کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
دوستان من امروز مدارکمو دادم ترجمه 440 هزارتومن شد دارالترجمه ای که تبلیغش شده را رفتم تابلو نداشت اطمینان نکردم .کلا سخت اطمینان میکنم .درمورد تمکن مالی هم فکر نمیکنم ربطی به نوع حساب ذاشته باشه من قبلا برای دخترم گرفتم تاریخ افتتحاح حساب هم نوشته بودند.
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 15:02)حسین69 نوشته:  سلام دوستان
من نمیدونم سوالم رو اینجا باید بپرسم یا نه ولی ممنون میشم اگه جوابمو بدید.
من میخواهم نامه تمکن مالی بگیریم میخواستم بدونم :
1_ برای مقصد کالیفرنیا برای دو نفر چقدر باید باشه ؟
2_ من از بانک پرسیدم گفتن حسابتون نباید پس انداز باشه حتما باید قرض الحسنه باشه آیا صحت داره ؟
3_ و اینکه بانک گفت تاریخ افتتاح حساب را در نامه تمکن مالی قید نمیکنن پس چرا بعضی از دوستان میگن هر چی حسابتون قدیمی تر باشه بهتره ؟
سلام دوست عزيز. با عرض تبريك براي قبولي تون و آرزوي دريفات ويزا
1- ربطي به ايالت انتخابي براي اقامت نداره (براي ما 2014 ايها كه اينجوري بود. نميدونم قواين براي امسال تغيير كرده يا نه).
2- ربطي به نوع حساب و نوع بانك نداره. بانك چرند گفته. ولي معمولا بانك هاي خصوصي بهتر عمل كردند در اين مورد. من خودم بانك آينده بود حساب روزشمار و در عرض2 ساعت هم گرفتم نامه تمكن رو. حتي بخش اعظم موجودي رو هم همون روز تامين كردم و بعد از اينكه نامه رو گرفتم دوباره تو همون روز پول رو به طرف برگردوندم. كاري هم به گردش حساب و تاريخ افتتاح حساب ندارن. سفارت هم اصلا لازم نداره اين اطلاعات رو. (باز تاكيد ميكنم بر اساس اطلاعات و قوانين 2014 ايها ميگم.
3- دوستان از اين نظر ميگن كه يه وقت احيانا براي سال جديد، سفارت نگه گردش حساب بيارين. شما صبر كنين اونهائي كه مصاحبه شون نزديكه، ببينين سفارت در اين مورد ايرادي گيري چيزي ميدن بهشون يا نه. اگر ندادن، هر حسابي و با هر تاريخ افتتاحي قابل قبوله.
موفق باشين.
کیس نامبر: 2014AS69**
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفارت: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ رویت: 5 می 2013
تاریخ ارسال فرم ها: 16 جولای 2013
کارنت: 14 آپریل 2014
مصاحبه: 3 جون
وضعیت: ادمین پروسس
آپدیت ها: قبل از مصاحبه رو نمی دونستم، چک نکردم. بعد از مصاحبه (اولین بار شاید 15-16 جون چک کردم): 9 جون، 13 جولای (فقط نفر اصلی) با ایمیل، 6 و 7 آگوست
تشکر کنندگان: حسین69 ، laleht ، aghamilad ، babak12
2_ من از بانک پرسیدم گفتن حسابتون نباید پس انداز باشه حتما باید قرض الحسنه باشه آیا صحت داره ؟
3_ و اینکه بانک گفت تاریخ افتتاح حساب را در نامه تمکن مالی قید نمیکنن پس چرا بعضی از دوستان میگن هر چی حسابتون قدیمی تر باشه بهتره ؟
شما سوالت راسته کار خودمه ،دوستان بانکی خیلی تنبل تشریف دارن و دنبال پیچوندن هستن ،
نمونه فورم بانک ملی رو از امضا من دانلود کنید و ازشون بخواید که بهتون نامه رو بدن ،چون وظیفشونه من انقدر بانک ها رو گشتم که خسته شدم و با توپ تشر جواب گرفتم
همه بانکها این برگه رو میدن ،فقط بعضی بانک ها مثل تجارت باید از شعبه اصلی خودتون این نامه رو بگیرید ، که فک کنم اینم از خودشون در میارن ،چون هر بانکی میتونه به موجودی حساب ،تاریخ افتتاح و نوع حساب و ارزش ارز در اون روز دسترسی داشته باشه.
بگید کدوم بانک حساب دارید
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
دوستان من از هر مرحله ای میگذرم ،تجربم رو میذارم و بعدش کمتر سر میزنم ،هر سوالی دارید ۱۰۰٪ خصوصی بهتون جواب میدم ،به یه شرط سوالتون و جواب من رو تویه فورم به اشتراک بزارید تا همه استفاده کنن ،

دلیلش ،اینترنتم ضعیفه
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: goliii ، babak12
(2014-09-23 ساعت 19:30)reza.aa نوشته:  
شما سوالت راسته کار خودمه ،دوستان بانکی خیلی تنبل تشریف دارن و دنبال پیچوندن هستن ،
نمونه فورم بانک ملی رو از امضا من دانلود کنید و ازشون بخواید که بهتون نامه رو بدن ،چون وظیفشونه من انقدر بانک ها رو گشتم که خسته شدم و با توپ تشر جواب گرفتم
همه بانکها این برگه رو میدن ،فقط بعضی بانک ها مثل تجارت باید از شعبه اصلی خودتون این نامه رو بگیرید ، که فک کنم اینم از خودشون در میارن ،چون هر بانکی میتونه به موجودی حساب ،تاریخ افتتاح و نوع حساب و ارزش ارز در اون روز دسترسی داشته باشه.
ممنون دوست عزیز من از بانک پارسیان میخوام تمکن بگیرم حسابمم پس انداز کوتاه مدت هست آیا حتما باید قرض الحسنه اش بکنم ؟ و حتما باید تاریخ افتتاح حساب توش قید بشه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 23:04)حسین69 نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 19:30)reza.aa نوشته:  
ممنون دوست عزیز من از بانک پارسیان میخوام تمکن بگیرم حسابمم پس انداز کوتاه مدت هست آیا حتما باید قرض الحسنه اش بکنم ؟ و حتما باید تاریخ افتتاح حساب توش قید بشه ؟
نه دوست عزیز نیاز نیست با همون حساب کوتاه مدت می تونید نامه تمکن بگیرید تاریخ افتتاح حساب خود بانک می زنه
من چند وقت پیش پرسیدم به من گفت تاریخ افتتاح حساب می زنه باز می تونید از بانک قسمت ارزی بپرسید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behdadK ، حسین69 ، A_A ، HERMES7
سلام
یکی از مدارکی که باید ترجمه بشه کارت ملی هست
من اعتبار کارت ملیم تموم شده، توی چند تا سایت خبری خوندم که همه کارت های ملی تا پایان 94 و ارائه کارت هوشمند ملی تمدید شدن !!! کسی از دوستان اطلاعی از صحت این خبر داره ؟ و آیا تاریخ کارت ملی مهم هست ؟ تو زمان مصاحبه بهش دقت ( گیر میدن Wink ) می کنن ؟!!! آیا دارالترجمه به تاریخ اعتبار نیاز داره ؟
2015AS5XXX
محل گذران عمر شیکاگو Cool
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 23:50)bugbear نوشته:  سلام
یکی از مدارکی که باید ترجمه بشه کارت ملی هست
من اعتبار کارت ملیم تموم شده، توی چند تا سایت خبری خوندم که همه کارت های ملی تا پایان 94 و ارائه کارت هوشمند ملی تمدید شدن !!! کسی از دوستان اطلاعی از صحت این خبر داره ؟ و آیا تاریخ کارت ملی مهم هست ؟ تو زمان مصاحبه بهش دقت ( گیر میدن Wink ) می کنن ؟!!! آیا دارالترجمه به تاریخ اعتبار نیاز داره ؟
کارت ملی رو برای تاریخ اعتبارش تعویض نمی کنن (میگن که همه کارت ها تمدید شده)
ولی اگه اصرار دارین که تعویض کنین می تونین به عنوان تغییر مشخصات یا نشانی این کار رو انجام بدین (اگه واقعا تغییری داشته باشین)
زمانشم به من گفتن 2 ماه ولی کمتر از 2 هفته کارت من آماده شد! (گفتن که خوش شانس بودم [عکس: emoji4.png] )
ولی خیلی به این اداره ها نمی شه اطمینان کرد
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: bugbear ، Mahmood129 ، babak12 ، قصه گو
نه نیازی به تغییر نوع حساب نیست عالیه ،تازه بانک پارسیان که خیلی خوبه وراحا فورم رو میده ،شما نمونه رو پرینت کن نشونشون بده اوکیه

دوستان یه سوال ،مدارکی که با پست ارسال میشه باید کیس نامبر روشون نوشته بشه ؟؟؟
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: حسین69
(2014-09-24 ساعت 13:00)reza.aa نوشته:  نه نیازی به تغییر نوع حساب نیست عالیه ،تازه بانک پارسیان که خیلی خوبه وراحا فورم رو میده ،شما نمونه رو پرینت کن نشونشون بده اوکیه

دوستان یه سوال ،مدارکی که با پست ارسال میشه باید کیس نامبر روشون نوشته بشه ؟؟؟

بله با مداد سمت راست بالا.
تشکر کنندگان: قصه گو
دوستان براي ٢ نفر اگه يك حساب ارزي باشه با حدود ١٦٠٠٠ دلار ويك حساب ريالي از يك بانك ديگه در حدود ٤٠ ميليون تومان مشكلي نيست؟منظورم اينه كه ٢ تا حساب جدا از همه؟و اولي از ٢٠،٠٠٠ دلار كمتره؟
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان:
من یه سری قبلا مدارکمو با مهر دادگستری و وزارت امورخارجه ترجمه کردم میشه همینارو بفرستم ؟
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 15:52)aidin2015 نوشته:  من یه سری قبلا مدارکمو با مهر دادگستری و وزارت امورخارجه ترجمه کردم میشه همینارو بفرستم ؟

بنظرم ببرید همون جا که ترجمه کردید ، براتون چک کنه اگر اشکال نداشت بفرستید.
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 16:03)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 15:52)aidin2015 نوشته:  من یه سری قبلا مدارکمو با مهر دادگستری و وزارت امورخارجه ترجمه کردم میشه همینارو بفرستم ؟

واسه این پرسیدم که میگن مهر دادگستری وزارت خارجه رو قبول ندارن
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 16:21)aidin2015 نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 16:03)رضا2015 نوشته:  

واسه این پرسیدم که میگن مهر دادگستری وزارت خارجه رو قبول ندارن
مهر مترجم رسمی که داره دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان