کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-12-06 ساعت 07:28)رضا2015 نوشته:  
(2014-12-06 ساعت 01:57)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-05 ساعت 23:11)رضا2015 نوشته:  
(2014-12-05 ساعت 22:20)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-05 ساعت 20:40)varchandi نوشته:  دوست من سلام
ممنون از پاسختون
یه سوال اگه KCC گفت باید فرم هات رو آپدیت کنی این یعنی عقب افتادن پروسه مصاحبه یا خیر؟

طبق مطالعاتى كه بنده كردم انلاك كردن فرم برا مواردى مثل تعويض شماره پاسپورت هيچ تأخيرى تو مصاحبه نميندازه ولى اضافه كردن اسم همسر يا تغييراتى در نوع شغل و... مطمئنأ باعث به تعويق افتادن تاريخ مصاحبه خواهد شد

اتفاقا تعویض پاسپورت تاخیر میندازه شدید !!

میشه یکم بیشتر توضیح بدین جریان این تاخییرو؟

تعویض پاسپورت یعنی ریست شدن یکی از مدارک مهم احتمالا چک میشه که سفر کجاها داشتین و میتونه وقت گیر باشه البته این تحلیله منه
اگر پاستون تا مصاحبه میرسه تغییر ندین و برین مصاحبه و زمان دریافت ویزا با پاس جدید تشریف ببرین

من هم این راه حل رو بهتر می پسندم.با همین پاس واسه مصاحبه تشریف ببرن و به آفیسر بگن که تو فاصله ویزا ناچارن که پاس رو عوض کنن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2014-12-06 ساعت 11:05)laleht نوشته:  
(2014-12-06 ساعت 07:28)رضا2015 نوشته:  
(2014-12-06 ساعت 01:57)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-05 ساعت 23:11)رضا2015 نوشته:  
(2014-12-05 ساعت 22:20)m.ghoreishi نوشته:  طبق مطالعاتى كه بنده كردم انلاك كردن فرم برا مواردى مثل تعويض شماره پاسپورت هيچ تأخيرى تو مصاحبه نميندازه ولى اضافه كردن اسم همسر يا تغييراتى در نوع شغل و... مطمئنأ باعث به تعويق افتادن تاريخ مصاحبه خواهد شد

اتفاقا تعویض پاسپورت تاخیر میندازه شدید !!

میشه یکم بیشتر توضیح بدین جریان این تاخییرو؟

تعویض پاسپورت یعنی ریست شدن یکی از مدارک مهم احتمالا چک میشه که سفر کجاها داشتین و میتونه وقت گیر باشه البته این تحلیله منه
اگر پاستون تا مصاحبه میرسه تغییر ندین و برین مصاحبه و زمان دریافت ویزا با پاس جدید تشریف ببرین

من هم این راه حل رو بهتر می پسندم.با همین پاس واسه مصاحبه تشریف ببرن و به آفیسر بگن که تو فاصله ویزا ناچارن که پاس رو عوض کنن

اقا رضا2015 دوست خوبم اگه قرار بر کنترل سفرهای قبلی باشه که همه ویزاها تو پاس قدیمی موجودن و افیسر میبینه واز اونجایی که در فرم 260 هیچ سوالی مبنی بر سفرهای خارجی نبود پس قاعدتا هیچ تحقیقی در این مورد صورت نگرفته و اگر بخوان چیزی رو چک کنن بعد از مصاحبه و روئیت پاسپورت قدیمی صورت میگیره که در اون روز هم فرقی نمیکنه پاستون تعویض شده باشه یا همون قدیمی باشه
(نتیجه: در روز مصاحبه حتما پاس قدیمی همراهتون باشه)
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: varchandi ، ofrfar
دوستان سلام
اگر امکانش هست بنده رو راهنمایی کنین که الان ما بخایم مدارکو ترجمه کنیم تاریخ اعتبار کارت ملی ۴ سال به اتمام رسیده! ایا این مشکل ساز خواهد شد? یا اینکه هنوز وقت هست تعویضش کنیم? مرسب
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
با سلام
من مدرک لیسانسمو امروز از دانشگاه گرفتم. فقط اینکه مسئول مربوطه توی دانشگاه گفت برای ترجمه مدرکم اول باید اونو تو سایت وزارت علوم ثبت کنم ، بعدش تایید بکنه و بعد دارالترجمه بتونه ترجمه بکنه.
میخواستم ببینم واقعا عمچین کاری باید انجام بدم؟ کسی هست اینجا این کارو کرده باشه برای مدرکش ؟
یا یه راست اصل مدرک رو برای ترجمه ببرم ؟
شماره کیس:2015AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی:2014 , May 15
کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: 2014 , August 15
کارنت شدن کیس: -
مصاحبه: -
دریافت کلیرنس: -
دریافت ویزا: -
ورود به آمریکا: -
دریافت گرین کارت: -
جمع تقریبی هزینه‌ها: 14.000 تومان بابت تزریق واکسن هپاتیت , 360.000 تومان ترجمه مدارک
تشکر کنندگان:
(2014-12-10 ساعت 00:27)ostaad نوشته:  با سلام
من مدرک لیسانسمو امروز از دانشگاه گرفتم. فقط اینکه مسئول مربوطه توی دانشگاه گفت برای ترجمه مدرکم اول باید اونو تو سایت وزارت علوم ثبت کنم ، بعدش تایید بکنه و بعد دارالترجمه بتونه ترجمه بکنه.
میخواستم ببینم واقعا عمچین کاری باید انجام بدم؟ کسی هست اینجا این کارو کرده باشه برای مدرکش ؟

با سلام من هم همین مراحل را گذراندم تاییذیه سایت بعد هم وزارت علوم چنذروزی طول میکشه ولی لازمه مخصوصا اگر آنطرف بخواهید ادامه تحصیل بدهید ولی باز هم از مدیران سوال بفرمایید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، may3am ، ostaad
(2014-12-10 ساعت 01:09)behjat نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 00:27)ostaad نوشته:  با سلام

با سلام من هم همین مراحل را گذراندم تاییذیه سایت بعد هم وزارت علوم چنذروزی طول میکشه ولی لازمه مخصوصا اگر آنطرف بخواهید ادامه تحصیل بدهید ولی باز هم از مدیران سوال بفرمایید
بیخودی خرج زیادی واسه خودتون درست نکنین. اونا فقط ترجمه رو می خان نه تاییدیه. فقط مهر دارالترجمه بخوره روش کافیه. مگه اینکه بخوایین ادامه تحصیل بدین
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: varchandi ، ostaad
(2014-12-10 ساعت 00:19)babisondes نوشته:  دوستان سلام
اگر امکانش هست بنده رو راهنمایی کنین که الان ما بخایم مدارکو ترجمه کنیم تاریخ اعتبار کارت ملی ۴ سال به اتمام رسیده! ایا این مشکل ساز خواهد شد? یا اینکه هنوز وقت هست تعویضش کنیم? مرسب

بر اساس تجربه دوستان مصاحبه رفته خدمتتون عرض میکنم که تاریخ انقضای کارت ملی اصلا مهم نبوده و گاهآ اصلا کارت ملی رو نخواستن یا اگرم خواستن به تاریخش توجهی نشده. پس با توجه به طولانی بودن زمان دریافت کارت ملی جدید 2 پیشنهاد دارم:
1: همون قدیمی رو ترجمه کن و همرات داشته باش
2:درخواست کارت ملی المثنی بده که اگه تا قبل مصاحبه اومد که بهتر اگه بدستت نرسید حداقل همون قدیمی رو داری
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: babisondes ، varchandi ، mfte.teacher
سلام دوستان
من مداركمو دادم واسه ترجمه تو اصفهان
4 تا شناسنامه
4 تا كارت ملي
1 كارت پايان خدمت
1 عقد نامه در دو نسخه
2 مدرك كارشناسي
3 مدرك ديپلم
1 مدرك پيش دانشگاهي
1 ريز نمرات دبيرستان
1 ريز نمرات دانشگاه
1 عدم سود پيشينه واسه اقامت در خارج
همش با تخفيف شد 428000 تومن
فكر كنم مناسب گرفت من ليست قيمت هاي مصوب رو داشتم بنظرم ارزونترم حساب كرده
هركي خواست بگه ادرسشو واسش بگم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
تهران که زیر نصف قیمت مصوب به راحتی میتونید گیر بیارید. اون قیمت مصوب حداکثر قیمتی است که میگیرند.
من مدرک هام بیشتر از شما بود 235 تومن شد. تازه اگر میگشتم فکر کنم زیر 200 پیدا میکردم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2014-12-10 ساعت 09:52)behdadK نوشته:  تهران که زیر نصف قیمت مصوب به راحتی میتونید گیر بیارید. اون قیمت مصوب حداکثر قیمتی است که میگیرند.
من مدرک هام بیشتر از شما بود 235 تومن شد. تازه اگر میگشتم فکر کنم زیر 200 پیدا میکردم
سلام
خوب اين از محاسنه زندگي تو تهرانه
واسه من واقعا مشكل بود بيام تهران اينكارو انجام بدم
مرسي دوست عزيز
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان:
دوستان!همسر من ۳ ماه دوبی زندگی کرده!باید عدم سو پیشینه بگیره?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-12-10 ساعت 09:52)behdadK نوشته:  تهران که زیر نصف قیمت مصوب به راحتی میتونید گیر بیارید. اون قیمت مصوب حداکثر قیمتی است که میگیرند.

سلام میشه شماره یا آدرسشو بزارید. ممنون
تشکر کنندگان:
من چند بار گفتم که دادن آدرس هیچ مشکلی رو حل نمیکنه. شما اگر یکراست به سراغ این دارالترجمه برید و بگید اینا رو ترجمه کن با قیمت رسمی یا کمی پایین تر ترجمه میکنه.
لیست مدارکی که برای ترجمه میخواهید رو بنویسید دوره بیوفتید انقلاب به 4-5 تا دارالترجمه نشون بدید و بگید قیمت آخر رو میخواید. قیمت پایین تر از من میتونید پیدا کنید. ممکنه این دالترجمه ای که من میگم اتفاقا بالاترین قیمت رو به شما بده که بسته به شلوغی سرش، برداشتش از شما و خیلی عوامل دیگه داره. مهم اینه که احساس کنن اگر قیمت پایین به شما ندن شما جای دیگه میری و اونوقته که قیمت مناسب میدن.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: shaghayegh ، A_A ، AliReza.Sh
(2014-12-10 ساعت 10:13)neda733 نوشته:  دوستان!همسر من ۳ ماه دوبی زندگی کرده!باید عدم سو پیشینه بگیره?
سلام
نه فقط واسه كسانيه كه بيش از يك سال خارج زندگي كرده باشند
موفق باشيد
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان:
سلام بچه ها اگر نامه تمکن فارسی از بانک بگیرم بعد بدم دارالترجمه واسه ترجمه
نیاز به مهر وزارت امور خارجه و دادگستری است یا فقط مهر دارالترجمه؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان