کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوستان
ایا کسی میدونه دید کم یک چشم میتونه باعث مردود شدن کیس بشه؟
با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
نه نمیشه . خیالتون راحت باشه. شما حتی میتوانید کور باشید و لاتاری قبول شید. فقط باید نشان بدید که اونجا پابلیک چارج نخواهید شد و گلیمتون رو از آب بیرون میکشید. چه بسا سالانه هزاران نفر چهار شانه و سالم به دلیل اینکه نمیتونن مدارکی بیارن که نشون میده میتونن سرپای خودشون بیاستند(تمکن، اسپانسر) رد میشوند و بالعکس
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، Abdorrezaa
در مورد واکسن ها اگر ساکن تهران هستید میتونید برید پاستور یا تجریش
1- اگر کارت واکسن بچه گی تون را دارید با خودتون ببرید-2- اگر واکسنی توی دانشگاه یا قبل از ازدواج یا سربازی زدید حتما بگید 3- هپاتیت 3 مرحله داره اولی رو هر زمانی که برید میزنند ، دومی 2 ماه بد و سومی 6 ماه بعد مهم نیست تا زمان مصاحبه همه رو بزنید هر تعدادی که زده باشید وارد میشه - واکسن MMr رو اگر ساکن تهران هستید میتونید برید درمانگاه 16 آذر توی خیابان انقلاب خیابان 16 آذر - روزهای چهارشنبه ساعت 8 الی 12 اتاق واکسن براتون میزنند 2 مرحله داره به فاصله 1 ماه - اگر آبله مرغان گرفتید از دکتر بخواهید براتون تست شو بنویسه فقط ارمنستان قبول میکنه برید همون درمانگاه 16 آذر طبقه دوم آزمایشگاه براتون آزمایش میکنه فقط 15 روز طول میکشه جواب بدن قیمتش 15 هزارتومن هست با بیمه 7500 تومن میشه تکرارا میکنم فقط ارمنستان قبول میکنه آنکارا و ابوظبی قبوا نمیکنه بقیه واکسن ها رو هم خود پاستور بهتون میگه در ضمن روز مدیکال از کارت زرد یک کپی بگیرد کپی رو بدید به دکتر کارت رو حتما نگه دارید که اگر واکسنی مونده بتونید بزنید امیدوارم همه چیز طبق برنامه براتون پیش بره

(2014-08-17 ساعت 13:16)houshym نوشته:  دوستان
با تشکر

نه عزیزم ازت میپرسه عینکی هستی یا نه اگر بگی آره با همون عینک ازت آزمایش میگیره نگران نباشید آزمایش هاش الکی هستش
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: babak12 ، k1_m_1358
(2014-08-17 ساعت 13:23)behdadK نوشته:  نه نمیشه . خیالتون راحت باشه. شما حتی میتوانید کور باشید و لاتاری قبول شید. فقط باید نشان بدید که اونجا پابلیک چارج نخواهید شد و گلیمتون رو از آب بیرون میکشید. چه بسا سالانه هزاران نفر چهار شانه و سالم به دلیل اینکه نمیتونن مدارکی بیارن که نشون میده میتونن سرپای خودشون بیاستند(تمکن، اسپانسر) رد میشوند و بالعکس
با تشکر از پاسخ سریع:
1- من البته در فرمها به عنوان disabilities چیزی نزدم به نظرتان ممکن است مشکلی باشد؟
2- من مشکل تنبلی چشم دارم برای یک چشم و چشم دیگر را لیزیک کردم ایا باید در زمان پزشکی این موارد را بگویم یا خودشان چک میکنند؟
با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-17 ساعت 13:27)zzarin نوشته:  در مورد واکسن ها اگر ساکن تهران هستید میتونید برید پاستور یا تجریش
1- اگر کارت واکسن بچه گی تون را دارید با خودتون ببرید-2- اگر واکسنی توی دانشگاه یا قبل از ازدواج یا سربازی زدید حتما بگید 3- هپاتیت 3 مرحله داره اولی رو هر زمانی که برید میزنند ، دومی 2 ماه بد و سومی 6 ماه بعد مهم نیست تا زمان مصاحبه همه رو بزنید هر تعدادی که زده باشید وارد میشه - واکسن MMr رو اگر ساکن تهران هستید میتونید برید درمانگاه 16 آذر توی خیابان انقلاب خیابان 16 آذر - روزهای چهارشنبه ساعت 8 الی 12 اتاق واکسن براتون میزنند 2 مرحله داره به فاصله 1 ماه - اگر آبله مرغان گرفتید از دکتر بخواهید براتون تست شو بنویسه فقط ارمنستان قبول میکنه برید همون درمانگاه 16 آذر طبقه دوم آزمایشگاه براتون آزمایش میکنه فقط 15 روز طول میکشه جواب بدن قیمتش 15 هزارتومن هست با بیمه 7500 تومن میشه تکرارا میکنم فقط ارمنستان قبول میکنه آنکارا و ابوظبی قبوا نمیکنه بقیه واکسن ها رو هم خود پاستور بهتون میگه در ضمن روز مدیکال از کارت زرد یک کپی بگیرد کپی رو بدید به دکتر کارت رو حتما نگه دارید که اگر واکسنی مونده بتونید بزنید امیدوارم همه چیز طبق برنامه براتون پیش بره

با تشکر

نه عزیزم ازت میپرسه عینکی هستی یا نه اگر بگی آره با همون عینک ازت آزمایش میگیره نگران نباشید آزمایش هاش الکی هستش
دوست عزیز
شما خودتان این تجربه را دارید؟ یعنی عینکی بودید؟ من چون لیزیک کردم و یک چشمم دید کم دارد میتوانم بگویم عینکی نیستم؟ ضمنا خودتان برنده اصلی بودید ؟
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-17 ساعت 14:15)houshym نوشته:  
(2014-08-17 ساعت 13:27)zzarin نوشته:  در مورد واکسن ها اگر ساکن تهران هستید میتونید برید پاستور یا تجریش

با تشکر

دوست عزیز
شما خودتان این تجربه را دارید؟ یعنی عینکی بودید؟ من چون لیزیک کردم و یک چشمم دید کم دارد میتوانم بگویم عینکی نیستم؟ ضمنا خودتان برنده اصلی بودید ؟

من خودم عینکب هستم با شماره چشم 2- 2.5 و همسرم هم عینکی با شماره چشم 1- 3.75 اما هیچ مشکلی نداشتیم اصلا حالی شون نمیشه این چیزها فکر کن داری میری توی یک بیمارستان دولتی درپیت و یک دکتر عمومی معاینت میکنه فقط یک آزمایش خون داره و یک عکس قفسه سینه حتی قدت رو هم با کفش پاشنه دار حساب می کنند
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
با تشکر از همه دوستان که اطلاعات مفیدی در اختیار ما قرار میدن Shy من یه سوال داشتم ؟ من مدارک همه واکسنامو از اول تولدم تا امروز دارم دکتر هم مراجعه کردم و تست انتی بادی هم دادم و دکتر هم گفت نیاز به تزریق دیگه ندارم ( خدمت سربازیم هم تازه تموم شده ) حالا میخواستم بدونم تاریخی که تو کارت زرد من درج میشه زمان تزریق واکسنام طبق مدارکی که ارائه کردمه یا نه؟ اگه هست ایا مشکلی بر نمی خورم بابت زمان زیادی که گذشته از تاریخ تزریق ؟ در ضمن سن من هم 29 ساله. ممنونم
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2014-08-15 ساعت 00:04)رضا2015 نوشته:  
(2014-08-14 ساعت 23:23)Ali48 نوشته:  
(2014-08-12 ساعت 17:14)رضا2015 نوشته:  [quote='Ali48' pid='533966' dateline='1407845895']
دوستان عزیز ممنون از راهنماییهاتون
درمورد اینکه گفتن واکسنهای هپاتیت مننژیت و سل و غیره هم بخاطر رنج سنی ( 45 ساله ) نیاز نیست بزنید هم اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم
و در این صورت آیا توی کارت زرد وارد میشه یا خیر ؟

سلام

به نظر من اگر سه جلدی چیزی دارین که نشون بده بدین براتون وارد کنن! در غیر اینصورت بگین براتون بنویسن که نیاز نداشتین

یه راه حل دیگه اینه که ایمیل بدهید به دکتر های سفارت که ادرسشون موجوده تو همین تاپیک و کسب تکلیف کنید .خیال راحت برید اونجا.Smile

موفق باشید.

سلام ممنون از راهنماییتون
متاسفانه کارت واکسن قدیمم رو گم کردم و نمیدونم چی تزریق شده و چی نشده. ولی با اطمینان میدونم هپاتیت و مننژیت رو نزدم و دکتر پاستور اسرار
داره که نیاز نیست حتی هپاتیت رو . نمیدونم چی کار کنم.
اگه زحمتی نیست آدرس دکترهای سفارت رو که فرمودین بفرمایین کجا هستش و آیا تلفن هم دارن و کسی اونجا دارن که فارسی بدونه ؟
ممنونم انشااله شما و همه دوستان موفق باشند.مرسی

بله تقریبا فارسی میدونن
سایت دکتر اونگان سفارت انکارا داخل سایت شماره هم هست http://www.doctorun.com/en
ایمیل دکتر ابوظبی drshukla@nmc.ae
دکتر ایروان Dr. Kristine R. Khachatryan : kristinekhachatryan@ymail.com

Dr. Anush M. Ordyan : anushordyan@mail.ru

خیلی استرس نداشته باشید تا حالا کسی رو بابت واکسن ریجکت نکردن .شما ممنژیت رو حتما بزنید و انفولانزا، mmr هم هر ۱۰ سال خوبه که تجدید بشه هپاتیت بنظرم نیاز ندارید.

موفق باشید

اگر مشکل زبان دارید ویا نتیجه نگرفتید بفرمایید تا خودم براتون ایمیل بزنم

سلام دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون
انشااله حتما به آدرسهایی که زحمت کشیدین یک ایمیل میزنم اگه نتیجه نگرفتم مجددا مزاحم میشم .
واقعا مرامتون رو شکر دم شما گرم رفیق انشااله همتون موفق باشین
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
من هپاتیت رو بیست می ،بیست جون دریافت کردم ،دوستان کار درست ره نمایی کنند بعدیش کی میشه ؟
شش ماه بعد از اولین تزریق یا شش ماه بعد از دومین تزریق ؟؟؟
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
(2014-08-18 ساعت 09:48)reza.aa نوشته:  من هپاتیت رو بیست می ،بیست جون دریافت کردم ،دوستان کار درست ره نمایی کنند بعدیش کی میشه ؟
شش ماه بعد از اولین تزریق یا شش ماه بعد از دومین تزریق ؟؟؟
سلام دوست عزيز
نوبت اول : در اولین مراجعه
نوبت دوم: یک ماه بعد از نوبت اول
نوبت سوم: شش ماه بعد از نوبت اول
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: reza.aa
سلام
من و همسرو فرزندام تو اينهفته رفتيم براي واكسيناسيون. چون دكتر محترم دو ماه پيش كه مراجعه كرديم با اصراروادارمون كرد كه نه كارت واكسن بگيريم كه اون موقع شصت تومان ميشد ولي الان دويست تومن شد !!! و همچنين ميگفتن كه هپاتيت بhpb نيازي نيس و عوامانه در سايت مهاجرسرا شايع شده كه نياز هس و هرچه اصرار كرديم شماحالا برا ما رو بزن گفتن نياز نيس. و حالا كه با تخمين خودمون چهار ماه ديگه نوبتمونه به تزريق كامل واكسنها نميرسيم.
در ضمن اصرار داشت شماها متوجه نميشيد چرا منم بهشون محترمانه فهموندم بابا ما هم دكترا تو رشته ي ديگه اي داريم و اصلا ميخواهيم كلا واكسينه شيم نسبت به اين بيماري.
تو اتاق واكسيناسيون هم چن تا شون نشسته بودن و مسخره ميكردن اين لاتاري ها چقد هولن. اره امريكا هم حتما راهتون ميده.
كلا كه خيلي ناراحت شدم اون روز Sad
و شما بي توجه همه واكسنهاتونو بزنيد چونحداقل فايدش اينه كه نسبت به يسري از بيماريها واكسينه ميشيد
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، rbrb-2015
(2014-08-18 ساعت 11:46)Samia نوشته:  سلام
من و همسرو فرزندام تو اينهفته رفتيم براي واكسيناسيون. چون دكتر محترم دو ماه پيش كه مراجعه كرديم با اصراروادارمون كرد كه نه كارت واكسن بگيريم كه اون موقع شصت تومان ميشد ولي الان دويست تومن شد !!! و همچنين ميگفتن كه هپاتيت بhpb نيازي نيس و عوامانه در سايت مهاجرسرا شايع شده كه نياز هس و هرچه اصرار كرديم شماحالا برا ما رو بزن گفتن نياز نيس. و حالا كه با تخمين خودمون چهار ماه ديگه نوبتمونه به تزريق كامل واكسنها نميرسيم.
در ضمن اصرار داشت شماها متوجه نميشيد چرا منم بهشون محترمانه فهموندم بابا ما هم دكترا تو رشته ي ديگه اي داريم و اصلا ميخواهيم كلا واكسينه شيم نسبت به اين بيماري.
تو اتاق واكسيناسيون هم چن تا شون نشسته بودن و مسخره ميكردن اين لاتاري ها چقد هولن. اره امريكا هم حتما راهتون ميده.
كلا كه خيلي ناراحت شدم اون روز Sad
و شما بي توجه همه واكسنهاتونو بزنيد چونحداقل فايدش اينه كه نسبت به يسري از بيماريها واكسينه ميشيد
سلام
دوست عزيز شما مي تونيد واكسن هپاتيت تزريق كنيد
چون تا 4 ماه ديگه كه نوبت شما مصاحبه شما بشه
شما 2 نوبت واكسن تزريق كرديد
و زمان مصاحبه اين واكسن براي شما تزريق نمي كنن چون نوبتش نشده
و وقتي كه به ايران برگرديد بايد اين نوبت سوم تزريق كنيد
جاي هيچ نگراني هم نيست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، Samia ، rbrb-2015
سلام..به منم گفتن هپاتیت لازم نیست و نزدم..واقعا لازمه؟ گیج شدم..من انفولانزا و دیفتریکزاز و ام ام ار زدم
تشکر کنندگان: rbrb-2015
امروز نوبت دوم mmr توي درمانگاه فرشته دريافت كردم.٢٠ هزار تومان هم هزينش شد. بعد از ظهرها ٦-٨ پزشك اطفال تزريق ميكنه
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، k1_m_1358
جالبه درمانگاه فرشته ارزانتر از بقیه درمانگاه هاست.
دقیقا آدرسش رو میزاری دوست عزیز؟ ساعت 5.5 تا 7 فقط تزریق دارند درسته؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: sepideh jan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان