کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام
یه سوال
من مدرک موقت دانشگاه آزاد و به هر نحوی بود ترجمه با مهر مترجم و سربرگ قوه قضاییه کردم
قبلنم بچه ها اشاره کردن که مدرک موقت کافیه منم خیلی پیگیرم ولی اصلش خیلی طول میکشه به نظر شما موقت کافیه؟
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
تشکر کنندگان:
سلام
به نظرتون علاوه بر پولی که در بانک می گذاریم. سند ماشین را ترجمه کنیم و بفرستیم؟
کیس نامبر: 2015AS38XX>
ارسال فرمهای اولیه: 28می
تعدادافراد کیس: 1نفر
سفارت:انکارا
تاریخ کارنت شدن: 9 نوامبر
نامه دوم: 12 نوامبر
مصاحبه: فوریه
وضعیت: کلیرنس
آپدیتها: 11feb, 17feb 19feb , 24feb, 27feb, 2march, 9march،20march 1jun(by email),5jun,9jun, 11jun(name az sefat baraye clear shoda Smile )
120 روز انتظار
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 16:16)nikoo2468 نوشته:  سلام
به نظرتون علاوه بر پولی که در بانک می گذاریم. سند ماشین را ترجمه کنیم و بفرستیم؟

سلام
خیر نیازی نیست.و قبول هم نمیکنند
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: shaghayegh
(2014-12-16 ساعت 16:09)afshin.as نوشته:  سلام
یه سوال
من مدرک موقت دانشگاه آزاد و به هر نحوی بود ترجمه با مهر مترجم و سربرگ قوه قضاییه کردم
قبلنم بچه ها اشاره کردن که مدرک موقت کافیه منم خیلی پیگیرم ولی اصلش خیلی طول میکشه به نظر شما موقت کافیه؟

بله کافیه
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، shaghayegh
دوست عزیز منم مدرک موقت دارم اما درخواست تسریع برای مدرک اصلی دادم اونم چون تا مدرک اصلی صادر نشه ریزنمرات نمیدن!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
اگه خدا بخواد مار دیگه نامه دومم میاد
از چند وقت قبل مدارکو ترجمه کنین؟
نامه بانک برای هر کیس یکی کافیه یا برای هر نفر یه دونه باید باشه؟
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 16:16)nikoo2468 نوشته:  سلام

دوست عزیز به هیچ عنوان سند رو قبول نمی کنن سفارتی که من مصاحبم داشتم اصلا نگاه هم نکردن
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: nikoo2468 ، A_A
دوست عزیز چطوری متوجه شدی ماه دیگه نامت میاد?ممنون میشم توی قسمت مربوطه جواب بدی!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 20:04)varchandi نوشته:  سلام دوستان عزیز

_ترجمه مدارك چه مهر وزارت خارجه داشته باشه چه نداشته باشه همواره معتبر هست و تنها مداركي نياز به تمديد دارن كه اطلاعات جديدي پس از ترجمه بهشون اضافه و يا تغيير داده بشه مثلا كسي كه بچه دار ميشه و اسم كودكانش بايد به شناسنامه ترجمه شدش اضافه بشه و یا تغییر ظاهر مهر دارالترجمه و وزارت خارجه.
_ برای نامه بانک فقط شخص برنده بگیره کافی است.
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: varchandi ، shaghayegh ، A_A
(2014-12-16 ساعت 22:27)majid7 نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 20:04)varchandi نوشته:  سلام دوستان عزیز

_ترجمه مدارك چه مهر وزارت خارجه داشته باشه چه نداشته باشه همواره معتبر هست و تنها مداركي نياز به تمديد دارن كه اطلاعات جديدي پس از ترجمه بهشون اضافه و يا تغيير داده بشه مثلا كسي كه بچه دار ميشه و اسم كودكانش بايد به شناسنامه ترجمه شدش اضافه بشه و یا تغییر ظاهر مهر دارالترجمه و وزارت خارجه.

ممنون دوستم برای پاسختون
آیا مهر وزارت خارجه واجبه؟
شنیدم که ترجمه توسط دارالترجمه رسمی که مهر مترجم رسمی داشته باشه کافیه و مهر دادگستری و وزارت خارجه نمی خواد
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 22:52)varchandi نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 22:27)majid7 نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 20:04)varchandi نوشته:  
ممنون دوستم برای پاسختون
آیا مهر وزارت خارجه واجبه؟
شنیدم که ترجمه توسط دارالترجمه رسمی که مهر مترجم رسمی داشته باشه کافیه و مهر دادگستری و وزارت خارجه نمی خواد
خواهش میکنم,
اگر فعلا قصد ادامه تحصیل نداری خیر نیازی نیست مهر دارالترجه کافیه.
برای ادامه تحصیل مهر دیگر ارگانهارو میخواد که بعدا هم اگر تصمیم به
ادامه تحصیل گرفتید میتونید انجام بدید.
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: varchandi ، shaghayegh
سلام دوستان
در متن بالا در مورد اعتبار مدرك
" ترجمه مدارك چه مهر وزارت خارجه داشته باشه چه نداشته باشه همواره معتبر هست و تنها مداركي نياز به تمديد دارن كه اطلاعات جديدي پس از ترجمه بهشون اضافه و يا تغيير داده بشه مثلا كسي كه بچه دار ميشه و اسم كودكانش بايد به شناسنامه ترجمه شدش اضافه بشه "

من شناسنامم 1 سال بيش ترجمه كردم و سفارت تاييد كرده ايا براي مصاحبه دوباره بايستي ترجمه كنم سفارت امريكا در ابوظبي ايراد نمي كيره؟
خلاصه پیشرفت کار برندگان 2015
شماره کیس: 2015AS7**1
تاریخ رویت قبولی:3می
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : ۱ نفر
ارسال فرمهای سری اول: ۱۸ مى
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 16:09)afshin.as نوشته:  سلام
یه سوال

دوست عزیز
تو مدرک موقت نوشته غیر قابل ترجمه?? میشه راهنمایی کنین که ماهم بتونیم ترجمه کنیم? مرسی
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2014-12-17 ساعت 00:47)Rose2015 نوشته:  سلام دوستان
در متن بالا در مورد اعتبار مدرك
" ترجمه مدارك چه مهر وزارت خارجه داشته باشه چه نداشته باشه همواره معتبر هست و تنها مداركي نياز به تمديد دارن كه اطلاعات جديدي پس از ترجمه بهشون اضافه و يا تغيير داده بشه مثلا كسي كه بچه دار ميشه و اسم كودكانش بايد به شناسنامه ترجمه شدش اضافه بشه "

من شناسنامم 1 سال بيش ترجمه كردم و سفارت تاييد كرده ايا براي مصاحبه دوباره بايستي ترجمه كنم سفارت امريكا در ابوظبي ايراد نمي كيره؟

ضمن تایید صحبتهای خودتون اگر تغییری در اطلاعات شناسنامه صورت نگرفته همون ترجمه 1 سال پیش قابل قبول هستش.فقط متوجه منظورتون از تایید سفارت نشدم؟!!
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز ممنون میشم اگه دارالترجمه ای می شناسید که قیمت مناسب داشته باشه معرفی کنید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان