کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
ورچندی جون شما خودت امامزاده ای، دست شما بر سر مآآآ Smile
التماس دلار Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: varchandi
سفارت آنکارا ريز نمرات ليسانس فرد برنده رو ميخواد؟

مدارک ترجمه شده فقط مهر دارالترجمه ميخواد؟ يا دادگسترى هم نيازه؟ بايد اصل ترجمه رو واسه سفارت پست کرد؟ يا کپى برابر اصل؟
روز مصاحبه من کپى برابر اصل همرا با اصل مدارکم ببرم يا بايد اونم اصل ترجمه باشه؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
من مدرک ديپلمم فنى هس ولى آخرين مدرکم ليسانس, بايد ريزنمرات کدوما رو بگيرم؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-04-06 ساعت 17:02)Iaccept نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 16:56)bahram10 نوشته:  تورو خدا بگین!

بوده کسی که مدرک موقت کارشناسی ارائه بده با ریز نمرات فقط و ویزا بگیره؟
سلام بهرام جان
من هم لیسانس هم ارشدم موقت هست
با تحقیقاتی ک کردم ایشالا مشکلی نیست
در ضمن من دیپلم و پیش اصلشو با ریز نمره دارم
تو هم تهیه کن
حالا برا من ۲آ کن یه ضربو بگیرم بیخبر نمیزارمت Smile [emoji6] [emoji106]
شما امید مایی ایشالله یکضرب بگیری و ماروهم از نگرانی دربیاری
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان:
دوستان هیج سفارتی برای لاتاری ترجمه ریز نمرات نمیخواهد نقطه تمام
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-07 ساعت 09:51)satan نوشته:  دوستان هیج سفارتی برای لاتاری ترجمه ریز نمرات نمیخواهد نقطه تمام

چرا؟
من تو مداركم بو د و اگه نياز نداشت برميگردوند
خود كارمن سفارت گفت همه مدارك رو بدم خودش هركدوم كه نخواست برميگردونه وريز نمرات رو بر نگردوند
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: asher ، satan ، laleht
دوستان گواهی اشتغال به کار از شرکت خصوصی ترجمه اش فقط با مهر دارالترجمه برای مصاحبه لاتاری کفایت میکنه یا اینکه حتما باید مهر دادگستری هم بخوره؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-07 ساعت 10:18)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 09:51)satan نوشته:  دوستان هیج سفارتی برای لاتاری ترجمه ریز نمرات نمیخواهد نقطه تمام

چرا؟
من تو مداركم بو د و اگه نياز نداشت برميگردوند
خود كارمن سفارت گفت همه مدارك رو بدم خودش هركدوم كه نخواست برميگردونه وريز نمرات رو بر نگردوند
خوب شما ریز نمرات رو خودتون دادید .مامور سفارت که از شما نخواسته بود.
در فرم مدارک لازم ، به وضوح ذکر شده که اصل و ترجمه آخرین مدرک تحصیلی فرد برنده رو می خواهد.
بنظرم هر چی اطلاعات ،بیشتر از اون چیزی که میخوان بدیم احتمال کلیرنس خوردن را زیاد میکنیم و زمانشم بیشتر میشه. البته این نظر شخصی منه و جایی هم ثبت نشده.
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: asher
سلام و روز خوش
کسی از بین دوستان از طریق پست درخواست تاییدیه تحصیلی برای دیپلم و پیش داده
اصلا با وجود داشتن لیسانس تهیه این تاییدیه توصیه میشه و آیا به نظرتون ترجمش مورد قبول خواهد بود و اعتبار داره
مرسی از توجهتون
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان:
بعد یه سوال دیگه من بعد از ارسال فرم دانشجو شدم .... بنظرتون بهشون بگم و یا نه ......... اگر نگم خودشون میفهمن یا امکان استعلام ندارن
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان:
(2015-04-07 ساعت 14:41)ملايي نوشته:  بعد یه سوال دیگه من بعد از ارسال فرم دانشجو شدم .... بنظرتون بهشون بگم و یا نه ......... اگر نگم خودشون میفهمن یا امکان استعلام ندارن
شغل فعلی رو چی نوشتی تو فرم؟
بعدم این سوال فکر کنم جاش تو این تاپیک نیست.

تشکر کنندگان:
(2015-04-07 ساعت 14:49)satan نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 14:41)ملايي نوشته:  بعد یه سوال دیگه من بعد از ارسال فرم دانشجو شدم .... بنظرتون بهشون بگم و یا نه ......... اگر نگم خودشون میفهمن یا امکان استعلام ندارن

عذر خواهی میکنم کجا راجبش صحبت کنم
شغلم رو هم کارمند زدم
تشکر کنندگان:
(2015-04-07 ساعت 14:54)ملايي نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 14:49)satan نوشته:  

عذر خواهی میکنم کجا راجبش صحبت کنم
شغلم رو هم کارمند زدم
دوست عزیز من منتظر جواب شما هستم
تشکر کنندگان: p00ya2001
فکر کنم تو تاپیک پر کردن فرم ds260 باید مطرح کنید ولی مطمعن نیستم. احتمالا اونجا زودتر به جواب میرسید

تشکر کنندگان:
(2015-04-06 ساعت 13:00)varchandi نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 12:43)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 12:19)faravaz نوشته:  با سلام
در مورد ریز نمرات , ریز نمرات دیپلم رو باید ببریم یا آخرین مدرک تحصیلی ( من دیپلم نظام قدیم هستم )
در مورد مدارک مورد نیاز مربوط به سابقه کار هم لطف کنین بفرمایین اگه چیزی لازم هست آماده کنیم ممنون میشم

ريزنمرات ديپلم و آخرين مدرك تحصيلي باهاتون باشه ايوظبي از ما هر دو تا ريز نمرات رو خواست
در مورد سوابق كاري چيزي نخواستن و تجربه نشون داده اگه ميتونين تهيه كنين ترجمه شو همراهتون باشه به ندرت پيش اومده ولي كار از محكم كاري عيب نميكنه من همراهم نبود چون تو مداركي كه ليست كردن سوابق كاري ذكر نشده بود

البته من شنیدم که ریزنمرات آخرین مدارک تحصیلی اگه بدین کفایت میکنه
یعنی اگه لیسانس با ریز نمرات بدین فقط اصل و ترجمه دیپلم کفایت می کنه
البته اگه میتونین ریز نمراتتون رو داشته باشین ببرین با خودتون بهتره
ریز نمره هم باید ترجمه شه؟
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می