کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
من الان براى آنکارا اصل ترجمه رو ارسال کنم؟ روز مصاحبه چى؟ بازم بايد اصل ترجمه همراهم باشه يا کپى برابر اصلش کافيه؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-04-07 ساعت 11:51)asher نوشته:  دوستان گواهی اشتغال به کار از شرکت خصوصی ترجمه اش فقط با مهر دارالترجمه برای مصاحبه لاتاری کفایت میکنه یا اینکه حتما باید مهر دادگستری هم بخوره؟

دوست من برای کجا میخواهید
من فکر کنم اگه خود شرکتتون انگلیسی تو سربرگ انگلیسی (اگه دارین) بزنن دیگه نیاز به ترجمه نداره
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: asher ، m.ghoreishi
(2015-04-08 ساعت 13:45)farnaz s نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 13:00)varchandi نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 12:43)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 12:19)faravaz نوشته:  با سلام
در مورد ریز نمرات , ریز نمرات دیپلم رو باید ببریم یا آخرین مدرک تحصیلی ( من دیپلم نظام قدیم هستم )
در مورد مدارک مورد نیاز مربوط به سابقه کار هم لطف کنین بفرمایین اگه چیزی لازم هست آماده کنیم ممنون میشم

ريزنمرات ديپلم و آخرين مدرك تحصيلي باهاتون باشه ايوظبي از ما هر دو تا ريز نمرات رو خواست
در مورد سوابق كاري چيزي نخواستن و تجربه نشون داده اگه ميتونين تهيه كنين ترجمه شو همراهتون باشه به ندرت پيش اومده ولي كار از محكم كاري عيب نميكنه من همراهم نبود چون تو مداركي كه ليست كردن سوابق كاري ذكر نشده بود

البته من شنیدم که ریزنمرات آخرین مدارک تحصیلی اگه بدین کفایت میکنه
یعنی اگه لیسانس با ریز نمرات بدین فقط اصل و ترجمه دیپلم کفایت می کنه
البته اگه میتونین ریز نمراتتون رو داشته باشین ببرین با خودتون بهتره
ریز نمره هم باید ترجمه شه؟

بله باید ترجمه بشه
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-04-08 ساعت 16:34)سپیده زمان نوشته:  من الان براى آنکارا اصل ترجمه رو ارسال کنم؟ روز مصاحبه چى؟ بازم بايد اصل ترجمه همراهم باشه يا کپى برابر اصلش کافيه؟

دوست من هیچ جا نگفته شما برای روز مصاحبه آنکارا باید باخودت اصل ترجمه رو ببری
این تجربه بچه هاست که معمولاً 2 نسخه ترجمه میکنن تا اگه خدای ناکرده پست دیر کرد یا گم کرد یا سفارت مشکلی داشت تو تحویل و هزار تا یا و امایه دیگه یه نسخه اصل همراه داشته باشن
در ضمن هزینه نسخه دوم 10 % هزینه ترجمه است
در نهایت فکر میکنم کپی برابر اصل اگه توسط محضر باشه که به احتمال زیاد مورد قبول نیست
خود دارالترجمه ها هم کپی برابر اصل میکنن که فکر کنم برای همچین کاری معتبر تر باشه
البته اینا رو نگفتم تو دلتونو خالی کنم فقط جهت شفاف سازی بود و در این مدت هم نشنیدم شخصی براش مشکلی پیش بیاد
به امید موفقیت
تشکر کنندگان: AliReza.Sh
(2015-04-08 ساعت 18:57)varchandi نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 11:51)asher نوشته:  دوستان گواهی اشتغال به کار از شرکت خصوصی ترجمه اش فقط با مهر دارالترجمه برای مصاحبه لاتاری کفایت میکنه یا اینکه حتما باید مهر دادگستری هم بخوره؟

من فکر کنم اگه خود شرکتتون انگلیسی تو سربرگ انگلیسی (اگه دارین) بزنن دیگه نیاز به ترجمه نداره
واسه ابوظبی. اگر این کاری که فرمودید به نظرتون حله ؟
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، varchandi
اگر خود شرکتتون انگلیسی تایپ کنه تو سربرگ انگلیسی با مهر و امضا دیگه نیازی به ترجمه رسمی توسط دارالترجمه ندارید.منم همین کارو کردم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: asher
دوستان كارت ملي من و همسرم اعتبارش تموم شده،پرسيدم نهايت ٤٠ روزه صادر ميشه كه ديگه به كارمون نمياد،ايا حتمي در سفارت كارت ملي ميخوان؟و ايا كسي با شرايط ما بوده كه بدونه تاريخش براشون مهم هست يا نه؟
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان:
(2015-04-09 ساعت 03:10)الناز٢ نوشته:  دوستان كارت ملي من و همسرم اعتبارش تموم شده،پرسيدم نهايت ٤٠ روزه صادر ميشه كه ديگه به كارمون نمياد،ايا حتمي در سفارت كارت ملي ميخوان؟و ايا كسي با شرايط ما بوده كه بدونه تاريخش براشون مهم هست يا نه؟

سلام .
دوست عزیز این مشکل تقریبن برای همه وجود داره. تاریخ انقضای کارت ملی اصن مهم نیست. همون کارت رو ترجمه کنین و ببرین کفایت می کنه. Shy
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: varchandi ، hilda60 ، نیلان
(2015-04-08 ساعت 19:49)asher نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 18:57)varchandi نوشته:  

واسه ابوظبی. اگر این کاری که فرمودید به نظرتون حله ؟

همونطور که گفتم عین نامه بانک اگه خود شرکت انگلیسی تایپ کنه دیگه نیاز به ترجمه نیست
البته تو ابوظبی به جز لاله خانم فکر نکنم از کسی خواسته باشن
ولی هر مدرکی که 1% احتمال میدین بخوان با خودتون ببرین تا نقص مدرک نخورین
تشکر کنندگان: hilda60 ، asher
(2015-04-09 ساعت 08:18)areb1356 نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 03:10)الناز٢ نوشته:  دوستان كارت ملي من و همسرم اعتبارش تموم شده،پرسيدم نهايت ٤٠ روزه صادر ميشه كه ديگه به كارمون نمياد،ايا حتمي در سفارت كارت ملي ميخوان؟و ايا كسي با شرايط ما بوده كه بدونه تاريخش براشون مهم هست يا نه؟

سلام .
دوست عزیز این مشکل تقریبن برای همه وجود داره. تاریخ انقضای کارت ملی اصن مهم نیست. همون کارت رو ترجمه کنین و ببرین کفایت می کنه. Shy

مهم برای اونا مدرکی دال بر شماره ملی شماست
چون شماره ملی منحصر به فرده و تاریخ انقضا هم نداره
پس اون تاریخ پشتش میشه گفت چرته و فقط برای اینه که شما هر هفت سال بری و با عکس جدید که پیرتر شدی (البته فقط آقایونو میگماBig Grin) بگیری وگرنه عین شناسنامه همه کارت ملیشون با عکس نوجوانی میموند
تشکر کنندگان: hilda60 ، asher ، نیلان ، AliReza.Sh
سلام
تو ایروان از ما ترجمه یا اصل کارت ملی رو نخواستن،
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، m.ghoreishi ، نیلان
تاریخ انقضای کارت ملی ما هم گذشته بود.
ولی با این حال ترجمه کردیم بردیم
و در مصاحبه ازمون نخواستن
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، نیلان
(2015-04-09 ساعت 10:22)h_researcher نوشته:  
سلام
تو ایروان از ما ترجمه یا اصل کارت ملی رو نخواستن،

از منم با وجوديكه ابوظبى بودم نخواستن بماند كه كلا مصاحبه من استثنا بود Big Grin البته منم رو اين حساسيت نشون ندادم جون شماره ملى توى باسپورت هم درج شده و از اونجا هم شماره ملى رو دارن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi
بعضی دوستان لای مدارک دادن و گرفتن و بعضی ها هم ترجمه کارت ملی رو ندادن و مشکلی پیش نیومده
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، نیلان
سپاس گزار دوستان خوب(:
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان