کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوستان عزیز ماهم پارسال ازاول سال تا وقت مصاحبه مشکل همین واکسن ها رو داشتیم اما بدونید واکسن هپاتیت، واکسن mmr واکسن انفولانزا و کزاز برای بزرگسالان اجبار هستش بجز خانم های حامله هر کس هم که به شما گفت نه زیر بار حرف اون آدم نرید
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: babak12 ، sepideh jan
بهداد جان هزينه واكسن شما چقدر شد در درمانگاه بهراد چون منم ميخوام اونجا برم چون نزديكه
و ايا كزاز و ديفتري هم ميزنن ؟

شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2014-08-19 ساعت 08:05)behdadK نوشته:  جالبه درمانگاه فرشته ارزانتر از بقیه درمانگاه هاست.
دقیقا آدرسش رو میزاری دوست عزیز؟ ساعت 5.5 تا 7 فقط تزریق دارند درسته؟

نام مرکز : کلینیک فرشته

تلفن : ۲۲۶۶۹۴۷۲ الی ۴

آدرس : تهران - منطقه ۱ - ولی عصر - باغ فردوس - روبروی پمپ بنزین - پ. ۷ - درمانگاه فرشته

ساعتشو گفتن ٦-٨ بعد از ظهر
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، shahriar2002 ، k1_m_1358
(2014-08-19 ساعت 09:53)ahuraee نوشته:  بهداد جان هزينه واكسن شما چقدر شد در درمانگاه بهراد چون منم ميخوام اونجا برم چون نزديكه
و ايا كزاز و ديفتري هم ميزنن ؟

33400 نفری. خوبیش اینه که هر ساعتی برید به جز تعطیلی 1 تا 3 ظهرشون امکان تزریق دارید. (تا 11 شب )دیفتری کزاز رو همون پاستور میزنه و تقریبا مجانی درمیاد. اصلا فکرش رو هم نکردم که از جای دیگه ای بپرسم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
مرسي اخه ديفتري و كزاز ٣ مرحله هست
گفتم اين مرحله اي ها رو برم اينجا كه نزديكه بزنم وكلا يك بار پاستور برم كه مرخصي نخوات
اين دو را بهراد ميزنه درسته؟

شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2014-08-16 ساعت 02:40)sepideh jan نوشته:  
(2014-08-15 ساعت 20:49)aghamilad نوشته:  از دوستان 2015 ایی تقاضا میکنم که هرچه زودتر امضاهای خود را ساخته و تکمیل کنند تا بتوان اطلاعات کامل تری را در اختیار یکدیگر قراردهیم

کاملا موافقم،ممنون دوست عزیز!!!از بس که مدیران این موضوع را گوشزد کردن خسته شدن!!!اینطوری اصلا خوب نیست و نمیشه فهمید با کی صحبت میکنی؟؟؟Shy

فكر ميكنم خيلي ها مثل من هنوز تعداد پست هاشون به ده تا نرسيده كه امضا فعال بشه
وگرنه ميگذاشتيم....Sad
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، Mahmood129 ، babak12 ، SomeOneX ، sepideh jan
با سلام به دوستان
براي بچه هاي زير ١٥ سال كه تمام اين واكسن ها تزريق شده وبرگه دارند چه بايد كرد
حتي اگر بزرگسالان هم اين برگهاي تزريق سالهاي قبل را داشته باشند
به چه صورتي بايد عمل كر د
لطف ميكنيد اگر پاسخ گو باشيد
به اميد بهترين ها براي همه
تشکر کنندگان:
شما تشریف میبرید پاستور همه این برگه ها رو میبرید. هر واکسنی که نیاز دارید به شما اعلام میکنند. البته هپاتیت رو اصرار دارند که نیاز ندارید ولی شما برای سلامتی خودتون هم که شده تزریق کنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام و سپاس از راهنمایی های بی دریغ دوستان
ببخشید این کارت زرد بین المللی رو باید قبل از زدن واکسن ها تهیه کرد؟ که مثلا اگه اولین واکسن رو زدیم همون موقع وارد کارت زرد کنن؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-19 ساعت 11:08)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی های بی دریغ دوستان
ببخشید این کارت زرد بین المللی رو باید قبل از زدن واکسن ها تهیه کرد؟ که مثلا اگه اولین واکسن رو زدیم همون موقع وارد کارت زرد کنن؟
سلام دوست عزيز
شما اگر به پاستور مراجعه كنيد
در ابتداي كار براي شما كارت زرد صادر مي كنن
هر واكسني كه نياز باشه براي شما تزريق ميكنن و در اخر در كارت وارد مي كنن
تنها واكس mmr كه در پاستور موجود نيست كه شما بايد به يكي از مراكزي كه اين واكنس تزريق ميكنن مراجعه كنيد و بعد از اتمام 2 مرحله تزريق به شما گواهي مي دن كه بايد اين كواهي به پاستور مراجعه كنيد براي وارد كردن در كارت رزد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: nasim ، sepideh jan
(2014-08-13 ساعت 13:35)babak12 نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 11:57)نیلان نوشته:  سلام دوستان، زدن دوز کامل همه ی واکسن ها لازمه؟ من دوز دوم و سوم بعضی هاش رو نزدم و دیگه دسترسی به ایران ندارم...
سلام
بله دوست عزيز
با اين حال به هر دليلي اگر نتونستين كامل كنيد
اگر نوبت واكسنها همزمان با مدیکالتون باشه اونجا براتون تزریق می کنند
و در غير اين صورت بعد از مديكال بايد كامل كنيد

سلام ممنون از جواب تون. من یک ماه دیگه باید بوستر بزنم که اون موقع ایران نیستم، زمانی که باید بوستر بزنم همزمان با مدیکال من نیست....پس از ایران که برم، مراجعه کنم به پزشک معتمد سفارت و بوستر رو بزنم؟ آیا اونا قبول میکنن؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: sepideh jan
(2014-08-19 ساعت 15:36)نیلان نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 13:35)babak12 نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 11:57)نیلان نوشته:  سلام دوستان، زدن دوز کامل همه ی واکسن ها لازمه؟ من دوز دوم و سوم بعضی هاش رو نزدم و دیگه دسترسی به ایران ندارم...
سلام
بله دوست عزيز
با اين حال به هر دليلي اگر نتونستين كامل كنيد
اگر نوبت واكسنها همزمان با مدیکالتون باشه اونجا براتون تزریق می کنند
و در غير اين صورت بعد از مديكال بايد كامل كنيد

سلام ممنون از جواب تون. من یک ماه دیگه باید بوستر بزنم که اون موقع ایران نیستم، زمانی که باید بوستر بزنم همزمان با مدیکال من نیست....پس از ایران که برم، مراجعه کنم به پزشک معتمد سفارت و بوستر رو بزنم؟ آیا اونا قبول میکنن؟
خواهش می کنم
من منظور شما خوب متوجه نشدم !!!!
ولی با این حال بله شما می تونید هر جایی که پزشک متعمد هست همون جا واکسن برای شما تزریق کنه و داخل کارت وارد کنه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: nasim ، A_A
سلام دوستان من دیروز رفتم واکسن Tdرو زدم ، مسول زدن واکسن ها میگفت که این واکسن 10 سال امیونیتی داره!!! و همین یکی کافیه ااون وخ یعنی چی که ما بای اونو 3 مرتبه بزنیم. میخاییم ضد ضربه بشیم؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
دوستان من چند ماه قبل کارت زردم رو گرفته بودم واکسن ها رو از کارت نوزادی برام وارد کرده بودن امروز یه نوبت یاداورری هپاتیت زدن برام(4نوبت شد) +انفولانزا یه مهر TD هم زد که شد سه نوبت ولی هرکار کردم MMR رو نزد گفت چون تو بچگی دو نوبت زدی لازم نیست بزنی به نظرتون مشکلی پیش نمیاد با توجه به اینکه تو اکتبر مصاحبه دارم؟
کیس نامبر:$$$1
تاریخ رویت قبولی:1 می
تعداد نفرات کیس:1 نفر
کنسولگری: ایروان
تاریخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان:
font color="R">قابل توجه بچه های اصفهان

برای زدن واکسن های نوبت اول به هلال احمر کنار خیابان سجاد مراجعه کنید . میشه یه خیابان بعد از سجاد (کنار تخت فولاد) ، دقیقا روبروی ورزشگاه امین. کارت واکسن بین المللی رو اونجا بگیرید، خودشون تمام موارد رو در مورد واکسن های آمریکا اطلاع دارند.

هپاتیت + آنفلونزا + مننژیت + د یفتری کزاز = هلال احمر

MMR : انتهای خیابان آمادگاه - روبروی دُریس (جامکو سابق) + مطب دکتر مهدی افقری = هزینه 14000 تومان

TD: خیابان فیض - چهارراه (اسم چهارراهشو نمیدونم) - مرکز بهداشت ملاهادی سبزواری

اگر قبلا آبله مرغان گرفتید، برید انتهای خیابان فردوسی آزمایشگاه "دکتر برادران" اونجا بگید میخوام آزمایش آنتی بادی آبله

واکسیناسیون ... تهران :

انستیتو پاستور تهران مرکزی:

آدرس : تهران - میدان پاستور - خیابان پاستور شرقی - خیابان ۱۲ فروردین - مرکز انستیتو پاستور

تلفن : ۹-۶۶۹۵۳۳۱۱

انیستیتو پاستور شمیران:

آدرس: خ شریعتی - نرسیده به میدان قدس (دست چپ)- پایگاه شمیران انستیتو پاستور- پلاک ۱۹۹۶

تلفن: ۲۲۷۳۰۰۱۴

ساعت کار: ۱۳ - ۸

مشهد - میدان بيمارستان امام رضا (ع) - مجتمع پزشكان ابن سينا - طبقه 4 5 شنبه ها تعطیل - ساعت 5 تا 8 - دكتر دهقان نيري - تلفن 8597999

در شيراز
مرکز بهداشت والفجر - پل حر

البته بایستی نامه دوم که زمان مصاحبه رو مشخص کرده باشه داشته باشی و با پاسپورت ببری چون بدون هزينه انجام مي شود

دوستان توی اصفهان میتونن واکسن هپاتیت رو در مطب دکتر فارسی به ادرس خ رباط دوم جنب پارک گل محمدی روبروی مجتمع پدیده و
مطب دکتر افقری خیابان آمادگاه روبروی دوریس هست. 12000 می گیره و هر دو نوبت mmr و آبله مرغون رو مهر می زنه.

اين اطلاعات را از تاپيك دوستان ٢٠١٤ كرفته ام
به امميد اينكه مفيد باشد
ولي با توجه به نوشته هاي دوستان شما در هرشهرستاني كه باشيد با مراجعه به مراكز بهداشت وحلال احمر مي توانيد اطلاعات بگيريد
به اميد بهترين ها براي همه
حواستان به قيمت كه زياد نگيرند ووتاريخ واكسن باشد
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، A_A ، babak12 ، areb1356

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان