کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام به همه ی دوستان
آقا کسی هست مدرک موقت ترجمه کرده باشه برا لیسانس و فوق لیسانس؟
ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: t_arian_n
سلام من یه سوال دارم تعداد عکس هایی که همراه مدارک باید بفرستیم انکارا 2 عدد هست؟ و باید 5*5 باشه؟ ولازمه پشتش چیزی هم بنویسیم؟
راستی کپی از پاسپورت فقط از صفحه اولش لازمه یا تمام صفحات یا فقط صفخه اول و صفحاتی که مهره خروج و ورود خرده؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
سلام بله 2 عدد هستش .پشت عکس ها کیس نامبر و اسم و فامیل یادداشت شود.
بله صفحه اول گذرنامه .

موفق باشید.
تشکر کنندگان: aghamilad
(2014-10-04 ساعت 22:25)رضا2015 نوشته:  سلام بله 2 عدد هستش .پشت عکس ها کیس نامبر و اسم و فامیل یادداشت شود.
بله صفحه اول گذرنامه .

موفق باشید.

مرسی اقا رضا
من یکبار از کشور خارج شدم ایا لازم هست از اون صفحه پاسپورتم که مهر خورده هم کپی بگیرم و بفرستم؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 22:17)Iaccept نوشته:  سلام به همه ی دوستان
ممنون

سلام دوستان
کسی نیست جواب سوال منو بده!!!Rolleyes
ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2014-10-04 ساعت 23:02)aghamilad نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 22:25)رضا2015 نوشته:  سلام بله 2 عدد هستش .پشت عکس ها کیس نامبر و اسم و فامیل یادداشت شود.
بله صفحه اول گذرنامه .

موفق باشید.

مرسی اقا رضا
من یکبار از کشور خارج شدم ایا لازم هست از اون صفحه پاسپورتم که مهر خورده هم کپی بگیرم و بفرستم؟
نیازی نیست.اگر اصرار داری بفرست.
ولی دوستان سال پیش سفرهاشون رو با تاریخ رفت و امد و کشور توی برگه نوشته بودن و اگر افیسر خواسته بوده دادن!
تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad
(2014-10-05 ساعت 12:36)Iaccept نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 22:17)Iaccept نوشته:  سلام به همه ی دوستان
ممنون

سلام دوستان
کسی نیست جواب سوال منو بده!!!Rolleyes
ممنون
سلام دوست عزیز
بهترین مرجع مراجعه به داالترجمه رسمی است
اگر قابل ترجمه باشه که برای شما ترجمه می کنن در غیر اینصورت شما راهنمایی می کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A
سلام
ببخشید کسی میدونه من چطوری باید سند ملکی رو ارزشگذاری کنم که مورد تایید سفارت باشه؟
کیس:***2، رویت قبولی: می، ارسال فرم 260: 18 اگوست، نامه دوم : 25 ژانویه، مصاحبه : 2 مارچ آنکارا،
تعداد نفرات : 2 نفر، وضعیت : کلیرنس، آپدیت : 2 و 4 و 6 و 10و11و 20 مارچ، 12 می (با ایمیل)، 15 جون شبانه
تشکر کنندگان:
(2014-10-05 ساعت 21:14)omid_h نوشته:  سلام
ببخشید کسی میدونه من چطوری باید سند ملکی رو ارزشگذاری کنم که مورد تایید سفارت باشه؟

کار مورد نظر شما را کارشناس رسمی دادگستری براتون انجام میده و اون نامه رو می برید برای ترجمه .
کارشناس رسمی دادگستری رو گوگل کنید مواردش کاملا مشخصه.
البته هزینه داره این کار و بنظرم انجام ندین و نامه بانک ببرین بهتر باشه.
موفق باشید.
تشکر کنندگان:
سلام عزيزان
ترجمه ي شناسنامه و كارت ملي و مدارك تحصيلي و ريزنمراتم + مهر وزارت خارجه و يه مهر ديكه كه الان يادم نمياد چند روز طول ميكشه ؟ چيز ديگه اي هم نيازه ترجمه شه ؟ ببخشيد من صفحات رو نخوندم اگه ممكنه يكي خلاصه راهنماييم كنه
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 16:15)Mrng93 نوشته:  سلام عزيزان
ترجمه ي شناسنامه و كارت ملي و مدارك تحصيلي و ريزنمراتم + مهر وزارت خارجه و يه مهر ديكه كه الان يادم نمياد چند روز طول ميكشه ؟ چيز ديگه اي هم نيازه ترجمه شه ؟ ببخشيد من صفحات رو نخوندم اگه ممكنه يكي خلاصه راهنماييم كنه

سلام اگر متاهل هستید سند ازدواج هم باید ترجمه بشه در دو نسخه تا اونجایی که دوستان اطلاع رسانی کردن مهر وزارت خارجه نمیخواد نهایتا یک هفته ای میتونید ترجمتونو بگیرید
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، قصه گو ، A_A
سلام...من با قسمت تحصیلی مشکل دارم...من دیپلم ریاضی دارم پیشدانشگاهی هنر و دو سال در ایران دانشگاه موسیقی که در مقطع کارشناسی بود و من نصفه ولش کردم...و مدرکی ندارم بعد از اون در هند پیشدانشگاهی تجربی گرفتم و الان دانشجوی مدیکال هستم...الان باید فرم چطور پر کنم/
تشکر کنندگان:
من ازدواج نكردم . پس فقط ميشه شناسنامه (همه ي صفحاتش؟) ، كارت ملي ، مدركاي ديپلم و پيش دانشگاهي ؟
من ميخوام ادامه تحصيل بدم اونجا (ليسانس) آيا ريز نمراتمم نياز به ترجمه داره ؟ ممنون
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 17:48)Mrng93 نوشته:  من ازدواج نكردم . پس فقط ميشه شناسنامه (همه ي صفحاتش؟) ، كارت ملي ، مدركاي ديپلم و پيش دانشگاهي ؟
من ميخوام ادامه تحصيل بدم اونجا (ليسانس) آيا ريز نمراتمم نياز به ترجمه داره ؟ ممنون
بله درسته سعی کنید ریزنمرات اخرین مدرک تصحیلی هم همراه شما باشه فقط برای مصاحبه مهر مترجم رسمی دادکستری کفایت می کند
چون رویدادی در صفحات شناسنامه شما رخ نداده نیاز به ترجمه صفحات نیست خود مترجم زیر شناسنامه شما بصورت لاتین می نویسه که ازدواجی صورت نگرفته
ایشاله برای ادامه تحصیل بعد از مصاحبه و گرفتن ویزا باید یک نسخه از مدارک تحصیلی دوباره ترجمه کنید به همراه مهر دادکستری و وزارت امور خارجه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Mrng93 ، A_A
سلام چند تا سوال
مدارکی که من میخام بدم ترجمه : شناسنامه خودم و همسرم . کارتهای ملی . سند ازدواج که دونسخه میخاد . کارت پایان خدمت . اخرین مدرک تحصیلی خودم که فوق دیپلمه . ایا همینا کافیه یا چیز دیگه هم نیازه؟؟ نیازی هست که مدرک دیپلم و پیش رو هم ترجمه کنم و همچنین ریز نمرات فوق دیپلمم رو ؟؟
یک سوال دیگه اینکه ایا مدارک همسرم رو هم نیاز هست ترجمه بشه منظورم مدرک دانشگاهیش یا فقط اصل مدرکشو روز مصاحبه با خودمون ببریم کافیه ؟؟؟ و ایا اصل مدارک تحصیلی رو که روز مصاحبه میبریم با خودمون اونجا میگیرن و دیگه بهمون نمیدن یا اینکه فقط ترجمه ها رو میگیرن ؟؟؟
یک مطلب دیگه اینکه ایا نیاز هستش که من یک نسخه ترجمه اضافه بگیرم و همراهم باشه یا خیر ؟؟؟
ضمنا ما انکارا مصاحبه داریم.
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان