کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام دوستان من يك سوالى داشتم من تمام مداركم از جمله شناسنامه عقدنامه و كارت ملى ترجمه شان را دارم ولى براى 2010 مى باشد و اواخر فروردين مصاحبه من است دوباره بدم ترجمه كنند يا همين اينها را قبول مي كنند وهيچ تغييرى صورت نگرفته در مدارك اصلى ممنون ميشم من را راهنمايى كنيد
تشکر کنندگان:
با شرکت پرواز سبز ارزو تماس بگیرین بهترین راهنمایی رو میکنن بهتون
تشکر کنندگان:
(2015-03-25 ساعت 22:25)taba60 نوشته:  من متوجه مهر دارالترجمه که میگید نمیشم؟!
من مدارکم مهر مترجم داره رو سربرگ دادگستری، منظور از مهر دارالترجمه همینه؟ مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم نداره؟ درسته؟

تابا جان همونن كافيه البته اگه دارالترجمه رسمي باشه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-03-26 ساعت 12:07)sadegh25 نوشته:  با سلام و آزروی بهترین ها برای دوستان عزیز

اگر امکان داره دارالترجمه با قیمت مناسب معرفی کنید.

همانطور كه دوستان گفتن اگه تهران هستين تو انقلاب خيلي دارالترجمه رسمي هست مداركو ببرين هرجا كمتر گفتن بدين همونجا و گاهي ممكنه از نرخنامه ها ي رسمي هم كمتر بگيرن
موفق باشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: asher ، r.bazargan ، sadegh25
یه گزارش بدم شاید به درد کسی خورد
من که یه دارالترجمه ی میدون انقلاب بردم راضی بودم یه روزه ترجمه کرد خودم رفتم دادگستری 5 دقیقه ای مهرزدم از اونجا هم رفتم خودم 1 ساعته هم مهر امورخارجه رو زدم توی این تعطیلات عید !
راستی مدارک ریزنمرات و دیپلمم هیچ مهری نداشت ، همون بغل میدون انقلاب اداره کل اموزش پرورش(خ فلسطین ، خ سرپرست) هم باز بود ! اونا رو مهر زدم 5 دقیقه ای !

توی 24 ساعت اینارو ترجمه کردم و مهر و ...

2 نسخه تا دیپلم ( یه نسخه فقط مهردارالترجمه یه نسخه وزارت امورخارجه )
2 تا پیش دانشگاهی( یه نسخه فقط مهردارالترجمه یه نسخه وزارت امورخارجه )
1 ریز نمرات دیپلم
1 ریزنمرات پیش دانشگاهی
1 شناسنامه
1 کارت ملی

الکی 20 تومن پول مهردادگستری و امورخارجه ندید
فقط اگه اونور چون لازم میشه واسه دانشگاه ، اخرین مدرک تحصیلی رو برید دنبال مهر امورخارجه که کلا سرجمع 2 ساعت شد !

خودتون برید دنبال مهر ، چون من که نگران میشدم مدارک اصلیم بمونه تا 3-4 روز بعد مهر بخوره ، وقتی دو ایستگاه مترو فقط فاصله داره و 5 دقیقه ای میشه مهر زد ، چرا دارالترجمه واسم بره دنبال کارای مهر زدن ؟
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، m.ghoreishi ، hilda60 ، storagemeter ، asher
سلام, چند روز زودتر مدارک رو بايد پست کرد يا بهتره بگم چند روز قبل مصاحبه بايد مدارک دست سفارت در آنکارا باشه؟

قيمت ترجمه مدارک چقدر ميشه؟ و کدوم اداره پست بهتره؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
دوستان چند وقت پيش براي تجديد گذرنامه پايان خدمت رو عوض كردم هنوز خود كارت نيومده چهار و نيم ماه گذشته و با پيگيري هم به نتيجه تي نرسيدم
ولي كه كاغذ بهم دادن گفتن معادل پايان خدمت هست با اون بليط رزرو كردم و فكر نكنم مشكلي پيش بياد
نگراني اصلي من مصاحبه هست چون كارت پايان خدمت قبلي رو ديدن و الان هم به غيز اد كاغد كه اطلاعاتم رو نوشته چيز ديگه اي ندارم قبول ميكنن ؟
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

تشکر کنندگان:
بچه ها من موقع ثبت نام کارشناسی ارشد زدم.ماه دیگه مصاحبه دارم اما هنوز حتی گواهی موقتم آماده نشده در صورتی که تاریخ دفاعم که توی مدرکم میخوره شهریور سال 92 هستش. حالا چیکار کنم؟ چی ببرم با خودم؟
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 17:22)farnaz s نوشته:  بچه ها من موقع ثبت نام کارشناسی ارشد زدم.ماه دیگه مصاحبه دارم اما هنوز حتی گواهی موقتم آماده نشده در صورتی که تاریخ دفاعم که توی مدرکم میخوره شهریور سال 92 هستش. حالا چیکار کنم؟ چی ببرم با خودم؟

به نظرم یه نامه از امور دانشجویی دانشگاهتون بگیرین مبنی براینکه کی درستون تموم شده یا میشه همراه کارت دانشجویی اگه هنوز دارین بدین ترجمه و با خودتون ببرین و کلاً سعی کنید واقعیت رو بگین Wink
موفق باشین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: asher
به نظرم یه نامه از امور دانشجویی دانشگاهتون بگیرین مبنی براینکه کی درستون تموم شده یا میشه همراه کارت دانشجویی اگه هنوز دارین بدین ترجمه و با خودتون ببرین و کلاً سعی کنید واقعیت رو بگین Wink
موفق باشین
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hilda60
براى ترجمه مدارک براى سفارت آنکارا , مهر دارالترجمه کافيه يا بايد مهر دادگسترى هم بخوره؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-04-06 ساعت 10:59)سپیده زمان نوشته:  براى ترجمه مدارک براى سفارت آنکارا , مهر دارالترجمه کافيه يا بايد مهر دادگسترى هم بخوره؟

دوستان سفارت در سایت خودش صریحا اعلام کرده بود که ترجمه توسط مترجم رسمی و هیچ چیزی از Legalize کردن یا همون تایید قوه قضاییه و وزارت خارجه نخواسته
تا حالا خیلی از دوستان هم با ترجمه با مهر مترجم رسمی و البته در سربرگ مترجمان رسمی قوه قضاییه رفتن و مشکلی نداشتن
الکی هزینه هاتون رو زیاد نکنین
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، hilda60
با سلام
در مورد ریز نمرات , ریز نمرات دیپلم رو باید ببریم یا آخرین مدرک تحصیلی ( من دیپلم نظام قدیم هستم )
در مورد مدارک مورد نیاز مربوط به سابقه کار هم لطف کنین بفرمایین اگه چیزی لازم هست آماده کنیم ممنون میشم
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: p00ya2001
در ضمن در مورد سوء پیشینه که برای افراد بالای 16 سال هست هم توضیح بدید ممنون میشم
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-06 ساعت 12:19)faravaz نوشته:  با سلام
در مورد ریز نمرات , ریز نمرات دیپلم رو باید ببریم یا آخرین مدرک تحصیلی ( من دیپلم نظام قدیم هستم )
در مورد مدارک مورد نیاز مربوط به سابقه کار هم لطف کنین بفرمایین اگه چیزی لازم هست آماده کنیم ممنون میشم

ريزنمرات ديپلم و آخرين مدرك تحصيلي باهاتون باشه ايوظبي از ما هر دو تا ريز نمرات رو خواست
در مورد سوابق كاري چيزي نخواستن و تجربه نشون داده اگه ميتونين تهيه كنين ترجمه شو همراهتون باشه به ندرت پيش اومده ولي كار از محكم كاري عيب نميكنه من همراهم نبود چون تو مداركي كه ليست كردن سوابق كاري ذكر نشده بود
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: faravaz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان