کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام. يك سوال غير مرتبط دارم
همسر من بعد از اينكه مدارك و عكس هاش را ارسال كرده كاشت مو انجام داده.
ممكنه كه براي مصاحبه دچار مشكل بشه ؟
البته ميتونيم از دكترش و يا موسسه ترميم مو تاييديه بگيريم
اما آيا لزومي به اين كار هست؟
تشکر کنندگان:
(2013-12-11 ساعت 16:47)Farnoodh نوشته:  سلام. يك سوال غير مرتبط دارم
همسر من بعد از اينكه مدارك و عكس هاش را ارسال كرده كاشت مو انجام داده.
ممكنه كه براي مصاحبه دچار مشكل بشه ؟
البته ميتونيم از دكترش و يا موسسه ترميم مو تاييديه بگيريم
اما آيا لزومي به اين كار هست؟

والا این سوال شما تجربه مشابه جدیدی نداشته که خونده باشیم. شما محض احتیاط یه گواهی ببرید . اگر خواستن بدید وگرنه که رو نکنید.
Cool
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: Farnoodh
(2013-12-10 ساعت 20:42)محبت نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 19:31)mehdi2014 نوشته:  دوستان عزیز سلام
من سربازیم رو امریه وزارت صنایع بودم. اون موقع یه طرحی اومد به نام "سرباز صنعت" و من رو فرستادن به یه کارخونه خصوصی خدمتم رو در بخش مهندسی کارخونه گذروندم. حالا تو مصاحبه لازم هست با جزئیات براشون بگم و آیا براشون عجیب نیست این حالت؟؟
ممنون میشم راهنمائیم کنید.
سلام
دوست خوبم ، نه فقط در این مورد بلکه در تمام طول مصاحبه صرفا به سوالات پرسیده شده توسط آفیسر جواب بدید و خارج از اون هیچ توضیح اضافه ای لازم نیست بدید، تازه جوابهاتون هم میبایست ساده و روان باشه و البته صادقانهSmile

ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردید. ولی ظاهرا آفیسر گیر میده و میپرسه سربازی کجا بودید و چه کار می کردید. من نمیدونم بگم وزارت صنایع کار دفتری می کردم یا بگم رفتم کارخونه و اونجا بودم و بقیه ماجرا!
[color=#006400]کیس نامبر: AS2014...17XX / مصاحبه: 15ژانویه/2 نفر/، ایروان/کلیر:6 جون/ ویزا: 20 جون
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز سلام
من يه سوال داشتم ممنون ميشم كسي كمكم كنه
من از برن كان ٢٠١٤ هستم به همراه يك دختر ١١ ساله و يك پسره ١٩ ساله. متأسفانه الان در شرف جدا شدن از همسرم هستم.ميخواستم بدونم با فرض اينكه بتونم براي دخترم پاسپورت بگيرم آيا مدركي هم در روز مصاحبه مبني بر اجازه پدر براي فرزند دخترم لازم هست يا خير؟
تشکر کنندگان:
(2013-12-11 ساعت 19:51)mehdi2014 نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 20:42)محبت نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 19:31)mehdi2014 نوشته:  دوستان عزیز سلام
من سربازیم رو امریه وزارت صنایع بودم. اون موقع یه طرحی اومد به نام "سرباز صنعت" و من رو فرستادن به یه کارخونه خصوصی خدمتم رو در بخش مهندسی کارخونه گذروندم. حالا تو مصاحبه لازم هست با جزئیات براشون بگم و آیا براشون عجیب نیست این حالت؟؟
ممنون میشم راهنمائیم کنید.
سلام
دوست خوبم ، نه فقط در این مورد بلکه در تمام طول مصاحبه صرفا به سوالات پرسیده شده توسط آفیسر جواب بدید و خارج از اون هیچ توضیح اضافه ای لازم نیست بدید، تازه جوابهاتون هم میبایست ساده و روان باشه و البته صادقانهSmile

ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردید. ولی ظاهرا آفیسر گیر میده و میپرسه سربازی کجا بودید و چه کار می کردید. من نمیدونم بگم وزارت صنایع کار دفتری می کردم یا بگم رفتم کارخونه و اونجا بودم و بقیه ماجرا!
سلام
دوست خوبم خیلیها در غالب امریه خدمتشون رو در کارخونه های مختلف گذروندن و مطلب حادی نیست که بگید و البته صلاح کار با خودتونه ولی توصیه من صداقتهWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: mehdi2014
(2013-12-11 ساعت 21:38)vviollet نوشته:  دوستان عزيز سلام
من يه سوال داشتم ممنون ميشم كسي كمكم كنه
من از برن كان ٢٠١٤ هستم به همراه يك دختر ١١ ساله و يك پسره ١٩ ساله. متأسفانه الان در شرف جدا شدن از همسرم هستم.ميخواستم بدونم با فرض اينكه بتونم براي دخترم پاسپورت بگيرم آيا مدركي هم در روز مصاحبه مبني بر اجازه پدر براي فرزند دخترم لازم هست يا خير؟

سلام دوست عزیز، شما اگر هنوز جدا نشدید باید در نظر داشته باشید که باید در روز مصاحبه حتمن مدرک جدایی تو دستتون باشه و خب حتمن توی این مدرک تکلیف فرزندنتون هم مشخص شده، اینکه با شما باید باشند یا همسرتون... اگر هنوز جدا نشدید بصورت قانونی، همسرتون هم باید در مصاحبه شرکت داشته باشند. در ضمن شما باید برای دخترتون پاسپورت بگیرید و برای خروج از کشور نیاز به اجازه پدر وجود داره برای سن زیر 18 سال، پس اگر این مدارک رو داشته باشید روز مصاحبه مشکلی ندارید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: shayesteh ، KIMIA2005
سلام
من همین این سوال رو قبلا از دوستان پرسیدم دخترم 17 ساله است و پاسپورت داره فکر نمیکنم چون پاس داره اجازه خروج جدا ز پدر بخواد چون این دال بر خروج هست این موضوع رو یکی از دوستان باسابقه گفتند در ضمن در سند طلاق هم ذکر شده که دخترم میخواد با من زندگی کنه و این مدرک واسه سفارت کافی هست ولی میخوام بدونم با اینکه پاس داره بازم هنگام خروج نامه جدا میخواد یا کافیه؟Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2013-12-12 ساعت 01:12)داودی نوشته:  سلام
من همین این سوال رو قبلا از دوستان پرسیدم دخترم 17 ساله است و پاسپورت داره فکر نمیکنم چون پاس داره اجازه خروج جدا ز پدر بخواد چون این دال بر خروج هست این موضوع رو یکی از دوستان باسابقه گفتند در ضمن در سند طلاق هم ذکر شده که دخترم میخواد با من زندگی کنه و این مدرک واسه سفارت کافی هست ولی میخوام بدونم با اینکه پاس داره بازم هنگام خروج نامه جدا میخواد یا کافیه؟Rolleyes

خیر نامه جداگانه لازم نیست. ایشون چون گذرنامه مستقل داره نیاز به اجازه خروج جداگانه از پدر نیست و همراه شما هم میتونه از کشور خارج شود.
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، محبت
آقا یکی بجوابه . من نمیتونم امضامو تغییر بدم . اصلا لینکش نیست. توی پستامم اصلا امضا نمیادش. دلیل و علت چیه؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-12-12 ساعت 01:41)ostokhan نوشته:  آقا یکی بجوابه . من نمیتونم امضامو تغییر بدم . اصلا لینکش نیست. توی پستامم اصلا امضا نمیادش. دلیل و علت چیه؟؟؟؟

سلام
کنترل پنل کاربر > پروفایل شما > تغییر امضا > پس از انجام تغییرات > قسمت : "امضا را در تمام ارسال های موجود من نمایش بده" را انتخاب کن > کلیک روی به روز رسانی امضا و تمام...
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: nasim ، محبت ، sharifian
سلام دوستان
آيا كسي ميدونه چه مقدار ارز ميشه همراه برد دربدو ورود به بلاد كفر ؟ لطفاً اگه ميشه سريع جواب بدين ،
ممنون از محبتتون
mayamoor
تاریخ رویت قبولی : 1 june
تاریخ ارسال فرمها به کی سی سی: 8june
تاریخ دریافت نامه دوم : 21 oct
تاریخ مصاحبه: هفته اخر دسامبر
کنسولگری: ابوظبی
کلیرنس: انشالله بدون کلیرنس
به امید ویزای یکضرب
تشکر کنندگان: مهدی 2014
(2013-12-12 ساعت 10:55)mayamoor نوشته:  سلام دوستان
آيا كسي ميدونه چه مقدار ارز ميشه همراه برد دربدو ورود به بلاد كفر ؟ لطفاً اگه ميشه سريع جواب بدين ،
ممنون از محبتتون

سلام
مقدار پولی که سری اول (و سال اول) می تونید ببرید محدودیتی نداره (از دید آ م ر ی ک ا ) ولی اگه بیشتر از 10000 تا شد باید یه فرم مخصوصی رو زمان ورود پر کنید و تحویل بدید!
ولی مشکل این طرف موقع خروج از کشوره که قانونا اجازه خروج بیشتر از 5000 تا رو نمی دن! البته اگه بفهمند Wink
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، محبت ، NEURON ، ramaya ، sharifian
(2013-12-12 ساعت 10:55)mayamoor نوشته:  سلام دوستان
ممنون از محبتتون

خروج ارز : محدودیت های قانونی ایران ( فکر میکنم در حال حاضر 5000 دلار می باشد)
ورود ارز به آمریکا:
هیچگونه محدودیتی ندارد.
اما
در صورت به همراه داشتن بیش از 10 هزار دلار حتما باید مبلغ آن در فرم قید شود. این فرم معمولا در هواپیما و بهنگام ورود به آمریکا بین مسافران توزیع میگردد.
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، nasim ، KIMIA2005 ، محبت ، kage.omid
(2013-12-12 ساعت 10:21)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-12-12 ساعت 01:41)ostokhan نوشته:  آقا یکی بجوابه . من نمیتونم امضامو تغییر بدم . اصلا لینکش نیست. توی پستامم اصلا امضا نمیادش. دلیل و علت چیه؟؟؟؟

سلام
کنترل پنل کاربر > پروفایل شما > تغییر امضا > پس از انجام تغییرات > قسمت : "امضا را در تمام ارسال های موجود من نمایش بده" را انتخاب کن > کلیک روی به روز رسانی امضا و تمام...
اصلا تغییر امضا لینکش نیست . این مسیری رو که گفتید رو میدونستم. نمیدونم چرا لینک تغییر امضا نیستش Sad
تشکر کنندگان: محبت
بعد از اینکه کیس نامبرمون تو سایت سفارت جهت اخذ ویزا قرار گرفت تا چند روز فرصت داریم بریم ویزارو بگیریم؟ اینو به این خاطر پرسیدم که الان ما تاریخ دقیق اعلام سفارتو نمیدمنیم برای گرفتن تور و ردیف کردن مرخصی از محل کار زمان لازم هست

سوال دومم اینه من چون فرزندم که 19 سالشه همراه ما نیست باید وکالتنامه ببرم میشه متنی که برای وکالت و سپس ترجمه لازمه برام بذارید؟ احتمالا دوستانی بودند که این وکالت نامه رو بردن آنکارا
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان