کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
اگر شناسنامه رو 35 تومن گفته زیاده. برید انقلاب از چند جا استعلام بگیرید 20 تومن 100% میتونید پیدا کنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، babak12
(2014-09-16 ساعت 09:00)رضا2015 نوشته:  سلام
دوستان یک عدد شناسنامه دو عدد مدرک تحصیلی ، کارت ملی ، کارت خدمت ، دو ریز نمره دیپلم و دانشگاه با برگه پیش دانشگاهی 250 هزار تومان فقط مهر مترجم قیمت مناسب هستش آیا؟
ممنون
تقریبا همین مدارک (5قلم + 2 تا ریز نمرات) رو من با 160 تومان ترجمه کردم
با نسخه دوم 200 تومان
*همون دارالترجمه ای که توی این تاپیک زیاد اسمشو شنیدین*
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، Alex 2014
(2014-09-16 ساعت 13:02)hesam_267 نوشته:  دوستان من گواهی موقت دارم برای ارشدم این رو چطور باید ترجمه کنم؟ داخلش نوشته ارزش ترجمه نداره واسه همین جایی ترجمه نمیکنند. راهی به نظرتون نمیرسه ؟
سلام
دوست عزيز بهترين حالت مراجعه يا تماس با دارالترجمه رسمي مي باشد و اگر براي ترجمه(فقط ترجمه رسمي ) نياز به تاييديه باشد حتما شما راهنمايي خواهند كرد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، آلیس-1980
دوستان بعد از تایید لیسانس در سایت وزارت علوم مدرک را باید دستی ببرم وزارت علوم آیا هرروز میشه رفت یا باید روزهای خاصی برم ممنون از راهنماییتون
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 15:09)behjat نوشته:  دوستان بعد از تایید لیسانس در سایت وزارت علوم مدرک را باید دستی ببرم وزارت علوم آیا هرروز میشه رفت یا باید روزهای خاصی برم ممنون از راهنماییتون

هر روز میتونید تشریف ببرید و بهترین ساعت 9 صبحه چون قبلش کارمندا نیومدن و بعدش هم خسته میشن و شل کار میکنن؛ کلا ساعت مفید کارشون 9 ت 10 صبحه....
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، HERMES7 ، behjat
(2014-09-16 ساعت 17:26)rainolf نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 15:09)behjat نوشته:  دوستان بعد از تایید لیسانس در سایت وزارت علوم مدرک را باید دستی ببرم وزارت علوم آیا هرروز میشه رفت یا باید روزهای خاصی برم ممنون از راهنماییتون

هر روز میتونید تشریف ببرید و بهترین ساعت 9 صبحه چون قبلش کارمندا نیومدن و بعدش هم خسته میشن و شل کار میکنن؛ کلا ساعت مفید کارشون 9 ت 10 صبحه....

در ادامه صحبهای دایی رضا بگم میتونین از طریق پست هم مدارکتون رو بفرستین (بویژه اگر شهرستان باشید) آدرس دفترهای پستی هر شهری تو همون سایت وزارت علوم هست. اگه رفتین پست حتمن شماره پیگیریتون رو هم ببرین اونجا لازم میشه.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، behjat
سلام دوستان ترجمه ریز نمرات دیپلم و لیسانس هم لازم هست یا فقط ترجمه خود مدرک کافی است ؟ من یکسال پیش ریز نمرات لیسانس رو ترجمه کردم همون کافی هست یا باید بروز باشه ؟ ممنونم
تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 21:43)majid.sp نوشته:  سلام دوستان ترجمه ریز نمرات دیپلم و لیسانس هم لازم هست یا فقط ترجمه خود مدرک کافی است ؟ من یکسال پیش ریز نمرات لیسانس رو ترجمه کردم همون کافی هست یا باید بروز باشه ؟ ممنونم
سلام دوست عزیز
ببنید ملاک اخرین مدرک تحصیلی است همراه با ریز نمراتش است
همون ریز نمرات ترجمه شده سال پیش شما کفایت میکنه نیاز به ترجمه مجدد نیست
به نقل از دوستان که مصاحبه رفته بودن اعلام کردن که در برخی موارد بعضی از سفارتها ریز نمرات مقاطع دیپلم و پیش خواسته شده و در برخی موارد خواسته نشده(در اصل بصورت سلیقه ای رفتار شده)
شبیه سئوال شما در صفحه قبل پرسیده شده و توسط یکی از دوستان عزیز این طور پاسخ داده شده (نه اگه ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس و مدارکش و مدرک پیش و دیپلم رو میبرید نیازی به ریز نمرات پیش و دیپلم ندارید.)
به نظر من اگر هزینه ترجمه برای شما مطرح نیست می تونید جهت کامل بودن مدارک، ترجمه ریزنمرات همراه داشته باشیدتا مشکلی از نظر نقص مدارک در صورت درخواست افیسر نداشته باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، areb1356 ، HERMES7 ، r.bazargan ، قصه گو
دوستان یه چیزای جدید تو امضام گذاشتم فک کنم به دردتون بخوره
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، HERMES7 ، A_A ، Mahmood129 ، آزاده_امین ، milad.nas ، hesam427 ، قصه گو ، goliii
(2014-09-16 ساعت 21:04)areb1356 نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 17:26)rainolf نوشته:  

در ادامه صحبهای دایی رضا بگم میتونین از طریق پست هم مدارکتون رو بفرستین (بویژه اگر شهرستان باشید) آدرس دفترهای پستی هر شهری تو همون سایت وزارت علوم هست. اگه رفتین پست حتمن شماره پیگیریتون رو هم ببرین اونجا لازم میشه.

از هردوی شما عزیزان ممنونم خودم میبرم خیالم راحتتره مدرکمو بعد سی سال از دانشگاه گرفتم تازه 25 هزارتومن هم بابت تعهی که برای شغل داشتم و نداده بودم پرداخت کردم!!!
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: behdadK ، قصه گو
چند تا پست بالا تر میدیدم در مورد تاییدیه وزارت علوم دعوا داشتین ، آقا مگه نفرموده بودین برای سفارت تاییدیه وزرات علوم نمیخواد؟
مطلب بعدی اینکه نامه بانک ملی که درامضا یکی از دوستان بود، ایا خود بانک این نامه را داده بود یا شما داده بودین دالترجمه ؟
سوال بعدی ، من از همه مدارک جز سند ازدواج یک سری ترجمه کرده ام ، یادم هست لازم بود کپی ها رو بفرستم سفارت و اصل رو با خودمون ببریم ، اگه لازمه دوباره بفرستم تهران ترجمه ، اخه تو استان ما کلاً دالترجمه رسمی وجود ندارد.
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، قصه گو
(2014-09-17 ساعت 15:14)sunn789 نوشته:  چند تا پست بالا تر میدیدم در مورد تاییدیه وزارت علوم دعوا داشتین ، آقا مگه نفرموده بودین برای سفارت تاییدیه وزرات علوم نمیخواد؟
مطلب بعدی اینکه نامه بانک ملی که درامضا یکی از دوستان بود، ایا خود بانک این نامه را داده بود یا شما داده بودین دالترجمه ؟
سوال بعدی ، من از همه مدارک جز سند ازدواج یک سری ترجمه کرده ام ، یادم هست لازم بود کپی ها رو بفرستم سفارت و اصل رو با خودمون ببریم ، اگه لازمه دوباره بفرستم تهران ترجمه ، اخه تو استان ما کلاً دالترجمه رسمی وجود ندارد.
سلام دوست عزیز
بله دوست عزیز نمی خواد اگر نیاز باشد دالترجمه رسمی به شما اطلاع خواهد داد.(تاییدیه وزارت علوم برای گرفتن ترجمه همرا با مهر دادکستری و وزارت امور خارجه نیاز است نه برای سفارتها)
دوست عزیز اکثر بانکها نامه تمکن مالی بصورت لاتین میدن که نیازی به ترجمه نیست شما باید حتما قبل از گرفتن تمکن مالی از بانک ،در خصوص ارائه گواهی بصورت لاتین سئوال بفرمایید که دوباره متحمل هزینه اضافی برای ترجمه تمکن مالی نشید.
بله درسته فقط یکسری بجز سند ازدواج که 2 سری است.
شما باید اصل ترجمه ها برای سفارت بفرستید و اصل مدارک برای تطبیق دادن افیسر همراه داشته باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، Mahmood129 ، A_A ، saboteur ، r.bazargan ، قصه گو ، rbrb-2015
با سلا به همه ی همراهان وقت همگی بخیر. من متوجه این بحث ریز نمرات نمیشم .من تمام مدارک تحصیلیم رو ترجمه کردم .ولی الان تو پیج یه زمزمه هایی برای ریز نمرات هست که حتی تو راهنمای مدارک لازم هم نبود . میشه بدونم جریان چیه .از کسی هم تا حالا گرفته شده؟؟ برای همه ی مقاطع ریزنمرات و ترجمه ی اونها لازمه؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 18:13)mkamyab نوشته:  با سلا به همه ی همراهان وقت همگی بخیر. من متوجه این بحث ریز نمرات نمیشم .من تمام مدارک تحصیلیم رو ترجمه کردم .ولی الان تو پیج یه زمزمه هایی برای ریز نمرات هست که حتی تو راهنمای مدارک لازم هم نبود . میشه بدونم جریان چیه .از کسی هم تا حالا گرفته شده؟؟ برای همه ی مقاطع ریزنمرات و ترجمه ی اونها لازمه؟؟
خیر واجب نیست ولی پیشنهاد میشه ریز نمرات آخرین مقطع تحصیلی همراهتون باشه (اصل و ترجمه) گاهی اوقات آفیسر به اصالت مدارکتون شک میکنه و در این مواقع ریز نمرات کارگشاست....
تشکر کنندگان: babak12 ، hesam427 ، قصه گو ، mkamyab
دوستان عزيز: سلام. سوالي در مورد ترجمه مدارك شغلي مثل حكم سازماني وفيش حقوقي براي كساني كه شاغل دواير دولتي بوده اند داشتم آيا ترجمه وبهمراه بردن اين مدارك نيز ضروريه.همچنين اگه مغازه اي داشته باشي ودر فرم نوشته باشي كه اكنون مشغول بيزينس شخصي هستي بايد سند انرا ترجمه كنيم وببريم يا لازم نيست؟ از جوابتون ممنونم
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان