کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
نه دیگه نشد. این دفعه هم باید دقیق بگی:دی
ضمنا جدا از A_A درخواست میشه پیش بینی بفرمایند. بنده که اعتقاد پیدا کردم با دو تخمین دقیق قبلی. نگذاری 1 روز مونده به ایشو شدن بگی که بهت شک میکنم زنگ زدی KCC پرسیدی:دی
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: saboteur ، A_A ، Mahmood129 ، ashkansoso65 ، babak12 ، rezasadeghi
(2014-10-01 ساعت 18:06)behdadK نوشته:  نه دیگه نشد. این دفعه هم باید دقیق بگی:دی
ضمنا جدا از A_A درخواست میشه پیش بینی بفرمایند. بنده که اعتقاد پیدا کردم با دو تخمین دقیق قبلی. نگذاری 1 روز مونده به ایشو شدن بگی که بهت شک میکنم زنگ زدی KCC پرسیدی:دی

دقیق حدس زدن کار من نیست :دی در مقوله ی A_A هستش Big Grin
خداییش نسبت به سری قبل که با 4000 تا بازه گفتم دقیق تر بود دیگه Smile))
3350 خیرشو ببینی :دی
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، HERMES7 ، Mahmood129 ، ashkansoso65 ، babak12 ، rezasadeghi ، L_haam
(2014-10-01 ساعت 18:06)behdadK نوشته:  نه دیگه نشد. این دفعه هم باید دقیق بگی:دی
آقا من خییییلی هنر بکنم بگم نامه دومم کی میاد Big Grin
نامردا زدن تو کسب و کار ما
فکر کنم تا 3200 کارنت کنن Tongue
امیدوارم برگردم به دوران اوجم Big Grin Big Grin Big Grin
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

خوب خیال همه راحت شد . کارنتی های این ماه رو جناب A_A اعلام فرمودن 3200
هر کی کارنت شده که بهش تبریک میگیم هر کی هم نشده ماه بعد میتونه اینجا سئوال کنه:دی
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، babak12 ، A_A ، rezasadeghi
(2014-10-01 ساعت 18:38)behdadK نوشته:  خوب خیال همه راحت شد . کارنتی های این ماه رو جناب A_A اعلام فرمودن 3200
هر کی کارنت شده که بهش تبریک میگیم هر کی هم نشده ماه بعد میتونه اینجا سئوال کنه:دی
آقا شما هنوز خودت پیش بینی نکردیااا
شما همیشه با آمار و مستند صحبت می کنی
نزدیک گفتم؟
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، areb1356
نه قربان بنده پیش بینی رو گذاشتم کنار. بهترین مرجع پیش بینی بنده شمایی. به روشی که خودم میرفتم جواب نمیداد اما شما هر دفعه با همون منطقی که داری درست پیش بینی کردی پس منطقم میگه به شما اعتماد کنم. البته اگر میخواستم پیش بینی کنم عددم به شما بسیار نزدیک بود شاید 100 تا کمتر
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، saboteur
امروز کامینگ سون شده؟ یعنی یک روز زودتر؟ پس ایشالله من تا اخر هفته دیگه کارنت میشم
فکر کنم تا 3450 کارنت کنند
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، miyu
(2014-10-01 ساعت 18:58)behdadK نوشته:  نه قربان بنده پیش بینی رو گذاشتم کنار. بهترین مرجع پیش بینی بنده شمایی. به روشی که خودم میرفتم جواب نمیداد اما شما هر دفعه با همون منطقی که داری درست پیش بینی کردی پس منطقم میگه به شما اعتماد کنم. البته اگر میخواستم پیش بینی کنم عددم به شما بسیار نزدیک بود شاید 100 تا کمتر
امیدوار شدم, پس خوب گفتم؟ Smile
البته خیلیم منطق پشتش نبود :p شانسیه :p
پس با این حساب نظر شما 3100 ه
► ДЯМДИ ◄ نوشته:

تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، HERMES7
ایشالا تا ۴۵۰۰ اعلام کنند، دل ما کیس‌های بالا قرص تر شه :دی
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، Elli2015 ، A_A ، L_haam
البته یه دوستی‌ دارم که میگه تو دسامبر و ژانویه همیشه از باقی‌ ماه‌ها کمتر کارنت خواهند شد، این هم برای لاتاری صدق می‌کنه هم سایر ویزاهای مهاجرتی. دلیلشم عمد‌تاً تعطیلات کریسمس و ژانویه است، و مرخصی گرفتن اکثر کارکنان سفارت‌ها تو این مدت.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، A_A
تا 3250 خیرشو ببیند
مخصوصا اونایی که کارنت میشن
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، rezasadeghi ، A_A ، areb1356
به احتمال 85.4% تا 3300 کارنت میشه !!
این درصد رو با فرمول فیبوناچی حساب کردم !!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، miyu ، A_A ، L_haam ، m.ghoreishi
تا 3100 می اعلامند [emoji12]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: rezasadeghi ، A_A ، babak12
جون مادرتون يكم رقمو بالاتر ببرين??تا 3450 انشالله اعلام ميكنن
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، babak12 ، ashkansoso65
(2014-10-01 ساعت 23:02)miyu نوشته:  جون مادرتون يكم رقمو بالاتر ببرين??تا 3450 انشالله اعلام ميكنن
می یو جان
احتمالا دارن با تصاعد سال 2013 جلو میرن !!
ماه پیش که اینجوری بوده ولی این ماه صد در صد معلوم میشه دیگه

-->به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: miyu ، behdadK ، babak12 ، A_A ، ashkansoso65 ، shahin2737

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان