کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام دوستان، می خواستم بدونم ترجمه های قدیمی قبوله؟ اصل مدارک فارسی تغییری نداشته و ما 6 سال پیش ترجمه کردیم.
تشکر کنندگان:
دوستان بردن نامه اشتغال به كار الزاميه؟ كساني كه بردن با وجود تحصيلات كافي ، ازشون گرفتن اين گواهي رو آيا؟

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:
آیا نیازی به گرفتن سوء پیشینه از سازمان خاصی وجود دارد؟
در هیچ کشوری ساکن نبودم و سوء پیشینه ندارم
تشکر کنندگان:
(2015-05-06 ساعت 15:36)amir_csj نوشته:  آیا نیازی به گرفتن سوء پیشینه از سازمان خاصی وجود دارد؟
در هیچ کشوری ساکن نبودم و سوء پیشینه ندارم

سلام. کسانی که ایران هستن نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه ندارن.
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi
(2015-05-06 ساعت 15:05)pedro700 نوشته:  سلام دوستان، می خواستم بدونم ترجمه های قدیمی قبوله؟ اصل مدارک فارسی تغییری نداشته و ما 6 سال پیش ترجمه کردیم.

سلام ظاهرا باید تاریخش رو آپدیت کنید. ممکنه به مشکل نقص مدرک بخورید. میتونید همون دارالترجه ای دادید ترجمه، ببرید و تاریخش رو به روز کنید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: hilda60 ، ریحانا
(2015-05-06 ساعت 17:11)mojgan m نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 15:05)pedro700 نوشته:  سلام دوستان، می خواستم بدونم ترجمه های قدیمی قبوله؟ اصل مدارک فارسی تغییری نداشته و ما 6 سال پیش ترجمه کردیم.

سلام ظاهرا باید تاریخش رو آپدیت کنید. ممکنه به مشکل نقص مدرک بخورید. میتونید همون دارالترجه ای دادید ترجمه، ببرید و تاریخش رو به روز کنید

وقتي تغيري در اصل مدرك نباشه و تاييديه از دادكستري و. وزارت امور خارجه... شده باسه بايستي بلامانع باشه ...
اكه از دوستاني كه ترجمه مدركشون تاريخ قديم. بوده و ويزا كرفتن لطفا جواب بدن
خلاصه پیشرفت کار برندگان 2015
شماره کیس: 2015AS7**1
تاریخ رویت قبولی:3می
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : ۱ نفر
ارسال فرمهای سری اول: ۱۸ مى
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
دوستاني بودن كه مصاحبه شون سفارت ابوظبي باشه وشناسنامشون صفحه انتخابات ترجمه نكرده باشن و افسر نخواسته باشه.
لطفا دوستاني كه ويزا كرفتن از سفارت ابوظبي جواب بدن مرسي
خلاصه پیشرفت کار برندگان 2015
شماره کیس: 2015AS7**1
تاریخ رویت قبولی:3می
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : ۱ نفر
ارسال فرمهای سری اول: ۱۸ مى
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
سوالم این بود که ایا یک سری ترجمه کافیه؟
این ترجمه رو روز مصاحبه همراه خودمون باید ببریم؟
مصاحبه من که ترکیه هست ، قبلش نباید ترجمه رو پست کنم؟
شماره کیس:2015AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی:2014 , May 15
کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: 2014 , August 15
کارنت شدن کیس: -
مصاحبه: -
دریافت کلیرنس: -
دریافت ویزا: -
ورود به آمریکا: -
دریافت گرین کارت: -
جمع تقریبی هزینه‌ها: 14.000 تومان بابت تزریق واکسن هپاتیت , 360.000 تومان ترجمه مدارک
تشکر کنندگان:
(2015-05-06 ساعت 14:11)hesam427 نوشته:  سلام. مدرک موقت رو دادم ترجمه، دارالترجمه گفت با نرخ چندبرابر، اون هم با مهر مترجم رسمی یه کشور دیگه که الان ساکن ایرانن اینکارو انجام میدیم. به عبارت دیگه، مدرک موقت ترجمه میشه ولی تو سربرگ و با مهر مترجم رسمی یه کشور دیگه...دارالترجمه معروفیه و تو این سایت زیاد نوشتن ازش...خب..نظر اساتید چیه؟

منم مدرک موقت ارشدمو یه روز مونده به سفر با راهنمایی آقای مهدوی دادم ترجمه،حالا فردا دارم میرم مصاحبه ببینم قبول میکنن یا نه!
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
دوستان لیسانس دارم. ولی دیپلمم فنی بوده یعنی پیش دانشگاهی نرفتم. و بعد از دیپلم کاردانی گرفتم.
الان باید مدرک لیسانس و فوق دیپلم و دیپلم رو ببرم برای ترجمه؟؟
و اینکه آیا ریز نمرات همه ی مقاطع رو هم میخواد( مثلا از اول ابتدایی تا سال آخر دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس)
{شماره کیس: 2016AS55xx} - {تاریخ رویت قبولی: 8May} - {کنسولگری: ایروان} - {تعداد افراد منظور در کیس : 1} - {ارسال فرمهای سری اول: 23May}
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-11 ساعت 11:17)hamed.fa نوشته:  دوستان لیسانس دارم. ولی دیپلمم فنی بوده یعنی پیش دانشگاهی نرفتم. و بعد از دیپلم کاردانی گرفتم.
و اینکه آیا ریز نمرات همه ی مقاطع رو هم میخواد( مثلا از اول ابتدایی تا سال آخر دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس)

بله مدرك ليسانس و فوق ديپلم و ديپلم رو ببرين و ريز نمراتشون رو كافيه مدارك ماقبل ديپلم رو نياز نيست ببرين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hilda60
(2015-05-11 ساعت 11:48)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 11:17)hamed.fa نوشته:  دوستان لیسانس دارم. ولی دیپلمم فنی بوده یعنی پیش دانشگاهی نرفتم. و بعد از دیپلم کاردانی گرفتم.

بله مدرك ليسانس و فوق ديپلم و ديپلم رو ببرين و ريز نمراتشون رو كافيه مدارك ماقبل ديپلم رو نياز نيست ببرين
یعنی ریز نمرات دیپلم فقط شامل ۳ سال آخر متوسطه میشه؟
{شماره کیس: 2016AS55xx} - {تاریخ رویت قبولی: 8May} - {کنسولگری: ایروان} - {تعداد افراد منظور در کیس : 1} - {ارسال فرمهای سری اول: 23May}
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 15:01)ostaad نوشته:  سلام دوستان
سوالم این بود که ایا یک سری ترجمه کافیه؟
این ترجمه رو روز مصاحبه همراه خودمون باید ببریم؟
مصاحبه من که ترکیه هست ، قبلش نباید ترجمه رو پست کنم؟

شما باید ترجمه مدارکتون رو برای سفارت در آنکارا پست کنید. روز مصاحبه اصل مدارک رو جهت تطبیق می برید.

(2015-05-06 ساعت 19:42)Rose2015 نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 17:11)mojgan m نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 15:05)pedro700 نوشته:  سلام دوستان، می خواستم بدونم ترجمه های قدیمی قبوله؟ اصل مدارک فارسی تغییری نداشته و ما ۶ سال پیش ترجمه کردیم.

وقتي تغيري در اصل مدرك نباشه و تاييديه از دادكستري و. وزارت امور خارجه... شده باسه بايستي بلامانع باشه ...
اكه از دوستاني كه ترجمه مدركشون تاريخ قديم. بوده و ويزا كرفتن لطفا جواب بدن
تا جائیکه من میدونم، برخی از مدارک مثل مدارک شناسایی بعد از گذشت مدتی از درجه اعتبار ساقط میشن و برخی مدارک مثل مدارک تحصیلی خیر! به نظرم برای ترجمه مدارک که تشریف می برید از خود دارالترجمه بپرسید که چه مدارکی محدودیت اعتبار داره و فقط همون ها رو ترجمه کنید. موفق باشید Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2015-05-03 ساعت 11:45)babak82 نوشته:  از دوستان کسی اطلاع داره که اگر در مقاطع بالاتر از لیسانس (فوق یا دکترا) مشغول تحصیل باشیم دانشگاه با گرفتن تعهد مدرک قبلی (لیسانس یا فوق) که دست دانشگاه هست را به ما میدهد یا نه؟

بله با دادن تعهد و کارت شناسایی مثل گواهینامه (و بعضا شنیدم وثیقه مثل سفته ) برای مدت محدود می دهند البته بنظرم اسماً محدوده و بعد از زمان مقرر فکرنکنم پیگیری کنند مگر خودت کارت شناسایی ات را بخواهی که قاعدتا بهتره گواهینامه ات باشد اگر شناسنامه یا کارت ملی خواستند بگویید جز مدارکی است که باید تحویل سفارت بدهم و تنها گواهینامه ام را می توانم بدهم . موفق باشید.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
(2015-05-06 ساعت 15:05)pedro700 نوشته:  سلام دوستان، می خواستم بدونم ترجمه های قدیمی قبوله؟ اصل مدارک فارسی تغییری نداشته و ما ۶ سال پیش ترجمه کردیم.

بله اگه تغییری نداشته تایید است
این داستان 6 ماه اعتبار رو دارالترجمه ها ساختن تا نون در بیارن

(2015-05-06 ساعت 15:25)yekta2015 نوشته:  دوستان بردن نامه اشتغال به كار الزاميه؟ كساني كه بردن با وجود تحصيلات كافي ، ازشون گرفتن اين گواهي رو آيا؟

نه نیازی نیست
ولی گرفتنش کار بی ضرریه
در بعضی کیس ها که آفیسر به شغل حساسیت نشون میده CV ازتون میخواد ممکنه نامه اشتغال به کار کنارش کمکتون کنه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان