کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام بر همگی و شرمنده ام که نبودم این مدت . . به هر حال برگشتم و خوشحال می شم که راهنمایی کنم دوستان رو
شماره کیس: 2014AS19XX
سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه:6 Nov
تعداد کیس : فقط خودم
خدا خواست و ویزای یکضرب گرفتم
تاریخ ورود به آمریکا 11Nov
همه چی تموم شد و بخش دیگه ای شروع شد Smile
تشکر کنندگان: nasim ، manamilad ، m_yek ، sepideh_ ، azadeh2014 ، nasam ، nazanin fatemi ، NEURON
این سفرنامه بنده . . . با تاخیر فراوان . . . با اطلاعات از سفر به امریکا و تگزاس

http://mohajersara.com/thread-6843-post-...#pid449953
شماره کیس: 2014AS19XX
سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه:6 Nov
تعداد کیس : فقط خودم
خدا خواست و ویزای یکضرب گرفتم
تاریخ ورود به آمریکا 11Nov
همه چی تموم شد و بخش دیگه ای شروع شد Smile
(2013-12-14 ساعت 05:15)pooyan1920 نوشته:  این سفرنامه بنده . . . با تاخیر فراوان . . . با اطلاعات از سفر به آمریکا و تگزاس

http://mohajersara.com/thread-6843-post-...#pid449953

فکر کنم شما اولین 2014 ای هستین که وارد خاک آمریکا شدین. تبریک می کم بهتون. با امید آینده ای زیباتر Smile
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: ghafari88 ، nasim ، poem ، manamilad ، amin arefi ، kage.omid ، محبت ، مامان خانم ، nazanin fatemi ، NEURON
(2013-12-14 ساعت 01:59)محبت نوشته:  
(2013-12-14 ساعت 01:35)atial نوشته:  سلام به همهٔ دوستان ، چه مسئولین سایت چه اعضای که با اطلاعاتشون باعث میشن که کار هموطنانشون راحت تر انجام بشه و این موضوع خیلی‌ ارزشمنده ، خیلی‌ خیلی‌ ارزشمنده ،، من فکر می‌کنم که فرهنگ و روحیهٔ ایرانی‌ رو می‌شه به عینه اینجا دید که چطور همه به هم کمک می‌کنن و این کار واقعاً انسانی‌ و قابل تقدیر است .

من به تازگی ، یعنی‌ از دیشب با مهاجرسرا آشنا شدم ، تا الان فکر کنم یه ۱۲، ۱۳ ساعتی‌ می‌شه که دارم سایت رو زیرو می‌کنم و تقریبا چشام داره چپ می‌شه ،، ولی‌ از اطلاعاتی‌ که به دست اوردم خیلی‌ خوشحالم و از همتون ممنونم ،

حالا یه چند تا سوال واسم پیش اومده که واسه گرفتن جوابش اول مشخصاتمو براتون میزارم که دوستانی که لطف می‌کنن با اطلاعات بهتری بتونن جوابمو بدن.....
سلام
دوست خوبم اولا تبریک میگم برنده شدنتون رو و دوما خوش آمد میگم ورودتون رو به گروهمون و اما جواب سوالاتتون
1-بله از اسفند میتونید منتظر مصاحبه شدن باشید و دیر فرستادن مدارک برای کیس نامبرهای پایین میتونه باعث بشه نامه دوم رو دیر بگیرن و نه شما.
2-کار خاصتون اینه که به تاپیک واکسیناسیون مراجعه کنید و پس از دریافت اطلاعات جامع اگر در تهران هستید به انستیتو پاستور مراجعه و مراحل واکسناسیونتون رو شروع کنید و مدارکتون رو جمع آوری کنید و برای ترجمه چند روزی وقت میگره.
3-خیر سوء پیشینه نیاز ندارید چون زیر یک سال در اون کشور اقامت داشتید.
4- امیدوارم در تمام مراحل زندگی خوش بین و موفق باشیWink

ضمنا کارتون جالب بود بابت اینکه برگه فالت رو زیر پستت گذاشتی و برام تازگی داشت.

امین نازنین مثل همیشه کامل و جامع راهنمایی کردندو چیزی رو نگفته نذاشتند به جز اینکه اگر شهرستانی هستید هم می تونید به هلال احمر شهرتون مراجعه کنید برای واکسنها و بعد کارتتون رو ببرید انستیتو پاستور مهر کنه.
در ضمن منم مثل شما دیر متوجه قبولیم شدم و با کلی استرس و نگرانی فرمها رو ارسال کردم تا وقتی که عضو این سایت شدم دقیقاً به همون آرامش و اطمینانی که فرمودید رسیدم! Smile این خاصیت اینجاست، خاکش دامن گیره!!!Big Grin
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: ghafari88 ، m_yek ، amin arefi ، nasim ، محبت ، atial
من هم همين مشكل رو دارم ، نميتونم امضامو عوض كنم...
و زندگی همان روزهائی بود که زود سپری شدنش را آرزو میکردیم

کیس نامبر : **32
دریافت فرم توسط کی سی سی : 12 جون
کارنتی : 12 دسامبر
مصاحبه : 19 فوریه ابوظبی
تعداد : 3نفر ، اپدیتها 19 و 21 فوریه و 5 مارچ و7 و 8 جون

كلير : 8 جون بعد از 109 روز

تشکر کنندگان:
(2013-12-14 ساعت 10:14)manamilad نوشته:  
(2013-12-14 ساعت 01:35)atial نوشته:  سلام به همهٔ دوستان ، چه مسئولین سایت چه اعضای که با اطلاعاتشون باعث میشن که کار هموطنانشون راحت تر انجام بشه و این موضوع خیلی‌ ارزشمنده ، خیلی‌ خیلی‌ ارزشمنده ،، من فکر می‌کنم که فرهنگ و روحیهٔ ایرانی‌ رو می‌شه به عینه اینجا دید که چطور همه به هم کمک می‌کنن و این کار واقعاً انسانی‌ و قابل تقدیر است .

من به تازگی ، یعنی‌ از دیشب با مهاجرسرا آشنا شدم ، تا الان فکر کنم یه ۱۲، ۱۳ ساعتی‌ می‌شه که دارم سایت رو زیرو می‌کنم و تقریبا چشام داره چپ می‌شه ،، ولی‌ از اطلاعاتی‌ که به دست اوردم خیلی‌ خوشحالم و از همتون ممنونم ،

حالا یه چند تا سوال واسم پیش اومده که واسه گرفتن جوابش اول مشخصاتمو براتون میزارم که دوستانی که لطف می‌کنن با اطلاعات بهتری بتونن جوابمو بدن.....
سلام
دوست خوبم اولا تبریک میگم برنده شدنتون رو و دوما خوش آمد میگم ورودتون رو به گروهمون و اما جواب سوالاتتون
1-بله از اسفند میتونید منتظر مصاحبه شدن باشید و دیر فرستادن مدارک برای کیس نامبرهای پایین میتونه باعث بشه نامه دوم رو دیر بگیرن و نه شما.
2-کار خاصتون اینه که به تاپیک واکسیناسیون مراجعه کنید و پس از دریافت اطلاعات جامع اگر در تهران هستید به انستیتو پاستور مراجعه و مراحل واکسناسیونتون رو شروع کنید و مدارکتون رو جمع آوری کنید و برای ترجمه چند روزی وقت میگره.

امین نازنین مثل همیشه کامل و جامع راهنمایی کردندو چیزی رو نگفته نذاشتند به جز اینکه اگر شهرستانی هستید هم می تونید به هلال احمر شهرتون مراجعه کنید برای واکسنها و بعد کارتتون رو ببرید انستیتو پاستور مهر کنه.
در ضمن منم مثل شما دیر متوجه قبولیم شدم و با کلی استرس و نگرانی فرمها رو ارسال کردم تا وقتی که عضو این سایت شدم دقیقاً به همون آرامش و اطمینانی که فرمودید رسیدم! Smile این خاصیت اینجاست، خاکش دامن گیره!!!Big Grin
خیلی‌ ممنون از همتون ،،

بله من ساکن تهران هستم ،، حالا به نظر شما از همین الان به انستیتو پاستور مراجعه کنم یا همون اسفند ماه ؟
تشکر کنندگان:
سلام
میخواستم بدونم با کیس نامبر 521X کی تقریبا کارنت و مصاحبه میشه ؟؟؟
ممنونRolleyes
تشکر کنندگان:
(2013-12-14 ساعت 15:51)داودی نوشته:  سلام
میخواستم بدونم با کیس نامبر 521X کی تقریبا کارنت و مصاحبه میشه ؟؟؟
ممنونRolleyes
منم کیس نامبرم نزدیک شماست ،، با سؤالاتی که از دوستان پرسیدم متوجه شدم از حدود اسفند باید منتظر نامهٔ سفارت باشم
تشکر کنندگان: ghafari88 ، mahbube ، محبت ، ffrfar ، amohammadiazar ، nasim
(2013-12-14 ساعت 15:48)atial نوشته:  

سلام

خیلی‌ ممنون از همتون ،،

بله من ساکن تهران هستم ،، حالا به نظر شما از همین الان به انستیتو پاستور مراجعه کنم یا همون اسفند ماه ؟
با سلام
یه سوال از پیشکسوتان محترم
منم حدود 2 سال (2007-2008) مالزی بودم, باید برم سفارت مالزی و عدم سوء پیشینه بگیرم؟ و سوء پیشینه ایران نیاز نیست؟
میخوام مطمئن بشم. مرسی
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: mahbube
(2013-12-14 ساعت 16:54)rezahoorjandi نوشته:  با سلام
یه سوال از پیشکسوتان محترم
منم حدود 2 سال (2007-2008) مالزی بودم, باید برم سفارت مالزی و عدم سوء پیشینه بگیرم؟ و سوء پیشینه ایران نیاز نیست؟
میخوام مطمئن بشم. مرسی
سلام دوست عزیز، بله شما باید از مالزی سوپیشینه بگیرید، خیر برای ایران نیازی نیست...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: مامان خانم ، محبت ، ghafari88 ، rezahoorjandi ، KIMIA2005 ، nasim
با سلام . من در فرم ابتدایی ثبت نام لاتاری با مدرک HIGH SCHOOL DEGREE ثبت نام شده ام در حالیکه مدرک تحصیلیم کاردانی است . به نظرتون این مشکل ساز خواهد شد؟
تشکر کنندگان:

سلام

خیلی‌ ممنون از همتون ،،

سلام
دوست عزیز به جمع دوستان مهربان مهاجر سرا خوش امدید اگر تاپیک واکسیناسیون را بخوانید متوجه می شوید همه کار واکسیناسیون را شروع کرده اند من باکیس بالاتر از شما بعضی از واکسن ها را تزریق کرده ام در ضمن این سوالات را در تاپیک خودش بپرسید
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: محبت ، manamilad ، EKAM ، mahbube ، atial ، nasim
(2013-12-14 ساعت 01:35)atial نوشته:  سلام به همهٔ دوستان ...حالا یه چند تا سوال واسم پیش اومده که واسه گرفتن جوابش اول مشخصاتمو براتون میزارم که دوستانی که لطف می‌کنن با اطلاعات بهتری بتونن جوابمو بدن.....
سلام
دوست خوبم اولا تبریک میگم برنده شدنتون رو و دوما خوش آمد ....

امین نازنین مثل همیشه کامل و جامع راهنمایی کردندو چیزی رو نگفته....

دوست عزیزم بهتره برای اطلاع از زمانبندی و نوع واکسنایی که باید تزریق کنید به تاپیک زیر مراجعه کنید،اونجا می تونید اطلاعات مورد نیازتون رو به طور کامل به دست بیارید
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: مامان خانم ، محبت ، hamedmas ، mahbube ، atial ، nasim
با سلام خدمت همه ، دوستان عزيز اگر كسي از شما قصد يادگيري زبان داره بنده كلاس خصوصي در موسسه كيش اير تهران با يكي از اساتيد معروفش ميخوام بگيرم خوشحال ميشم يك نفر يا دو نفر ديگه اضافه شن ، چون اولا شرايطمون يكي هست يعني از قبول شده هاي لاتاري هستيم باهدفي يكسان و سيستم آموزش استاد امريكن هست دوم اينكه هزينه كلاس خصوصي تقسيم ميشه ، هركس تمايل داشت با پيام خصوصي هر چه سريعتر بنده رو در جريان بذاره
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، masoud z ، mahbube
با سلام
دوستان کسی در مورد شرایط دریافت وام و تسهیلات اطلاعاتی داره؟ اینکه کلاً دریافت وام به چه صورت هست؟
***2014AS3
تاریخ ارسال فرم های اول: 9 jun
کارنت: 11 دسامبر
مصاحبه: February
دریافت ویزا:‌ یک ضرب
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان