملاً معمولی باشه مثلاً تایپیست باشه ولی کارفرمای اون در سپاه و نیروهای مسلح کار کنه امکان ریجکت شدنش هست؟
سلام
خیر دوست خوبم به هیچ وجه اینطور نیست Smile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: مامان خانم ، farzadsmile ، pari pariaaa ، ghafari88 ، manamilad ، nasim

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان