کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
ترجمه شناسنامه صفحه آخر انتخابات و توضیحات (7تا مهر انتخابات دارم و توضیحات ندارم و خالیه) واسه من اصلا ترجمه نکرده، ایرادی داره یا نه؟
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان:
(2015-05-02 ساعت 18:03)fati.d نوشته:  ترجمه شناسنامه صفحه آخر انتخابات و توضیحات (7تا مهر انتخابات دارم و توضیحات ندارم و خالیه) واسه من اصلا ترجمه نکرده، ایرادی داره یا نه؟

دوست عزیز حتمآ کلیه صفحات شناسنامه رو ترجمه کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: fati.d
(2015-05-02 ساعت 18:40)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 18:03)fati.d نوشته:  ترجمه شناسنامه صفحه آخر انتخابات و توضیحات (7تا مهر انتخابات دارم و توضیحات ندارم و خالیه) واسه من اصلا ترجمه نکرده، ایرادی داره یا نه؟

دوست عزیز حتمآ کلیه صفحات شناسنامه رو ترجمه کنید
مهرهای انتخابات رو معمولا چی ترجمه میکنن؟!!
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان:
از دوستان کسی اطلاع داره که اگر در مقاطع بالاتر از لیسانس (فوق یا دکترا) مشغول تحصیل باشیم دانشگاه با گرفتن تعهد مدرک قبلی (لیسانس یا فوق) که دست دانشگاه هست را به ما میدهد یا نه؟
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان:
به خاطر ترجمه نشدن صفحه سوم که چندتا مهر انتخابات داشت، ترجمه شناسنامه من ناقص تشخیص داده شد و بهم برگردوندن که هرزمان برای دریافت ویزا رفتم ترجمه کامل!!! ببرم.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: hilda60 ، asher ، fati.d ، m.ghoreishi ، Rose2015
بچه ها کی جایی رو میشناسه که گواهی موقت ترجمه بکنه؟ من چهارشنبه دارم میرم ارمنستان اما هنوز جایی پیدا نکردم گواهی موقت ترجمه کنه!!! همه مدارکم اصله جز کارشناسی ارشد که موقته

شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
(2015-05-03 ساعت 21:00)farnaz s نوشته:  بچه ها کی جایی رو میشناسه که گواهی موقت ترجمه بکنه؟ من چهارشنبه دارم میرم ارمنستان اما هنوز جایی پیدا نکردم گواهی موقت ترجمه کنه!!! همه مدارکم اصله جز کارشناسی ارشد که موقته

با سلام

ببینید همین مدرک موقت را ترجمه میکنند اما در آن همون متنی که در گواهی موقت بعضی از دوستان نوشته شده که ارزش ترجمه ندارد رامیزنند.

شما اگر مهر وزارت علوم را زدید بدید برای ترجمه ترجمه میکنند اما ارزشی برای ادامه تحصیل اونور نداره . تا اینکه اینشاالله شما اصل مدرک را بگیرید و ببرید

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: farnaz s ، ریحانا
سلام دوستان
یک سوال دارم در مورد سند ازدواج. ایا کسی میدونه برای سفارت کل سند باید ترجمه بشه یا خلاصه ان کافیه. چون دارالترجمه ها کل را ترجمه نمیکنند.نظرتون چیه ایا کسی تجربه ای داره؟
ممنون میشوم اگه راهنمایی کنید.
WinkBig Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

کسی اطلاع داره اگر کسی چند سالی خارج از کشور زندگی کرده باشه لازم هست از اون کشور عدم سوء پیشینه (Police Certificate) بگیره؟
من 5 سال تو دوبی بودم و 7 سال پیش برگشتم ایران. اگر کسی تجربه ای داره لطفا بگه.... خیلی نگرانم
تاریخ مصاحبه من 8 جون تو ایروان هست.

ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-05-05 ساعت 15:01)mohd74 نوشته:  سلام دوستان

کسی اطلاع داره اگر کسی چند سالی خارج از کشور زندگی کرده باشه لازم هست از اون کشور عدم سوء پیشینه (Police Certificate) بگیره؟
من 5 سال تو دوبی بودم و 7 سال پیش برگشتم ایران. اگر کسی تجربه ای داره لطفا بگه.... خیلی نگرانم

ممنون

بله. اگر بیش از 6 ماه یا یک سال ( مطمئن نیستم. کدام) در خارج از کشور زندگی کرده باشید باید از آن کشور گواهی عدم سوء پیشینه بگیرید.
WinkBig Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001
امروز رفتم سفارت تا بركه انتخابات شناسناممو ترجمه وتاييد كنه ، كفت بفرست ايران انجام بدن و وزارت خارجه تاييد كنه بعد ما تاييد مي كنيم! كسي اون صفحه و ترجمه كرده .. لطفا راهنمايي كنيد
خلاصه پیشرفت کار برندگان 2015
شماره کیس: 2015AS7**1
تاریخ رویت قبولی:3می
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : ۱ نفر
ارسال فرمهای سری اول: ۱۸ مى
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:

ممنون

سلام دوست عزیز
تا فرصت داری حتما پلیس رکورد رو از دبی تهیه کن که نقص مدرک نخوری. اقامت بیشتر از 6 ماه خارج از ایران مربوط به هر تاریخی که باشه پلیس رکورد میخواد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-06 ساعت 01:30)m.ghoreishi نوشته:  

ممنون

سلام دوست عزیز
تا فرصت داری حتما پلیس رکورد رو از دبی تهیه کن که نقص مدرک نخوری. اقامت بیشتر از 6 ماه خارج از ایران مربوط به هر تاریخی که باشه پلیس رکورد میخواد

درست راهنمايي كردن منم 15 سال پيش تو يه كشور اروپايي به مدت يكسال اقامت داشتم از طريق سفارت اقدام كردم فقط زمانبر بود حالا دبي ممكنه زودتر بشه ولي بايد همراهتون باشه اگه به عربي جواب دادن حتما بايد به انگليسي ترجمه بشه يادتون باشهSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-05-05 ساعت 15:34)Alireza1347 نوشته:  

ممنون

بله. اگر بیش از 6 ماه یا یک سال ( مطمئن نیستم. کدام) در خارج از کشور زندگی کرده باشید باید از آن کشور گواهی عدم سوء پیشینه بگیرید.

بيش از يكسال درسته تو سايت ceac نوشته شده
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Alireza1347
سلام. مدرک موقت رو دادم ترجمه، دارالترجمه گفت با نرخ چندبرابر، اون هم با مهر مترجم رسمی یه کشور دیگه که الان ساکن ایرانن اینکارو انجام میدیم. به عبارت دیگه، مدرک موقت ترجمه میشه ولی تو سربرگ و با مهر مترجم رسمی یه کشور دیگه...دارالترجمه معروفیه و تو این سایت زیاد نوشتن ازش...خب..نظر اساتید چیه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان