کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-12-11 ساعت 01:50)bahram10 نوشته:  سلام بچه ها اگر نامه تمکن فارسی از بانک بگیرم بعد بدم دارالترجمه واسه ترجمه
نیاز به مهر وزارت امور خارجه و دادگستری است یا فقط مهر دارالترجمه؟

شما اگه نامه رو از شعبه ارزی بانکتون به صورت لاتین بگیرین نیاز به ترجمه نداره ولی اگه فارسی گرفتی بده دارالترجمه و نباز به مهر وزارت امور خارجه نداره اصلا. در ضمن اگه انکارا هستی 2 نسخه ترجمه بگیر که یکیو پست کنی یکی رو همرات ببری. موفق باشی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: A_A
سلام یه سوال شوهرمن که برنده اصلی است هندبالیست است وچند حکم قهرمانی دارد آیا موقع مصاحبه داشتن ترجمه آنها تاثیری مثبت در روند گرفتن ویزا دارد ؟
شماره کیس:**32/تعداد کیس:2 نفر/سفارت: آنکارا/تاریخ ارسال فرم12 اگوست/زمان کارنت:9 دسامبر/زمان مصاحبه :9 مارچ/دریافت ویزا:16مارچ/مقصد:سیاتل/ورود به خاک آمریکا :28 جولای هوررررررا
تشکر کنندگان:
سلام من مدارکم رو بردم دارالترجمه نوید شناسنامه 15000 تومان و ریزنمره ترمی 7000 تومان. به نظر شما نامه تمکن مالی رو فقط از بانک انگلیسی بگیرم یا ترجمه هم بکنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-04 ساعت 19:57)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-04 ساعت 12:37)varchandi نوشته:  
(2014-12-03 ساعت 00:41)babak12 نوشته:  
(2014-12-02 ساعت 22:02)m.ghoreishi نوشته:  سلام دوستان
من پاسپورتمو تعویض کردم چون تاریخش رو به اتمام بود ایا نیازی هست به KCC اطلاع بدم؟
سلام
می تونید اطلاع بدید
روز مصاحبه پاسپورت قدیمی هم همراه شما باشه

سلام
من هم پاسپورتمو عوض کردم آیا اطلاع دادن به KCC اجباریه یا اینکه روز مصاحبه پاس قدیمیم همراهم باشه کافیه؟

دوست گرامی من پاسپورتمو عوض کردم و خدارو شکر 7 روزه اومد و تصمیم دارم با KCC مکاتبه نکنم چون تعویض پاسپورت در همه جای دنیا یک مسئله خیلی عادی هستش فقط پاس قدیمی رو برا مصاحبه همرام میبرم و از طرفی نمیخوام درخواست انلاک کردن فرمم رو بدم.
من بعد تعویض پاسپورتم به کی سی سی اطلاع دادم و پرسیدم آیا نیازی به آنلاک کردن فرم هست یا نه، اونا هم فرم رو برای من آنلاک کردن تا اطلاعاتم رو آپدیت کنم... حالا دیگه خودتون میدونین صلاح کار خودتون رو...
تشکر کنندگان:
(2014-12-11 ساعت 23:20)talie نوشته:  سلام یه سوال شوهرمن که برنده اصلی است هندبالیست است وچند حکم قهرمانی دارد آیا موقع مصاحبه داشتن ترجمه آنها تاثیری مثبت در روند گرفتن ویزا دارد ؟

ارزوی موفقیت برای شما
تا جایی که مطالب سالهای پیشو خوندم مدارکی جز مدارک اصلی که سفارت واسه بررسی کیس شما میخواد مدارک دیگه تاثیری نداره. Shy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
سلام من مى 2014 ترجمه و تاييد شناسنامم انجام دادم احتمالا مصاحبه من جون مىشه بايستى دوباره درخواست بدم يا همون معتبر هست ؟؟
خلاصه پیشرفت کار برندگان 2015
شماره کیس: 2015AS7**1
تاریخ رویت قبولی:3می
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : ۱ نفر
ارسال فرمهای سری اول: ۱۸ مى
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
يعني بيشتر از 1 سال تا زمان مصاحبم ميشه (جون 2015
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2014-12-12 ساعت 14:48)Rose2015 نوشته:  سلام من مى 2014 ترجمه و تاييد شناسنامم انجام دادم احتمالا مصاحبه من جون مىشه بايستى دوباره درخواست بدم يا همون معتبر هست ؟؟
دوست عزیز
ترجمه مدارکی مثل شناسنامه یا کارت ملی و ... تا زمانی که تغییر عمده و اساسی توش اعمال نشه معتبر بوده و نیاز به تمدید ندارد
تشکر کنندگان:
(2014-12-12 ساعت 13:15)mania.mazaheri نوشته:  سلام من مدارکم رو بردم دارالترجمه نوید شناسنامه 15000 تومان و ریزنمره ترمی 7000 تومان. به نظر شما نامه تمکن مالی رو فقط از بانک انگلیسی بگیرم یا ترجمه هم بکنم؟
دوست عزیز
نامه رو از شعبه ارزی بانکتون به صورت لاتین بگیرین نیاز به ترجمه نداره ولی اگه نتونستی همون فارسی بگیر و بعد دارالترجمه.
درضمن برای کلیه مدارک ترجمه شده مهر دارالترجمه و دادگستری کافیه و نیاز به تاییدیه امور خارجه نیست فقط و فقط برا ادامه تحصیل لازمه
تشکر کنندگان:
اعتبار ترجمه شناسنامه و تاييدش در سفارت براى افراد مقيم خارج ايران مدتش جقدر هست مى2014 كرفتم مصاحبم احتمالا جون 2015 مىشه لطفا راهنمايي كنيد
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2014-12-12 ساعت 13:21)Goldeneye نوشته:  
(2014-12-04 ساعت 19:57)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-04 ساعت 12:37)varchandi نوشته:  
(2014-12-03 ساعت 00:41)babak12 نوشته:  
(2014-12-02 ساعت 22:02)m.ghoreishi نوشته:  سلام دوستان
من پاسپورتمو تعویض کردم چون تاریخش رو به اتمام بود ایا نیازی هست به KCC اطلاع بدم؟
سلام
می تونید اطلاع بدید
روز مصاحبه پاسپورت قدیمی هم همراه شما باشه

سلام
من هم پاسپورتمو عوض کردم آیا اطلاع دادن به KCC اجباریه یا اینکه روز مصاحبه پاس قدیمیم همراهم باشه کافیه؟

دوست گرامی من پاسپورتمو عوض کردم و خدارو شکر 7 روزه اومد و تصمیم دارم با KCC مکاتبه نکنم چون تعویض پاسپورت در همه جای دنیا یک مسئله خیلی عادی هستش فقط پاس قدیمی رو برا مصاحبه همرام میبرم و از طرفی نمیخوام درخواست انلاک کردن فرمم رو بدم.
من بعد تعویض پاسپورتم به کی سی سی اطلاع دادم و پرسیدم آیا نیازی به آنلاک کردن فرم هست یا نه، اونا هم فرم رو برای من آنلاک کردن تا اطلاعاتم رو آپدیت کنم... حالا دیگه خودتون میدونین صلاح کار خودتون رو...

دوستان عزیز: من بعد از نوشتن پست بالا با KCC مکاتبه کردم و تعویض پاسپورتو اطلاع دادم و پرسیدم که ایا نیاز به انلاک کردن فرم هست یا نه که جواب دادن و به عهده خودم گذاشتند که اگه دوس دارم درخواست انلاک بفرستم و اگه نه که مشکلی نیست و فقط پاسپورت قدیمی در روز مصاحبه همرام باشه کافیه
تشکر کنندگان: babak12 ، mfte.teacher
سلام دوستان
من از همسرم جداشدم و فرم رو هم مطلقه پر كردم و ههچ سندي بابت طلاق ندارم و فقط تو شناسنامه ثبت شده،كسي ميدونه برا سفارت همون ترجمه شناسنامه كفايت ميكنه يا نه؟
با سپاس
به اميد ويزاي يكضرب براي جميع برندگان ٢٠١٥
تشکر کنندگان:
(2014-12-13 ساعت 02:44)mojtaba165 نوشته:  سلام دوستان
من از همسرم جداشدم و فرم رو هم مطلقه پر كردم و ههچ سندي بابت طلاق ندارم و فقط تو شناسنامه ثبت شده،كسي ميدونه برا سفارت همون ترجمه شناسنامه كفايت ميكنه يا نه؟
با سپاس
به اميد ويزاي يكضرب براي جميع برندگان ٢٠١٥
سلام دوست عزیز
به نظر من به همون جایی طلاق گرفتین مراجعه کنید و درخواست طلاق نامه بدین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: shaghayegh ، A_A
سلام
یه سوال داشتم اینکه مدرک کاردانی کامپیوتر ترجمش چی میشه? مرسی
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: varchandi
(2014-12-15 ساعت 20:42)babisondes نوشته:  سلام
یه سوال داشتم اینکه مدرک کاردانی کامپیوتر ترجمش چی میشه? مرسی

associates' degree in computer
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: varchandi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان