کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
ممنون
تشکر کنندگان:
برای ترجمه مدارک، تاریخ مهمه؟ من 4 سال پیش ترجمه کردم همه مدارکمو نیازه 2 باره ترجمه کنم؟ مرسی
تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 18:10)mohad00 نوشته:  برای ترجمه مدارک، تاریخ مهمه؟ من 4 سال پیش ترجمه کردم همه مدارکمو نیازه 2 باره ترجمه کنم؟ مرسی

ریسک نکنید برین همون دارالترجمه ای که رفته بودین و ترجمه کردین براتون تاریخشو به روز کنه یا اگه اونجا در دسترس نیست دوباره ترجمه کنید
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
سلام من دیپلم 11 ساله ریاضی دارم (پیش ندارم). کاردانی و کارشناسی هم دارم.
در جایی در این فروم خوندم که حتما باید ریزنمرات کاردانی و اینکه دروس پیش رو در کاردانی گذروندم هم باشه. در دانشگاه فقط 1 ریاضی پیش و 1 فیزیک پیش بهم خورد.
آیا این کفایت نمیکنه یه همراه مدرک کاردانی که معادل پیش شده باشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 22:41)amirrrrrrr نوشته:  سلام من دیپلم 11 ساله ریاضی دارم (پیش ندارم). کاردانی و کارشناسی هم دارم.
در جایی در این فروم خوندم که حتما باید ریزنمرات کاردانی و اینکه دروس پیش رو در کاردانی گذروندم هم باشه. در دانشگاه فقط 1 ریاضی پیش و 1 فیزیک پیش بهم خورد.
آیا این کفایت نمیکنه یه همراه مدرک کاردانی که معادل پیش شده باشه؟
سلام. چون شما کاردانی و کارشناسی دارید مشکلی نیست. ریز نمرات و مدارک رو برای تایید ببرید سازمان مرکزی و بعد برای ترجمه ببرید. موفق باشید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: amirrrrrrr
(2015-04-27 ساعت 11:01)rbrb-2015 نوشته:  دوستان در ترجمه کارت پایان خدمت، درجه نظامی ـ ستوان دوم ـ ذکر نشده، به نظر شما نیاز هست که برای اصلاح اقدام کنم؟

اگه تونسخه فارسی نوشته ستوان دوم حتما بدین انگلیسی‌اش رو وارد کنه دارالترجمه.....کاری نداره
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من تقريبا 6 سال بيش مدرك ليسانسمو دارالترجمه دادم مهر دادكستري و وزارت خارجي هم تاييد كردن. ممكنه سفارت به خاطره تاريخش ايراد بكيره .... دوستاني كه مصاحبه داشتن. هم شرايط من بودن؟
خلاصه پیشرفت کار برندگان 2015
شماره کیس: 2015AS7**1
تاریخ رویت قبولی:3می
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : ۱ نفر
ارسال فرمهای سری اول: ۱۸ مى
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2015-05-01 ساعت 14:59)Rose2015 نوشته:  سلام دوستان. من تقريبا 6 سال بيش مدرك ليسانسمو دارالترجمه دادم مهر دادكستري و وزارت خارجي هم تاييد كردن. ممكنه سفارت به خاطره تاريخش ايراد بكيره .... دوستاني كه مصاحبه داشتن. هم شرايط من بودن؟

سلام دوست عزیز
تا زمانی که در اصل مدرک تغییری بوجود نیاد ترجمه معتبره و تاریخش مهم نمیباشد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Rose2015 ، hilda60
سلام مرسی از پاسختون اقای مهدی هژ .ولی با اینکه مدارکم هیچ تغییری نکرده باز باید هزینه کنم؟ هیچ کدوم از دوستان همچین مشکلی نداشتن راهنمایی کنن؟
تشکر کنندگان:
آقا محمد من 4 سال پیش تمامی مدارکمرو ترجمه کردم ولی تا اونجا که میدونم اعتبار ترجمه 6 ماهه.ریسک نکردم و تقریبا 700 هزار تومنی دوباره هزینه ترجمه دادم.اینهمه زحمت و انتظار و هزینه نمیرزه مهمترین مرحله کار رو با شک انجام داد.برای مطمین شدنت باز با یه دارالترجمه تماس بگیر و بپرس.
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان:
اینم اضافه کنم دارلترجمه واژه دور میدون ولیعصر تهران زیر قیمت مصوب و رسمی هزینه هارو حساب کرد.نرخهایی که حساب کرد پایین تر از چندجایی بود که پرسیدم و تو سایتها بود
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان:
تو ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل ورودی بهمن رو برای من فوریه ترجمه کرده ولی من تو فرم ds-260 نوشتم ژانویه (تا11 بهمن مصادف با ماه زانویه و تا آخرش مصادف با فوریه هست) به نظر دوستان این موضوع اهمیتی داره یا نه و اینکه نیازی به توضیح به افیسر یا اصلاح ترجمه داره یا نه؟
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان:
(2015-05-02 ساعت 13:46)fati.d نوشته:  تو ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل ورودی بهمن رو برای من فوریه ترجمه کرده ولی من تو فرم ds-260 نوشتم ژانویه (تا11 بهمن مصادف با ماه زانویه و تا آخرش مصادف با فوریه هست) به نظر دوستان این موضوع اهمیتی داره یا نه و اینکه نیازی به توضیح به افیسر یا اصلاح ترجمه داره یا نه؟

من هم تاریخ دیپلمم رو تو فرم 260 اشتباه وارد کرده بودم و با ترجمه ام همخونی نداشت. و روز مصاحبه قبل از قسم خوردن به آفیسر گفتم. که گفت مشکلی نیست
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: fati.d ، m.ghoreishi
(2015-04-29 ساعت 08:57)Alex 2014 نوشته:  بادرود بدوستان عزیزم
می خواستم ببینم اگه شناسنامه هارو عوض نکرده باشیم و با همون شناسنامه های قدیمی (جلدقرمزرنگ ) بریم مصاحبه اشکالی داره ؟ شناسنامه پسرم از این جدیداس( جلد سبزرنگ ) . با تشکر از جوابتون .
نه خیر دوست عزیز هیچ مشکلی نیست
ما دونفر شناسنامه جدید بودیم یکنفر قدیمی.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، Alex 2014
من هم تاریخ دیپلمم رو تو فرم 260 اشتباه وارد کرده بودم و با ترجمه ام همخونی نداشت. و روز مصاحبه قبل از قسم خوردن به آفیسر گفتم. که گفت مشکلی نیست
[/quote]
هیلدا جان دعا میکنم همراه با خانواده بتونید به آمریکا سفر کنید و در کنار هم و پشتیبان هم باشید.
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، fati.d

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان