کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-12-12 ساعت 12:16)ostokhan نوشته:  [quote='مهدی 2014' pid='449342' dateline='1386827469']
[quote='ostokhan' pid='449291' dateline='1386796319']
اصلا تغییر امضا لینکش نیست . این مسیری رو که گفتید رو میدونستم. نمیدونم چرا لینک تغییر امضا نیستش Sad
به به سلام دوست من.
خوبی
با مدیران موضوع رو مطرح کن تا مشکلت رفع بشهSmile
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: محبت
(2013-12-12 ساعت 14:02)ali3875 نوشته:  بعد از اینکه کیس نامبرمون تو سایت سفارت جهت اخذ ویزا قرار گرفت تا چند روز فرصت داریم بریم ویزارو بگیریم؟ اینو به این خاطر پرسیدم که الان ما تاریخ دقیق اعلام سفارتو نمیدمنیم برای گرفتن تور و ردیف کردن مرخصی از محل کار زمان لازم هست

سوال دومم اینه من چون فرزندم که 19 سالشه همراه ما نیست باید وکالتنامه ببرم میشه متنی که برای وکالت و سپس ترجمه لازمه برام بذارید؟ احتمالا دوستانی بودند که این وکالت نامه رو بردن آنکارا
سلام
بعد از اعلام كيس نامبر شما در سايت خود سفارت حداكثر زمان مراجعه جهت دريافت ويزا رو مشخص ميكنه كه اين زمان زماني مناسب جهت هماهنگي اموري كه اشاره كرديد هست. جاي هيچ نگراني نيست.
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: محبت ، kage.omid ، Sam2014
کاش یه پیج جدا واسه مصاحبه و مسائل مربوط به اون روز بود.
کیس نامبر: AS2014...58XX و تعداد نفرات: 1 و تاریخ مصاحبه: هفته اول می ابوظبی ، برگه آبی ، آپدیت 8 جولای و 15 جولای با ایمیل, ۱۵آگوست و 1سپتامبر و بالاخره جامانده 2014
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها یه سئوال دارم می خواهم بدونم تمکن مالی را تا چند ماه قبل می شه گرفت اگه عجله داشته باشم تا چند ماه قبل می شه گرفت تمکن را و این چند ماه قبول میشهازطرف اونا وبه نظر تون چقدر به تومان باید بگذارم بهتره
تشکر کنندگان:
(2013-12-13 ساعت 00:08)mahsa.s نوشته:  سلام بچه ها یه سئوال دارم می خواهم بدونم تمکن مالی را تا چند ماه قبل می شه گرفت اگه عجله داشته باشم تا چند ماه قبل می شه گرفت تمکن را و این چند ماه قبول میشهازطرف اونا وبه نظر تون چقدر به تومان باید بگذارم بهتره
بهترین حال 20تا 30روز قبل از مصاحبه است
باید ثابت کنید که این پول رو دارید نه که 6 ماه قبل تو حساب باشه
چون اونها هم میدونن یه ادم با وضعیت مالی حتی متوسط این پول رو تو حساب زیاد نگه نمیداره
واسه همین تا یک ماه بهترین حالت هست.بازم خودتون میدونید
بین 50 تا 60 میلیون برای یک نفر مناسب هست تا آخر سال 2013.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
(2013-12-12 ساعت 22:14)sami8000 نوشته:  کاش یه پیج جدا واسه مصاحبه و مسائل مربوط به اون روز بود.

ساده ترین مرحله ی لاتاری دقیقا روز مصاحبه س! از موارد تنها 3 یا 4 دقیقه ای تا نهایتا 15 دقیقه ای!
کلا ما ایرانی ها به سه سفارت بیشتر مراجعه نمی کنیم. ابوظبی، آنکارا، ایروان.
با توجه به سفرنامه های خوب دوستان فکر می کنم الان اغلب دوستان مهاجرسرایی می تونن کروکی محل مصاحبه و ظاهر آفیسرها رو با رسم شکل توضیح بدن برای همه.
مسائل رو پیچیده نکنین برای خودتون. همه چیز راحت تر از اونچیزی که تصور می کنین پیش خواهد رفت Smile
موفق باشین
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: majid7 ، H Pier ، محبت ، ماتیتی ، sepideh_
کسی میدونه امسال کلا چند نفر متقاضی لاتاری موفق به گرفتن گیرین کارت میشن
کیس نامبر xx5xxx سفارت یروان افراد کیس 3نفر مصاحبه اواسط اردیبهشت خانمم و پسرم ویزا من در انتظار
تشکر کنندگان:
(2013-12-13 ساعت 04:15)aroni نوشته:  کسی میدونه امسال کلا چند نفر متقاضی لاتاری موفق به گرفتن گیرین کارت میشن

سلام دوست عزيز ٣٥٠٠ نفر از ايران بر طبق آمار سايت دولت آمريكا.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
(2013-12-13 ساعت 09:49)far572000 نوشته:  
(2013-12-13 ساعت 04:15)aroni نوشته:  کسی میدونه امسال کلا چند نفر متقاضی لاتاری موفق به گرفتن گیرین کارت میشن

این آمار رو از کجا در آوردین.؟ هیچ سالی از قبل تعداد برندگان رو اعلام نمیکنند فقط میگن تعداد برندگان یک کشور از 7 % شرکت کنندگان تجاوز نمیکنه. 2013 تعداد 6027 نفر ویزا گرفتن اگه اشتباه نکنم. این آمار رو شما از کجا آوردین؟
Shy
تشکر کنندگان: m_yek
(2013-12-13 ساعت 12:55)ostokhan نوشته:  

این آمار رو از کجا در آوردین.؟ هیچ سالی از قبل تعداد برندگان رو اعلام نمیکنند فقط میگن تعداد برندگان یک کشور از 7 % شرکت کنندگان تجاوز نمیکنه. 2013 تعداد 6027 نفر ویزا گرفتن اگه اشتباه نکنم. این آمار رو شما از کجا آوردین؟
Shy

دوست عزيز اشتباه ميكنيد كل تعداد برنده شده در لاتاري 120 هزار نفره كه از اين تعداد 55 هزار نفر كلاه ويزا داده ميشه كه از اين تعداد باز هم ماكزيمم 3500 ويزا مال ايران هست و معادل همون 7٪
کیس نامبر :2014AS26xx
کنسولگری : ایروان
نفرات کیس : 2
مصاحبه : 11 دسامبر
دریافت ویزا: 13 دسامبر
California DMV - Driver License
California DMV - Rules of the Road
California DMV - Top 10 Reasons for Failing the Driving Test
تشکر کنندگان: himmlisch ، محبت ، NEURON

Shy

دوست عزیز سهم ایران 7 درصد ازکل تعداد 50000 ویزا می باشد یعنی 3500 ویزا.
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: محبت ، nasim ، NEURON
(2013-12-13 ساعت 13:11)Aardalan نوشته:  

Shy

دوست عزيز اشتباه ميكنيد كل تعداد برنده شده در لاتاري 120 هزار نفره كه از اين تعداد 55 هزار نفر كلاه ويزا داده ميشه كه از اين تعداد باز هم ماكزيمم 3500 ويزا مال ايران هست و معادل همون 7٪
سلام

طبق اعلام رسمی اداره مهاجرت در بولتن ویزا تعداد برندگان این دوره ۱۴۰۶۶۰ نفر بوده که شانس ۵۰ هزار نفر اول بیشتر است. تعداد کل شرکت کنندگان ۱۴,۶۳۳,۷۶۷ بوده که تعداد ۹,۳۷۴,۱۹۱ ار فرمهای آنها صحیح بوده و در قرعه شرکت داده شده اند.یعنی در دوره ۲۰۱۴ حدود ۳۶ درصد (۳۵٫۹۴%) در صد ثبت نامها disqualify و ناصحیح بوده و در قرعه شرکت داده نشده است. تعداد برندگان از کشور ایران در این دوره ۶۰۲۷ نفر بوده و اینم لینکPDF مربوط به 2013 خود سایتشون یه نگاهی بندازید بد نیست http://travel.state.gov/pdf/visabulletin...ne2012.pdf

و اینم متن اصلی مربوط به سایت مهاجرتی لاتاری

F. DIVERSITY VISA LOTTERY 2014 (DV-2014) RESULTS

The Kentucky Consular Center in Williamsburg, Kentucky has registered and notified the winners of the DV-2014 diversity lottery. The diversity lottery was conducted under the terms of section 203© of the Immigration and Nationality Act and makes available *50,000 permanent resident visas annually to persons from countries with low rates of immigration to the United States. Approximately 140,660 applicants have been registered and notified and may now make an application for an immigrant visa. Since it is likely that some of the first *50,000 persons registered will not pursue their cases to visa issuance, this larger figure should insure that all DV-2014 numbers will be used during fiscal year 2014 (October 1, 2013 until September 30, 2014).

Applicants registered for the DV-2014 program were selected at random from 9,374,191 qualified entries (14,633,767 with derivatives) received during the
30-day application period that ran from noon, Eastern Daylight Time on Tuesday, October 2, 2012, until noon, Eastern Daylight Time on Saturday, November 3, 2012. The visas have been apportioned among six geographic regions with a maximum of seven percent available to persons born in any single country. During the visa interview, principal applicants must provide proof of a high school education or its equivalent, or show two years of work experience in an occupation that requires at least two years of training or experience within the past five years. Those selected will need to act on their immigrant visa applications quickly. Applicants should follow the instructions in their notification letter and must fully complete the information requested
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

با تشکر از دوستانی که امارو ارقام بالا رو دادن و من هم این رو اضافه کنم که برای ایران 3500 تعداد ویزا صادر خواهد شد در صورتی که قبل از ان تعداد کل به حد نصب 50000 نفر نرسیده باشه .
کیس نامبر: 2014AS42XX___کارنت: 9 ژانویه ___نامه دوم : 17 ژانویه ___سفارت: انکارا ___تعداد نفرات: 2_____ مصاحبه: هفته اخر مارچ_____اپدیت Sad27،28 مارچ)
(10،24،28،29 اپریل)(15،20،24،28،29،30 می)_______ کلیر : (30 می ، فقط یک نفر)
تشکر کنندگان: ffrfar ، amohammadiazar ، HodHod Golestani ، hedilamar ، NEURON
سلام به همهٔ دوستان ، چه مسئولین سایت چه اعضای که با اطلاعاتشون باعث میشن که کار هموطنانشون راحت تر انجام بشه و این موضوع خیلی‌ ارزشمنده ، خیلی‌ خیلی‌ ارزشمنده ،، من فکر می‌کنم که فرهنگ و روحیهٔ ایرانی‌ رو می‌شه به عینه اینجا دید که چطور همه به هم کمک می‌کنن و این کار واقعاً انسانی‌ و قابل تقدیر است .

من به تازگی ، یعنی‌ از دیشب با مهاجرسرا آشنا شدم ، تا الان فکر کنم یه ۱۲، ۱۳ ساعتی‌ می‌شه که دارم سایت رو زیرو می‌کنم و تقریبا چشام داره چپ می‌شه ،، ولی‌ از اطلاعاتی‌ که به دست اوردم خیلی‌ خوشحالم و از همتون ممنونم ،

حالا یه چند تا سوال واسم پیش اومده که واسه گرفتن جوابش اول مشخصاتمو براتون میزارم که دوستانی که لطف می‌کنن با اطلاعات بهتری بتونن جوابمو بدن

فرد قبول شده خانومم هستن
case no. 2014AS000053xx
تعداد افراد کیس ۳ نفر (خانومم ، خودم و یه دختر ۱۰ ساله)

خانومم خانه داره خودمم شغل آزاد دارم، سربازی هم رفتم اونم از نوع سپاهش

سفارت رو آنکارا برامون زدن ما هم تغییر ندادیم .

راستی‌ اینم بگم که بار اولی‌ بود که تو لاتاری شرکت میکردیم .

متاسفانه از قبولیمون دیر خبردار شدیم و نامه هامون رو ۱۰ نوامبر فرستادیم که بعد از یه روز جوابش اومد

اینطور که در فرومها خوندم باید حدود فروردین و اردیبهشت وقت مصاحبه داشته باشیم ، با توجه به دیر ارسال کردن مدارکمون این محاسبه درسته ؟ آیا باید بیشتر منتظر بمونیم؟

حالا می‌خوام ببینم که در حال حاضر آیا باید کار خاصی‌ انجام بدم( مثل ترجمهٔ مدارک ، واکسن و ... ) یا هنوز زوده و باید منتظر نامهٔ سفارت بشیم .( باز هم با توجه به دیر ارسال کردن مدارک )

من سال ۲۰۰۸ یه سفر رفتم اروپا و حدود ۷ ماه سوئیس موندم ، البته کاملا قانونی ، یه جایی‌ خوندم که باید از پلیس اونجا نامهٔ عدم سؤ پیشینهٔ بیارم ولی‌ تو یکی‌ فرومها خوندم که این نامه واسه اقامت بیشتر از یک ساله ، لطف می‌کنید منو تو این مورد هم راهنمای کنید .

در ضمن نمیدونم چرا ولی‌ باور کنید از دیشب به بعد به این روند کاری ( یعنی‌ روند گرفتن ویزا ) خیلی‌ خوشبین شدم و همش فکر می‌کنم که هممون می‌تونیم وارد آمریکا بشیم ،، شاید به خاطره جویه که تو اینجا هست .

بازم از همه ممنونم

ضمنا یه نگاه هم به این بندازید http://www.persianfal.com/images/hafez/081.gif
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، محبت ، nasim ، manamilad ، m_yek ، azadeh2014 ، amin arefi ، lighter ، KIMIA2005
(2013-12-14 ساعت 01:35)atial نوشته:  سلام به همهٔ دوستان ، چه مسئولین سایت چه اعضای که با اطلاعاتشون باعث میشن که کار هموطنانشون راحت تر انجام بشه و این موضوع خیلی‌ ارزشمنده ، خیلی‌ خیلی‌ ارزشمنده ،، من فکر می‌کنم که فرهنگ و روحیهٔ ایرانی‌ رو می‌شه به عینه اینجا دید که چطور همه به هم کمک می‌کنن و این کار واقعاً انسانی‌ و قابل تقدیر است .

من به تازگی ، یعنی‌ از دیشب با مهاجرسرا آشنا شدم ، تا الان فکر کنم یه ۱۲، ۱۳ ساعتی‌ می‌شه که دارم سایت رو زیرو می‌کنم و تقریبا چشام داره چپ می‌شه ،، ولی‌ از اطلاعاتی‌ که به دست اوردم خیلی‌ خوشحالم و از همتون ممنونم ،

حالا یه چند تا سوال واسم پیش اومده که واسه گرفتن جوابش اول مشخصاتمو براتون میزارم که دوستانی که لطف می‌کنن با اطلاعات بهتری بتونن جوابمو بدن

فرد قبول شده خانومم هستن
case no. 2014AS000053xx
تعداد افراد کیس ۳ نفر (خانومم ، خودم و یه دختر ۱۰ ساله)

خانومم خانه داره خودمم شغل آزاد دارم، سربازی هم رفتم اونم از نوع سپاهش

سفارت رو آنکارا برامون زدن ما هم تغییر ندادیم .

راستی‌ اینم بگم که بار اولی‌ بود که تو لاتاری شرکت میکردیم .

متاسفانه از قبولیمون دیر خبردار شدیم و نامه هامون رو ۱۰ نوامبر فرستادیم که بعد از یه روز جوابش اومد

اینطور که در فرومها خوندم باید حدود فروردین و اردیبهشت وقت مصاحبه داشته باشیم ، با توجه به دیر ارسال کردن مدارکمون این محاسبه درسته ؟ آیا باید بیشتر منتظر بمونیم؟

حالا می‌خوام ببینم که در حال حاضر آیا باید کار خاصی‌ انجام بدم( مثل ترجمهٔ مدارک ، واکسن و ... ) یا هنوز زوده و باید منتظر نامهٔ سفارت بشیم .( باز هم با توجه به دیر ارسال کردن مدارک )

من سال ۲۰۰۸ یه سفر رفتم اروپا و حدود ۷ ماه سوئیس موندم ، البته کاملا قانونی ، یه جایی‌ خوندم که باید از پلیس اونجا نامهٔ عدم سؤ پیشینهٔ بیارم ولی‌ تو یکی‌ فرومها خوندم که این نامه واسه اقامت بیشتر از یک ساله ، لطف می‌کنید منو تو این مورد هم راهنمای کنید .

در ضمن نمیدونم چرا ولی‌ باور کنید از دیشب به بعد به این روند کاری ( یعنی‌ روند گرفتن ویزا ) خیلی‌ خوشبین شدم و همش فکر می‌کنم که هممون می‌تونیم وارد آمریکا بشیم ،، شاید به خاطره جویه که تو اینجا هست .

بازم از همه ممنونم

ضمنا یه نگاه هم به این بندازید http://www.persianfal.com/images/hafez/081.gif
سلام
دوست خوبم اولا تبریک میگم برنده شدنتون رو و دوما خوش آمد میگم ورودتون رو به گروهمون و اما جواب سوالاتتون
1-بله از اسفند میتونید منتظر مصاحبه شدن باشید و دیر فرستادن مدارک برای کیس نامبرهای پایین میتونه باعث بشه نامه دوم رو دیر بگیرن و نه شما.
2-کار خاصتون اینه که به تاپیک واکسیناسیون مراجعه کنید و پس از دریافت اطلاعات جامع اگر در تهران هستید به انستیتو پاستور مراجعه و مراحل واکسناسیونتون رو شروع کنید و مدارکتون رو جمع آوری کنید و برای ترجمه چند روزی وقت میگره.
3-خیر سوء پیشینه نیاز ندارید چون زیر یک سال در اون کشور اقامت داشتید.
4- امیدوارم در تمام مراحل زندگی خوش بین و موفق باشیWink

ضمنا کارتون جالب بود بابت اینکه برگه فالت رو زیر پستت گذاشتی و برام تازگی داشت.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان