کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام به همگی
من الان ارمنستانم و همراه با مادرم اومدم. میخواستم بدونم که روز مصاحبه اجازه میدن که مادر من همراه من وارد سفارت بشه یا نه. برنده هم من هستم مادرم فقط همراه هستش.
شماره کیس: 2014AS26xx
تاریخ رویت قبولی: 2 May
کنسولگری: ایروان
تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر
ارسال فرمهای سری اول: اواخر May
کارنت شدن کیس: سری سوم
مصاحبه: 18 December
دریافت کلیرنس: یک ضرب
دریافت ویزا:23 December
ورود به آمریکا: 25 December
دریافت گرین کارت:؟
جمع تقریبی هزینه‌ها:140 تومان پست + 100 تومان ترجمه + ادامه دارد
تشکر کنندگان: 5ina
(2013-12-15 ساعت 20:28)Visas نوشته:  سلام به همگی
من الان ارمنستانم و همراه با مادرم اومدم. میخواستم بدونم که روز مصاحبه اجازه میدن که مادر من همراه من وارد سفارت بشه یا نه. برنده هم من هستم مادرم فقط همراه هستش.

ضمن تبریک بابت برنده شدنتون و آرزوی ویزای یه ضرب. اگه جزء کیستون نباشن بعید میدونم اگر هم بشه شاید یکم سخت بگیرن. دوستان با تجربه هم نظراتشون رو بگن
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: ghafari88 ، KIMIA2005 ، مامان خانم ، Visas ، aghaghia ، محبت ، manamilad
(2013-12-15 ساعت 20:31)5ina نوشته:  
(2013-12-15 ساعت 20:28)Visas نوشته:  سلام به همگی

ضمن تبریک بابت برنده شدنتون و آرزوی ویزای یه ضرب. اگه جزء کیستون نباشن بعید میدونم اگر هم بشه شاید یکم سخت بگیرن. دوستان با تجربه هک نظراتشون رو بگن

دوست عزیز به بجز افراد کیس به هیچ عنوان همراه رو به داخل سفارت راه نمی دهند .

•Applicants must not arrive to the Embassy more than 15 minutes before their interview time
•There is no space for friends or relatives to wait while you are in the embassy for your visa interview. Only visa applicants should come to the embassy.
•No loitering or picture taking of the Embassy at anytime
•No electronic devices are allowed
•No food or drink is allowed

متقاضیان نباید زودتر از پانزده دقیقه مانده به وقت مصاحبه خود به سفارت تشریف بیاورند.
هنگام مصاحبه متقاضی در سفارت برای دوستان و خویشاوندان جایی برای منتظر ماندن وجود ندارد. فقط متقاضیان ویزا باید به سفارت تشریف بیاورند.
عکس برداری و قدم زدن اطراف سفارت اکیداً ممنوع می باشد.
داشتن وسایل الکترونیکی ممنوع می باشد.
داشتن خوراکی و نوشیدنی ممنوع می باشد.

منبع : سایت سفارت امریکا در ارمنستان
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
(2013-12-14 ساعت 23:07)B@H@R نوشته:  با سلام . من در فرم ابتدایی ثبت نام لاتاری با مدرک HIGH SCHOOL DEGREE ثبت نام شده ام در حالیکه مدرک تحصیلیم کاردانی است . به نظرتون این مشکل ساز خواهد شد؟

خیر مشکلی نیست واسه اطمینان خاطر می تونید به هنگام ارسال فرمها این مورد رو هم توضیح داده و جواب ایمیل رو با خودتون بهنگام مصاحبه ارایه بدید .
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ffrfar ، 5ina ، B@H@R ، manamilad
سلام من وقت مدیکال دارم. و بزودی وقت سفارت.
یه سوال دارم که خیلی استرس بهم میده این روزها.
من توی فرمهام زدم که تا حالا دادگاه نرفتم ولی توی یه دعوای همسایگی دخیل شدم و هم من شکایت کردم و هم اونهاولی تو خود دادگاه صلح شد. این موضوع رو میتونه سفارت بفهمه که بگه دروغ گفتی؟
و من یه ماه موقت بدون توی شهرداری کار کردم ولی اومدم بیرون اینا رو میتونن بفهمن؟ لطفآ جواب بدین مرسی.
کیس نامبر :2014AS26xx
رویت قبولی: ..... 1 May
ارسال فرمها: ..... 09/09/2013
کنسولگری :..... آنکارا به ایروان
نفرات کیس :..... 1 داریم میشیم 2
مصاحبه : ..... 18 دسامبر
دریافت ویزا:..... 20 دسامبر
مقصد: ..... کالیفرنیا

تشکر کنندگان:
(2013-12-15 ساعت 21:46)ستاره.ستاره نوشته:  سلام من وقت مدیکال دارم. و بزودی وقت سفارت.
من توی فرمهام زدم که تا حالا دادگاه نرفتم ولی توی یه دعوای همسایگی دخیل شدم و هم من شکایت کردم و هم اونهاولی تو خود دادگاه صلح شد. این موضوع رو میتونه سفارت بفهمه که بگه دروغ گفتی؟
و من یه ماه موقت بدون توی شهرداری کار کردم ولی اومدم بیرون اینا رو میتونن بفهمن؟ لطفآ جواب بدین مرسی.
با سلام
سابقه زندان یا محکومیت کیفری (خدای ناکرده اگر باشه ملاکه ) . از بابت دادگاه رفتن و مسائل حقوقی مشکلی پیش نمی آید چون حتی باعث ممنوع الخروج شدن هم نمی شود ( ممکنه کسی در پرونده ای تبرئه بشه و حتی حکمی هم برایش صادر نشه ) ، پس بیخود نگران نباشید.
سابقه کاری هم مربوط به کسانی است که مدرک دیپلم 12 ساله را ندارند و باید گواهی ارائه کنند . کار موقت اونهم یک ماه احتمالاً جایی ثبت نمیشه و برای برای سازمان های داخلی هم قابل استعلام نیست چه برسه به اونها. پس در این مورد هم نگران نباشید.
باز هم دوستان اگر نظری دارند مرقوم بفرمایند تا استفاده کنیم.
موفق باشید و به امید ویزای یک ضرب Big Grinو شنیدن خبرهای خوب از شما.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: 5ina ، poem ، kage.omid ، mahbube ، محبت ، ghafari88 ، ستاره.ستاره ، lottery_23 ، manamilad ، Lemony
با سلام به همه دوستان کسی میدونه از دوستانی که کارنت شدن تا چه شمارهای رفتن مصاحبه .با تشکر
کیس نامبر***2014as3.محل مصاحبه ایروان.تاریخ مصاحبه فوریه 2014.تعداد نفرات کیس 4 نفر.وضیعت پرونده ap.
تشکر کنندگان:
(2013-12-16 ساعت 01:37)Kamyar.A نوشته:  با سلام به همه دوستان کسی میدونه از دوستانی که کارنت شدن تا چه شمارهای رفتن مصاحبه .با تشکر
سلام
دوست خوبم هنوز زمان مصاحبه کارنتیهای جدید یعنی تا 3700 نرسیده اما تا 3000دارن میرن مصاحبه و ترتیب مشخصی هم نداره که بگیم تا 2600مثلا رفته و به ترتیب نوبت بقیه ستSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: 5ina ، مامان خانم ، manamilad ، sepideh_ ، nazanin fatemi ، amin arefi ، taleghani
(2013-12-15 ساعت 21:46)ستاره.ستاره نوشته:  سلام من وقت مدیکال دارم. و بزودی وقت سفارت.
سلام
دوست خوبم این مربوط به کشور ما نمیشه و اصلا نگران نباش البته زمانی جای نگرانی داره که اسمتون از طریق پلیس بین الملل به دلیل جرائم خاص مشمول پیگیری باشهSmile پس کاملا راحت باش و بدون استرسSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: 5ina ، مامان خانم ، manamilad ، rezahoorjandi ، sepideh_ ، amin arefi ، nasim
(2013-12-16 ساعت 02:01)محبت نوشته:  
سلام
دوست خوبم این مربوط به کشور ما نمیشه و اصلا نگران نباش البته زمانی جای نگرانی داره که اسمتون از طریق پلیس بین الملل به دلیل جرائم خاص مشمول پیگیری باشهSmile پس کاملا راحت باش و بدون استرسSmile
شاید یکی از دلایلی که کلیرنس ما هم طولانی تر از بقیه کشورها میشه همینه ..که اکثر ما fbi check می خوریم...چون سفارت از طریق سیستم ا م ن ی ت ی خودش ما را چک می کنه نه از طریق مدارکی که ما میبریم....چون مدارک ما در این زمینه برای انها قابل قبول نیست
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: ghafari88 ، محبت ، masuodrh ، masoud z ، y.n
(2013-12-15 ساعت 20:16)farzadsmile نوشته:  با سلام
دوستان کسی در مورد شرایط دریافت وام و تسهیلات اطلاعاتی داره؟ اینکه کلاً دریافت وام به چه صورت هست؟

منظورتون از شرایط دریافت وام دقیقاً چیه؟ اگر کمی واضح تر توضیح بدید احتمالاً دوستان بتونن کمک کنند
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: محبت
(2013-12-16 ساعت 02:01)محبت نوشته:  
سلام
محبت عزیز,
من عاشق این انرژی مثبت دادن شما هستم. تو بدترین شرایط مثل آب روی آتیش عمل میکنید. تحسین و تشکرSmile
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: ghafari88 ، saeedshafiee ، m_yek ، manamilad ، poem ، محبت ، nazanin fatemi ، ali99sh ، nasim ، taleghani
سلام
آقا این سایت DvL چرا باز نمیشه ؟؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
[quote='kamranh' pid='450545' dateline='1387177828']
سلام

مرورگرتون رو عوض کنید یا با فیلتر شکن برید راحت باز میشه
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: محبت
(2013-12-16 ساعت 12:42)ali3875 نوشته:  [quote='kamranh' pid='450545' dateline='1387177828']
سلام

مرورگرتون رو عوض کنید یا با سد غیرقابل عبور شکن برید راحت باز میشه

بچه ها فقط سایت نامه اول رو نشون میده میخوام برم تو خود سایت نه نامه اول چی کار کنم کسی میدونه؟؟؟
کیس نامبر***2014as3.محل مصاحبه ایروان.تاریخ مصاحبه فوریه 2014.تعداد نفرات کیس 4 نفر.وضیعت پرونده ap.
تشکر کنندگان: amohammadiazar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان