کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
هرمترجم رسمی برای ترجمه مدارک ایا قابل قبوله ؟ وایا ترجمه مدارک به مهر و تایید وزارت خارجه ودادگستری نیاز دارد یا خیر . ممنونم
تشکر کنندگان:
(2014-09-27 ساعت 00:19)yasamanmansoury نوشته:  هرمترجم رسمی برای ترجمه مدارک ایا قابل قبوله ؟ وایا ترجمه مدارک به مهر و تایید وزارت خارجه ودادگستری نیاز دارد یا خیر . ممنونم
سلام دوست عزیز
هر مترجم رسمی دادکستری مورد قبوله فقط دقت کنید که مترجم رسمی داخل مهرش نوشته مترجم رسمی قوه قضاییه به فارسی و لاتین .
خیر نیار نیست فقط مهر مترجم رسمی کفایت می کنه
اگر شما قصد ادامه تحصیل دارید ایشاله بعد از گرفتن ویزا می تونید یک نسخه دیگه از مدارک تحصیلی اماده کنید به همراه مهر وزارت امور خارجه و دادکستری
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: areb1356 ، A_A ، قصه گو
سلام آیا گرین کارتی ها نیاز دارن مدرک ازدواجشونو ترجمه کنن و با خودشون به آمریکا ببرن؟مثلا برای اثبات زن وشوهری برای گرفتن بیمه لازم شه.یا تو سوشیال سیکوریتی همه این اطلاعات هست؟
تشکر کنندگان: قصه گو
من مدارک لیسانسمو دادم ترجمعه اما می خواستم بدونم لازم گواهی بگیرم که کار می کنم؟ چون تو فرم 260 زدم که کجا کار می کنم اما اون اداره گواهی رو میده واسه مقصدش میده و من نمیخوام عنوان کنم برای کجا می خوام
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
غزل بانوي عزيز شما براي مصاحبه هم نياز به دو نسخه ترجمه ي اصل داريد، و به اميد خدا بعد از گرفتن ويزا ، يكي أز اين دو در همون پاكت هاي زرد معروف قرار مي گيره كه به دست اداره ي مهاجرت ميرسه، با اينحال يكي براتون باقي مي مونه كه اگه خواستند ارائه بديد، البته ادارات اينجا خودشون از اصل مدرك كپي مي گيرند.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
آيدين عزيز اصلاً براي مصاحبه نياز به گواهي اشتغال به كار نيست، آفيسر خودش زير و بم كارت رو با سؤال هاش در مياره!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: babak12 ، Mahmood129 ، A_A ، HERMES7
خواهشا یکی منو راهنمایی کنه....
من دیپلم 11 ساله دارم و توی فرم مدرکم رو زدم high school diploma.به نظرتون کیس من بخاطر اینکه زدم دیپلم 12 ساله دارم رد میشه؟ چکار باید بکنم؟البته 8 سال سابقه کار قوی آماده کردم ولی نگرانم که بخاطر این گزینه دیپلم 11 ساله رد بشه کیسم.چندتا مدرک درجه یک فنی و حرفه ای هم دارم.آیا نیاز هست که اونارو هم بهشون ارائه بدم؟اگر قراره قبول نشم اصلا نرم برای مصاحبه و هزینه بیخود نکنم....
تشکر کنندگان:
(2014-09-26 ساعت 15:56)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 13:12)aliklz نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 03:22)aidin2015 نوشته:  
(2014-09-25 ساعت 23:23)aliklz نوشته:  من با مهر دادگستری و امور خارجه شده 400
شناسنامه---دیپلم---پشی دانشگاهی---ریزنمرات دیپلم و پیش---معافی از همه 2 سری

کجا دادین ؟

میرداماد بعد از میدان مادر

نبش شریعتی؟ساختمان سفیده؟مترجمی ...یان؟

نه به سمت ولیعصر رو به رو کوچخ نسا
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان: babak12
(2014-09-28 ساعت 04:03)ashkan af نوشته:  خواهشا یکی منو راهنمایی کنه....
من دیپلم 11 ساله دارم و توی فرم مدرکم رو زدم high school diploma.به نظرتون کیس من بخاطر اینکه زدم دیپلم 12 ساله دارم رد میشه؟ چکار باید بکنم؟البته 8 سال سابقه کار قوی آماده کردم ولی نگرانم که بخاطر این گزینه دیپلم 11 ساله رد بشه کیسم.چندتا مدرک درجه یک فنی و حرفه ای هم دارم.آیا نیاز هست که اونارو هم بهشون ارائه بدم؟اگر قراره قبول نشم اصلا نرم برای مصاحبه و هزینه بیخود نکنم....
اینجا من تا حدودی توضیح دادن برای شما مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، HERMES7
سلام میشه منو لطفا راهنمایی کنید من 24 روز دیگه میام لس انجلس گواهینامه ایرانم ترجمه کردم ایا مهر دادگستری و وزارت امورخارجه نیازه؟2گواهینامه بین المللی هم بگیرم
3سوابق بیمه ماشین رو گرفتم بدم ترجه و مهره دادگستری بزنم اصلا ترجمه بیمه نامه احتیاجم میشه؟ممنون میشم کمکم کنید

كيس نامبر : 2014AS000002$$ ------- تعداد افراد: 2 نفر ---- مصاحبه : ابوظبي ---- تاريخ مصاحبه : 12دسامبر
آپديت ها : 12دسامبر- 10 فوريه - 14می با ایمیل - 29 می فقط همسرم اپدیت شد
1جون فقط همسر اپدیت شد و کلیر شدیم در 1 جون هر دو نفر-2 جون هم با م مجدد اپدیت شدیم

چه خوب است بردباری,
چه ارزشمنداست شکیبایی,
سخت وبسیارسخت است,
تلخ است ولی ثمره ای شیرین دارد.
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 04:03)ashkan af نوشته:  خواهشا یکی منو راهنمایی کنه....

سلام .
دوست عزیز من یه پیشنهاد برات دارم.
شما می گی که چند تا مدرک فنی و حرفه ای داری. سازمان فنی حرفه ای یه سری مدرک دیپلم داره که برای گرفتنش نیاز به گذروندن چند تا درسه ، مثال می زنم برات، توی رشته حسابداری با گذروندن هفت تا درس حسابداری و کامپیوتر و گرفتن مدارکشون، شما می تونی دیپلم حسابداری فنی و حرفه ای رو بگیری.
حالا فایدش چیه؟ دیپلم فنی و حرفه ای و دیپلم یازده سالت رو می بری آموزش و پرورش، بهت یه گواهی معادل سازی می دن که شما معادل 12 سال تحصیل داری و حتی برای ورود به دانشگاه هم نیاز به پیش دانشگاهی نداری.
این مدرک رو بگیر و ترجمش کن؛ دقیقن مثل بچه های فوق دیپلم کار و دانش.
فقط شما باید ببینی با توجه به مدارک فنی وحرفه ای که داری کدوم دیپلم فنی و حرفه ای رو زودتر می تونی بگیری (اگه لازم باشه چند تا درس جدید هم بگیری می تونی سریع اقدام کنی و دیپلم رو بگیری)
موفق باشی.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:
عزيزان من توي ايران ديپلم يازده ساله است، يعني همون سوم دبيرستان. سال چهارم يا دوازده واسه كسيه كه مي خواد بره دانشگاه.نگران نباشيد.
تشکر کنندگان:
من مدارکمو ترجمعه کردم اما دیپلم به صورت گواهی موقت ترجمه شده چون گم کردم و همون گواهی موقتو بردم آموزش پرورش مهر کرد دادم ترجمه اما لیسانسم و پیشم هستش آیا مشکلی پیش می یاد؟
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
(2014-09-29 ساعت 09:39)aidin2015 نوشته:  من مدارکمو ترجمعه کردم اما دیپلم به صورت گواهی موقت ترجمه شده چون گم کردم و همون گواهی موقتو بردم آموزش پرورش مهر کرد دادم ترجمه اما لیسانسم و پیشم هستش آیا مشکلی پیش می یاد؟

خیر دوست عزیز نگران نباشید
با آرزوی موفقیت شما
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، قصه گو ، A_A
(2014-09-29 ساعت 09:49)Mahmood129 نوشته:  
(2014-09-29 ساعت 09:39)aidin2015 نوشته:  من مدارکمو ترجمعه کردم اما دیپلم به صورت گواهی موقت ترجمه شده چون گم کردم و همون گواهی موقتو بردم آموزش پرورش مهر کرد دادم ترجمه اما لیسانسم و پیشم هستش آیا مشکلی پیش می یاد؟

خیر دوست عزیز نگران نباشید
با آرزوی موفقیت شما

اقا محمود گل خراب این آواتارتم! Smile))))))) خخخخخخخخ
تشکر کنندگان: aidin2015 ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان